SKA-Varyagi U21 VS AKM U21


SKA-Varyagi U21

AKM U21

not draw --0--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

SKA-Varyagi U21 (T1) VS AKM U21 (T2)

SKA-Varyagi U21

AKM U21

Zaujímavé

SKA-Varyagi U21

  • Z celkového počtu 23 prehralo mužstvo SKA-Varyagi U21 až 52% svojích zápasov. 12 prehraných zápasov.

AKM U21

  • 58% prehier (14 zápasov) z celkového počtu 24 tímu AKM U21.
  • 14 z celkového počtu 24 zápasov tímu AKM U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 58%.
  • AKM U21 už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • AKM U21 ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 50% vzájomných zápasov (1 z 2) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL U21 / 2022/2023
06.10.2022 12:00 AKM U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
05.10.2022 12:00 AKM U21 SKA-Varyagi U21 over 5:4 1:0,3:0,1:4

SKA-Varyagi U21

0 - 1 - 1

AKM U21

SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.11.22 17:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 over 3:4pp 1:1,0:1,2:2,0:1
17.11.22 17:00 SKA-Varyagi U21 Mikhaylov Academy U21 over 3:4 0:2,2:2,1:0
13.11.22 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 under 0:4 0:2,0:0,0:2
12.11.22 11:00 SKA-Varyagi U21 Kapitan Stupino U21 over 5:2 2:0,2:1,1:1
10.11.22 17:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 3:2 1:0,1:1,1:1
08.11.22 17:00 SKA-Varyagi U21 Atlanty Mytishchi U21 under 1:4 1:2,0:2,0:0
02.11.22 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-GUOR Karelia U21 over 3:4 1:0,2:1,0:3
01.11.22 17:00 SKA-Varyagi U21 SKA-GUOR Karelia U21 under 4:1 0:0,1:1,3:0
26.10.22 18:00 SKA-Varyagi U21 Krylya Sovetov MHC U21 under 3:0 2:0,0:0,1:0
20.10.22 18:00 SKA-Varyagi U21 Dynamo St.Petersburg U21 over 5:6 2:0,2:5,1:1
16.10.22 12:00 SKA-Varyagi U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 under 0:4 0:2,0:1,0:1
12.10.22 12:00 SKA-Varyagi U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 0:1 0:0,0:1,0:0
11.10.22 12:00 SKA-Varyagi U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
06.10.22 12:00 AKM U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
05.10.22 12:00 AKM U21 SKA-Varyagi U21 over 5:4 1:0,3:0,1:4
02.10.22 12:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 over 8:1 1:0,3:1,4:0
01.10.22 12:00 Mikhaylov Academy U21 SKA-Varyagi U21 over 4:3 2:0,2:2,0:1
22.09.22 18:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 SKA-Varyagi U21 under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
21.09.22 17:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 SKA-Varyagi U21 over 5:4 0:0,4:3,1:1
16.09.22 18:00 SKA-Varyagi U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.22 18:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 1:8 0:5,0:2,1:1
06.09.22 18:00 SKA-GUOR Karelia U21 SKA-Varyagi U21 over 2:7 0:5,1:2,1:0
05.09.22 18:00 SKA-GUOR Karelia U21 SKA-Varyagi U21 over 1:6 0:4,0:1,1:1

AKM U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
22.11.22 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 AKM U21 under 3:2 1:2,0:0,2:0
20.11.22 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 AKM U21 under 4:1 0:0,3:1,1:0
18.11.22 17:00 SKA-GUOR Karelia U21 AKM U21 under 1:2 1:1,0:1,0:0
17.11.22 17:00 SKA-GUOR Karelia U21 AKM U21 under 3:2 2:0,1:1,0:1
14.11.22 11:00 AKM U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 over 3:4 0:1,1:3,2:0
12.11.22 15:00 AKM U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:6 4:2,0:2,1:2
08.11.22 16:30 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 AKM U21 over 7:3 3:1,0:2,4:0
07.11.22 11:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 AKM U21 under 4:1 1:0,2:0,1:1
26.10.22 18:00 AKM U21 Loko Yaroslavl U21 under 1:4 0:2,1:1,0:1
23.10.22 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 AKM U21 under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
22.10.22 05:00 Sakhalinskie Akuly U21 AKM U21 over 6:4 1:1,3:2,2:1
19.10.22 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 AKM U21 under 1:2 0:0,1:1,0:1
18.10.22 11:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 AKM U21 over 4:3pp 0:0,3:2,0:1,1:0
16.10.22 05:00 Taifun Primorsky Krai U21 AKM U21 over 6:3 0:2,3:1,3:0
15.10.22 09:00 Taifun Primorsky Krai U21 AKM U21 under 0:3 0:0,0:3,0:0
10.10.22 18:00 AKM U21 SKA-GUOR Karelia U21 under 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
09.10.22 12:00 AKM U21 SKA-GUOR Karelia U21 under 3:0 0:0,1:0,2:0
06.10.22 12:00 AKM U21 SKA-Varyagi U21 under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
05.10.22 12:00 AKM U21 SKA-Varyagi U21 over 5:4 1:0,3:0,1:4
27.09.22 18:00 Krylya Sovetov MHC U21 AKM U21 over 4:2 2:0,0:1,2:1
17.09.22 12:00 AKM U21 Dynamo St.Petersburg U21 under 2:3 1:1,0:2,1:0
14.09.22 18:00 AKM U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 over 2:5 1:3,0:2,1:0
08.09.22 18:00 AKM U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 under 3:2 1:1,2:1,0:0
07.09.22 18:00 AKM U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 over 3:4 0:1,2:2,1:1

SKA-Varyagi U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
05.12.2022 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 H2H
07.12.2022 17:00 Atlanty Mytishchi U21 SKA-Varyagi U21 H2H
09.12.2022 17:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 H2H
10.12.2022 11:00 Kapitan Stupino U21 SKA-Varyagi U21 H2H
13.12.2022 17:00 SKA-Varyagi U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
15.12.2022 17:00 SKA-Varyagi U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
20.12.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 H2H
22.12.2022 17:00 HC MVD Balashikha U21 SKA-Varyagi U21 H2H
27.12.2022 17:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
29.12.2022 17:00 SKA-Varyagi U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
04.01.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 H2H
06.01.2023 12:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
10.01.2023 17:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
12.01.2023 11:00 SKA-Varyagi U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
14.01.2023 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
15.01.2023 11:00 SKA-Varyagi U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
18.01.2023 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
19.01.2023 17:00 SKA-Varyagi U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
27.01.2023 10:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 H2H
29.01.2023 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 SKA-Varyagi U21 H2H
01.02.2023 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 H2H
02.02.2023 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 SKA-Varyagi U21 H2H
05.02.2023 04:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
06.02.2023 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 SKA-Varyagi U21 H2H
14.02.2023 16:00 Loko Yaroslavl U21 SKA-Varyagi U21 H2H
16.02.2023 15:00 Almaz Cherepovets U21 SKA-Varyagi U21 H2H
24.02.2023 11:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 H2H
26.02.2023 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 SKA-Varyagi U21 H2H

AKM U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.12.2022 11:00 AKM U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
05.12.2022 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 AKM U21 H2H
07.12.2022 16:00 MHC Spartak Moscow U21 AKM U21 H2H
14.12.2022 17:00 HC MVD Balashikha U21 AKM U21 H2H
16.12.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 AKM U21 H2H
20.12.2022 15:00 Almaz Cherepovets U21 AKM U21 H2H
22.12.2022 16:00 Loko Yaroslavl U21 AKM U21 H2H
04.01.2023 11:00 Kapitan Stupino U21 AKM U21 H2H
05.01.2023 11:00 Kapitan Stupino U21 AKM U21 H2H
08.01.2023 11:00 Atlanty Mytishchi U21 AKM U21 H2H
09.01.2023 17:00 Atlanty Mytishchi U21 AKM U21 H2H
13.01.2023 11:00 AKM U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
19.01.2023 17:00 AKM U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
20.01.2023 17:00 AKM U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
23.01.2023 11:00 AKM U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
24.01.2023 11:00 AKM U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
27.01.2023 11:00 AKM U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
28.01.2023 15:00 AKM U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
05.02.2023 15:00 AKM U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
06.02.2023 11:00 AKM U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
09.02.2023 11:00 AKM U21 Kapitan Stupino U21 H2H
10.02.2023 11:00 AKM U21 Kapitan Stupino U21 H2H
14.02.2023 17:00 AKM U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
16.02.2023 17:00 AKM U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
25.02.2023 11:00 AKM U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 7 7 0 4 34 92 58 42
2. Omskye Yastreby U21 24 11 4 1 3 28 88 60 39
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 23 12 3 0 5 25 69 44 36
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 4 3 3 28 85 57 35
5. Tolpar Ufa U21 25 8 4 2 5 28 88 60 34
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 8 3 5 1 16 96 80 33
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 4 5 3 7 -4 96 100 31
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 1 4 4 21 82 61 30
9. Oktan Perm U21 29 9 2 4 8 -17 68 85 30
10. Avto Yekaterinburg U21 23 8 3 1 7 21 87 66 29
11. Ladia Tolyatti U21 23 12 0 0 11 -10 53 63 24
12. Sputnik Almetievsk U21 25 10 0 4 7 -17 66 83 24
13. Tyumen Legion U21 25 2 4 4 7 -23 74 97 24
14. Irbis Kazan U21 25 6 2 2 11 3 60 57 22
15. Loko-76 U21 23 5 2 2 10 -21 52 73 20
16. Kuznetskie Medvedi U21 25 2 2 6 7 -24 57 81 18
17. Krasnoyarskie Rysi U21 26 3 1 4 13 -40 46 86 14
18. Sarmaty Orenburg U21 23 1 1 3 14 -48 61 109 9

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 30 14 4 4 0 49 108 59 48
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 27 20 1 3 -1 58 108 50 47
3. HC MVD Balashikha U21 27 7 6 2 4 25 82 57 40
4. Dynamo St.Petersburg U21 25 6 6 2 3 18 82 64 38
5. Mikhaylov Academy U21 27 14 2 0 9 21 91 70 36
6. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 28 12 3 0 10 36 104 68 36
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 4 6 3 3 31 95 64 35
8. Kapitan Stupino U21 23 14 1 1 5 20 74 54 33
9. MHC Spartak Moscow U21 26 9 3 1 9 17 87 70 31
10. Atlanty Mytishchi U21 22 6 3 2 6 2 57 55 26
11. Sakhalinskie Akuly U21 26 9 1 3 9 -19 76 95 25
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 6 2 5 6 -15 60 75 25
13. Almaz Cherepovets U21 28 1 4 7 5 -20 67 87 25
14. Krylya Sovetov MHC U21 27 9 0 5 8 -33 52 85 23
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 25 6 2 2 11 -10 70 80 22
16. AKM U21 27 5 2 2 14 -25 68 93 20
17. SKA-Varyagi U21 26 7 0 5 9 -15 73 88 19
18. SKA-GUOR Karelia U21 25 3 1 1 18 -49 44 93 11
19. Taifun Primorsky Krai U21 30 0 2 1 24 -91 45 136 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 30 14 4 4 0 49 108 59 48
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 27 20 1 3 -1 58 108 50 47
3. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 25 7 7 0 4 34 92 58 42
4. HC MVD Balashikha U21 27 7 6 2 4 25 82 57 40
5. Omskye Yastreby U21 24 11 4 1 3 28 88 60 39
6. Dynamo St.Petersburg U21 25 6 6 2 3 18 82 64 38
7. Mikhaylov Academy U21 27 14 2 0 9 21 91 70 36
8. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 28 12 3 0 10 36 104 68 36
9. Chaika Nizhny Novgorod U21 23 12 3 0 5 25 69 44 36
10. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 25 8 4 3 3 28 85 57 35
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 25 4 6 3 3 31 95 64 35
12. Tolpar Ufa U21 25 8 4 2 5 28 88 60 34
13. Kapitan Stupino U21 23 14 1 1 5 20 74 54 33
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 25 8 3 5 1 16 96 80 33
15. MHC Spartak Moscow U21 26 9 3 1 9 17 87 70 31
16. Reaktor Nizhnekamsk U21 27 4 5 3 7 -4 96 100 31
17. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 25 11 1 4 4 21 82 61 30
18. Oktan Perm U21 29 9 2 4 8 -17 68 85 30
19. Avto Yekaterinburg U21 23 8 3 1 7 21 87 66 29
20. Atlanty Mytishchi U21 22 6 3 2 6 2 57 55 26
21. Sakhalinskie Akuly U21 26 9 1 3 9 -19 76 95 25
22. Russkie Vityazi Podolsk U21 26 6 2 5 6 -15 60 75 25
23. Almaz Cherepovets U21 28 1 4 7 5 -20 67 87 25
24. Ladia Tolyatti U21 23 12 0 0 11 -10 53 63 24
25. Sputnik Almetievsk U21 25 10 0 4 7 -17 66 83 24
26. Tyumen Legion U21 25 2 4 4 7 -23 74 97 24
27. Krylya Sovetov MHC U21 27 9 0 5 8 -33 52 85 23
28. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 25 6 2 2 11 -10 70 80 22
29. Irbis Kazan U21 25 6 2 2 11 3 60 57 22
30. Loko-76 U21 23 5 2 2 10 -21 52 73 20
31. AKM U21 27 5 2 2 14 -25 68 93 20
32. SKA-Varyagi U21 26 7 0 5 9 -15 73 88 19
33. Kuznetskie Medvedi U21 25 2 2 6 7 -24 57 81 18
34. Krasnoyarskie Rysi U21 26 3 1 4 13 -40 46 86 14
35. SKA-GUOR Karelia U21 25 3 1 1 18 -49 44 93 11
36. Taifun Primorsky Krai U21 30 0 2 1 24 -91 45 136 9
37. Sarmaty Orenburg U21 23 1 1 3 14 -48 61 109 9

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 13 7 2 0 2 21 53 32 22
2. Omskye Yastreby U21 12 3 3 0 3 12 47 35 18
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 7 1 0 3 19 44 25 18
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 13 6 2 1 1 30 54 24 21
5. Tolpar Ufa U21 11 5 3 0 0 32 48 16 22
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 13 3 2 3 0 6 56 50 17
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 -2 5 2 1 4 44 40 18
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 8 0 0 5 20 46 26 16
9. Oktan Perm U21 13 4 2 2 1 6 31 25 18
10. Avto Yekaterinburg U21 6 2 1 0 2 9 18 9 8
11. Ladia Tolyatti U21 16 8 0 0 8 -9 35 44 16
12. Sputnik Almetievsk U21 14 5 0 3 3 -8 38 46 13
13. Tyumen Legion U21 8 2 1 0 4 -8 24 32 8
14. Irbis Kazan U21 14 4 0 2 6 0 34 34 10
15. Loko-76 U21 12 3 2 2 1 0 32 32 16
16. Kuznetskie Medvedi U21 14 3 0 4 3 -12 34 46 10
17. Krasnoyarskie Rysi U21 10 1 0 2 5 -13 16 29 4
18. Sarmaty Orenburg U21 16 0 1 2 10 -31 45 76 6

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 15 8 2 1 1 35 61 26 25
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 15 11 1 2 -2 35 62 27 28
3. HC MVD Balashikha U21 11 0 4 0 3 6 31 25 16
4. Dynamo St.Petersburg U21 15 1 5 1 2 14 49 35 23
5. Mikhaylov Academy U21 12 7 0 0 5 4 39 35 14
6. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 14 9 1 0 3 34 62 28 22
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 11 2 2 1 3 6 33 27 13
8. Kapitan Stupino U21 7 3 1 1 0 7 23 16 11
9. MHC Spartak Moscow U21 10 3 1 1 3 5 32 27 11
10. Atlanty Mytishchi U21 8 2 1 0 4 -2 20 22 8
11. Sakhalinskie Akuly U21 15 7 0 1 6 -11 43 54 15
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 11 4 0 2 3 -4 31 35 10
13. Almaz Cherepovets U21 15 0 4 2 3 2 46 44 18
14. Krylya Sovetov MHC U21 13 4 0 3 3 -15 26 41 11
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 4 2 2 5 11 53 42 18
16. AKM U21 12 2 1 1 6 -8 31 39 9
17. SKA-Varyagi U21 17 5 0 3 6 -12 43 55 13
18. SKA-GUOR Karelia U21 17 2 0 1 13 -34 30 64 5
19. Taifun Primorsky Krai U21 15 0 1 1 11 -32 27 59 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. SKA-1946 Saint Petersburg U21 15 11 1 2 -2 35 62 27 28
2. Loko Yaroslavl U21 15 8 2 1 1 35 61 26 25
3. Dynamo St.Petersburg U21 15 1 5 1 2 14 49 35 23
4. Tolpar Ufa U21 11 5 3 0 0 32 48 16 22
5. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 14 9 1 0 3 34 62 28 22
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 13 7 2 0 2 21 53 32 22
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 13 6 2 1 1 30 54 24 21
8. Chaika Nizhny Novgorod U21 12 7 1 0 3 19 44 25 18
9. Oktan Perm U21 13 4 2 2 1 6 31 25 18
10. Omskye Yastreby U21 12 3 3 0 3 12 47 35 18
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 13 -2 5 2 1 4 44 40 18
12. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 17 4 2 2 5 11 53 42 18
13. Almaz Cherepovets U21 15 0 4 2 3 2 46 44 18
14. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 13 3 2 3 0 6 56 50 17
15. HC MVD Balashikha U21 11 0 4 0 3 6 31 25 16
16. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 13 8 0 0 5 20 46 26 16
17. Loko-76 U21 12 3 2 2 1 0 32 32 16
18. Ladia Tolyatti U21 16 8 0 0 8 -9 35 44 16
19. Sakhalinskie Akuly U21 15 7 0 1 6 -11 43 54 15
20. Mikhaylov Academy U21 12 7 0 0 5 4 39 35 14
21. Krasnaya Armiya Moscow U21 11 2 2 1 3 6 33 27 13
22. Sputnik Almetievsk U21 14 5 0 3 3 -8 38 46 13
23. SKA-Varyagi U21 17 5 0 3 6 -12 43 55 13
24. Kapitan Stupino U21 7 3 1 1 0 7 23 16 11
25. MHC Spartak Moscow U21 10 3 1 1 3 5 32 27 11
26. Krylya Sovetov MHC U21 13 4 0 3 3 -15 26 41 11
27. Irbis Kazan U21 14 4 0 2 6 0 34 34 10
28. Russkie Vityazi Podolsk U21 11 4 0 2 3 -4 31 35 10
29. Kuznetskie Medvedi U21 14 3 0 4 3 -12 34 46 10
30. AKM U21 12 2 1 1 6 -8 31 39 9
31. Avto Yekaterinburg U21 6 2 1 0 2 9 18 9 8
32. Atlanty Mytishchi U21 8 2 1 0 4 -2 20 22 8
33. Tyumen Legion U21 8 2 1 0 4 -8 24 32 8
34. Sarmaty Orenburg U21 16 0 1 2 10 -31 45 76 6
35. Taifun Primorsky Krai U21 15 0 1 1 11 -32 27 59 5
36. SKA-GUOR Karelia U21 17 2 0 1 13 -34 30 64 5
37. Krasnoyarskie Rysi U21 10 1 0 2 5 -13 16 29 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 0 5 0 2 13 39 26 20
2. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 16 41 25 21
3. Chaika Nizhny Novgorod U21 11 5 2 0 2 6 25 19 18
4. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 2 2 2 2 -2 31 33 14
5. Tolpar Ufa U21 14 3 1 2 5 -4 40 44 12
6. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 5 1 2 1 10 40 30 16
7. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 6 0 1 6 -8 52 60 13
8. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 3 1 4 -1 1 36 35 14
9. Oktan Perm U21 16 5 0 2 7 -23 37 60 12
10. Avto Yekaterinburg U21 17 6 2 1 5 12 69 57 21
11. Ladia Tolyatti U21 7 4 0 0 3 -1 18 19 8
12. Sputnik Almetievsk U21 11 5 0 1 4 -9 28 37 11
13. Tyumen Legion U21 17 0 3 4 3 -15 50 65 16
14. Irbis Kazan U21 11 2 2 0 5 3 26 23 12
15. Loko-76 U21 11 2 0 0 9 -21 20 41 4
16. Kuznetskie Medvedi U21 11 -1 2 2 4 -12 23 35 8
17. Krasnoyarskie Rysi U21 16 2 1 2 8 -27 30 57 10
18. Sarmaty Orenburg U21 7 1 0 1 4 -17 16 33 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Loko Yaroslavl U21 15 6 2 3 -1 14 47 33 23
2. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 1 1 23 46 23 19
3. HC MVD Balashikha U21 16 7 2 2 1 19 51 32 24
4. Dynamo St.Petersburg U21 10 5 1 1 1 4 33 29 15
5. Mikhaylov Academy U21 15 7 2 0 4 17 52 35 22
6. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 14 3 2 0 7 2 42 40 14
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 2 4 2 0 25 62 37 22
8. Kapitan Stupino U21 16 11 0 0 5 13 51 38 22
9. MHC Spartak Moscow U21 16 6 2 0 6 12 55 43 20
10. Atlanty Mytishchi U21 14 4 2 2 2 4 37 33 18
11. Sakhalinskie Akuly U21 11 2 1 2 3 -8 33 41 10
12. Russkie Vityazi Podolsk U21 15 2 2 3 3 -11 29 40 15
13. Almaz Cherepovets U21 13 1 0 5 2 -22 21 43 7
14. Krylya Sovetov MHC U21 14 5 0 2 5 -18 26 44 12
15. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 2 0 0 6 -21 17 38 4
16. AKM U21 15 3 1 1 8 -17 37 54 11
17. SKA-Varyagi U21 9 2 0 2 3 -3 30 33 6
18. SKA-GUOR Karelia U21 8 1 1 0 5 -15 14 29 6
19. Taifun Primorsky Krai U21 15 0 1 0 13 -59 18 77 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC MVD Balashikha U21 16 7 2 2 1 19 51 32 24
2. Loko Yaroslavl U21 15 6 2 3 -1 14 47 33 23
3. Mikhaylov Academy U21 15 7 2 0 4 17 52 35 22
4. Krasnaya Armiya Moscow U21 14 2 4 2 0 25 62 37 22
5. Kapitan Stupino U21 16 11 0 0 5 13 51 38 22
6. Omskye Yastreby U21 12 8 1 1 0 16 41 25 21
7. Avto Yekaterinburg U21 17 6 2 1 5 12 69 57 21
8. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 12 0 5 0 2 13 39 26 20
9. MHC Spartak Moscow U21 16 6 2 0 6 12 55 43 20
10. SKA-1946 Saint Petersburg U21 12 9 0 1 1 23 46 23 19
11. Chaika Nizhny Novgorod U21 11 5 2 0 2 6 25 19 18
12. Atlanty Mytishchi U21 14 4 2 2 2 4 37 33 18
13. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 12 5 1 2 1 10 40 30 16
14. Tyumen Legion U21 17 0 3 4 3 -15 50 65 16
15. Dynamo St.Petersburg U21 10 5 1 1 1 4 33 29 15
16. Russkie Vityazi Podolsk U21 15 2 2 3 3 -11 29 40 15
17. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 12 2 2 2 2 -2 31 33 14
18. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 12 3 1 4 -1 1 36 35 14
19. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 14 3 2 0 7 2 42 40 14
20. Reaktor Nizhnekamsk U21 14 6 0 1 6 -8 52 60 13
21. Irbis Kazan U21 11 2 2 0 5 3 26 23 12
22. Tolpar Ufa U21 14 3 1 2 5 -4 40 44 12
23. Krylya Sovetov MHC U21 14 5 0 2 5 -18 26 44 12
24. Oktan Perm U21 16 5 0 2 7 -23 37 60 12
25. Sputnik Almetievsk U21 11 5 0 1 4 -9 28 37 11
26. AKM U21 15 3 1 1 8 -17 37 54 11
27. Sakhalinskie Akuly U21 11 2 1 2 3 -8 33 41 10
28. Krasnoyarskie Rysi U21 16 2 1 2 8 -27 30 57 10
29. Ladia Tolyatti U21 7 4 0 0 3 -1 18 19 8
30. Kuznetskie Medvedi U21 11 -1 2 2 4 -12 23 35 8
31. Almaz Cherepovets U21 13 1 0 5 2 -22 21 43 7
32. SKA-GUOR Karelia U21 8 1 1 0 5 -15 14 29 6
33. SKA-Varyagi U21 9 2 0 2 3 -3 30 33 6
34. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 8 2 0 0 6 -21 17 38 4
35. Loko-76 U21 11 2 0 0 9 -21 20 41 4
36. Taifun Primorsky Krai U21 15 0 1 0 13 -59 18 77 4
37. Sarmaty Orenburg U21 7 1 0 1 4 -17 16 33 3