Sochi VS Spartak Moskva


Sochi

Spartak Moskva

not draw --8--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Sochi (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Sochi

Spartak Moskva

Zaujímavé

Sochi

  • Mužsvo Sochi prehralo až 88% svojích zápasov. 7 prehier z 8 odohraných zápasov.
  • Až 5 zápasov tímu Sochi skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 63%.
  • Sochi už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Sochi ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Sochi už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Spartak Moskva

  • 9 z celkového počtu 9 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 100%.
  • Spartak Moskva ťahá aktuálne sériu 9 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (6 z 24) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 17 z 24 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2021/2022
25.12.2021 15:00 Sochi Spartak Moskva under 2:3 0:1,0:2,2:0
28.10.2021 18:30 Spartak Moskva Sochi under 1:3 0:1,0:1,1:1
Rusko / KHL / 2020/2021
23.02.2021 15:00 Spartak Moskva Sochi over 6:1 1:0,2:0,3:1
13.12.2020 15:00 Sochi Spartak Moskva over 3:4 0:3,2:1,1:0
24.11.2020 17:30 Sochi Spartak Moskva over 3:5 1:0,2:3,0:2
25.10.2020 15:00 Spartak Moskva Sochi under 4:1 0:0,1:1,3:0
Rusko / KHL / 2019/2020
10.01.2020 17:30 Sochi Spartak Moskva under 2:1ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1
29.12.2019 15:00 Sochi Spartak Moskva under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
20.12.2019 17:30 Spartak Moskva Sochi over 5:4pp 0:1,0:2,4:1,1:0
14.09.2019 16:00 Spartak Moskva Sochi under 0:1 0:0,0:1,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
20.02.2019 17:30 Sochi Spartak Moskva under 2:0 1:0,0:0,1:0
05.02.2019 17:30 Spartak Moskva Sochi under 3:1 2:1,0:0,1:0
30.12.2018 14:00 Sochi Spartak Moskva under 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:4
22.12.2018 15:00 Spartak Moskva Sochi under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
Rusko / KHL / 2017/2018
10.01.2018 17:30 Spartak Moskva Sochi under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
11.12.2017 17:30 Sochi Spartak Moskva under 3:1 1:0,1:1,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
03.02.2017 17:30 Spartak Moskva Sochi under 1:3 0:1,1:1,0:1
19.01.2017 17:30 Sochi Spartak Moskva under 4:1 1:1,2:0,1:0
28.12.2016 17:30 Sochi Spartak Moskva under 1:4 0:0,1:4,0:0
29.10.2016 12:00 Spartak Moskva Sochi over 2:5 0:3,0:1,2:1
Rusko / KHL / 2015/2016
28.11.2015 15:00 Sochi Spartak Moskva under 2:1 1:0,1:1,0:0
15.11.2015 15:00 Spartak Moskva Sochi under 2:3 0:1,1:1,1:1
10.10.2015 16:00 Spartak Moskva Sochi over 4:3 2:0,0:2,2:1
07.10.2015 18:30 Sochi Spartak Moskva over 2:6 1:0,1:2,0:4

Sochi

9 - 6 - 9

Spartak Moskva

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 18:30 Sochi Omsk under 1:4 1:2,0:0,0:2
18.09.22 16:00 CSKA Moskva Sochi over 5:2 1:0,2:0,2:2
16.09.22 18:00 Red Star Kunlun Sochi under 3:1 1:0,0:1,2:0
14.09.22 18:30 Dynamo Moskva Sochi under 2:0 0:0,1:0,1:0
09.09.22 18:30 Sochi Barys Astana over 6:3 3:1,0:2,3:0
07.09.22 18:30 Sochi Dynamo Moskva over 2:4 0:2,1:1,1:1
04.09.22 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:4 0:1,0:2,1:1
02.09.22 18:30 Sochi Novosibirsk under 0:2 0:1,0:0,0:1

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.09.22 18:30 Kazaň Spartak Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
18.09.22 16:00 Spartak Moskva Kazaň under 1:4 0:2,0:0,1:2
16.09.22 18:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
14.09.22 16:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva under 4:1 1:1,1:0,2:0
12.09.22 16:00 Ufa Spartak Moskva under 1:3 0:0,0:3,1:0
10.09.22 14:00 Magnitogorsk Spartak Moskva under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
06.09.22 18:30 Spartak Moskva Admiral Vladivostok under 2:1 1:1,1:0,0:0
04.09.22 16:00 Spartak Moskva Novosibirsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.09.22 18:30 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:2 2:1,0:1,1:0

Sochi


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.10.2022 13:00 Barys Astana Sochi H2H
04.10.2022 11:30 Admiral Vladivostok Sochi H2H
06.10.2022 11:00 Chabarovsk Amur Sochi H2H
08.10.2022 15:00 Novosibirsk Sochi H2H
13.10.2022 15:00 Sochi Nižněkamsk H2H
16.10.2022 15:00 Sochi Čerepovec H2H
18.10.2022 15:00 Dynamo Minsk Sochi H2H
20.10.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Sochi H2H
23.10.2022 15:00 Sochi Jekatěrinburg H2H
26.10.2022 15:00 Sochi Čeljabinsk H2H
30.10.2022 15:00 Sochi CSKA Moskva H2H
02.11.2022 15:00 Petrohrad Sochi H2H
04.11.2022 15:00 Čerepovec Sochi H2H
06.11.2022 15:00 Dynamo Minsk Sochi H2H
09.11.2022 15:00 Sochi Jaroslavl H2H
12.11.2022 15:00 Sochi Nižnyj Novgorod H2H
15.11.2022 15:00 Ufa Sochi H2H
17.11.2022 15:00 Omsk Sochi H2H
19.11.2022 15:00 Jekatěrinburg Sochi H2H
22.11.2022 15:00 Sochi Jaroslavl H2H
25.11.2022 15:00 Red Star Kunlun Sochi H2H
27.11.2022 15:00 Kazaň Sochi H2H
29.11.2022 15:00 Petrohrad Sochi H2H
02.12.2022 15:00 Sochi Dynamo Minsk H2H
04.12.2022 15:00 Sochi CSKA Moskva H2H
06.12.2022 15:00 Nižněkamsk Sochi H2H
08.12.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Sochi H2H
19.12.2022 15:00 Jaroslavl Sochi H2H
21.12.2022 15:00 Čerepovec Sochi H2H
23.12.2022 15:00 Sochi Red Star Kunlun H2H
25.12.2022 15:00 Sochi Kazaň H2H
28.12.2022 15:00 Sochi Nižněkamsk H2H
30.12.2022 15:00 Sochi Dynamo Moskva H2H
03.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Sochi H2H
05.01.2023 15:00 CSKA Moskva Sochi H2H
08.01.2023 15:00 Sochi Petrohrad H2H
10.01.2023 15:00 Sochi Vitiaz Chekhov H2H
12.01.2023 15:00 Sochi Nižnyj Novgorod H2H
14.01.2023 15:00 Sochi Magnitogorsk H2H
18.01.2023 15:00 Vitiaz Chekhov Sochi H2H
20.01.2023 15:00 Red Star Kunlun Sochi H2H
22.01.2023 15:00 Spartak Moskva Sochi H2H
26.01.2023 15:00 Sochi Vitiaz Chekhov H2H
27.01.2023 15:00 Sochi Vitiaz Chekhov H2H
31.01.2023 15:00 Spartak Moskva Sochi H2H
02.02.2023 15:00 Vitiaz Chekhov Sochi H2H
05.02.2023 15:00 Jaroslavl Sochi H2H
07.02.2023 15:00 Dynamo Moskva Sochi H2H
09.02.2023 15:00 Sochi Spartak Moskva H2H
11.02.2023 15:00 Sochi Red Star Kunlun H2H
13.02.2023 15:00 Sochi Ufa H2H
16.02.2023 15:00 Čeljabinsk Sochi H2H
18.02.2023 15:00 Magnitogorsk Sochi H2H
20.02.2023 15:00 Nižněkamsk Sochi H2H
23.02.2023 15:00 Sochi Petrohrad H2H
24.02.2023 15:00 Sochi Čerepovec H2H
26.02.2023 15:00 Sochi Red Star Kunlun H2H

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.10.2022 16:00 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov H2H
05.10.2022 18:30 Spartak Moskva Petrohrad H2H
07.10.2022 18:00 Čerepovec Spartak Moskva H2H
09.10.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva H2H
11.10.2022 18:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov H2H
13.10.2022 15:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk H2H
16.10.2022 15:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva H2H
18.10.2022 15:00 Spartak Moskva Ufa H2H
21.10.2022 15:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva H2H
23.10.2022 15:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva H2H
25.10.2022 15:00 Novosibirsk Spartak Moskva H2H
30.10.2022 15:00 Spartak Moskva Petrohrad H2H
01.11.2022 15:00 Spartak Moskva Omsk H2H
04.11.2022 15:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun H2H
07.11.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
09.11.2022 15:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva H2H
11.11.2022 15:00 CSKA Moskva Spartak Moskva H2H
14.11.2022 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva H2H
16.11.2022 15:00 Spartak Moskva Čerepovec H2H
18.11.2022 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva H2H
20.11.2022 15:00 Spartak Moskva Jaroslavl H2H
23.11.2022 15:00 Omsk Spartak Moskva H2H
25.11.2022 15:00 Barys Astana Spartak Moskva H2H
27.11.2022 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva H2H
30.11.2022 15:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk H2H
04.12.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva H2H
06.12.2022 15:00 Spartak Moskva Jaroslavl H2H
08.12.2022 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
20.12.2022 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva H2H
24.12.2022 15:00 Petrohrad Spartak Moskva H2H
26.12.2022 15:00 Jaroslavl Spartak Moskva H2H
28.12.2022 15:00 Čerepovec Spartak Moskva H2H
30.12.2022 15:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva H2H
04.01.2023 15:00 Nižněkamsk Spartak Moskva H2H
06.01.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
08.01.2023 15:00 Jaroslavl Spartak Moskva H2H
10.01.2023 15:00 Petrohrad Spartak Moskva H2H
13.01.2023 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk H2H
15.01.2023 15:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun H2H
17.01.2023 15:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg H2H
22.01.2023 15:00 Spartak Moskva Sochi H2H
24.01.2023 15:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk H2H
26.01.2023 15:00 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod H2H
28.01.2023 15:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva H2H
31.01.2023 15:00 Spartak Moskva Sochi H2H
03.02.2023 15:00 Spartak Moskva Nižněkamsk H2H
07.02.2023 15:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva H2H
09.02.2023 15:00 Sochi Spartak Moskva H2H
11.02.2023 15:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
14.02.2023 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
16.02.2023 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
18.02.2023 15:00 Spartak Moskva Čerepovec H2H
20.02.2023 15:00 Spartak Moskva Magnitogorsk H2H
22.02.2023 15:00 Spartak Moskva CSKA Moskva H2H
26.02.2023 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 12 9 0 1 1 15 47 32 19
2. Magnitogorsk 12 6 1 2 0 10 40 30 18
3. Novosibirsk 13 1 3 2 2 2 30 28 16
4. Kazaň 11 3 2 1 2 6 26 20 15
5. Ufa 12 2 2 2 2 0 24 24 14
6. Barys Astana 12 4 1 1 4 -6 27 33 13
7. Admiral Vladivostok 13 1 2 2 4 -6 21 27 12
8. Čeljabinsk 13 1 2 0 8 -6 30 36 10
9. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
10. Chabarovsk Amur 12 0 2 1 6 -15 19 34 9
11. Nižněkamsk 12 0 1 1 8 -19 29 48 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 12 7 2 1 -1 25 42 17 23
2. Dynamo Moskva 12 7 1 0 3 18 34 16 18
3. Spartak Moskva 13 7 0 3 0 -2 23 25 17
4. Nižnyj Novgorod 12 4 2 0 4 11 39 28 16
5. Jaroslavl 13 5 1 2 2 4 31 27 16
6. Vitiaz Chekhov 12 2 2 3 0 3 29 26 15
7. Dynamo Minsk 12 2 2 2 2 0 34 34 14
8. CSKA Moskva 11 2 2 1 3 0 31 31 13
9. Čerepovec 12 3 1 2 3 1 34 33 12
10. Red Star Kunlun 12 1 1 1 7 -19 16 35 7
11. Sochi 11 2 0 1 7 -14 17 31 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 13 1 3 2 2 2 30 28 16
2. Ufa 12 2 2 2 2 0 24 24 14
3. Barys Astana 12 4 1 1 4 -6 27 33 13
4. Admiral Vladivostok 13 1 2 2 4 -6 21 27 12
5. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
6. Chabarovsk Amur 12 0 2 1 6 -15 19 34 9

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 12 7 2 1 -1 25 42 17 23
2. Spartak Moskva 13 7 0 3 0 -2 23 25 17
3. Nižnyj Novgorod 12 4 2 0 4 11 39 28 16
4. Vitiaz Chekhov 12 2 2 3 0 3 29 26 15
5. Sochi 11 2 0 1 7 -14 17 31 5

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 12 7 1 0 3 18 34 16 18
2. Jaroslavl 13 5 1 2 2 4 31 27 16
3. Dynamo Minsk 12 2 2 2 2 0 34 34 14
4. CSKA Moskva 11 2 2 1 3 0 31 31 13
5. Čerepovec 12 3 1 2 3 1 34 33 12
6. Red Star Kunlun 12 1 1 1 7 -19 16 35 7

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 12 9 0 1 1 15 47 32 19
2. Magnitogorsk 12 6 1 2 0 10 40 30 18
3. Kazaň 11 3 2 1 2 6 26 20 15
4. Čeljabinsk 13 1 2 0 8 -6 30 36 10
5. Nižněkamsk 12 0 1 1 8 -19 29 48 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 12 7 2 1 -1 25 42 17 23
2. Jekatěrinburg 12 9 0 1 1 15 47 32 19
3. Dynamo Moskva 12 7 1 0 3 18 34 16 18
4. Magnitogorsk 12 6 1 2 0 10 40 30 18
5. Spartak Moskva 13 7 0 3 0 -2 23 25 17
6. Nižnyj Novgorod 12 4 2 0 4 11 39 28 16
7. Jaroslavl 13 5 1 2 2 4 31 27 16
8. Novosibirsk 13 1 3 2 2 2 30 28 16
9. Kazaň 11 3 2 1 2 6 26 20 15
10. Vitiaz Chekhov 12 2 2 3 0 3 29 26 15
11. Dynamo Minsk 12 2 2 2 2 0 34 34 14
12. Ufa 12 2 2 2 2 0 24 24 14
13. Barys Astana 12 4 1 1 4 -6 27 33 13
14. CSKA Moskva 11 2 2 1 3 0 31 31 13
15. Čerepovec 12 3 1 2 3 1 34 33 12
16. Admiral Vladivostok 13 1 2 2 4 -6 21 27 12
17. Čeljabinsk 13 1 2 0 8 -6 30 36 10
18. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
19. Chabarovsk Amur 12 0 2 1 6 -15 19 34 9
20. Red Star Kunlun 12 1 1 1 7 -19 16 35 7
21. Sochi 11 2 0 1 7 -14 17 31 5
22. Nižněkamsk 12 0 1 1 8 -19 29 48 5

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 8 8 0 0 0 20 36 16 16
2. Magnitogorsk 6 1 1 2 -1 5 22 17 8
3. Novosibirsk 5 1 1 1 0 3 15 12 7
4. Kazaň 5 1 1 1 0 0 9 9 7
5. Ufa 4 0 1 0 2 -3 7 10 4
6. Barys Astana 5 4 0 0 1 5 14 9 8
7. Admiral Vladivostok 5 1 1 0 2 1 8 7 6
8. Čeljabinsk 7 1 1 0 4 -4 14 18 6
9. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Chabarovsk Amur 5 1 0 1 2 -6 6 12 3
11. Nižněkamsk 5 -1 1 0 4 -7 10 17 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 3 2 1 -1 17 26 9 15
2. Dynamo Moskva 7 5 0 0 2 14 22 8 10
3. Spartak Moskva 7 4 0 1 1 -2 13 15 9
4. Nižnyj Novgorod 6 3 1 0 1 12 27 15 10
5. Jaroslavl 8 2 1 1 2 0 17 17 9
6. Vitiaz Chekhov 9 2 2 1 1 7 26 19 13
7. Dynamo Minsk 6 2 1 1 0 4 20 16 9
8. CSKA Moskva 7 1 2 0 2 5 25 20 10
9. Čerepovec 6 3 0 1 1 3 17 14 7
10. Red Star Kunlun 6 1 1 1 1 -1 12 13 7
11. Sochi 8 2 0 1 4 -7 14 21 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 5 1 1 1 0 3 15 12 7
2. Ufa 4 0 1 0 2 -3 7 10 4
3. Barys Astana 5 4 0 0 1 5 14 9 8
4. Admiral Vladivostok 5 1 1 0 2 1 8 7 6
5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Chabarovsk Amur 5 1 0 1 2 -6 6 12 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 8 3 2 1 -1 17 26 9 15
2. Spartak Moskva 7 4 0 1 1 -2 13 15 9
3. Nižnyj Novgorod 6 3 1 0 1 12 27 15 10
4. Vitiaz Chekhov 9 2 2 1 1 7 26 19 13
5. Sochi 8 2 0 1 4 -7 14 21 5

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 7 5 0 0 2 14 22 8 10
2. Jaroslavl 8 2 1 1 2 0 17 17 9
3. Dynamo Minsk 6 2 1 1 0 4 20 16 9
4. CSKA Moskva 7 1 2 0 2 5 25 20 10
5. Čerepovec 6 3 0 1 1 3 17 14 7
6. Red Star Kunlun 6 1 1 1 1 -1 12 13 7

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 8 8 0 0 0 20 36 16 16
2. Magnitogorsk 6 1 1 2 -1 5 22 17 8
3. Kazaň 5 1 1 1 0 0 9 9 7
4. Čeljabinsk 7 1 1 0 4 -4 14 18 6
5. Nižněkamsk 5 -1 1 0 4 -7 10 17 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 8 8 0 0 0 20 36 16 16
2. Petrohrad 8 3 2 1 -1 17 26 9 15
3. Vitiaz Chekhov 9 2 2 1 1 7 26 19 13
4. Dynamo Moskva 7 5 0 0 2 14 22 8 10
5. Nižnyj Novgorod 6 3 1 0 1 12 27 15 10
6. CSKA Moskva 7 1 2 0 2 5 25 20 10
7. Spartak Moskva 7 4 0 1 1 -2 13 15 9
8. Dynamo Minsk 6 2 1 1 0 4 20 16 9
9. Jaroslavl 8 2 1 1 2 0 17 17 9
10. Barys Astana 5 4 0 0 1 5 14 9 8
11. Magnitogorsk 6 1 1 2 -1 5 22 17 8
12. Kazaň 5 1 1 1 0 0 9 9 7
13. Novosibirsk 5 1 1 1 0 3 15 12 7
14. Red Star Kunlun 6 1 1 1 1 -1 12 13 7
15. Čerepovec 6 3 0 1 1 3 17 14 7
16. Admiral Vladivostok 5 1 1 0 2 1 8 7 6
17. Čeljabinsk 7 1 1 0 4 -4 14 18 6
18. Sochi 8 2 0 1 4 -7 14 21 5
19. Ufa 4 0 1 0 2 -3 7 10 4
20. Chabarovsk Amur 5 1 0 1 2 -6 6 12 3
21. Nižněkamsk 5 -1 1 0 4 -7 10 17 2
22. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 1 0 1 1 -5 11 16 3
2. Magnitogorsk 6 5 0 0 1 5 18 13 10
3. Novosibirsk 8 0 2 1 2 -1 15 16 9
4. Kazaň 6 2 1 0 2 6 17 11 8
5. Ufa 8 2 1 2 0 3 17 14 10
6. Barys Astana 7 0 1 1 3 -11 13 24 5
7. Admiral Vladivostok 8 0 1 2 2 -7 13 20 6
8. Čeljabinsk 6 0 1 0 4 -2 16 18 4
9. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
10. Chabarovsk Amur 7 -1 2 0 4 -9 13 22 6
11. Nižněkamsk 7 1 0 1 4 -12 19 31 3

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 4 4 0 0 0 8 16 8 8
2. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 4 12 8 8
3. Spartak Moskva 6 3 0 2 -1 0 10 10 8
4. Nižnyj Novgorod 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
5. Jaroslavl 5 3 0 1 0 4 14 10 7
6. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -4 3 7 2
7. Dynamo Minsk 6 0 1 1 2 -4 14 18 5
8. CSKA Moskva 4 1 0 1 1 -5 6 11 3
9. Čerepovec 6 0 1 1 2 -2 17 19 5
10. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -18 4 22 0
11. Sochi 3 0 0 0 3 -7 3 10 0

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novosibirsk 8 0 2 1 2 -1 15 16 9
2. Ufa 8 2 1 2 0 3 17 14 10
3. Barys Astana 7 0 1 1 3 -11 13 24 5
4. Admiral Vladivostok 8 0 1 2 2 -7 13 20 6
5. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
6. Chabarovsk Amur 7 -1 2 0 4 -9 13 22 6

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 4 4 0 0 0 8 16 8 8
2. Spartak Moskva 6 3 0 2 -1 0 10 10 8
3. Nižnyj Novgorod 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
4. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -4 3 7 2
5. Sochi 3 0 0 0 3 -7 3 10 0

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 4 12 8 8
2. Jaroslavl 5 3 0 1 0 4 14 10 7
3. Dynamo Minsk 6 0 1 1 2 -4 14 18 5
4. CSKA Moskva 4 1 0 1 1 -5 6 11 3
5. Čerepovec 6 0 1 1 2 -2 17 19 5
6. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -18 4 22 0

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jekatěrinburg 4 1 0 1 1 -5 11 16 3
2. Magnitogorsk 6 5 0 0 1 5 18 13 10
3. Kazaň 6 2 1 0 2 6 17 11 8
4. Čeljabinsk 6 0 1 0 4 -2 16 18 4
5. Nižněkamsk 7 1 0 1 4 -12 19 31 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 6 5 0 0 1 5 18 13 10
2. Ufa 8 2 1 2 0 3 17 14 10
3. Novosibirsk 8 0 2 1 2 -1 15 16 9
4. Omsk 12 4 0 1 6 -8 31 39 9
5. Petrohrad 4 4 0 0 0 8 16 8 8
6. Dynamo Moskva 5 2 1 0 1 4 12 8 8
7. Spartak Moskva 6 3 0 2 -1 0 10 10 8
8. Kazaň 6 2 1 0 2 6 17 11 8
9. Jaroslavl 5 3 0 1 0 4 14 10 7
10. Nižnyj Novgorod 6 1 1 0 3 -1 12 13 6
11. Admiral Vladivostok 8 0 1 2 2 -7 13 20 6
12. Chabarovsk Amur 7 -1 2 0 4 -9 13 22 6
13. Dynamo Minsk 6 0 1 1 2 -4 14 18 5
14. Čerepovec 6 0 1 1 2 -2 17 19 5
15. Barys Astana 7 0 1 1 3 -11 13 24 5
16. Čeljabinsk 6 0 1 0 4 -2 16 18 4
17. CSKA Moskva 4 1 0 1 1 -5 6 11 3
18. Jekatěrinburg 4 1 0 1 1 -5 11 16 3
19. Nižněkamsk 7 1 0 1 4 -12 19 31 3
20. Vitiaz Chekhov 3 0 0 2 -1 -4 3 7 2
21. Sochi 3 0 0 0 3 -7 3 10 0
22. Red Star Kunlun 6 0 0 0 6 -18 4 22 0