Sputnik Almetievsk U21 VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


Sputnik Almetievsk U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

not draw --7--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Sputnik Almetievsk U21 (T1) VS Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 (T2)

Sputnik Almetievsk U21

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

Zaujímavé

Sputnik Almetievsk U21

  • Až 21 zápasov tímu Sputnik Almetievsk U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 38 zápasov, to je až 55%.
  • Sputnik Almetievsk U21 už 7 zápasov v rade neremízovali.

Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

    H2H

    • Hosťujúce mužstvo vyhralo 55% vzájomných zápasov, čo je 12 výhier z 22 zápasov.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 18 z 22 vzájomných zápasov, čo je 82%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Rusko / MHL U21 / 2022/2023
    11.10.2022 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:0,0:0,0:3
    10.10.2022 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
    Rusko / MHL U21 / 2021/2022
    30.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:2 2:0,0:2,2:0
    29.12.2021 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:3 0:0,0:3,0:0
    24.09.2021 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1 0:0,1:1,1:0
    23.09.2021 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2 1:0,1:2,1:0
    Rusko / MHL U21 / 2020/2021
    15.01.2021 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 4:1 2:0,0:0,2:1
    14.01.2021 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:4 0:1,0:3,0:0
    12.12.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
    11.12.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
    Rusko / MHL U21 / 2019/2020
    08.01.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:0 0:0,2:0,1:0
    07.01.2020 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:2 0:1,0:1,1:0
    28.12.2019 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:3 1:0,1:3,0:0
    27.12.2019 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:3,1:1,0:0
    Rusko / MHL / 2018/2019
    17.01.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:2
    16.01.2019 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:0 1:0,0:0,1:0
    19.10.2018 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:2 0:1,0:0,0:1
    18.10.2018 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:5 0:3,0:1,1:1
    Rusko / MHL / 2017/2018
    19.12.2017 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 5:0 1:0,3:0,1:0
    18.12.2017 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,3:1
    20.09.2017 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:6 2:3,1:1,1:2
    19.09.2017 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 2:4 0:0,2:2,0:2

    Sputnik Almetievsk U21

    7 - 3 - 12

    Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21

    Sputnik Almetievsk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    15.01.23 11:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 under 0:1 0:0,0:0,0:1
    14.01.23 11:00 Loko-76 U21 Sputnik Almetievsk U21 over 10:1 3:1,4:0,3:0
    11.01.23 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 over 2:4 1:1,1:2,0:1
    10.01.23 15:00 Chaika Nizhny Novgorod U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:3 2:0,1:1,2:2
    06.01.23 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Krasnoyarskie Rysi U21 over 5:1 2:0,2:1,1:0
    29.12.22 13:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
    28.12.22 13:00 Tolpar Ufa U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:3 1:1,0:2,1:0
    25.12.22 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
    24.12.22 09:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:0 0:0,0:0,3:0
    20.12.22 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 over 6:3 1:1,2:2,3:0
    18.12.22 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 3:1 2:0,1:1,0:0
    08.12.22 13:00 Krasnoyarskie Rysi U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:3 3:0,0:2,2:1
    01.12.22 12:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:4 1:2,0:0,0:2
    29.11.22 11:00 Kuznetskie Medvedi U21 Sputnik Almetievsk U21 under 4:0 1:0,3:0,0:0
    23.11.22 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3 1:2,0:0,1:1
    22.11.22 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Irbis Kazan U21 under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
    16.11.22 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 1:3 0:0,1:0,0:3
    15.11.22 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
    12.11.22 11:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 over 2:5 0:1,2:2,0:2
    11.11.22 15:00 Sputnik Almetievsk U21 Omskye Yastreby U21 under 1:4 1:2,0:1,0:1
    06.11.22 09:00 Avto Yekaterinburg U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:1 3:0,2:0,0:1
    04.11.22 09:00 Tyumen Legion U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:6 1:1,1:1,1:4
    29.10.22 12:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 under 3:2 1:1,1:0,1:1
    28.10.22 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Tolpar Ufa U21 over 6:3 4:1,2:1,0:1
    25.10.22 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 4:1 1:0,3:0,0:1
    24.10.22 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 under 3:2 0:2,0:0,3:0
    18.10.22 16:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 over 2:4 0:1,2:2,0:1
    17.10.22 16:00 Irbis Kazan U21 Sputnik Almetievsk U21 over 3:4 0:0,1:2,2:2
    11.10.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:0,0:0,0:3
    10.10.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
    28.09.22 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Sputnik Almetievsk U21 over 5:1 1:0,0:0,4:1
    26.09.22 16:00 Oktan Perm U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,-:-
    20.09.22 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 over 5:4 2:2,2:1,1:1
    19.09.22 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Loko-76 U21 over 1:5 0:1,0:3,1:1
    16.09.22 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 2:3 0:2,1:1,1:0
    15.09.22 16:00 Sputnik Almetievsk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 over 4:5pp 1:2,0:2,3:0,0:1
    08.09.22 15:00 Ladia Tolyatti U21 Sputnik Almetievsk U21 under 3:1 1:1,2:0,0:0
    05.09.22 15:30 Sarmaty Orenburg U21 Sputnik Almetievsk U21 over 4:5 2:0,1:3,1:2

    Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    22.01.23 11:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:5 0:1,1:1,0:3
    21.01.23 11:00 Irbis Kazan U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:5 1:1,4:2,1:2
    16.01.23 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Kuznetskie Medvedi U21 under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
    13.01.23 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 under 4:1 2:0,0:0,2:1
    06.01.23 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Oktan Perm U21 over 5:3 2:1,2:1,1:1
    03.01.23 09:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Reaktor Nizhnekamsk U21 over 5:3 3:0,1:1,1:2
    22.12.22 14:30 Sarmaty Orenburg U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:1 0:0,1:0,4:1
    19.12.22 14:00 Ladia Tolyatti U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 0:3 0:1,0:1,0:1
    10.12.22 13:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 over 6:4 2:1,1:2,3:1
    09.12.22 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Omskye Yastreby U21 over 4:2 3:1,0:1,1:0
    06.12.22 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 under 4:1 2:0,2:1,0:0
    05.12.22 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 over 4:5sn 1:0,1:1,2:3,0:0,-:-
    29.11.22 13:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    28.11.22 13:00 Tolpar Ufa U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 6:5sn 1:1,1:2,3:2,0:0,-:-
    25.11.22 12:30 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
    24.11.22 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 4:0 1:0,2:0,1:0
    17.11.22 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sarmaty Orenburg U21 under 5:0 3:0,1:0,1:0
    14.11.22 15:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Ladia Tolyatti U21 under 2:3 0:0,1:3,1:0
    07.11.22 14:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
    06.11.22 08:00 Omskye Yastreby U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:6 0:3,1:2,0:1
    03.11.22 12:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:2 1:1,2:1,1:0
    02.11.22 13:00 Belye Medvedi Chelyabinsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:4 0:1,0:2,1:1
    27.10.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko-76 U21 under 5:0 0:0,2:0,3:0
    26.10.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Loko-76 U21 under 4:1 1:1,3:0,0:0
    23.10.22 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2 1:1,0:0,0:1
    22.10.22 10:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Chaika Nizhny Novgorod U21 under 1:2 1:1,0:1,0:0
    11.10.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 1:3 1:0,0:0,0:3
    10.10.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Sputnik Almetievsk U21 under 4:1 1:0,2:1,1:0
    07.10.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 3:2 1:1,1:1,1:0
    06.10.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Irbis Kazan U21 under 2:1 1:0,1:1,0:0
    27.09.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Krasnoyarskie Rysi U21 over 8:1 2:0,3:0,3:1
    22.09.22 17:00 Reaktor Nizhnekamsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 4:5 3:1,1:2,0:2
    20.09.22 16:00 Oktan Perm U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
    15.09.22 12:00 Kuznetskie Medvedi U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 1:5 0:2,1:2,0:1
    12.09.22 13:30 Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 over 5:2 1:0,3:1,1:1
    07.09.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Tyumen Legion U21 over 5:4 1:0,1:2,3:2
    05.09.22 16:00 Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 Avto Yekaterinburg U21 over 5:6 2:2,2:2,1:2

    Sputnik Almetievsk U21


    Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21


    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 42 16 7 4 4 54 139 85 64
    2. Omskye Yastreby U21 41 22 4 2 7 47 153 106 62
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 42 15 8 0 11 38 127 89 62
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 41 12 8 2 9 30 138 108 58
    5. Avto Yekaterinburg U21 43 21 3 1 14 48 169 121 55
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 43 12 6 7 5 22 153 131 55
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 40 18 3 5 6 37 136 99 53
    8. Tolpar Ufa U21 43 10 7 4 11 30 148 118 52
    9. Oktan Perm U21 42 12 4 5 12 -12 104 116 45
    10. Sputnik Almetievsk U21 41 19 0 6 10 -16 111 127 44
    11. Irbis Kazan U21 41 8 6 4 13 4 101 97 44
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 42 5 7 5 13 -16 137 153 43
    13. Loko-76 U21 42 6 6 4 16 -21 110 131 40
    14. Ladia Tolyatti U21 41 14 2 3 17 -33 98 131 39
    15. Tyumen Legion U21 43 7 4 9 10 -45 124 169 39
    16. Kuznetskie Medvedi U21 41 3 4 10 10 -31 105 136 32
    17. Krasnoyarskie Rysi U21 45 6 2 5 25 -80 85 165 25
    18. Sarmaty Orenburg U21 39 6 1 6 19 -56 104 160 22

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko Yaroslavl U21 43 22 6 5 -1 87 165 78 73
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 42 28 2 4 2 93 176 83 68
    3. HC MVD Balashikha U21 44 15 9 2 7 57 145 88 68
    4. Kapitan Stupino U21 45 28 2 3 7 43 149 106 67
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 44 12 8 4 8 42 147 105 60
    6. Mikhaylov Academy U21 44 23 3 1 13 45 149 104 59
    7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 46 16 6 2 14 34 164 130 58
    8. MHC Spartak Moscow U21 42 14 6 2 12 26 140 114 54
    9. Atlanty Mytishchi U21 44 15 4 7 7 11 129 118 53
    10. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 44 14 5 2 16 7 134 127 50
    11. Dynamo St.Petersburg U21 42 11 6 3 13 -10 132 142 49
    12. Sakhalinskie Akuly U21 45 15 3 4 16 -26 140 166 46
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 41 14 2 5 13 -8 99 107 41
    14. Almaz Cherepovets U21 42 6 5 9 8 -19 117 136 41
    15. Krylya Sovetov MHC U21 46 11 2 8 15 -47 90 137 38
    16. SKA-Varyagi U21 46 8 1 7 22 -52 110 162 27
    17. AKM U21 45 7 2 3 28 -58 107 165 25
    18. SKA-GUOR Karelia U21 44 2 3 3 30 -98 80 178 19
    19. Taifun Primorsky Krai U21 47 1 3 4 32 -127 84 211 18
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko Yaroslavl U21 43 22 6 5 -1 87 165 78 73
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 42 28 2 4 2 93 176 83 68
    3. HC MVD Balashikha U21 44 15 9 2 7 57 145 88 68
    4. Kapitan Stupino U21 45 28 2 3 7 43 149 106 67
    5. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 42 16 7 4 4 54 139 85 64
    6. Omskye Yastreby U21 41 22 4 2 7 47 153 106 62
    7. Chaika Nizhny Novgorod U21 42 15 8 0 11 38 127 89 62
    8. Krasnaya Armiya Moscow U21 44 12 8 4 8 42 147 105 60
    9. Mikhaylov Academy U21 44 23 3 1 13 45 149 104 59
    10. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 46 16 6 2 14 34 164 130 58
    11. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 41 12 8 2 9 30 138 108 58
    12. Avto Yekaterinburg U21 43 21 3 1 14 48 169 121 55
    13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 43 12 6 7 5 22 153 131 55
    14. MHC Spartak Moscow U21 42 14 6 2 12 26 140 114 54
    15. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 40 18 3 5 6 37 136 99 53
    16. Atlanty Mytishchi U21 44 15 4 7 7 11 129 118 53
    17. Tolpar Ufa U21 43 10 7 4 11 30 148 118 52
    18. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 44 14 5 2 16 7 134 127 50
    19. Dynamo St.Petersburg U21 42 11 6 3 13 -10 132 142 49
    20. Sakhalinskie Akuly U21 45 15 3 4 16 -26 140 166 46
    21. Oktan Perm U21 42 12 4 5 12 -12 104 116 45
    22. Sputnik Almetievsk U21 41 19 0 6 10 -16 111 127 44
    23. Irbis Kazan U21 41 8 6 4 13 4 101 97 44
    24. Reaktor Nizhnekamsk U21 42 5 7 5 13 -16 137 153 43
    25. Russkie Vityazi Podolsk U21 41 14 2 5 13 -8 99 107 41
    26. Almaz Cherepovets U21 42 6 5 9 8 -19 117 136 41
    27. Loko-76 U21 42 6 6 4 16 -21 110 131 40
    28. Ladia Tolyatti U21 41 14 2 3 17 -33 98 131 39
    29. Tyumen Legion U21 43 7 4 9 10 -45 124 169 39
    30. Krylya Sovetov MHC U21 46 11 2 8 15 -47 90 137 38
    31. Kuznetskie Medvedi U21 41 3 4 10 10 -31 105 136 32
    32. SKA-Varyagi U21 46 8 1 7 22 -52 110 162 27
    33. AKM U21 45 7 2 3 28 -58 107 165 25
    34. Krasnoyarskie Rysi U21 45 6 2 5 25 -80 85 165 25
    35. Sarmaty Orenburg U21 39 6 1 6 19 -56 104 160 22
    36. SKA-GUOR Karelia U21 44 2 3 3 30 -98 80 178 19
    37. Taifun Primorsky Krai U21 47 1 3 4 32 -127 84 211 18

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 23 9 5 1 2 46 87 41 39
    2. Omskye Yastreby U21 19 8 3 0 5 23 74 51 28
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 22 8 4 0 6 25 76 51 32
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 19 10 2 1 3 23 72 49 29
    5. Avto Yekaterinburg U21 20 11 1 0 7 26 72 46 26
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 20 2 5 4 0 8 81 73 28
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 22 14 1 1 4 35 81 46 33
    8. Tolpar Ufa U21 21 6 5 0 5 34 83 49 32
    9. Oktan Perm U21 23 6 4 3 3 13 58 45 31
    10. Sputnik Almetievsk U21 20 10 0 4 2 4 61 57 24
    11. Irbis Kazan U21 20 5 2 2 7 3 52 49 20
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 -1 7 4 4 -2 75 77 30
    13. Loko-76 U21 20 5 3 2 5 8 58 50 24
    14. Ladia Tolyatti U21 21 8 1 0 11 -18 45 63 20
    15. Tyumen Legion U21 20 4 1 4 6 -29 55 84 16
    16. Kuznetskie Medvedi U21 20 3 1 5 5 -17 53 70 15
    17. Krasnoyarskie Rysi U21 22 4 0 3 12 -38 41 79 11
    18. Sarmaty Orenburg U21 19 2 1 2 11 -28 55 83 10

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko Yaroslavl U21 24 13 4 1 1 57 94 37 43
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 2 3 -1 63 112 49 41
    3. HC MVD Balashikha U21 19 7 4 0 4 33 65 32 30
    4. Kapitan Stupino U21 24 15 2 2 1 33 89 56 40
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 3 4 2 4 11 53 42 24
    6. Mikhaylov Academy U21 19 13 0 0 6 32 74 42 26
    7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 20 10 3 1 2 44 88 44 33
    8. MHC Spartak Moscow U21 17 7 2 1 4 18 61 43 23
    9. Atlanty Mytishchi U21 26 11 2 5 1 20 84 64 35
    10. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 21 6 2 2 7 13 66 53 22
    11. Dynamo St.Petersburg U21 24 4 5 1 8 -2 70 72 29
    12. Sakhalinskie Akuly U21 21 9 0 1 10 -17 62 79 19
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 17 7 0 2 6 -7 43 50 16
    14. Almaz Cherepovets U21 24 4 4 4 4 6 75 69 28
    15. Krylya Sovetov MHC U21 22 5 1 4 7 -24 44 68 18
    16. SKA-Varyagi U21 27 6 0 4 13 -36 61 97 16
    17. AKM U21 20 4 1 1 12 -18 55 73 13
    18. SKA-GUOR Karelia U21 27 1 1 3 18 -59 49 108 9
    19. Taifun Primorsky Krai U21 23 1 1 3 14 -46 44 90 9
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko Yaroslavl U21 24 13 4 1 1 57 94 37 43
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 24 15 2 3 -1 63 112 49 41
    3. Kapitan Stupino U21 24 15 2 2 1 33 89 56 40
    4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 23 9 5 1 2 46 87 41 39
    5. Atlanty Mytishchi U21 26 11 2 5 1 20 84 64 35
    6. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 20 10 3 1 2 44 88 44 33
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 22 14 1 1 4 35 81 46 33
    8. Tolpar Ufa U21 21 6 5 0 5 34 83 49 32
    9. Chaika Nizhny Novgorod U21 22 8 4 0 6 25 76 51 32
    10. Oktan Perm U21 23 6 4 3 3 13 58 45 31
    11. HC MVD Balashikha U21 19 7 4 0 4 33 65 32 30
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 25 -1 7 4 4 -2 75 77 30
    13. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 19 10 2 1 3 23 72 49 29
    14. Dynamo St.Petersburg U21 24 4 5 1 8 -2 70 72 29
    15. Omskye Yastreby U21 19 8 3 0 5 23 74 51 28
    16. Almaz Cherepovets U21 24 4 4 4 4 6 75 69 28
    17. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 20 2 5 4 0 8 81 73 28
    18. Mikhaylov Academy U21 19 13 0 0 6 32 74 42 26
    19. Avto Yekaterinburg U21 20 11 1 0 7 26 72 46 26
    20. Krasnaya Armiya Moscow U21 19 3 4 2 4 11 53 42 24
    21. Loko-76 U21 20 5 3 2 5 8 58 50 24
    22. Sputnik Almetievsk U21 20 10 0 4 2 4 61 57 24
    23. MHC Spartak Moscow U21 17 7 2 1 4 18 61 43 23
    24. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 21 6 2 2 7 13 66 53 22
    25. Irbis Kazan U21 20 5 2 2 7 3 52 49 20
    26. Ladia Tolyatti U21 21 8 1 0 11 -18 45 63 20
    27. Sakhalinskie Akuly U21 21 9 0 1 10 -17 62 79 19
    28. Krylya Sovetov MHC U21 22 5 1 4 7 -24 44 68 18
    29. Russkie Vityazi Podolsk U21 17 7 0 2 6 -7 43 50 16
    30. Tyumen Legion U21 20 4 1 4 6 -29 55 84 16
    31. SKA-Varyagi U21 27 6 0 4 13 -36 61 97 16
    32. Kuznetskie Medvedi U21 20 3 1 5 5 -17 53 70 15
    33. AKM U21 20 4 1 1 12 -18 55 73 13
    34. Krasnoyarskie Rysi U21 22 4 0 3 12 -38 41 79 11
    35. Sarmaty Orenburg U21 19 2 1 2 11 -28 55 83 10
    36. Taifun Primorsky Krai U21 23 1 1 3 14 -46 44 90 9
    37. SKA-GUOR Karelia U21 27 1 1 3 18 -59 49 108 9

    Eastern Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 19 7 2 3 2 8 52 44 25
    2. Omskye Yastreby U21 22 14 1 2 2 24 79 55 34
    3. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 7 4 0 5 13 51 38 30
    4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 2 6 1 6 7 66 59 29
    5. Avto Yekaterinburg U21 23 10 2 1 7 22 97 75 29
    6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 23 10 1 3 5 14 72 58 27
    7. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 4 2 4 2 2 55 53 20
    8. Tolpar Ufa U21 22 4 2 4 6 -4 65 69 20
    9. Oktan Perm U21 19 6 0 2 9 -25 46 71 14
    10. Sputnik Almetievsk U21 21 9 0 2 8 -20 50 70 20
    11. Irbis Kazan U21 21 3 4 2 6 1 49 48 24
    12. Reaktor Nizhnekamsk U21 17 6 0 1 9 -14 62 76 13
    13. Loko-76 U21 22 1 3 2 11 -29 52 81 16
    14. Ladia Tolyatti U21 20 6 1 3 6 -15 53 68 19
    15. Tyumen Legion U21 23 3 3 5 4 -16 69 85 23
    16. Kuznetskie Medvedi U21 21 0 3 5 5 -14 52 66 17
    17. Krasnoyarskie Rysi U21 23 2 2 2 13 -42 44 86 14
    18. Sarmaty Orenburg U21 20 4 0 4 8 -28 49 77 12

    Western Conference

    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Loko Yaroslavl U21 19 9 2 4 -2 30 71 41 30
    2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 13 0 1 3 30 64 34 27
    3. HC MVD Balashikha U21 25 8 5 2 3 24 80 56 38
    4. Kapitan Stupino U21 21 13 0 1 6 10 60 50 27
    5. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 9 4 2 4 31 94 63 36
    6. Mikhaylov Academy U21 25 10 3 1 7 13 75 62 33
    7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 26 6 3 1 12 -10 76 86 25
    8. MHC Spartak Moscow U21 25 7 4 1 8 8 79 71 31
    9. Atlanty Mytishchi U21 18 4 2 2 6 -9 45 54 18
    10. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 23 8 3 0 9 -6 68 74 28
    11. Dynamo St.Petersburg U21 18 7 1 2 5 -8 62 70 20
    12. Sakhalinskie Akuly U21 24 6 3 3 6 -9 78 87 27
    13. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 7 2 3 7 -1 56 57 25
    14. Almaz Cherepovets U21 18 2 1 5 4 -25 42 67 13
    15. Krylya Sovetov MHC U21 24 6 1 4 8 -23 46 69 20
    16. SKA-Varyagi U21 19 2 1 3 9 -16 49 65 11
    17. AKM U21 25 3 1 2 16 -40 52 92 12
    18. SKA-GUOR Karelia U21 17 1 2 0 12 -39 31 70 10
    19. Taifun Primorsky Krai U21 24 0 2 1 18 -81 40 121 9
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. HC MVD Balashikha U21 25 8 5 2 3 24 80 56 38
    2. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 9 4 2 4 31 94 63 36
    3. Omskye Yastreby U21 22 14 1 2 2 24 79 55 34
    4. Mikhaylov Academy U21 25 10 3 1 7 13 75 62 33
    5. MHC Spartak Moscow U21 25 7 4 1 8 8 79 71 31
    6. Chaika Nizhny Novgorod U21 20 7 4 0 5 13 51 38 30
    7. Loko Yaroslavl U21 19 9 2 4 -2 30 71 41 30
    8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 22 2 6 1 6 7 66 59 29
    9. Avto Yekaterinburg U21 23 10 2 1 7 22 97 75 29
    10. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 23 8 3 0 9 -6 68 74 28
    11. SKA-1946 Saint Petersburg U21 18 13 0 1 3 30 64 34 27
    12. Kapitan Stupino U21 21 13 0 1 6 10 60 50 27
    13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 23 10 1 3 5 14 72 58 27
    14. Sakhalinskie Akuly U21 24 6 3 3 6 -9 78 87 27
    15. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 19 7 2 3 2 8 52 44 25
    16. Russkie Vityazi Podolsk U21 24 7 2 3 7 -1 56 57 25
    17. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 26 6 3 1 12 -10 76 86 25
    18. Irbis Kazan U21 21 3 4 2 6 1 49 48 24
    19. Tyumen Legion U21 23 3 3 5 4 -16 69 85 23
    20. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 18 4 2 4 2 2 55 53 20
    21. Tolpar Ufa U21 22 4 2 4 6 -4 65 69 20
    22. Krylya Sovetov MHC U21 24 6 1 4 8 -23 46 69 20
    23. Dynamo St.Petersburg U21 18 7 1 2 5 -8 62 70 20
    24. Sputnik Almetievsk U21 21 9 0 2 8 -20 50 70 20
    25. Ladia Tolyatti U21 20 6 1 3 6 -15 53 68 19
    26. Atlanty Mytishchi U21 18 4 2 2 6 -9 45 54 18
    27. Kuznetskie Medvedi U21 21 0 3 5 5 -14 52 66 17
    28. Loko-76 U21 22 1 3 2 11 -29 52 81 16
    29. Oktan Perm U21 19 6 0 2 9 -25 46 71 14
    30. Krasnoyarskie Rysi U21 23 2 2 2 13 -42 44 86 14
    31. Almaz Cherepovets U21 18 2 1 5 4 -25 42 67 13
    32. Reaktor Nizhnekamsk U21 17 6 0 1 9 -14 62 76 13
    33. Sarmaty Orenburg U21 20 4 0 4 8 -28 49 77 12
    34. AKM U21 25 3 1 2 16 -40 52 92 12
    35. SKA-Varyagi U21 19 2 1 3 9 -16 49 65 11
    36. SKA-GUOR Karelia U21 17 1 2 0 12 -39 31 70 10
    37. Taifun Primorsky Krai U21 24 0 2 1 18 -81 40 121 9