Loko Yaroslavl U21 VS Taifun Primorsky Krai U21


Loko Yaroslavl U21

Taifun Primorsky Krai U21

Loko Yaroslavl U21 (T1) VS Taifun Primorsky Krai U21 (T2)

Loko Yaroslavl U21

Taifun Primorsky Krai U21

Zaujímavé

Loko Yaroslavl U21

  • 73% (35 z 48) výhier mužstva Loko Yaroslavl U21.
  • Až 27 zápasov tímu Loko Yaroslavl U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 56%.
  • Loko Yaroslavl U21 už 10 zápasov v rade neprehrali.

Taifun Primorsky Krai U21

  • Taifun Primorsky Krai U21 už 6 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 14 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 12, čo je 86%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL / 2020/2021
06.09.2020 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.09.2020 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0
Rusko / MHL / 2019/2020
17.02.2020 08:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:1,2:0,0:2
16.02.2020 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 0:2,1:1,1:1
26.11.2019 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,0:0,2:1
25.11.2019 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
Rusko / MHL / 2018/2019
07.11.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 8:3 3:1,1:1,4:1
06.11.2018 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 7:1 2:1,3:0,2:0
07.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 1:1,0:4,0:0
06.10.2018 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 0:0,2:3,0:1
Rusko / MHL / 2017/2018
13.12.2017 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 6:1 2:0,1:0,3:1
12.12.2017 16:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:0 1:0,0:0,2:0
12.11.2017 06:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:8 2:1,0:3,0:4
11.11.2017 06:00 Taifun Primorsky Krai U21 Loko Yaroslavl U21 under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0

Loko Yaroslavl U21

12 - 2 - 0

Taifun Primorsky Krai U21

Loko Yaroslavl U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.01.21 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
23.01.21 11:00 Loko Yaroslavl U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 13:2 5:1,3:1,5:0
20.01.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 5:0 0:0,2:0,3:0
19.01.21 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
13.01.21 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:0,0:2,0:0
12.01.21 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:5 0:4,0:0,1:1
09.01.21 11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
08.01.21 11:00 Kapitan Stupino U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 1:2,0:0,0:1
05.01.21 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
04.01.21 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 0:1,1:1,0:0
30.12.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:5 2:2,0:0,0:3
29.12.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2 1:1,2:0,0:1
26.12.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 over 4:5sn 1:3,2:0,1:1,0:0,1:2
25.12.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 Atlanty Mytishchi U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:1 1:0,1:1,1:0
16.12.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 3:0 1:0,2:0,0:0
13.12.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 over 4:2 2:1,0:1,2:0
12.12.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
07.12.20 17:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:2 1:0,0:0,0:2
06.12.20 15:00 Mikhaylov Academy U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:0,0:1,0:1
03.12.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
02.12.20 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 0:0,2:0,0:1
27.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
26.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Almaz Cherepovets U21 over 5:2 3:1,1:1,1:0
18.11.20 12:00 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:1,0:2
17.11.20 17:30 HK Riga U21 Loko Yaroslavl U21 under 0:2 0:2,0:0,0:0
13.11.20 17:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 0:1,3:0,1:0
12.11.20 11:00 HC MVD Balashikha U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3 2:1,2:0,0:2
09.11.20 17:30 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 3:4 1:0,1:1,1:3
08.11.20 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:1 0:0,1:0,1:1
05.11.20 16:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 2:4 1:0,1:2,0:2
04.11.20 11:00 Loko Yaroslavl U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 4:2 2:1,1:1,1:0
23.10.20 05:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 1:8 1:0,0:4,0:4
22.10.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:4 2:2,0:2,0:0
19.10.20 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
18.10.20 12:00 Krylya Sovetov MHC U21 Loko Yaroslavl U21 over 4:3sn 0:1,0:0,3:2,0:0,2:1
12.10.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 2:2,2:0,3:0
11.10.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Kapitan Stupino U21 over 7:2 1:0,5:0,1:2
22.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 under 2:3 0:1,1:2,1:0
21.09.20 12:00 Atlanty Mytishchi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:10 1:1,0:4,1:5
18.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 under 4:1 1:0,1:0,2:1
17.09.20 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Loko Yaroslavl U21 over 5:6 3:1,0:1,2:4
14.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 over 2:5 2:1,0:0,0:4
13.09.20 12:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:3 0:0,1:2,0:1
10.09.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:0 1:0,2:0,3:0
09.09.20 17:00 Loko Yaroslavl U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 6:1 0:0,4:0,2:1
06.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0

Taifun Primorsky Krai U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.01.21 10:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:5sn 1:2,3:1,0:1,0:0,0:1
23.01.21 11:00 HC MVD Balashikha U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
20.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,2:3
19.01.21 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 1:0,2:0,2:1
12.01.21 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 2:5 0:1,1:2,1:2
11.01.21 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 1:3 0:2,0:1,1:0
08.01.21 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2 0:1,2:0,1:1
07.01.21 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 over 4:5sn 0:2,3:2,1:0,0:0,0:1
29.12.20 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
28.12.20 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:4 1:2,1:2,1:0
25.12.20 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
24.12.20 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Krylya Sovetov MHC U21 over 4:5 2:2,0:3,2:0
18.12.20 17:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3 1:0,3:1,0:2
17.12.20 17:00 Kapitan Stupino U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:5 1:1,2:2,0:2
14.12.20 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:2 1:1,3:1,1:0
13.12.20 11:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:6 3:1,0:2,0:3
04.12.20 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
03.12.20 10:30 Taifun Primorsky Krai U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:0 1:0,1:0,1:0
30.11.20 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 over 5:2 1:0,1:0,3:2
29.11.20 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Atlanty Mytishchi U21 over 3:5 2:1,0:3,1:1
22.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.11.20 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
18.11.20 17:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 5:0 1:0,2:0,2:0
17.11.20 11:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 3:1 0:0,0:1,3:0
14.11.20 15:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 2:4 1:1,0:2,1:1
13.11.20 17:00 Mikhaylov Academy U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 1:3 0:2,1:0,0:1
10.11.20 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:5 2:1,0:3,1:1
09.11.20 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 4:0 2:0,1:0,1:0
06.11.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
05.11.20 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 4:3pp 1:0,2:3,0:0,1:0
02.11.20 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:2 2:1,1:0,2:1
01.11.20 11:00 Atlanty Mytishchi U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 9:2 4:0,2:0,3:2
21.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 under 1:4 0:2,1:0,0:2
20.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HC MVD Balashikha U21 over 3:4sn 0:0,2:0,1:3,0:0,-:-
17.10.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 1:1,1:2,0:2
16.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 2:1 0:0,2:1,0:0
13.10.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 0:4 0:1,0:1,0:2
12.10.20 11:00 Taifun Primorsky Krai U21 HK Riga U21 under 3:2 1:2,1:0,1:0
30.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 2:6 1:4,0:1,1:1
29.09.20 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
20.09.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 over 4:3 0:0,2:2,2:1
19.09.20 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 Kapitan Stupino U21 under 1:2 0:0,0:2,1:0
16.09.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
15.09.20 11:30 Taifun Primorsky Krai U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:4 0:1,1:0,0:3
10.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:1 0:1,2:0,0:0
09.09.20 17:30 Almaz Cherepovets U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 0:1,2:0,3:0
06.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,1:0,1:0
05.09.20 12:00 Loko Yaroslavl U21 Taifun Primorsky Krai U21 under 2:0 0:0,2:0,0:0

Loko Yaroslavl U21


Taifun Primorsky Krai U21


Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 25 3 4 7 69 157 88 66
2. Irbis Kazan U21 44 21 5 4 5 52 148 96 66
3. Sputnik Almetievsk U21 45 27 1 2 12 25 127 102 60
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 42 21 4 2 9 43 144 101 60
5. Avto Yekaterinburg U21 44 21 3 5 7 29 121 92 59
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 45 6 10 6 7 15 125 110 58
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 42 15 5 3 11 28 130 102 53
8. Tolpar Ufa U21 42 22 1 4 10 49 143 94 52
9. Omskye Yastreby U21 41 11 6 0 18 16 110 94 46
10. Ladia Tolyatti U21 43 10 5 5 13 -15 123 138 45
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 43 2 5 3 25 -67 109 176 27
13. Sarmaty Orenburg U21 40 10 1 2 24 -47 79 126 26
14. Tyumen Legion U21 44 2 3 7 22 -96 67 163 23
15. Kuznetskie Medvedi U21 39 1 2 5 24 -92 62 154 15
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 48 30 4 4 2 94 185 91 80
2. Loko Yaroslavl U21 48 32 3 3 4 90 177 87 79
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 48 27 4 4 5 88 192 104 74
4. MHC Spartak Moscow U21 48 22 5 3 10 49 153 104 67
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 20 6 3 11 49 148 99 67
6. Almaz Cherepovets U21 48 24 3 4 10 42 164 122 64
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 48 24 2 5 10 33 155 122 61
8. Atlanty Mytishchi U21 50 13 8 3 15 6 155 149 61
9. Dynamo St.Petersburg U21 49 23 1 7 10 10 124 114 57
10. Krylya Sovetov MHC U21 46 17 4 4 13 1 116 115 54
11. Taifun Primorsky Krai U21 48 7 6 5 19 -36 117 153 43
12. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
13. SKA-Varyagi U21 48 3 6 4 25 -47 109 156 34
14. Sakhalinskie Akuly U21 52 -1 7 3 33 -75 104 179 29
15. Mikhaylov Academy U21 46 9 1 5 25 -71 84 155 27
16. Kapitan Stupino U21 48 6 3 3 30 -57 108 165 27
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 50 4 2 3 36 -164 96 260 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 48 30 4 4 2 94 185 91 80
2. Loko Yaroslavl U21 48 32 3 3 4 90 177 87 79
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 48 27 4 4 5 88 192 104 74
4. MHC Spartak Moscow U21 48 22 5 3 10 49 153 104 67
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 49 20 6 3 11 49 148 99 67
6. Chaika Nizhny Novgorod U21 46 25 3 4 7 69 157 88 66
7. Irbis Kazan U21 44 21 5 4 5 52 148 96 66
8. Almaz Cherepovets U21 48 24 3 4 10 42 164 122 64
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 48 24 2 5 10 33 155 122 61
10. Atlanty Mytishchi U21 50 13 8 3 15 6 155 149 61
11. Sputnik Almetievsk U21 45 27 1 2 12 25 127 102 60
12. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 42 21 4 2 9 43 144 101 60
13. Avto Yekaterinburg U21 44 21 3 5 7 29 121 92 59
14. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 45 6 10 6 7 15 125 110 58
15. Dynamo St.Petersburg U21 49 23 1 7 10 10 124 114 57
16. Krylya Sovetov MHC U21 46 17 4 4 13 1 116 115 54
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 42 15 5 3 11 28 130 102 53
18. Tolpar Ufa U21 42 22 1 4 10 49 143 94 52
19. Omskye Yastreby U21 41 11 6 0 18 16 110 94 46
20. Ladia Tolyatti U21 43 10 5 5 13 -15 123 138 45
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 42 9 5 7 9 -9 116 125 45
22. Taifun Primorsky Krai U21 48 7 6 5 19 -36 117 153 43
23. HK Riga U21 38 12 2 4 14 -12 98 110 36
24. SKA-Varyagi U21 48 3 6 4 25 -47 109 156 34
25. Sakhalinskie Akuly U21 52 -1 7 3 33 -75 104 179 29
26. Mikhaylov Academy U21 46 9 1 5 25 -71 84 155 27
27. Kapitan Stupino U21 48 6 3 3 30 -57 108 165 27
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 43 2 5 3 25 -67 109 176 27
29. Sarmaty Orenburg U21 40 10 1 2 24 -47 79 126 26
30. Tyumen Legion U21 44 2 3 7 22 -96 67 163 23
31. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 50 4 2 3 36 -164 96 260 19
32. Kuznetskie Medvedi U21 39 1 2 5 24 -92 62 154 15
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
2. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
3. Sputnik Almetievsk U21 27 15 1 0 10 13 80 67 34
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
5. Avto Yekaterinburg U21 18 8 2 2 2 14 51 37 26
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 4 7 4 0 25 78 53 40
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
8. Tolpar Ufa U21 16 9 1 2 1 28 61 33 24
9. Omskye Yastreby U21 17 9 0 0 8 15 53 38 18
10. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 3 2 1 16 -35 62 97 15
13. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
14. Tyumen Legion U21 26 -2 3 7 8 -56 40 96 15
15. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 24 19 1 2 -1 54 98 44 44
2. Loko Yaroslavl U21 22 14 2 2 0 53 91 38 38
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 16 3 2 2 59 119 60 46
4. MHC Spartak Moscow U21 24 13 3 1 3 39 79 40 39
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 14 2 2 3 36 80 44 38
6. Almaz Cherepovets U21 22 17 0 1 3 39 84 45 35
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
8. Atlanty Mytishchi U21 28 10 3 2 8 7 95 88 34
9. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
10. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
11. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
12. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
13. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
14. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
15. Mikhaylov Academy U21 24 4 0 3 14 -40 42 82 11
16. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 28 16 3 2 2 59 119 60 46
2. HC MVD Balashikha U21 24 19 1 2 -1 54 98 44 44
3. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 26 4 7 4 0 25 78 53 40
4. MHC Spartak Moscow U21 24 13 3 1 3 39 79 40 39
5. Loko Yaroslavl U21 22 14 2 2 0 53 91 38 38
6. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 14 2 2 3 36 80 44 38
7. Dynamo St.Petersburg U21 28 14 1 5 2 13 79 66 37
8. Almaz Cherepovets U21 22 17 0 1 3 39 84 45 35
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 26 14 1 2 6 33 86 53 34
10. Sputnik Almetievsk U21 27 15 1 0 10 13 80 67 34
11. Atlanty Mytishchi U21 28 10 3 2 8 7 95 88 34
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 11 2 2 5 20 81 61 32
13. Irbis Kazan U21 23 10 2 3 3 22 78 56 31
14. Ladia Tolyatti U21 26 9 2 2 9 -8 74 82 28
15. Avto Yekaterinburg U21 18 8 2 2 2 14 51 37 26
16. SKA-Varyagi U21 29 6 3 2 13 -10 70 80 26
17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 18 5 3 3 1 13 52 39 25
18. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 14 8 2 0 2 27 54 27 24
19. Tolpar Ufa U21 16 9 1 2 1 28 61 33 24
20. Krylya Sovetov MHC U21 20 9 1 2 5 7 50 43 24
21. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 14 6 2 0 4 7 40 33 20
22. Taifun Primorsky Krai U21 22 4 2 3 8 -17 51 68 19
23. Omskye Yastreby U21 17 9 0 0 8 15 53 38 18
24. Sarmaty Orenburg U21 25 6 1 1 15 -23 60 83 17
25. HK Riga U21 20 4 1 3 8 -15 53 68 15
26. Kapitan Stupino U21 22 4 1 3 10 -20 52 72 15
27. Tyumen Legion U21 26 -2 3 7 8 -56 40 96 15
28. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 3 2 1 16 -35 62 97 15
29. Sakhalinskie Akuly U21 22 3 1 3 11 -28 42 70 13
30. Mikhaylov Academy U21 24 4 0 3 14 -40 42 82 11
31. Kuznetskie Medvedi U21 20 2 0 3 12 -46 26 72 7
32. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 22 0 1 2 16 -74 38 112 6
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 11 2 2 1 36 71 35 32
2. Irbis Kazan U21 21 11 3 1 2 30 70 40 35
3. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
8. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
9. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
10. Ladia Tolyatti U21 17 1 3 3 4 -7 49 56 17
11. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
12. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
13. Sarmaty Orenburg U21 15 4 0 1 9 -24 19 43 9
14. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
15. Kuznetskie Medvedi U21 19 -1 2 2 12 -46 36 82 8
16. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
2. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
4. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
5. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
6. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
7. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 13 0 3 5 13 74 61 29
8. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
9. Dynamo St.Petersburg U21 21 9 0 2 8 -3 45 48 20
10. Krylya Sovetov MHC U21 26 8 3 2 8 -6 66 72 30
11. Taifun Primorsky Krai U21 26 3 4 2 11 -19 66 85 24
12. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
13. SKA-Varyagi U21 19 -3 3 2 12 -37 39 76 8
14. Sakhalinskie Akuly U21 30 -4 6 0 22 -47 62 109 16
15. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
16. Kapitan Stupino U21 26 2 2 0 20 -37 56 93 12
17. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 4 1 1 20 -90 58 148 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 26 18 1 1 4 37 86 49 41
2. HC MVD Balashikha U21 24 11 3 2 3 40 87 47 36
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 28 13 2 2 7 16 90 74 36
4. Irbis Kazan U21 21 11 3 1 2 30 70 40 35
5. Avto Yekaterinburg U21 26 13 1 3 5 15 70 55 33
6. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 28 9 3 3 7 21 90 69 33
7. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 11 2 2 1 36 71 35 32
8. Krylya Sovetov MHC U21 26 8 3 2 8 -6 66 72 30
9. Krasnaya Armiya Moscow U21 24 6 4 1 8 13 68 55 29
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 13 0 3 5 13 74 61 29
11. Almaz Cherepovets U21 26 7 3 3 7 3 80 77 29
12. SKA-1946 Saint Petersburg U21 20 11 1 2 3 29 73 44 28
13. Omskye Yastreby U21 24 2 6 0 10 1 57 56 28
14. Tolpar Ufa U21 26 13 0 2 9 21 82 61 28
15. MHC Spartak Moscow U21 24 9 2 2 7 10 74 64 28
16. Atlanty Mytishchi U21 22 3 5 1 7 -1 60 61 27
17. Sputnik Almetievsk U21 18 12 0 2 2 12 47 35 26
18. Taifun Primorsky Krai U21 26 3 4 2 11 -19 66 85 24
19. HK Riga U21 18 8 1 1 6 3 45 42 21
20. Dynamo St.Petersburg U21 21 9 0 2 8 -3 45 48 20
21. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 24 4 2 4 8 -22 64 86 20
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 19 2 3 2 7 -10 47 57 18
23. Ladia Tolyatti U21 17 1 3 3 4 -7 49 56 17
24. Mikhaylov Academy U21 22 5 1 2 11 -31 42 73 16
25. Sakhalinskie Akuly U21 30 -4 6 0 22 -47 62 109 16
26. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 28 4 1 1 20 -90 58 148 13
27. Reaktor Nizhnekamsk U21 18 -1 3 2 9 -32 47 79 12
28. Kapitan Stupino U21 26 2 2 0 20 -37 56 93 12
29. Sarmaty Orenburg U21 15 4 0 1 9 -24 19 43 9
30. Tyumen Legion U21 18 4 0 0 14 -40 27 67 8
31. SKA-Varyagi U21 19 -3 3 2 12 -37 39 76 8
32. Kuznetskie Medvedi U21 19 -1 2 2 12 -46 36 82 8
33. Snezhnye Barsy Astana U21 0 0 0 0 0 0 0 0 0