Avto Yekaterinburg U21 VS Tolpar Ufa U21


Avto Yekaterinburg U21

Tolpar Ufa U21

Avto Yekaterinburg U21 (T1) VS Tolpar Ufa U21 (T2)

Avto Yekaterinburg U21

Tolpar Ufa U21

Zaujímavé

Avto Yekaterinburg U21

  • Avto Yekaterinburg U21 vyhral 52% zápasov (z celkového počtu 42 vyhral 22 zápasov).
  • Až 25 zápasov tímu Avto Yekaterinburg U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 42 zápasov, to je až 60%.

Tolpar Ufa U21

    H2H

    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 13 z 21 vzájomných zápasov, čo je 62%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL / 2020/2021
    14.01.2021 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 1:2,2:0,1:1
    13.01.2021 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
    Rusko / MHL / 2019/2020
    29.02.2020 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3ppsn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:1
    28.02.2020 13:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 over 6:1 2:1,1:0,3:0
    21.11.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2 1:1,0:0,2:1
    20.11.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 5:3 0:1,3:2,2:0
    Rusko / MHL / 2018/2019
    25.03.2019 13:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
    24.03.2019 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
    21.03.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
    20.03.2019 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:1,0:2
    01.03.2019 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:4pp 2:0,2:4,0:0,1:0
    28.02.2019 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 4:1 0:0,2:1,2:0
    29.11.2018 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 6:2 1:1,2:0,3:1
    28.11.2018 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
    Rusko / MHL / 2017/2018
    14.03.2018 09:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
    11.03.2018 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 1:0,0:0,2:1
    10.03.2018 08:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
    21.01.2018 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 0:0,2:0,1:1
    20.01.2018 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 3:4 0:1,0:2,3:1
    07.10.2017 10:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
    06.10.2017 10:00 Tolpar Ufa U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3pp 0:2,2:0,1:1,1:0

    Avto Yekaterinburg U21

    9 - 5 - 7

    Tolpar Ufa U21

    Avto Yekaterinburg U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    23.01.21 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
    22.01.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Irbis Kazan U21 under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
    14.01.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 1:2,2:0,1:1
    13.01.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
    08.01.21 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 1:1,0:1,0:1
    07.01.21 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:2 0:0,2:2,2:0
    28.12.20 12:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:2 2:0,2:2,0:0
    27.12.20 08:00 Omskye Yastreby U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
    17.12.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
    16.12.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:2
    10.12.20 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4sn 2:1,1:0,0:2,0:0,1:2
    09.12.20 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 0:0,0:3,1:2
    01.12.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
    30.11.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 4:3sn 1:1,0:2,2:0,0:0,2:0
    28.11.20 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 0:0,0:0,3:1
    26.11.20 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 1:5 1:1,0:2,0:2
    22.11.20 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 4:1 0:1,2:0,2:0
    20.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tyumen Legion U21 under 1:3 0:1,1:1,0:1
    18.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:2 1:0,3:1,2:1
    17.11.20 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
    08.11.20 09:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
    07.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:3 0:1,0:2,0:0
    04.11.20 11:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 under 0:4 0:2,0:2,0:0
    03.11.20 14:00 Ladia Tolyatti U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:3 0:0,1:0,0:3
    29.10.20 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:1 1:1,0:0,2:0
    28.10.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
    25.10.20 11:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 2:5 0:2,2:3,0:0
    23.10.20 16:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
    20.10.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:1 1:0,3:1,1:0
    19.10.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:3 0:2,1:0,1:1
    17.10.20 12:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 over 3:4 0:2,1:1,2:1
    15.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Avto Yekaterinburg U21 under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,3:2
    06.10.20 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:0 0:0,0:0,3:0
    05.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,3:2
    30.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 4:3 1:0,2:3,1:0
    29.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 5:4sn 0:1,3:1,1:2,0:0,1:0
    26.09.20 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 1:1,0:0,3:1
    25.09.20 11:00 Avto Yekaterinburg U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3 1:1,0:1,1:1
    17.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1 2:1,0:0,0:0
    16.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 5:2 0:1,3:1,2:0
    12.09.20 10:00 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 6:2 1:1,5:1,0:0
    10.09.20 15:30 Avto Yekaterinburg U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1

    Tolpar Ufa U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    23.01.21 09:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:2
    22.01.21 13:00 Tolpar Ufa U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 2:4 0:0,1:0,1:4
    14.01.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 1:2,2:0,1:1
    13.01.21 14:30 Avto Yekaterinburg U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
    08.01.21 08:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
    07.01.21 08:00 Omskye Yastreby U21 Tolpar Ufa U21 under 1:2 0:1,1:0,0:1
    28.12.20 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
    27.12.20 07:00 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
    24.12.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 over 5:2 0:0,3:2,2:0
    23.12.20 12:30 Tolpar Ufa U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 2:1 0:0,0:1,2:0
    14.12.20 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 under 2:1 1:0,0:0,1:1
    13.12.20 07:00 Kuznetskie Medvedi U21 Tolpar Ufa U21 under 0:5 0:0,0:3,0:2
    01.12.20 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
    30.11.20 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 2:0,0:1,1:0
    28.11.20 10:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 2:1,1:2,1:0
    27.11.20 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Tolpar Ufa U21 under 2:1 0:0,0:0,2:1
    22.11.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 0:2,2:0,2:0
    21.11.20 09:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 1:0,1:0,0:1
    18.11.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 under 3:2 3:2,0:0,0:0
    17.11.20 13:00 Tolpar Ufa U21 Tyumen Legion U21 over 8:1 2:0,3:0,3:1
    08.11.20 11:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 over 5:3 1:2,4:0,0:1
    07.11.20 11:00 Ladia Tolyatti U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 1:1,0:0,1:2
    04.11.20 13:00 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 over 1:6 0:2,0:3,1:1
    03.11.20 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Tolpar Ufa U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
    29.10.20 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 over 1:12 0:2,1:5,0:5
    28.10.20 15:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:4 1:1,0:1,1:2
    25.10.20 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 4:3 2:1,1:1,1:1
    24.10.20 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 2:6 1:3,0:3,1:0
    20.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 over 5:3 1:0,3:0,1:3
    19.10.20 16:00 Irbis Kazan U21 Tolpar Ufa U21 under 1:4 1:1,0:2,0:1
    17.10.20 12:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 0:3 0:0,0:2,0:1
    15.10.20 16:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Tolpar Ufa U21 under 3:1 1:0,1:0,1:1
    10.10.20 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
    09.10.20 14:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tolpar Ufa U21 under 5:0 2:0,2:0,1:0
    30.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:2
    29.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Omskye Yastreby U21 under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
    26.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 3:4 1:0,2:3,0:1
    25.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:3 3:0,2:1,1:2
    21.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 4:2 1:0,1:0,2:2
    20.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Kuznetskie Medvedi U21 over 10:0 3:0,5:0,2:0
    07.09.20 14:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:2 0:0,1:2,0:0
    06.09.20 10:00 Tolpar Ufa U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 5:2 0:0,3:1,2:1

    Avto Yekaterinburg U21


    Tolpar Ufa U21


    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 25 3 4 7 69 157 88 66
    2. Irbis Kazan U21 44 21 5 4 5 52 148 96 66
    3. Sputnik Almetievsk U21 44 27 1 2 11 29 126 97 60
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 41 21 4 1 10 44 141 97 59
    5. Avto Yekaterinburg U21 44 21 3 5 7 29 121 92 59
    6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 44 7 9 6 7 14 121 107 56
    7. Tolpar Ufa U21 42 22 1 4 10 49 143 94 52
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 41 14 5 3 11 25 126 101 51
    9. Omskye Yastreby U21 41 11 6 0 18 16 110 94 46
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
    11. Ladia Tolyatti U21 42 9 5 5 13 -19 118 137 43
    12. Sarmaty Orenburg U21 39 10 1 2 23 -42 78 120 26
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 42 1 5 3 25 -72 103 175 25
    14. Tyumen Legion U21 43 2 3 7 21 -93 66 159 23
    15. Kuznetskie Medvedi U21 39 1 2 5 24 -92 62 154 15
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 47 30 4 3 3 95 181 86 79
    2. Loko Yaroslavl U21 47 31 3 3 4 87 173 86 77
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 47 26 4 4 5 83 186 103 72
    4. MHC Spartak Moscow U21 47 21 5 3 10 45 145 100 65
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 48 19 6 3 11 46 144 98 65
    6. Almaz Cherepovets U21 47 24 3 4 9 43 160 117 64
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 47 23 2 5 10 32 153 121 59
    8. Atlanty Mytishchi U21 49 12 8 3 15 2 151 149 59
    9. Dynamo St.Petersburg U21 48 23 1 7 9 14 124 110 57
    10. Krylya Sovetov MHC U21 45 16 4 4 13 0 111 111 52
    11. Taifun Primorsky Krai U21 47 8 5 5 19 -37 112 149 41
    12. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
    13. SKA-Varyagi U21 47 3 6 4 24 -44 108 152 34
    14. Sakhalinskie Akuly U21 51 -1 7 3 32 -70 103 173 29
    15. Mikhaylov Academy U21 45 9 1 5 24 -70 83 153 27
    16. Kapitan Stupino U21 47 6 3 3 29 -53 104 157 27
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 49 4 2 3 35 -161 95 256 19
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 47 30 4 3 3 95 181 86 79
    2. Loko Yaroslavl U21 47 31 3 3 4 87 173 86 77
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 47 26 4 4 5 83 186 103 72
    4. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 25 3 4 7 69 157 88 66
    5. Irbis Kazan U21 44 21 5 4 5 52 148 96 66
    6. MHC Spartak Moscow U21 47 21 5 3 10 45 145 100 65
    7. Krasnaya Armiya Moscow U21 48 19 6 3 11 46 144 98 65
    8. Almaz Cherepovets U21 47 24 3 4 9 43 160 117 64
    9. Sputnik Almetievsk U21 44 27 1 2 11 29 126 97 60
    10. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 41 21 4 1 10 44 141 97 59
    11. Russkie Vityazi Podolsk U21 47 23 2 5 10 32 153 121 59
    12. Avto Yekaterinburg U21 44 21 3 5 7 29 121 92 59
    13. Atlanty Mytishchi U21 49 12 8 3 15 2 151 149 59
    14. Dynamo St.Petersburg U21 48 23 1 7 9 14 124 110 57
    15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 44 7 9 6 7 14 121 107 56
    16. Tolpar Ufa U21 42 22 1 4 10 49 143 94 52
    17. Krylya Sovetov MHC U21 45 16 4 4 13 0 111 111 52
    18. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 41 14 5 3 11 25 126 101 51
    19. Omskye Yastreby U21 41 11 6 0 18 16 110 94 46
    20. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
    21. Ladia Tolyatti U21 42 9 5 5 13 -19 118 137 43
    22. Taifun Primorsky Krai U21 47 8 5 5 19 -37 112 149 41
    23. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
    24. SKA-Varyagi U21 47 3 6 4 24 -44 108 152 34
    25. Sakhalinskie Akuly U21 51 -1 7 3 32 -70 103 173 29
    26. Mikhaylov Academy U21 45 9 1 5 24 -70 83 153 27
    27. Kapitan Stupino U21 47 6 3 3 29 -53 104 157 27
    28. Sarmaty Orenburg U21 39 10 1 2 23 -42 78 120 26
    29. Reaktor Nizhnekamsk U21 42 1 5 3 25 -72 103 175 25
    30. Tyumen Legion U21 43 2 3 7 21 -93 66 159 23
    31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 49 4 2 3 35 -161 95 256 19
    32. Kuznetskie Medvedi U21 39 1 2 5 24 -92 62 154 15
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
    2. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
    3. Sputnik Almetievsk U21 26 15 1 0 9 17 79 62 34
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
    5. Avto Yekaterinburg U21 18 8 2 2 2 14 51 37 26
    6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 5 6 4 0 24 74 50 38
    7. Tolpar Ufa U21 16 9 1 2 1 28 61 33 24
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
    9. Omskye Yastreby U21 17 9 0 0 8 15 53 38 18
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
    11. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
    12. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 2 2 1 16 -40 56 96 13
    14. Tyumen Legion U21 25 -2 3 7 7 -53 39 92 15
    15. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 23 19 1 1 0 55 94 39 43
    2. Loko Yaroslavl U21 21 13 2 2 0 50 87 37 36
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 27 15 3 2 2 54 113 59 44
    4. MHC Spartak Moscow U21 23 12 3 1 3 35 71 36 37
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 13 2 2 3 33 76 43 36
    6. Almaz Cherepovets U21 21 17 0 1 2 40 80 40 35
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
    8. Atlanty Mytishchi U21 27 9 3 2 8 3 91 88 32
    9. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
    10. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
    11. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
    12. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
    13. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
    14. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
    15. Mikhaylov Academy U21 23 4 0 3 13 -39 41 80 11
    16. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 27 15 3 2 2 54 113 59 44
    2. HC MVD Balashikha U21 23 19 1 1 0 55 94 39 43
    3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 5 6 4 0 24 74 50 38
    4. MHC Spartak Moscow U21 23 12 3 1 3 35 71 36 37
    5. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
    6. Loko Yaroslavl U21 21 13 2 2 0 50 87 37 36
    7. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 13 2 2 3 33 76 43 36
    8. Almaz Cherepovets U21 21 17 0 1 2 40 80 40 35
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
    10. Sputnik Almetievsk U21 26 15 1 0 9 17 79 62 34
    11. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
    12. Atlanty Mytishchi U21 27 9 3 2 8 3 91 88 32
    13. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
    14. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
    15. Avto Yekaterinburg U21 18 8 2 2 2 14 51 37 26
    16. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
    17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
    18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
    19. Tolpar Ufa U21 16 9 1 2 1 28 61 33 24
    20. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
    21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
    22. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
    23. Omskye Yastreby U21 17 9 0 0 8 15 53 38 18
    24. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
    25. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
    26. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
    27. Tyumen Legion U21 25 -2 3 7 7 -53 39 92 15
    28. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
    29. Reaktor Nizhnekamsk U21 24 2 2 1 16 -40 56 96 13
    30. Mikhaylov Academy U21 23 4 0 3 13 -39 41 80 11
    31. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
    32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 11 2 2 1 36 71 35 32
    2. Irbis Kazan U21 21 11 3 1 2 30 70 40 35
    3. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 27 13 2 1 8 17 87 70 35
    5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
    6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
    7. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
    8. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 27 8 3 3 7 18 86 68 31
    9. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
    10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
    11. Ladia Tolyatti U21 16 0 3 3 4 -11 44 55 15
    12. Sarmaty Orenburg U21 14 4 0 1 8 -19 18 37 9
    13. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
    14. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
    15. Kuznetskie Medvedi U21 19 -1 2 2 12 -46 36 82 8
    16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
    2. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
    3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
    4. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
    6. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
    7. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 12 0 3 5 12 72 60 27
    8. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
    9. Dynamo St.Petersburg U21 20 9 0 2 7 1 45 44 20
    10. Krylya Sovetov MHC U21 25 7 3 2 8 -7 61 68 28
    11. Taifun Primorsky Krai U21 25 4 3 2 11 -20 61 81 22
    12. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
    13. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -34 38 72 8
    14. Sakhalinskie Akuly U21 29 -4 6 0 21 -42 61 103 16
    15. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
    16. Kapitan Stupino U21 25 2 2 0 19 -33 52 85 12
    17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 4 1 1 19 -87 57 144 13
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
    2. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
    3. Irbis Kazan U21 21 11 3 1 2 30 70 40 35
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 27 13 2 1 8 17 87 70 35
    5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
    6. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 11 2 2 1 36 71 35 32
    7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 27 8 3 3 7 18 86 68 31
    8. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
    9. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
    10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
    11. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
    12. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
    13. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
    14. Krylya Sovetov MHC U21 25 7 3 2 8 -7 61 68 28
    15. Russkie Vityazi Podolsk U21 23 12 0 3 5 12 72 60 27
    16. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
    17. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
    18. Taifun Primorsky Krai U21 25 4 3 2 11 -20 61 81 22
    19. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
    20. Dynamo St.Petersburg U21 20 9 0 2 7 1 45 44 20
    21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
    22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
    23. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
    24. Sakhalinskie Akuly U21 29 -4 6 0 21 -42 61 103 16
    25. Ladia Tolyatti U21 16 0 3 3 4 -11 44 55 15
    26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 27 4 1 1 19 -87 57 144 13
    27. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
    28. Kapitan Stupino U21 25 2 2 0 19 -33 52 85 12
    29. Sarmaty Orenburg U21 14 4 0 1 8 -19 18 37 9
    30. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
    31. SKA-Varyagi U21 18 -3 3 2 11 -34 38 72 8
    32. Kuznetskie Medvedi U21 19 -1 2 2 12 -46 36 82 8
    33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0