Dynamo Minsk VS Spartak Moskva


Dynamo Minsk

Spartak Moskva

Dynamo Minsk (T1) VS Spartak Moskva (T2)

Dynamo Minsk

Spartak Moskva

Zaujímavé

Dynamo Minsk

  • Počet remíz tímu Dynamo Minsk je až 5 z celkového počtu 18 zápasov, čo je až 28%.
  • Až 10 zápasov tímu Dynamo Minsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 18 zápasov, to je až 56%.
  • Dynamo Minsk už 10 zápasov v rade neprehrali.

Spartak Moskva

  • 14 z celkového počtu 18 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 78%.
  • Spartak Moskva už 4 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • 42% vzájomných zápasov (8 z 19) skončilo remízou.
  • 68% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 13 z 19 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2021/2022
14.10.2021 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
Rusko / KHL / 2020/2021
18.10.2020 16:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 0:3 0:0,0:2,0:1
13.09.2020 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 3:4pp 1:0,2:3,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2019/2020
21.01.2020 17:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 4:3 1:1,2:1,1:1
12.01.2020 15:10 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 1:5 0:2,0:2,1:1
21.11.2019 17:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 7:2 2:2,2:0,3:0
08.09.2019 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:5 3:2,1:2,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
04.10.2018 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
12.09.2018 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 3:1 1:0,0:1,2:0
Rusko / KHL / 2017/2018
31.10.2017 17:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 5:4ppsn 0:1,3:2,1:1,0:0,-:-
02.09.2017 16:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk under 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2016/2017
19.10.2016 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 1:5 0:1,0:1,1:3
06.09.2016 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:2 1:1,0:0,3:1
Rusko / KHL / 2015/2016
16.02.2016 17:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 2:5 2:3,0:2,0:0
29.01.2016 17:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
14.09.2015 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk under 1:4 0:1,0:3,1:0
25.08.2015 18:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
Rusko / KHL / 2011/2012
02.02.2012 16:30 Spartak Moskva Dynamo Minsk over 5:2 2:2,2:0,1:0
02.11.2011 17:00 Dynamo Minsk Spartak Moskva over 3:4pp 1:1,2:2,0:0,0:1

Dynamo Minsk

4 - 8 - 7

Spartak Moskva

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.10.21 16:10 Dynamo Minsk Admiral Vladivostok under 3:2 2:1,0:0,1:1
14.10.21 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
12.10.21 18:30 Dynamo Minsk Red Star Kunlun over 6:5pp 2:1,3:3,0:1,1:0
09.10.21 16:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk over 3:4 1:0,1:4,1:0
07.10.21 18:00 Nižněkamsk Dynamo Minsk over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
05.10.21 18:00 Kazaň Dynamo Minsk over 3:4pp 1:1,2:1,0:1,0:1
03.10.21 16:00 Sochi Dynamo Minsk over 3:7 1:1,1:3,1:3
29.09.21 18:10 Dynamo Minsk Nižněkamsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
27.09.21 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur under 2:1 1:0,0:1,1:0
25.09.21 16:30 Dynamo Minsk Petrohrad under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
22.09.21 16:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk over 7:3 3:1,2:2,2:0
20.09.21 16:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 0:5 0:2,0:1,0:2
18.09.21 13:30 Ufa Dynamo Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
12.09.21 16:10 Dynamo Minsk Kazaň over 5:2 1:0,0:2,4:0
10.09.21 18:10 Dynamo Minsk Jekatěrinburg under 1:2 0:0,0:1,1:1
07.09.21 18:30 Jaroslavl Dynamo Minsk over 3:4 0:2,2:0,1:2
05.09.21 16:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 1:2,0:1,0:1
03.09.21 18:30 Dynamo Moskva Dynamo Minsk under 4:1 3:0,1:1,0:0

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
14.10.21 18:30 Dynamo Minsk Spartak Moskva under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
11.10.21 18:00 CSKA Moskva Spartak Moskva under 1:0 1:0,0:0,0:0
09.10.21 16:00 Omsk Spartak Moskva over 5:2 1:0,1:2,3:0
05.10.21 18:30 Spartak Moskva Magnitogorsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
03.10.21 16:00 Spartak Moskva Čerepovec under 2:0 1:0,1:0,0:0
01.10.21 18:30 Spartak Moskva Nižněkamsk over 5:1 2:0,1:0,2:1
28.09.21 18:30 Dynamo Moskva Spartak Moskva over 6:3 0:0,3:2,3:1
26.09.21 16:00 Kazaň Spartak Moskva under 3:1 1:1,1:0,1:0
24.09.21 18:00 Nižněkamsk Spartak Moskva under 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
21.09.21 18:30 Spartak Moskva Omsk under 0:4 0:2,0:1,0:1
19.09.21 16:30 Spartak Moskva Dinamo Riga under 3:1 1:1,2:0,0:0
16.09.21 18:30 Spartak Moskva CSKA Moskva over 3:5 0:0,1:3,2:2
14.09.21 18:30 Spartak Moskva Petrohrad under 0:2 0:0,0:2,0:0
11.09.21 13:00 Barys Astana Spartak Moskva under 1:4 0:1,1:2,0:1
09.09.21 16:00 Ufa Spartak Moskva under 2:1 0:1,2:0,0:0
06.09.21 18:30 Spartak Moskva Vitiaz Chekhov under 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
04.09.21 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:0,2:0,1:1
02.09.21 18:30 Spartak Moskva Admiral Vladivostok under 4:1 0:0,2:0,2:1

Dynamo Minsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
19.10.2021 18:10 Dynamo Minsk Barys Astana H2H
22.10.2021 14:30 Novosibirsk Dynamo Minsk H2H
24.10.2021 09:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk H2H
26.10.2021 11:30 Admiral Vladivostok Dynamo Minsk H2H
31.10.2021 16:10 Dynamo Minsk Ufa H2H
02.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Dynamo Moskva H2H
04.11.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Dynamo Minsk H2H
06.11.2021 15:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk H2H
15.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Jaroslavl H2H
17.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
19.11.2021 15:00 Dynamo Minsk CSKA Moskva H2H
21.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Novosibirsk H2H
23.11.2021 15:00 Barys Astana Dynamo Minsk H2H
25.11.2021 15:00 Magnitogorsk Dynamo Minsk H2H
28.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk H2H
01.12.2021 15:00 Petrohrad Dynamo Minsk H2H
03.12.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk H2H
05.12.2021 15:00 Sochi Dynamo Minsk H2H
08.12.2021 15:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov H2H
10.12.2021 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
12.12.2021 15:00 Dynamo Minsk Jokerit Helsinki H2H
20.12.2021 15:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk H2H
22.12.2021 15:00 Jokerit Helsinki Dynamo Minsk H2H
24.12.2021 15:00 Red Star Kunlun Dynamo Minsk H2H
26.12.2021 15:00 CSKA Moskva Dynamo Minsk H2H
29.12.2021 15:00 Dynamo Minsk Magnitogorsk H2H
03.01.2022 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk H2H
05.01.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Dynamo Minsk H2H
07.01.2022 15:00 Omsk Dynamo Minsk H2H
12.01.2022 15:00 Dinamo Riga Dynamo Minsk H2H
17.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
19.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Vitiaz Chekhov H2H
21.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Sochi H2H
23.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga H2H
22.02.2022 15:00 Dynamo Minsk Nižnyj Novgorod H2H
24.02.2022 15:00 Dynamo Minsk Dinamo Riga H2H
27.02.2022 15:00 Dynamo Minsk Sochi H2H
01.03.2022 15:00 Dynamo Minsk Omsk H2H

Spartak Moskva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2021 18:30 Vitiaz Chekhov Spartak Moskva H2H
24.10.2021 16:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun H2H
26.10.2021 18:30 Spartak Moskva Nižnyj Novgorod H2H
28.10.2021 18:30 Spartak Moskva Sochi H2H
31.10.2021 16:00 Jaroslavl Spartak Moskva H2H
02.11.2021 15:00 Čerepovec Spartak Moskva H2H
04.11.2021 15:00 Petrohrad Spartak Moskva H2H
06.11.2021 15:00 Spartak Moskva Dynamo Minsk H2H
07.11.2021 15:00 Spartak Moskva Novosibirsk H2H
16.11.2021 15:00 Spartak Moskva Kazaň H2H
18.11.2021 15:00 Spartak Moskva Barys Astana H2H
20.11.2021 15:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva H2H
22.11.2021 15:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki H2H
25.11.2021 15:00 Red Star Kunlun Spartak Moskva H2H
28.11.2021 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
30.11.2021 15:00 Spartak Moskva Jaroslavl H2H
02.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva H2H
04.12.2021 15:00 Čeljabinsk Spartak Moskva H2H
06.12.2021 15:00 Magnitogorsk Spartak Moskva H2H
10.12.2021 15:00 Spartak Moskva Jokerit Helsinki H2H
12.12.2021 15:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg H2H
20.12.2021 15:00 Petrohrad Spartak Moskva H2H
22.12.2021 15:00 Spartak Moskva Ufa H2H
25.12.2021 15:00 Sochi Spartak Moskva H2H
27.12.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Spartak Moskva H2H
29.12.2021 15:00 Jaroslavl Spartak Moskva H2H
05.01.2022 15:00 Novosibirsk Spartak Moskva H2H
07.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva H2H
09.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Spartak Moskva H2H
13.01.2022 15:00 Dynamo Moskva Spartak Moskva H2H
17.01.2022 15:00 Spartak Moskva Dynamo Moskva H2H
19.01.2022 15:00 Spartak Moskva Jaroslavl H2H
21.01.2022 15:00 CSKA Moskva Spartak Moskva H2H
22.02.2022 15:00 Spartak Moskva Čeljabinsk H2H
24.02.2022 15:00 Spartak Moskva Petrohrad H2H
27.02.2022 15:00 Jokerit Helsinki Spartak Moskva H2H
01.03.2022 15:00 Dinamo Riga Spartak Moskva H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 20 6 5 2 0 17 66 49 34
2. Magnitogorsk 18 14 1 0 2 34 69 35 32
3. Ufa 19 9 2 2 2 20 57 37 28
4. Kazaň 20 2 5 3 2 6 47 41 27
5. Jekatěrinburg 19 5 2 4 2 4 60 56 22
6. Omsk 17 6 2 0 7 8 51 43 20
7. Barys Astana 19 1 3 3 6 -11 44 55 17
8. Nižněkamsk 18 6 0 3 6 -6 47 53 15
9. Chabarovsk Amur 19 0 3 3 7 -19 38 57 15
10. Novosibirsk 18 5 0 3 7 -14 31 45 13
11. Red Star Kunlun 18 2 2 1 10 -19 44 63 13
12. Admiral Vladivostok 18 3 0 5 5 -28 34 62 11

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 19 3 5 2 2 6 63 57 28
2. Petrohrad 19 6 3 3 1 18 62 44 27
3. Dynamo Minsk 18 6 3 2 2 13 58 45 26
4. Dynamo Moskva 18 12 0 0 6 19 65 46 24
5. CSKA Moskva 19 4 4 0 7 2 40 38 24
6. Jaroslavl 18 8 1 2 4 9 49 40 22
7. Nižnyj Novgorod 18 6 1 3 4 0 47 47 19
8. Dinamo Riga 19 6 1 3 5 -13 40 53 19
9. Spartak Moskva 18 3 3 0 9 -3 39 42 18
10. Čerepovec 18 0 4 2 6 -10 35 45 18
11. Vitiaz Chekhov 18 2 1 6 2 -12 47 59 14
12. Sochi 19 -1 3 2 10 -21 35 56 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 19 9 2 2 2 20 57 37 28
2. Omsk 17 6 2 0 7 8 51 43 20
3. Barys Astana 19 1 3 3 6 -11 44 55 17
4. Chabarovsk Amur 19 0 3 3 7 -19 38 57 15
5. Novosibirsk 18 5 0 3 7 -14 31 45 13
6. Admiral Vladivostok 18 3 0 5 5 -28 34 62 11

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 19 3 5 2 2 6 63 57 28
2. Petrohrad 19 6 3 3 1 18 62 44 27
3. Nižnyj Novgorod 18 6 1 3 4 0 47 47 19
4. Spartak Moskva 18 3 3 0 9 -3 39 42 18
5. Vitiaz Chekhov 18 2 1 6 2 -12 47 59 14
6. Sochi 19 -1 3 2 10 -21 35 56 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Minsk 18 6 3 2 2 13 58 45 26
2. Dynamo Moskva 18 12 0 0 6 19 65 46 24
3. CSKA Moskva 19 4 4 0 7 2 40 38 24
4. Jaroslavl 18 8 1 2 4 9 49 40 22
5. Dinamo Riga 19 6 1 3 5 -13 40 53 19
6. Čerepovec 18 0 4 2 6 -10 35 45 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 20 6 5 2 0 17 66 49 34
2. Magnitogorsk 18 14 1 0 2 34 69 35 32
3. Kazaň 20 2 5 3 2 6 47 41 27
4. Jekatěrinburg 19 5 2 4 2 4 60 56 22
5. Nižněkamsk 18 6 0 3 6 -6 47 53 15
6. Red Star Kunlun 18 2 2 1 10 -19 44 63 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 20 6 5 2 0 17 66 49 34
2. Magnitogorsk 18 14 1 0 2 34 69 35 32
3. Ufa 19 9 2 2 2 20 57 37 28
4. Jokerit Helsinki 19 3 5 2 2 6 63 57 28
5. Petrohrad 19 6 3 3 1 18 62 44 27
6. Kazaň 20 2 5 3 2 6 47 41 27
7. Dynamo Minsk 18 6 3 2 2 13 58 45 26
8. Dynamo Moskva 18 12 0 0 6 19 65 46 24
9. CSKA Moskva 19 4 4 0 7 2 40 38 24
10. Jaroslavl 18 8 1 2 4 9 49 40 22
11. Jekatěrinburg 19 5 2 4 2 4 60 56 22
12. Omsk 17 6 2 0 7 8 51 43 20
13. Nižnyj Novgorod 18 6 1 3 4 0 47 47 19
14. Dinamo Riga 19 6 1 3 5 -13 40 53 19
15. Spartak Moskva 18 3 3 0 9 -3 39 42 18
16. Čerepovec 18 0 4 2 6 -10 35 45 18
17. Barys Astana 19 1 3 3 6 -11 44 55 17
18. Nižněkamsk 18 6 0 3 6 -6 47 53 15
19. Chabarovsk Amur 19 0 3 3 7 -19 38 57 15
20. Vitiaz Chekhov 18 2 1 6 2 -12 47 59 14
21. Novosibirsk 18 5 0 3 7 -14 31 45 13
22. Red Star Kunlun 18 2 2 1 10 -19 44 63 13
23. Sochi 19 -1 3 2 10 -21 35 56 12
24. Admiral Vladivostok 18 3 0 5 5 -28 34 62 11

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 8 3 2 0 1 6 25 19 14
2. Magnitogorsk 10 6 1 0 2 10 36 26 16
3. Ufa 9 4 1 1 1 4 22 18 13
4. Kazaň 12 3 2 2 1 4 25 21 16
5. Jekatěrinburg 10 2 1 3 0 1 33 32 11
6. Omsk 10 4 2 0 2 13 33 20 16
7. Barys Astana 10 1 2 1 3 -5 21 26 11
8. Nižněkamsk 10 5 0 2 1 9 30 21 12
9. Chabarovsk Amur 8 -2 3 0 4 -7 20 27 8
10. Novosibirsk 7 3 0 0 4 -4 13 17 6
11. Red Star Kunlun 10 1 2 0 5 -3 28 31 10
12. Admiral Vladivostok 8 3 0 1 3 -6 18 24 7

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 10 -1 5 0 1 10 39 29 18
2. Petrohrad 9 4 1 1 1 12 33 21 13
3. Dynamo Minsk 8 3 1 2 -1 5 22 17 12
4. Dynamo Moskva 9 7 0 0 2 14 31 17 14
5. CSKA Moskva 9 4 1 0 3 1 19 18 12
6. Jaroslavl 11 4 1 2 1 0 31 31 14
7. Nižnyj Novgorod 10 3 1 1 3 -2 26 28 11
8. Dinamo Riga 8 5 0 0 3 -4 16 20 10
9. Spartak Moskva 10 4 1 0 4 2 23 21 12
10. Čerepovec 9 -1 3 1 2 -4 19 23 11
11. Vitiaz Chekhov 8 0 1 3 0 -5 22 27 7
12. Sochi 9 -1 2 1 4 -11 19 30 7

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 9 4 1 1 1 4 22 18 13
2. Omsk 10 4 2 0 2 13 33 20 16
3. Barys Astana 10 1 2 1 3 -5 21 26 11
4. Chabarovsk Amur 8 -2 3 0 4 -7 20 27 8
5. Novosibirsk 7 3 0 0 4 -4 13 17 6
6. Admiral Vladivostok 8 3 0 1 3 -6 18 24 7

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 10 -1 5 0 1 10 39 29 18
2. Petrohrad 9 4 1 1 1 12 33 21 13
3. Nižnyj Novgorod 10 3 1 1 3 -2 26 28 11
4. Spartak Moskva 10 4 1 0 4 2 23 21 12
5. Vitiaz Chekhov 8 0 1 3 0 -5 22 27 7
6. Sochi 9 -1 2 1 4 -11 19 30 7

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Minsk 8 3 1 2 -1 5 22 17 12
2. Dynamo Moskva 9 7 0 0 2 14 31 17 14
3. CSKA Moskva 9 4 1 0 3 1 19 18 12
4. Jaroslavl 11 4 1 2 1 0 31 31 14
5. Dinamo Riga 8 5 0 0 3 -4 16 20 10
6. Čerepovec 9 -1 3 1 2 -4 19 23 11

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 8 3 2 0 1 6 25 19 14
2. Magnitogorsk 10 6 1 0 2 10 36 26 16
3. Kazaň 12 3 2 2 1 4 25 21 16
4. Jekatěrinburg 10 2 1 3 0 1 33 32 11
5. Nižněkamsk 10 5 0 2 1 9 30 21 12
6. Red Star Kunlun 10 1 2 0 5 -3 28 31 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 10 -1 5 0 1 10 39 29 18
2. Omsk 10 4 2 0 2 13 33 20 16
3. Kazaň 12 3 2 2 1 4 25 21 16
4. Magnitogorsk 10 6 1 0 2 10 36 26 16
5. Dynamo Moskva 9 7 0 0 2 14 31 17 14
6. Čeljabinsk 8 3 2 0 1 6 25 19 14
7. Jaroslavl 11 4 1 2 1 0 31 31 14
8. Ufa 9 4 1 1 1 4 22 18 13
9. Petrohrad 9 4 1 1 1 12 33 21 13
10. Dynamo Minsk 8 3 1 2 -1 5 22 17 12
11. CSKA Moskva 9 4 1 0 3 1 19 18 12
12. Nižněkamsk 10 5 0 2 1 9 30 21 12
13. Spartak Moskva 10 4 1 0 4 2 23 21 12
14. Čerepovec 9 -1 3 1 2 -4 19 23 11
15. Barys Astana 10 1 2 1 3 -5 21 26 11
16. Nižnyj Novgorod 10 3 1 1 3 -2 26 28 11
17. Jekatěrinburg 10 2 1 3 0 1 33 32 11
18. Dinamo Riga 8 5 0 0 3 -4 16 20 10
19. Red Star Kunlun 10 1 2 0 5 -3 28 31 10
20. Chabarovsk Amur 8 -2 3 0 4 -7 20 27 8
21. Admiral Vladivostok 8 3 0 1 3 -6 18 24 7
22. Vitiaz Chekhov 8 0 1 3 0 -5 22 27 7
23. Sochi 9 -1 2 1 4 -11 19 30 7
24. Novosibirsk 7 3 0 0 4 -4 13 17 6

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 12 3 3 2 -1 11 41 30 20
2. Magnitogorsk 8 8 0 0 0 24 33 9 16
3. Ufa 10 5 1 1 1 16 35 19 15
4. Kazaň 8 -1 3 1 1 2 22 20 11
5. Jekatěrinburg 9 3 1 1 2 3 27 24 11
6. Omsk 7 2 0 0 5 -5 18 23 4
7. Barys Astana 9 0 1 2 3 -6 23 29 6
8. Nižněkamsk 8 1 0 1 5 -15 17 32 3
9. Chabarovsk Amur 11 2 0 3 3 -12 18 30 7
10. Novosibirsk 11 2 0 3 3 -10 18 28 7
11. Red Star Kunlun 8 1 0 1 5 -16 16 32 3
12. Admiral Vladivostok 10 0 0 4 2 -22 16 38 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 9 4 0 2 1 -4 24 28 10
2. Petrohrad 10 2 2 2 0 6 29 23 14
3. Dynamo Minsk 10 3 2 0 3 8 36 28 14
4. Dynamo Moskva 9 5 0 0 4 5 34 29 10
5. CSKA Moskva 10 0 3 0 4 1 21 20 12
6. Jaroslavl 7 4 0 0 3 9 18 9 8
7. Nižnyj Novgorod 8 3 0 2 1 2 21 19 8
8. Dinamo Riga 11 1 1 3 2 -9 24 33 9
9. Spartak Moskva 8 -1 2 0 5 -5 16 21 6
10. Čerepovec 9 1 1 1 4 -6 16 22 7
11. Vitiaz Chekhov 10 2 0 3 2 -7 25 32 7
12. Sochi 10 0 1 1 6 -10 16 26 5

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 10 5 1 1 1 16 35 19 15
2. Omsk 7 2 0 0 5 -5 18 23 4
3. Barys Astana 9 0 1 2 3 -6 23 29 6
4. Chabarovsk Amur 11 2 0 3 3 -12 18 30 7
5. Novosibirsk 11 2 0 3 3 -10 18 28 7
6. Admiral Vladivostok 10 0 0 4 2 -22 16 38 4

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 9 4 0 2 1 -4 24 28 10
2. Petrohrad 10 2 2 2 0 6 29 23 14
3. Nižnyj Novgorod 8 3 0 2 1 2 21 19 8
4. Spartak Moskva 8 -1 2 0 5 -5 16 21 6
5. Vitiaz Chekhov 10 2 0 3 2 -7 25 32 7
6. Sochi 10 0 1 1 6 -10 16 26 5

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Minsk 10 3 2 0 3 8 36 28 14
2. Dynamo Moskva 9 5 0 0 4 5 34 29 10
3. CSKA Moskva 10 0 3 0 4 1 21 20 12
4. Jaroslavl 7 4 0 0 3 9 18 9 8
5. Dinamo Riga 11 1 1 3 2 -9 24 33 9
6. Čerepovec 9 1 1 1 4 -6 16 22 7

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 12 3 3 2 -1 11 41 30 20
2. Magnitogorsk 8 8 0 0 0 24 33 9 16
3. Kazaň 8 -1 3 1 1 2 22 20 11
4. Jekatěrinburg 9 3 1 1 2 3 27 24 11
5. Nižněkamsk 8 1 0 1 5 -15 17 32 3
6. Red Star Kunlun 8 1 0 1 5 -16 16 32 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 12 3 3 2 -1 11 41 30 20
2. Magnitogorsk 8 8 0 0 0 24 33 9 16
3. Ufa 10 5 1 1 1 16 35 19 15
4. Petrohrad 10 2 2 2 0 6 29 23 14
5. Dynamo Minsk 10 3 2 0 3 8 36 28 14
6. CSKA Moskva 10 0 3 0 4 1 21 20 12
7. Kazaň 8 -1 3 1 1 2 22 20 11
8. Jekatěrinburg 9 3 1 1 2 3 27 24 11
9. Jokerit Helsinki 9 4 0 2 1 -4 24 28 10
10. Dynamo Moskva 9 5 0 0 4 5 34 29 10
11. Dinamo Riga 11 1 1 3 2 -9 24 33 9
12. Jaroslavl 7 4 0 0 3 9 18 9 8
13. Nižnyj Novgorod 8 3 0 2 1 2 21 19 8
14. Čerepovec 9 1 1 1 4 -6 16 22 7
15. Novosibirsk 11 2 0 3 3 -10 18 28 7
16. Chabarovsk Amur 11 2 0 3 3 -12 18 30 7
17. Vitiaz Chekhov 10 2 0 3 2 -7 25 32 7
18. Spartak Moskva 8 -1 2 0 5 -5 16 21 6
19. Barys Astana 9 0 1 2 3 -6 23 29 6
20. Sochi 10 0 1 1 6 -10 16 26 5
21. Omsk 7 2 0 0 5 -5 18 23 4
22. Admiral Vladivostok 10 0 0 4 2 -22 16 38 4
23. Nižněkamsk 8 1 0 1 5 -15 17 32 3
24. Red Star Kunlun 8 1 0 1 5 -16 16 32 3