Kazaň VS Admiral Vladivostok


Kazaň

Admiral Vladivostok

not draw --6--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Kazaň (T1) VS Admiral Vladivostok (T2)

Kazaň

Admiral Vladivostok

Zaujímavé

Kazaň

  • Počet remíz tímu Kazaň je až 24 z celkového počtu 75 zápasov, čo je až 32%.
  • Až 49 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 75 zápasov, to je až 65%.
  • Kazaň už 6 zápasov v rade neremízovali.

Admiral Vladivostok

  • 32% zápasov tímu Admiral Vladivostok skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 24 z celkového počtu 75 zápasov.
  • 63 z celkového počtu 75 zápasov tímu Admiral Vladivostok skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 84%.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 17 vzájomných zápasov, čo je 71%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2022/2023
16.03.2023 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 3:2 2:0,0:2,1:0
16.02.2023 10:30 Admiral Vladivostok Kazaň under 0:3 0:0,0:1,0:2
14.02.2023 10:30 Admiral Vladivostok Kazaň under 2:3 0:1,1:2,1:0
16.01.2023 17:00 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
08.09.2022 18:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2021/2022
07.01.2022 08:00 Admiral Vladivostok Kazaň over 4:2 1:2,2:0,1:0
24.09.2021 18:00 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:0
Rusko / KHL / 2019/2020
12.01.2020 08:00 Admiral Vladivostok Kazaň over 5:1 2:0,2:1,1:0
30.10.2019 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,1:0,1:0
Rusko / KHL / 2018/2019
28.10.2018 08:00 Admiral Vladivostok Kazaň over 1:5 1:0,0:2,0:3
30.09.2018 16:00 Kazaň Admiral Vladivostok over 4:2 0:1,1:0,3:1
Rusko / KHL / 2017/2018
29.10.2017 08:00 Admiral Vladivostok Kazaň under 0:2 0:0,0:1,0:1
26.08.2017 16:00 Kazaň Admiral Vladivostok under 4:1 0:0,1:0,3:1
Rusko / KHL / 2016/2017
13.10.2016 18:00 Kazaň Admiral Vladivostok under 3:0 1:0,0:0,2:0
20.09.2016 11:30 Admiral Vladivostok Kazaň over 3:4ppsn 2:1,1:1,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
27.12.2015 15:00 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:3 1:1,0:1,1:1
01.10.2015 11:30 Admiral Vladivostok Kazaň under 1:0 1:0,0:0,0:0

Kazaň

9 - 4 - 4

Admiral Vladivostok

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.03.23 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 3:2 2:0,0:2,1:0
11.03.23 15:00 Nižněkamsk Kazaň over 2:4 1:1,1:0,0:3
09.03.23 17:30 Kazaň Nižněkamsk over 6:1 1:1,4:0,1:0
07.03.23 15:00 Nižněkamsk Kazaň over 4:2 0:0,2:2,2:0
05.03.23 15:00 Nižněkamsk Kazaň under 1:4 0:1,1:1,0:2
03.03.23 17:30 Kazaň Nižněkamsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
01.03.23 17:30 Kazaň Nižněkamsk under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
26.02.23 15:30 Kazaň Omsk under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
24.02.23 15:30 Kazaň Magnitogorsk over 3:6 1:1,1:3,1:2
19.02.23 08:00 Chabarovsk Amur Kazaň under 0:4 0:2,0:0,0:2
18.02.23 08:00 Chabarovsk Amur Kazaň over 3:4 0:2,2:2,1:0
16.02.23 10:30 Admiral Vladivostok Kazaň under 0:3 0:0,0:1,0:2
14.02.23 10:30 Admiral Vladivostok Kazaň under 2:3 0:1,1:2,1:0
09.02.23 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur over 4:2 0:1,2:1,2:0
07.02.23 17:30 Nižněkamsk Kazaň over 3:4 2:1,0:0,1:3
05.02.23 15:30 Red Star Kunlun Kazaň over 1:5 0:3,1:1,0:1
03.02.23 17:30 Petrohrad Kazaň over 7:4 3:3,2:1,2:0
01.02.23 17:00 Kazaň Barys Astana under 2:1 1:1,0:0,1:0
29.01.23 15:00 Kazaň Čeljabinsk over 6:0 0:0,2:0,4:0
27.01.23 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
25.01.23 15:00 Ufa Kazaň under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
23.01.23 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:4 0:1,0:2,1:1
20.01.23 17:00 Kazaň Omsk under 2:0 0:0,0:0,2:0
18.01.23 17:00 Kazaň Ufa under 2:1 0:1,1:0,1:0
16.01.23 17:00 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.01.23 15:00 Kazaň Novosibirsk over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
11.01.23 14:30 Omsk Kazaň under 1:2 1:1,0:0,0:1
09.01.23 13:30 Novosibirsk Kazaň under 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
06.01.23 15:00 Kazaň Vitiaz Chekhov under 2:0 0:0,2:0,0:0
04.01.23 15:00 Kazaň Čerepovec under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
30.12.22 17:30 Kazaň Nižněkamsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
28.12.22 17:30 Kazaň Magnitogorsk over 2:4 0:0,2:2,0:2
25.12.22 15:00 Sochi Kazaň over 3:4sn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-
23.12.22 17:30 Vitiaz Chekhov Kazaň over 3:4 2:1,1:1,0:2
21.12.22 17:30 Jaroslavl Kazaň under 2:1 1:0,0:0,1:1
19.12.22 17:00 Kazaň Red Star Kunlun under 3:1 2:0,1:0,0:1
08.12.22 14:30 Omsk Kazaň under 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
06.12.22 14:30 Barys Astana Kazaň under 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
04.12.22 15:00 Kazaň Dynamo Moskva under 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
02.12.22 17:30 Kazaň Jaroslavl under 3:2 1:0,1:1,1:1
30.11.22 17:00 Kazaň Novosibirsk over 3:6 1:1,0:2,2:3
27.11.22 15:00 Kazaň Sochi over 6:2 2:0,3:2,1:0
23.11.22 14:30 Barys Astana Kazaň under 1:2 0:1,1:0,0:1
21.11.22 13:30 Novosibirsk Kazaň over 4:2 1:2,1:0,2:0
19.11.22 11:00 Omsk Kazaň under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
17.11.22 17:30 Kazaň Petrohrad over 5:2 1:0,2:1,2:1
13.11.22 14:30 Kazaň Omsk over 3:4 1:2,2:0,0:2
10.11.22 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 6:4 4:1,2:2,0:1
08.11.22 17:00 Nižněkamsk Kazaň over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
06.11.22 15:00 Čerepovec Kazaň under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
03.11.22 17:00 Kazaň Ufa under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
01.11.22 17:00 Kazaň CSKA Moskva under 2:3 1:0,0:1,1:2
30.10.22 15:00 Kazaň Nižněkamsk over 5:2 2:2,1:0,2:0
26.10.22 16:00 Ufa Kazaň under 4:1 2:0,1:1,1:0
24.10.22 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:1 0:0,1:0,1:1
22.10.22 16:00 Kazaň Ufa under 2:3 0:2,1:1,1:0
19.10.22 18:30 Kazaň Magnitogorsk under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
16.10.22 13:30 Čeljabinsk Kazaň over 5:2 2:0,2:1,1:1
14.10.22 16:00 Jekatěrinburg Kazaň under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
12.10.22 16:00 Magnitogorsk Kazaň under 4:1 2:0,1:0,1:1
08.10.22 16:00 Kazaň Barys Astana under 2:3 0:1,2:2,0:0
06.10.22 18:30 Kazaň Jekatěrinburg under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
04.10.22 18:30 Kazaň Jekatěrinburg over 4:5pp 1:1,1:0,2:3,0:1
01.10.22 17:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
29.09.22 16:00 Jekatěrinburg Kazaň over 5:2 2:0,1:2,2:0
27.09.22 16:00 Ufa Kazaň under 0:3 0:0,0:1,0:2
25.09.22 16:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2 1:0,0:2,2:0
21.09.22 18:30 Kazaň Spartak Moskva under 0:2 0:0,0:0,0:2
18.09.22 16:00 Spartak Moskva Kazaň under 1:4 0:2,0:0,1:2
16.09.22 18:00 Dynamo Minsk Kazaň under 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
14.09.22 18:30 Kazaň Nižnyj Novgorod under 2:1 0:1,1:0,1:0
12.09.22 18:00 Kazaň Dynamo Minsk under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
08.09.22 18:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
05.09.22 18:00 CSKA Moskva Kazaň over 1:5 1:1,0:1,0:3
03.09.22 12:00 Dynamo Moskva Kazaň under 2:0 0:0,1:0,1:0

Admiral Vladivostok


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.03.23 17:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 3:2 2:0,0:2,1:0
11.03.23 08:00 Admiral Vladivostok Ufa under 3:2 0:1,2:0,1:1
09.03.23 15:00 Ufa Admiral Vladivostok over 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
07.03.23 10:30 Admiral Vladivostok Ufa under 0:1 0:0,0:0,0:1
05.03.23 08:00 Admiral Vladivostok Ufa under 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
03.03.23 15:00 Ufa Admiral Vladivostok over 5:2 3:1,2:1,0:0
01.03.23 15:00 Ufa Admiral Vladivostok under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
25.02.23 08:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2 1:1,2:1,0:0
23.02.23 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:0 1:0,0:0,1:0
19.02.23 08:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg under 1:4 0:1,0:1,1:2
18.02.23 08:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg under 3:1 1:0,1:0,1:1
16.02.23 10:30 Admiral Vladivostok Kazaň under 0:3 0:0,0:1,0:2
14.02.23 10:30 Admiral Vladivostok Kazaň under 2:3 0:1,1:2,1:0
11.02.23 12:30 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
09.02.23 17:30 Nižněkamsk Admiral Vladivostok under 2:1 1:1,0:0,1:0
07.02.23 17:30 Nižnyj Novgorod Admiral Vladivostok under 1:3 1:1,0:1,0:1
05.02.23 10:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
01.02.23 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
30.01.23 10:30 Admiral Vladivostok Omsk under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
28.01.23 08:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
26.01.23 10:30 Admiral Vladivostok Novosibirsk under 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,-:-
21.01.23 08:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:1 0:0,0:1,0:0
18.01.23 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:1 1:1,0:0,2:0
16.01.23 17:00 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.01.23 12:30 Ufa Admiral Vladivostok under 2:0 0:0,0:0,2:0
12.01.23 15:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
09.01.23 10:30 Admiral Vladivostok Barys Astana under 3:0 1:0,2:0,0:0
08.01.23 08:00 Admiral Vladivostok Barys Astana over 1:5 1:1,0:3,0:1
05.01.23 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
30.12.22 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur over 3:5 0:2,1:1,2:2
29.12.22 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 2:0 0:0,1:0,1:0
27.12.22 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:3 0:1,0:1,1:1
23.12.22 15:00 Ufa Admiral Vladivostok over 5:3 2:0,3:1,0:2
21.12.22 15:00 Magnitogorsk Admiral Vladivostok under 3:2 1:1,1:0,1:1
19.12.22 15:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok under 2:3 0:1,0:2,2:0
08.12.22 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 1:3 1:1,0:1,0:1
07.12.22 10:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
05.12.22 10:30 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur under 0:2 0:0,0:1,0:1
30.11.22 10:30 Admiral Vladivostok Nižnyj Novgorod under 1:2 1:1,0:1,0:0
26.11.22 08:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk under 2:1 1:0,1:0,0:1
25.11.22 10:00 Admiral Vladivostok Nižněkamsk over 4:3 2:1,1:1,1:1
21.11.22 17:00 Nižněkamsk Admiral Vladivostok under 1:0 1:0,0:0,0:0
19.11.22 15:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok over 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
17.11.22 17:30 Dynamo Moskva Admiral Vladivostok under 1:2 0:0,0:2,1:0
15.11.22 17:30 CSKA Moskva Admiral Vladivostok under 2:0 1:0,0:0,1:0
12.11.22 08:00 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 1:0 0:0,0:0,1:0
10.11.22 10:30 Admiral Vladivostok Čeljabinsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
08.11.22 10:30 Admiral Vladivostok Petrohrad under 3:1 1:0,1:0,1:1
06.11.22 08:00 Admiral Vladivostok Dynamo Moskva under 2:1 2:0,0:0,0:1
03.11.22 14:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 1:4 0:0,1:2,0:2
01.11.22 15:00 Čeljabinsk Admiral Vladivostok under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
30.10.22 12:30 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok under 1:2 0:1,1:1,0:0
28.10.22 15:30 Omsk Admiral Vladivostok under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
25.10.22 11:30 Admiral Vladivostok Čerepovec under 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
21.10.22 11:30 Admiral Vladivostok Spartak Moskva under 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
18.10.22 11:30 Admiral Vladivostok Vitiaz Chekhov under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-
15.10.22 13:00 Omsk Admiral Vladivostok over 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,-:-
13.10.22 15:30 Barys Astana Admiral Vladivostok under 3:1 2:0,0:0,1:1
11.10.22 14:30 Novosibirsk Admiral Vladivostok over 2:4 0:0,2:3,0:1
08.10.22 09:00 Admiral Vladivostok CSKA Moskva under 1:4 1:2,0:1,0:1
06.10.22 11:30 Admiral Vladivostok Jaroslavl under 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,-:-
04.10.22 11:30 Admiral Vladivostok Sochi over 2:4 0:2,2:1,0:1
30.09.22 18:30 Vitiaz Chekhov Admiral Vladivostok under 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
28.09.22 18:30 Petrohrad Admiral Vladivostok over 6:1 2:0,2:0,2:1
26.09.22 18:00 Čerepovec Admiral Vladivostok under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
24.09.22 16:00 Jaroslavl Admiral Vladivostok under 2:1 0:0,1:1,1:0
21.09.22 11:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk under 1:3 1:1,0:1,0:1
19.09.22 11:30 Admiral Vladivostok Magnitogorsk under 0:2 0:2,0:0,0:0
17.09.22 09:00 Admiral Vladivostok Ufa under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
15.09.22 11:30 Admiral Vladivostok Ufa under 2:0 0:0,2:0,0:0
11.09.22 09:00 Admiral Vladivostok Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
08.09.22 18:30 Kazaň Admiral Vladivostok under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
06.09.22 18:30 Spartak Moskva Admiral Vladivostok under 2:1 1:1,1:0,0:0
04.09.22 16:00 Sochi Admiral Vladivostok under 1:4 0:1,0:2,1:1
02.09.22 18:00 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok under 3:1 0:0,3:0,0:1

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.04.2023 16:00 Kazaň Omsk H2H
03.04.2023 18:30 Kazaň Omsk H2H
05.04.2023 15:30 Omsk Kazaň H2H
07.04.2023 18:00 Omsk Kazaň H2H

Admiral Vladivostok


nenájdený žiadny zápas

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 68 13 14 9 9 29 187 158 91
2. Ufa 68 18 10 10 10 33 174 141 86
3. Omsk 68 15 12 8 13 24 188 164 86
4. Jekatěrinburg 68 23 7 9 13 16 188 172 83
5. Magnitogorsk 68 25 5 13 7 14 189 175 83
6. Novosibirsk 68 4 17 7 16 11 172 161 83
7. Admiral Vladivostok 68 9 12 9 17 -8 131 139 75
8. Nižněkamsk 68 17 8 6 23 -20 173 193 72
9. Čeljabinsk 68 15 8 10 17 -21 169 190 72
10. Chabarovsk Amur 68 12 9 9 20 -27 141 168 69
11. Barys Astana 68 13 7 7 27 -41 153 194 61

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 68 30 10 5 8 93 243 150 105
2. CSKA Moskva 68 23 10 8 9 52 214 162 94
3. Jaroslavl 68 29 6 10 7 42 164 122 92
4. Nižnyj Novgorod 68 20 11 6 14 32 204 172 90
5. Dynamo Moskva 68 20 9 11 8 27 174 147 87
6. Vitiaz Chekhov 68 14 10 8 18 -1 169 170 76
7. Čerepovec 68 9 11 13 11 -5 182 187 75
8. Dynamo Minsk 68 15 6 14 13 -26 175 201 68
9. Spartak Moskva 68 14 7 8 24 -38 154 192 64
10. Red Star Kunlun 68 9 6 7 33 -74 152 226 49
11. Sochi 68 7 2 10 37 -112 142 254 32

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 68 18 10 10 10 33 174 141 86
2. Omsk 68 15 12 8 13 24 188 164 86
3. Novosibirsk 68 4 17 7 16 11 172 161 83
4. Admiral Vladivostok 68 9 12 9 17 -8 131 139 75
5. Chabarovsk Amur 68 12 9 9 20 -27 141 168 69
6. Barys Astana 68 13 7 7 27 -41 153 194 61

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 68 30 10 5 8 93 243 150 105
2. Nižnyj Novgorod 68 20 11 6 14 32 204 172 90
3. Vitiaz Chekhov 68 14 10 8 18 -1 169 170 76
4. Spartak Moskva 68 14 7 8 24 -38 154 192 64
5. Sochi 68 7 2 10 37 -112 142 254 32

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 68 23 10 8 9 52 214 162 94
2. Jaroslavl 68 29 6 10 7 42 164 122 92
3. Dynamo Moskva 68 20 9 11 8 27 174 147 87
4. Čerepovec 68 9 11 13 11 -5 182 187 75
5. Dynamo Minsk 68 15 6 14 13 -26 175 201 68
6. Red Star Kunlun 68 9 6 7 33 -74 152 226 49

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 68 13 14 9 9 29 187 158 91
2. Jekatěrinburg 68 23 7 9 13 16 188 172 83
3. Magnitogorsk 68 25 5 13 7 14 189 175 83
4. Nižněkamsk 68 17 8 6 23 -20 173 193 72
5. Čeljabinsk 68 15 8 10 17 -21 169 190 72
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 68 30 10 5 8 93 243 150 105
2. CSKA Moskva 68 23 10 8 9 52 214 162 94
3. Jaroslavl 68 29 6 10 7 42 164 122 92
4. Kazaň 68 13 14 9 9 29 187 158 91
5. Nižnyj Novgorod 68 20 11 6 14 32 204 172 90
6. Dynamo Moskva 68 20 9 11 8 27 174 147 87
7. Ufa 68 18 10 10 10 33 174 141 86
8. Omsk 68 15 12 8 13 24 188 164 86
9. Jekatěrinburg 68 23 7 9 13 16 188 172 83
10. Magnitogorsk 68 25 5 13 7 14 189 175 83
11. Novosibirsk 68 4 17 7 16 11 172 161 83
12. Vitiaz Chekhov 68 14 10 8 18 -1 169 170 76
13. Admiral Vladivostok 68 9 12 9 17 -8 131 139 75
14. Čerepovec 68 9 11 13 11 -5 182 187 75
15. Nižněkamsk 68 17 8 6 23 -20 173 193 72
16. Čeljabinsk 68 15 8 10 17 -21 169 190 72
17. Chabarovsk Amur 68 12 9 9 20 -27 141 168 69
18. Dynamo Minsk 68 15 6 14 13 -26 175 201 68
19. Spartak Moskva 68 14 7 8 24 -38 154 192 64
20. Barys Astana 68 13 7 7 27 -41 153 194 61
21. Red Star Kunlun 68 9 6 7 33 -74 152 226 49
22. Sochi 68 7 2 10 37 -112 142 254 32

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 6 8 4 4 21 95 74 48
2. Ufa 34 4 8 6 2 21 89 68 46
3. Omsk 34 6 9 4 2 31 102 71 52
4. Jekatěrinburg 34 16 3 1 10 21 103 82 45
5. Magnitogorsk 34 12 4 8 -2 17 96 79 48
6. Novosibirsk 34 8 6 3 8 11 96 85 43
7. Admiral Vladivostok 34 6 6 3 10 -2 65 67 39
8. Nižněkamsk 34 9 6 2 9 8 90 82 44
9. Čeljabinsk 34 11 3 5 7 -5 84 89 39
10. Chabarovsk Amur 34 10 4 6 4 0 79 79 42
11. Barys Astana 34 9 3 2 15 -15 79 94 32

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 21 4 3 -1 62 119 57 61
2. CSKA Moskva 34 13 5 3 5 32 119 87 49
3. Jaroslavl 34 18 2 4 4 24 75 51 48
4. Nižnyj Novgorod 34 13 6 1 7 32 115 83 51
5. Dynamo Moskva 34 12 5 5 2 29 99 70 49
6. Vitiaz Chekhov 34 6 7 3 8 12 93 81 43
7. Čerepovec 34 5 7 6 3 14 101 87 44
8. Dynamo Minsk 34 9 3 8 3 -10 94 104 38
9. Spartak Moskva 34 7 3 3 15 -32 70 102 29
10. Red Star Kunlun 34 4 4 5 12 -31 78 109 29
11. Sochi 34 5 1 5 17 -42 77 119 19

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 34 4 8 6 2 21 89 68 46
2. Omsk 34 6 9 4 2 31 102 71 52
3. Novosibirsk 34 8 6 3 8 11 96 85 43
4. Admiral Vladivostok 34 6 6 3 10 -2 65 67 39
5. Chabarovsk Amur 34 10 4 6 4 0 79 79 42
6. Barys Astana 34 9 3 2 15 -15 79 94 32

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 21 4 3 -1 62 119 57 61
2. Nižnyj Novgorod 34 13 6 1 7 32 115 83 51
3. Vitiaz Chekhov 34 6 7 3 8 12 93 81 43
4. Spartak Moskva 34 7 3 3 15 -32 70 102 29
5. Sochi 34 5 1 5 17 -42 77 119 19

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 34 13 5 3 5 32 119 87 49
2. Jaroslavl 34 18 2 4 4 24 75 51 48
3. Dynamo Moskva 34 12 5 5 2 29 99 70 49
4. Čerepovec 34 5 7 6 3 14 101 87 44
5. Dynamo Minsk 34 9 3 8 3 -10 94 104 38
6. Red Star Kunlun 34 4 4 5 12 -31 78 109 29

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 6 8 4 4 21 95 74 48
2. Jekatěrinburg 34 16 3 1 10 21 103 82 45
3. Magnitogorsk 34 12 4 8 -2 17 96 79 48
4. Nižněkamsk 34 9 6 2 9 8 90 82 44
5. Čeljabinsk 34 11 3 5 7 -5 84 89 39
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 21 4 3 -1 62 119 57 61
2. Omsk 34 6 9 4 2 31 102 71 52
3. Nižnyj Novgorod 34 13 6 1 7 32 115 83 51
4. Dynamo Moskva 34 12 5 5 2 29 99 70 49
5. CSKA Moskva 34 13 5 3 5 32 119 87 49
6. Jaroslavl 34 18 2 4 4 24 75 51 48
7. Kazaň 34 6 8 4 4 21 95 74 48
8. Magnitogorsk 34 12 4 8 -2 17 96 79 48
9. Ufa 34 4 8 6 2 21 89 68 46
10. Jekatěrinburg 34 16 3 1 10 21 103 82 45
11. Nižněkamsk 34 9 6 2 9 8 90 82 44
12. Čerepovec 34 5 7 6 3 14 101 87 44
13. Vitiaz Chekhov 34 6 7 3 8 12 93 81 43
14. Novosibirsk 34 8 6 3 8 11 96 85 43
15. Chabarovsk Amur 34 10 4 6 4 0 79 79 42
16. Admiral Vladivostok 34 6 6 3 10 -2 65 67 39
17. Čeljabinsk 34 11 3 5 7 -5 84 89 39
18. Dynamo Minsk 34 9 3 8 3 -10 94 104 38
19. Barys Astana 34 9 3 2 15 -15 79 94 32
20. Spartak Moskva 34 7 3 3 15 -32 70 102 29
21. Red Star Kunlun 34 4 4 5 12 -31 78 109 29
22. Sochi 34 5 1 5 17 -42 77 119 19

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 7 6 5 5 8 92 84 43
2. Ufa 34 14 2 4 8 12 85 73 40
3. Omsk 34 9 3 4 11 -7 86 93 34
4. Jekatěrinburg 34 7 4 8 3 -5 85 90 38
5. Magnitogorsk 34 13 1 5 9 -3 93 96 35
6. Novosibirsk 34 -4 11 4 8 0 76 76 40
7. Admiral Vladivostok 34 3 6 6 7 -6 66 72 36
8. Nižněkamsk 34 8 2 4 14 -28 83 111 28
9. Čeljabinsk 34 4 5 5 10 -16 85 101 33
10. Chabarovsk Amur 34 2 5 3 16 -27 62 89 27
11. Barys Astana 34 4 4 5 12 -26 74 100 29

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 9 6 2 9 31 124 93 44
2. CSKA Moskva 34 10 5 5 4 20 95 75 45
3. Jaroslavl 34 11 4 6 3 18 89 71 44
4. Nižnyj Novgorod 34 7 5 5 7 0 89 89 39
5. Dynamo Moskva 34 8 4 6 6 -2 75 77 38
6. Vitiaz Chekhov 34 8 3 5 10 -13 76 89 33
7. Čerepovec 34 4 4 7 8 -19 81 100 31
8. Dynamo Minsk 34 6 3 6 10 -16 81 97 30
9. Spartak Moskva 34 7 4 5 9 -6 84 90 35
10. Red Star Kunlun 34 5 2 2 21 -43 74 117 20
11. Sochi 34 2 1 5 20 -70 65 135 13

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 34 14 2 4 8 12 85 73 40
2. Omsk 34 9 3 4 11 -7 86 93 34
3. Novosibirsk 34 -4 11 4 8 0 76 76 40
4. Admiral Vladivostok 34 3 6 6 7 -6 66 72 36
5. Chabarovsk Amur 34 2 5 3 16 -27 62 89 27
6. Barys Astana 34 4 4 5 12 -26 74 100 29

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 34 9 6 2 9 31 124 93 44
2. Nižnyj Novgorod 34 7 5 5 7 0 89 89 39
3. Vitiaz Chekhov 34 8 3 5 10 -13 76 89 33
4. Spartak Moskva 34 7 4 5 9 -6 84 90 35
5. Sochi 34 2 1 5 20 -70 65 135 13

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 34 10 5 5 4 20 95 75 45
2. Jaroslavl 34 11 4 6 3 18 89 71 44
3. Dynamo Moskva 34 8 4 6 6 -2 75 77 38
4. Čerepovec 34 4 4 7 8 -19 81 100 31
5. Dynamo Minsk 34 6 3 6 10 -16 81 97 30
6. Red Star Kunlun 34 5 2 2 21 -43 74 117 20

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 34 7 6 5 5 8 92 84 43
2. Jekatěrinburg 34 7 4 8 3 -5 85 90 38
3. Magnitogorsk 34 13 1 5 9 -3 93 96 35
4. Nižněkamsk 34 8 2 4 14 -28 83 111 28
5. Čeljabinsk 34 4 5 5 10 -16 85 101 33
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 34 10 5 5 4 20 95 75 45
2. Jaroslavl 34 11 4 6 3 18 89 71 44
3. Petrohrad 34 9 6 2 9 31 124 93 44
4. Kazaň 34 7 6 5 5 8 92 84 43
5. Ufa 34 14 2 4 8 12 85 73 40
6. Novosibirsk 34 -4 11 4 8 0 76 76 40
7. Nižnyj Novgorod 34 7 5 5 7 0 89 89 39
8. Dynamo Moskva 34 8 4 6 6 -2 75 77 38
9. Jekatěrinburg 34 7 4 8 3 -5 85 90 38
10. Admiral Vladivostok 34 3 6 6 7 -6 66 72 36
11. Spartak Moskva 34 7 4 5 9 -6 84 90 35
12. Magnitogorsk 34 13 1 5 9 -3 93 96 35
13. Omsk 34 9 3 4 11 -7 86 93 34
14. Vitiaz Chekhov 34 8 3 5 10 -13 76 89 33
15. Čeljabinsk 34 4 5 5 10 -16 85 101 33
16. Čerepovec 34 4 4 7 8 -19 81 100 31
17. Dynamo Minsk 34 6 3 6 10 -16 81 97 30
18. Barys Astana 34 4 4 5 12 -26 74 100 29
19. Nižněkamsk 34 8 2 4 14 -28 83 111 28
20. Chabarovsk Amur 34 2 5 3 16 -27 62 89 27
21. Red Star Kunlun 34 5 2 2 21 -43 74 117 20
22. Sochi 34 2 1 5 20 -70 65 135 13