MHC Spartak Moscow U21 VS Krasnaya Armiya Moscow U21


MHC Spartak Moscow U21

Krasnaya Armiya Moscow U21

not draw --3--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

MHC Spartak Moscow U21 (T1) VS Krasnaya Armiya Moscow U21 (T2)

MHC Spartak Moscow U21

Krasnaya Armiya Moscow U21

Zaujímavé

MHC Spartak Moscow U21

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo MHC Spartak Moscow U21. 60% úspešnosť výhier.
  • Až 4 zápasov tímu MHC Spartak Moscow U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 80%.

Krasnaya Armiya Moscow U21

  • 50% zápasov tímu Krasnaya Armiya Moscow U21 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 6 zápasov.
  • 4 z celkového počtu 6 zápasov tímu Krasnaya Armiya Moscow U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 67%.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (9 z 27) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 27 vzájomných zápasov, čo je 63%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / MHL U21 / 2021/2022
15.03.2022 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:5 0:0,1:1,1:4
12.03.2022 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 over 6:2 2:0,3:1,1:1
11.03.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:0 0:0,0:0,3:0
05.02.2022 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:4 1:2,2:2,0:0
04.02.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,-:-
11.10.2021 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 3:6 1:1,1:1,1:4
10.10.2021 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 5:0 1:0,1:0,3:0
Rusko / MHL U21 / 2020/2021
16.03.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
15.03.2021 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 over 4:3ppsn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
12.03.2021 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 2:4 2:2,0:1,0:1
11.03.2021 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:1 1:1,1:0,0:0
09.01.2021 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
08.01.2021 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 4:1 1:1,0:0,3:0
28.10.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:1 0:0,1:1,2:0
27.10.2020 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 0:1 0:1,0:0,0:0
Rusko / MHL U21 / 2019/2020
20.01.2020 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:4 0:3,0:0,1:1
19.01.2020 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 1:2 1:0,0:2,0:0
12.10.2019 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 over 5:1 2:0,2:1,1:0
11.10.2019 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 0:1,1:1,1:1
Rusko / MHL / 2018/2019
26.01.2019 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
25.01.2019 15:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3 1:1,1:2,0:0
21.10.2018 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,2:1
20.10.2018 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
Rusko / MHL / 2017/2018
21.01.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 3:4pp 1:0,2:0,0:3,0:1
20.01.2018 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
24.10.2017 13:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:4 1:0,1:2,1:2
22.10.2017 13:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 over 3:4 0:2,3:2,0:0

MHC Spartak Moscow U21

7 - 9 - 11

Krasnaya Armiya Moscow U21

MHC Spartak Moscow U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.09.22 16:00 SKA-GUOR Karelia U21 MHC Spartak Moscow U21 under 2:3 0:0,0:2,2:1
14.09.22 18:00 SKA-Varyagi U21 MHC Spartak Moscow U21 over 1:8 0:5,0:2,1:1
10.09.22 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 over 3:5 0:0,1:5,2:0
08.09.22 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 over 4:3sn 0:2,3:1,0:0,0:0,-:-
05.09.22 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 over 5:1 2:0,1:1,2:0

Krasnaya Armiya Moscow U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.09.22 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 under 2:3 0:0,1:1,1:2
16.09.22 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 over 4:3 1:0,2:0,1:3
08.09.22 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
07.09.22 17:30 Dynamo St.Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
04.09.22 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 over 7:6 2:2,3:4,2:0
03.09.22 12:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-

MHC Spartak Moscow U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.10.2022 17:00 MHC Spartak Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
07.10.2022 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
12.10.2022 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
13.10.2022 17:00 Loko Yaroslavl U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
16.10.2022 12:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
17.10.2022 16:00 Almaz Cherepovets U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
23.10.2022 12:00 MHC Spartak Moscow U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 H2H
30.10.2022 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
01.11.2022 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
03.11.2022 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
12.11.2022 15:00 AKM U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
14.11.2022 17:00 Mikhaylov Academy U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
19.11.2022 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
20.11.2022 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
23.11.2022 16:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
24.11.2022 16:00 MHC Spartak Moscow U21 HC MVD Balashikha U21 H2H
27.11.2022 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
01.12.2022 16:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
05.12.2022 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
07.12.2022 16:00 MHC Spartak Moscow U21 AKM U21 H2H
13.12.2022 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Kapitan Stupino U21 H2H
16.12.2022 17:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
18.12.2022 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
22.12.2022 17:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
30.12.2022 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
04.01.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-Varyagi U21 H2H
06.01.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-GUOR Karelia U21 H2H
16.01.2023 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
17.01.2023 17:00 SKA-1946 Saint Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
20.01.2023 16:30 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
21.01.2023 11:00 Dynamo St.Petersburg U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
25.01.2023 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
30.01.2023 17:00 Atlanty Mytishchi U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
01.02.2023 17:00 Kapitan Stupino U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
04.02.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
05.02.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
08.02.2023 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
09.02.2023 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
13.02.2023 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
15.02.2023 16:00 MHC Spartak Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
17.02.2023 16:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
18.02.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
25.02.2023 11:00 MHC Spartak Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H

Krasnaya Armiya Moscow U21


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.10.2022 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
04.10.2022 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Loko Yaroslavl U21 H2H
07.10.2022 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
08.10.2022 12:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Almaz Cherepovets U21 H2H
14.10.2022 18:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
21.10.2022 17:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
22.10.2022 13:00 Russkie Vityazi Podolsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
27.10.2022 16:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 H2H
01.11.2022 17:00 HC MVD Balashikha U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
05.11.2022 04:00 Taifun Primorsky Krai U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
07.11.2022 10:00 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
09.11.2022 09:00 Sakhalinskie Akuly U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
19.11.2022 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
20.11.2022 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 MHC Spartak Moscow U21 H2H
23.11.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
24.11.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Russkie Vityazi Podolsk U21 H2H
29.11.2022 11:00 AKM U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
01.12.2022 17:00 Mikhaylov Academy U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
07.12.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
08.12.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Krylya Sovetov MHC U21 H2H
14.12.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Mikhaylov Academy U21 H2H
16.12.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 AKM U21 H2H
20.12.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-Varyagi U21 H2H
22.12.2022 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-GUOR Karelia U21 H2H
27.12.2022 17:00 SKA-Varyagi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
29.12.2022 17:00 SKA-GUOR Karelia U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
04.01.2023 11:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
05.01.2023 11:00 Loko Yaroslavl U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
07.01.2023 11:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
09.01.2023 15:00 Almaz Cherepovets U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
17.01.2023 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Atlanty Mytishchi U21 H2H
19.01.2023 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Kapitan Stupino U21 H2H
21.01.2023 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
22.01.2023 11:00 Krylya Sovetov MHC U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
25.01.2023 17:00 Atlanty Mytishchi U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
27.01.2023 17:00 Kapitan Stupino U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H
01.02.2023 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
03.02.2023 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 SKA-1946 Saint Petersburg U21 H2H
05.02.2023 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
06.02.2023 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Dynamo St.Petersburg U21 H2H
12.02.2023 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Taifun Primorsky Krai U21 H2H
16.02.2023 15:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Sakhalinskie Akuly U21 H2H
18.02.2023 11:00 Krasnaya Armiya Moscow U21 Amurskie Tigry Khabarovsk U21 H2H
25.02.2023 11:00 Dinamo-Shinnik Babruysk U21 Krasnaya Armiya Moscow U21 H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 2 0 0 15 31 16 16
2. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 7 0 1 -1 23 38 15 15
3. Omskye Yastreby U21 9 5 1 0 2 11 38 27 14
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 3 2 0 1 13 28 15 14
5. Tolpar Ufa U21 8 5 0 0 3 10 27 17 10
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 7 3 1 0 2 10 32 22 10
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 4 0 2 0 8 26 18 10
8. Loko-76 U21 8 4 0 0 4 -2 20 22 8
9. Irbis Kazan U21 8 2 1 0 4 4 16 12 8
10. Oktan Perm U21 7 1 1 2 0 -3 17 20 8
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 7 3 0 0 4 0 21 21 6
12. Sputnik Almetievsk U21 8 2 0 2 2 -11 21 32 6
13. Avto Yekaterinburg U21 5 0 1 1 1 -6 16 22 5
14. Ladia Tolyatti U21 6 2 0 0 4 -11 11 22 4
15. Kuznetskie Medvedi U21 7 1 0 1 4 -8 13 21 3
16. Sarmaty Orenburg U21 6 1 0 0 5 -10 16 26 2
17. Krasnoyarskie Rysi U21 9 -1 1 0 8 -28 13 41 2
18. Tyumen Legion U21 5 0 0 1 3 -15 8 23 1

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 9 8 0 0 1 13 32 19 16
2. Dynamo St.Petersburg U21 10 1 3 1 1 3 29 26 15
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 1 2 0 7 36 29 14
4. MHC Spartak Moscow U21 9 4 1 1 1 16 36 20 13
5. HC MVD Balashikha U21 10 3 1 2 1 -2 19 21 12
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 1 2 1 1 9 25 16 11
7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 8 3 1 0 3 9 29 20 10
8. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 2 0 7 27 20 10
9. Sakhalinskie Akuly U21 9 4 0 1 3 1 29 28 9
10. Atlanty Mytishchi U21 8 0 2 1 2 0 21 21 9
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 -2 3 1 2 -2 27 29 9
12. Mikhaylov Academy U21 6 4 0 0 2 0 18 18 8
13. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 7 2 1 0 3 3 21 18 8
14. Almaz Cherepovets U21 8 -1 2 1 3 -11 17 28 7
15. SKA-Varyagi U21 6 2 0 2 0 0 21 21 6
16. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -3 16 19 5
17. Taifun Primorsky Krai U21 9 -1 1 1 6 -22 13 35 3
18. AKM U21 5 1 0 0 4 -6 12 18 2
19. SKA-GUOR Karelia U21 6 0 0 1 4 -22 8 30 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 9 8 0 0 1 13 32 19 16
2. Chaika Nizhny Novgorod U21 8 4 2 0 0 15 31 16 16
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 8 7 0 1 -1 23 38 15 15
4. Dynamo St.Petersburg U21 10 1 3 1 1 3 29 26 15
5. Omskye Yastreby U21 9 5 1 0 2 11 38 27 14
6. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 8 3 2 0 1 13 28 15 14
7. SKA-1946 Saint Petersburg U21 10 4 1 2 0 7 36 29 14
8. MHC Spartak Moscow U21 9 4 1 1 1 16 36 20 13
9. HC MVD Balashikha U21 10 3 1 2 1 -2 19 21 12
10. Russkie Vityazi Podolsk U21 8 1 2 1 1 9 25 16 11
11. Tolpar Ufa U21 8 5 0 0 3 10 27 17 10
12. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 7 3 1 0 2 10 32 22 10
13. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 8 3 1 0 3 9 29 20 10
14. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 8 4 0 2 0 8 26 18 10
15. Loko Yaroslavl U21 8 4 0 2 0 7 27 20 10
16. Sakhalinskie Akuly U21 9 4 0 1 3 1 29 28 9
17. Atlanty Mytishchi U21 8 0 2 1 2 0 21 21 9
18. Krasnaya Armiya Moscow U21 8 -2 3 1 2 -2 27 29 9
19. Mikhaylov Academy U21 6 4 0 0 2 0 18 18 8
20. Loko-76 U21 8 4 0 0 4 -2 20 22 8
21. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 7 2 1 0 3 3 21 18 8
22. Irbis Kazan U21 8 2 1 0 4 4 16 12 8
23. Oktan Perm U21 7 1 1 2 0 -3 17 20 8
24. Almaz Cherepovets U21 8 -1 2 1 3 -11 17 28 7
25. Reaktor Nizhnekamsk U21 7 3 0 0 4 0 21 21 6
26. SKA-Varyagi U21 6 2 0 2 0 0 21 21 6
27. Sputnik Almetievsk U21 8 2 0 2 2 -11 21 32 6
28. Krylya Sovetov MHC U21 6 2 0 1 2 -3 16 19 5
29. Avto Yekaterinburg U21 5 0 1 1 1 -6 16 22 5
30. Ladia Tolyatti U21 6 2 0 0 4 -11 11 22 4
31. Kuznetskie Medvedi U21 7 1 0 1 4 -8 13 21 3
32. Taifun Primorsky Krai U21 9 -1 1 1 6 -22 13 35 3
33. AKM U21 5 1 0 0 4 -6 12 18 2
34. Sarmaty Orenburg U21 6 1 0 0 5 -10 16 26 2
35. Krasnoyarskie Rysi U21 9 -1 1 0 8 -28 13 41 2
36. Tyumen Legion U21 5 0 0 1 3 -15 8 23 1
37. SKA-GUOR Karelia U21 6 0 0 1 4 -22 8 30 1

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 1 0 0 11 20 9 8
2. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 3 3 0 0 0 10 16 6 6
3. Omskye Yastreby U21 7 3 1 0 2 6 28 22 10
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 2 0 1 7 20 13 10
5. Tolpar Ufa U21 2 2 0 0 0 5 8 3 4
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3 2 0 0 1 7 18 11 4
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 10 14 4 4
8. Loko-76 U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
9. Irbis Kazan U21 4 2 0 0 2 3 7 4 4
10. Oktan Perm U21 3 -1 1 2 -2 -1 6 7 4
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 3 1 0 0 2 -1 9 10 2
12. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -5 12 17 3
13. Avto Yekaterinburg U21 2 -1 1 0 1 -1 3 4 2
14. Ladia Tolyatti U21 4 2 0 0 2 -2 9 11 4
15. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
16. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 0 3 -4 11 15 2
17. Krasnoyarskie Rysi U21 4 0 0 0 4 -9 5 14 0
18. Tyumen Legion U21 2 0 0 0 2 -10 0 10 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 3 3 0 0 0 7 11 4 6
2. Dynamo St.Petersburg U21 4 -2 2 1 0 -1 10 11 5
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 1 -1 2 13 11 7
4. MHC Spartak Moscow U21 5 1 1 1 0 5 21 16 7
5. HC MVD Balashikha U21 4 1 1 0 1 -1 5 6 6
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 3 3 0 0 0 12 17 5 6
7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 4 2 1 0 0 12 19 7 8
8. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 4 14 10 5
9. Sakhalinskie Akuly U21 7 4 0 0 3 4 23 19 8
10. Atlanty Mytishchi U21 2 -1 1 0 1 0 7 7 2
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 1 0 0 1 0 6 6 2
12. Mikhaylov Academy U21 5 3 0 0 2 -1 16 17 6
13. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 5 1 1 0 2 3 14 11 6
14. Almaz Cherepovets U21 6 -1 2 0 3 -7 13 20 6
15. SKA-Varyagi U21 2 0 0 1 0 -8 2 10 1
16. Krylya Sovetov MHC U21 2 1 0 0 1 1 5 4 2
17. Taifun Primorsky Krai U21 5 -1 1 1 2 -6 10 16 3
18. AKM U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
19. SKA-GUOR Karelia U21 4 0 0 1 2 -12 7 19 1
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 6 1 2 0 1 7 20 13 10
2. Omskye Yastreby U21 7 3 1 0 2 6 28 22 10
3. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 4 2 1 0 0 12 19 7 8
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 1 0 0 11 20 9 8
5. Sakhalinskie Akuly U21 7 4 0 0 3 4 23 19 8
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 4 1 1 1 -1 2 13 11 7
7. MHC Spartak Moscow U21 5 1 1 1 0 5 21 16 7
8. Kapitan Stupino U21 3 3 0 0 0 7 11 4 6
9. Russkie Vityazi Podolsk U21 3 3 0 0 0 12 17 5 6
10. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 3 3 0 0 0 10 16 6 6
11. HC MVD Balashikha U21 4 1 1 0 1 -1 5 6 6
12. Loko-76 U21 4 3 0 0 1 0 10 10 6
13. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 5 1 1 0 2 3 14 11 6
14. Mikhaylov Academy U21 5 3 0 0 2 -1 16 17 6
15. Almaz Cherepovets U21 6 -1 2 0 3 -7 13 20 6
16. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 4 14 10 5
17. Dynamo St.Petersburg U21 4 -2 2 1 0 -1 10 11 5
18. Tolpar Ufa U21 2 2 0 0 0 5 8 3 4
19. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 2 2 0 0 0 10 14 4 4
20. Irbis Kazan U21 4 2 0 0 2 3 7 4 4
21. Oktan Perm U21 3 -1 1 2 -2 -1 6 7 4
22. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 3 2 0 0 1 7 18 11 4
23. Ladia Tolyatti U21 4 2 0 0 2 -2 9 11 4
24. Kuznetskie Medvedi U21 5 1 0 1 2 -4 11 15 3
25. Taifun Primorsky Krai U21 5 -1 1 1 2 -6 10 16 3
26. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -5 12 17 3
27. Krylya Sovetov MHC U21 2 1 0 0 1 1 5 4 2
28. Avto Yekaterinburg U21 2 -1 1 0 1 -1 3 4 2
29. Krasnaya Armiya Moscow U21 2 1 0 0 1 0 6 6 2
30. Atlanty Mytishchi U21 2 -1 1 0 1 0 7 7 2
31. Reaktor Nizhnekamsk U21 3 1 0 0 2 -1 9 10 2
32. AKM U21 4 1 0 0 3 -4 10 14 2
33. Sarmaty Orenburg U21 4 1 0 0 3 -4 11 15 2
34. SKA-Varyagi U21 2 0 0 1 0 -8 2 10 1
35. SKA-GUOR Karelia U21 4 0 0 1 2 -12 7 19 1
36. Tyumen Legion U21 2 0 0 0 2 -10 0 10 0
37. Krasnoyarskie Rysi U21 4 0 0 0 4 -9 5 14 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 1 0 0 4 11 7 8
2. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 4 0 1 -1 13 22 9 9
3. Omskye Yastreby U21 2 2 0 0 0 5 10 5 4
4. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 6 8 2 4
5. Tolpar Ufa U21 6 3 0 0 3 5 19 14 6
6. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 1 0 1 3 14 11 6
7. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 2 0 2 0 -2 12 14 6
8. Loko-76 U21 4 1 0 0 3 -2 10 12 2
9. Irbis Kazan U21 4 0 1 0 2 1 9 8 4
10. Oktan Perm U21 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
11. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
12. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -6 9 15 3
13. Avto Yekaterinburg U21 3 1 0 1 0 -5 13 18 3
14. Ladia Tolyatti U21 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
15. Kuznetskie Medvedi U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
16. Sarmaty Orenburg U21 2 0 0 0 2 -6 5 11 0
17. Krasnoyarskie Rysi U21 5 -1 1 0 4 -19 8 27 2
18. Tyumen Legion U21 3 0 0 1 1 -5 8 13 1

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 6 5 0 0 1 6 21 15 10
2. Dynamo St.Petersburg U21 6 3 1 0 1 4 19 15 10
3. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 1 1 5 23 18 7
4. MHC Spartak Moscow U21 4 3 0 0 1 11 15 4 6
5. HC MVD Balashikha U21 6 2 0 2 0 -1 14 15 6
6. Russkie Vityazi Podolsk U21 5 -2 2 1 1 -3 8 11 5
7. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 4 1 0 0 3 -3 10 13 2
8. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 3 13 10 5
9. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -3 6 9 1
10. Atlanty Mytishchi U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
11. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 -3 3 1 1 -2 21 23 7
12. Mikhaylov Academy U21 1 1 0 0 0 1 2 1 2
13. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
14. Almaz Cherepovets U21 2 0 0 1 0 -4 4 8 1
15. SKA-Varyagi U21 4 2 0 1 0 8 19 11 5
16. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -4 11 15 3
17. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0
18. AKM U21 1 0 0 0 1 -2 2 4 0
19. SKA-GUOR Karelia U21 2 0 0 0 2 -10 1 11 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kapitan Stupino U21 6 5 0 0 1 6 21 15 10
2. Dynamo St.Petersburg U21 6 3 1 0 1 4 19 15 10
3. Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 5 4 0 1 -1 13 22 9 9
4. Chaika Nizhny Novgorod U21 4 2 1 0 0 4 11 7 8
5. Atlanty Mytishchi U21 6 1 1 1 1 0 14 14 7
6. SKA-1946 Saint Petersburg U21 6 3 0 1 1 5 23 18 7
7. Krasnaya Armiya Moscow U21 6 -3 3 1 1 -2 21 23 7
8. MHC Spartak Moscow U21 4 3 0 0 1 11 15 4 6
9. Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 4 1 1 0 1 3 14 11 6
10. Tolpar Ufa U21 6 3 0 0 3 5 19 14 6
11. Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 6 2 0 2 0 -2 12 14 6
12. HC MVD Balashikha U21 6 2 0 2 0 -1 14 15 6
13. Loko Yaroslavl U21 4 2 0 1 0 3 13 10 5
14. SKA-Varyagi U21 4 2 0 1 0 8 19 11 5
15. Russkie Vityazi Podolsk U21 5 -2 2 1 1 -3 8 11 5
16. Belye Medvedi Chelyabinsk U21 2 2 0 0 0 6 8 2 4
17. Omskye Yastreby U21 2 2 0 0 0 5 10 5 4
18. Irbis Kazan U21 4 0 1 0 2 1 9 8 4
19. Reaktor Nizhnekamsk U21 4 2 0 0 2 1 12 11 4
20. Oktan Perm U21 4 2 0 0 2 -2 11 13 4
21. Krylya Sovetov MHC U21 4 1 0 1 1 -4 11 15 3
22. Sputnik Almetievsk U21 4 1 0 1 1 -6 9 15 3
23. Avto Yekaterinburg U21 3 1 0 1 0 -5 13 18 3
24. Mikhaylov Academy U21 1 1 0 0 0 1 2 1 2
25. Amurskie Tigry Khabarovsk U21 2 1 0 0 1 0 7 7 2
26. Loko-76 U21 4 1 0 0 3 -2 10 12 2
27. Dinamo-Shinnik Babruysk U21 4 1 0 0 3 -3 10 13 2
28. Krasnoyarskie Rysi U21 5 -1 1 0 4 -19 8 27 2
29. Almaz Cherepovets U21 2 0 0 1 0 -4 4 8 1
30. Sakhalinskie Akuly U21 2 0 0 1 0 -3 6 9 1
31. Tyumen Legion U21 3 0 0 1 1 -5 8 13 1
32. AKM U21 1 0 0 0 1 -2 2 4 0
33. Kuznetskie Medvedi U21 2 0 0 0 2 -4 2 6 0
34. Sarmaty Orenburg U21 2 0 0 0 2 -6 5 11 0
35. Ladia Tolyatti U21 2 0 0 0 2 -9 2 11 0
36. SKA-GUOR Karelia U21 2 0 0 0 2 -10 1 11 0
37. Taifun Primorsky Krai U21 4 0 0 0 4 -16 3 19 0