Chabarovsk Amur VS Čerepovec


Chabarovsk Amur

Čerepovec

Chabarovsk Amur (T1) VS Čerepovec (T2)

Chabarovsk Amur

Čerepovec

Zaujímavé

Chabarovsk Amur

  • Mužsvo Chabarovsk Amur prehralo až 70% svojích zápasov. 7 prehier z 10 odohraných zápasov.
  • Až 7 zápasov tímu Chabarovsk Amur skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 10 zápasov, to je až 70%.
  • Chabarovsk Amur už 7 zápasov v rade neremízovali.

Čerepovec

  • 33% zápasov tímu Čerepovec skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 9 zápasov.
  • 8 z celkového počtu 9 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 89%.
  • Čerepovec ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 11 z 15 vzájomných zápasov, čo je 73%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2021/2022
15.09.2021 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:2 2:1,0:0,1:1
Rusko / KHL / 2020/2021
08.10.2020 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:1 1:0,0:0,2:1
03.09.2020 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur over 6:4 2:2,1:2,3:0
Rusko / KHL / 2019/2020
05.01.2020 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0
17.10.2019 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 1:0 0:0,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
04.02.2019 17:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 5:0 0:0,1:0,4:0
13.01.2019 08:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2
Rusko / KHL / 2017/2018
26.12.2017 10:30 Chabarovsk Amur Čerepovec over 4:2 0:0,2:1,2:1
27.09.2017 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,1:0,0:0
Rusko / KHL / 2016/2017
05.12.2016 10:30 Chabarovsk Amur Čerepovec over 4:2 1:0,0:0,3:2
27.09.2016 18:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 2:1 1:1,0:0,1:0
Rusko / KHL / 2015/2016
24.11.2015 17:30 Čerepovec Chabarovsk Amur under 1:4 1:2,0:0,0:2
19.10.2015 11:30 Chabarovsk Amur Čerepovec under 2:3 1:0,1:1,0:2
Rusko / KHL / 2011/2012
16.01.2012 16:00 Čerepovec Chabarovsk Amur under 3:2 3:0,0:1,0:1
16.10.2011 08:00 Chabarovsk Amur Čerepovec over 4:3 3:1,1:0,0:2

Chabarovsk Amur

7 - 1 - 7

Čerepovec

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.09.21 16:00 Vitiaz Chekhov Chabarovsk Amur under 4:1 2:0,2:0,0:1
23.09.21 18:30 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur under 0:2 0:1,0:1,0:0
21.09.21 18:30 Petrohrad Chabarovsk Amur over 5:1 1:0,2:1,2:0
18.09.21 09:00 Chabarovsk Amur Magnitogorsk over 2:6 2:0,0:5,0:1
15.09.21 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:2 2:1,0:0,1:1
12.09.21 09:00 Chabarovsk Amur Dynamo Moskva over 2:6 1:2,1:1,0:3
08.09.21 15:30 Barys Astana Chabarovsk Amur under 3:2 2:0,1:1,0:1
06.09.21 18:00 Omsk Chabarovsk Amur under 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
04.09.21 16:00 Spartak Moskva Chabarovsk Amur under 3:1 0:0,2:0,1:1
02.09.21 18:30 Sochi Chabarovsk Amur under 4:0 2:0,1:0,1:0

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.09.21 18:30 Čerepovec Dinamo Riga under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
21.09.21 18:00 Čerepovec Ufa under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.09.21 11:30 Admiral Vladivostok Čerepovec under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.09.21 11:00 Chabarovsk Amur Čerepovec under 3:2 2:1,0:0,1:1
13.09.21 14:30 Novosibirsk Čerepovec over 2:4 1:2,1:0,0:2
10.09.21 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
08.09.21 18:00 Čerepovec Admiral Vladivostok under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
05.09.21 16:00 Čerepovec Dynamo Minsk under 1:4 1:2,0:1,0:1
02.09.21 18:00 Čerepovec Petrohrad under 2:3 1:1,1:0,0:2

Chabarovsk Amur


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.09.2021 18:10 Dynamo Minsk Chabarovsk Amur H2H
30.09.2021 11:00 Chabarovsk Amur Nižnyj Novgorod H2H
02.10.2021 09:00 Chabarovsk Amur Dinamo Riga H2H
04.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Vitiaz Chekhov H2H
07.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk H2H
09.10.2021 09:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk H2H
13.10.2021 18:30 CSKA Moskva Chabarovsk Amur H2H
15.10.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Chabarovsk Amur H2H
17.10.2021 15:00 Kazaň Chabarovsk Amur H2H
19.10.2021 15:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur H2H
21.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok H2H
24.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Dynamo Minsk H2H
26.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur CSKA Moskva H2H
28.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Jokerit Helsinki H2H
30.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Barys Astana H2H
03.11.2021 15:00 Ufa Chabarovsk Amur H2H
05.11.2021 14:00 Dynamo Moskva Chabarovsk Amur H2H
07.11.2021 15:00 Jaroslavl Chabarovsk Amur H2H
15.11.2021 15:00 Red Star Kunlun Chabarovsk Amur H2H
17.11.2021 15:00 Magnitogorsk Chabarovsk Amur H2H
19.11.2021 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur H2H
22.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Omsk H2H
24.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg H2H
26.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Sochi H2H
28.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Ufa H2H
02.12.2021 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur H2H
04.12.2021 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur H2H
06.12.2021 15:00 Jokerit Helsinki Chabarovsk Amur H2H
08.12.2021 15:00 Dinamo Riga Chabarovsk Amur H2H
12.12.2021 15:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur H2H
20.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Admiral Vladivostok H2H
22.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk H2H
23.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Nižněkamsk H2H
25.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Jaroslavl H2H
27.12.2021 15:00 Chabarovsk Amur Petrohrad H2H
03.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Chabarovsk Amur H2H
05.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Kazaň H2H
07.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Spartak Moskva H2H
09.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk H2H
10.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk H2H
19.01.2022 15:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur H2H
21.01.2022 15:00 Nižněkamsk Chabarovsk Amur H2H
23.02.2022 15:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun H2H
25.02.2022 15:00 Chabarovsk Amur Red Star Kunlun H2H
27.02.2022 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur H2H
01.03.2022 15:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur H2H

Čerepovec


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.09.2021 18:00 Čerepovec Novosibirsk H2H
29.09.2021 18:30 Dinamo Riga Čerepovec H2H
01.10.2021 18:30 Jokerit Helsinki Čerepovec H2H
03.10.2021 16:00 Spartak Moskva Čerepovec H2H
07.10.2021 15:00 Čerepovec Jaroslavl H2H
09.10.2021 16:00 Dynamo Moskva Čerepovec H2H
11.10.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec H2H
13.10.2021 15:00 Jaroslavl Čerepovec H2H
16.10.2021 15:00 Čerepovec Nižněkamsk H2H
19.10.2021 15:00 Čerepovec Red Star Kunlun H2H
22.10.2021 15:00 Čerepovec Dinamo Riga H2H
24.10.2021 15:00 Barys Astana Čerepovec H2H
26.10.2021 15:00 Ufa Čerepovec H2H
28.10.2021 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod H2H
02.11.2021 15:00 Čerepovec Spartak Moskva H2H
04.11.2021 15:00 Čerepovec Jekatěrinburg H2H
06.11.2021 15:00 Čerepovec Magnitogorsk H2H
15.11.2021 15:00 CSKA Moskva Čerepovec H2H
17.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
20.11.2021 15:00 Čerepovec Barys Astana H2H
22.11.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec H2H
24.11.2021 15:00 Čerepovec CSKA Moskva H2H
27.11.2021 15:00 Čerepovec Nižnyj Novgorod H2H
29.11.2021 15:00 Petrohrad Čerepovec H2H
01.12.2021 15:00 Dinamo Riga Čerepovec H2H
04.12.2021 15:00 Čerepovec Chabarovsk Amur H2H
06.12.2021 15:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov H2H
08.12.2021 15:00 Čerepovec Jokerit Helsinki H2H
10.12.2021 15:00 Čerepovec Omsk H2H
12.12.2021 15:00 Sochi Čerepovec H2H
21.12.2021 15:00 Magnitogorsk Čerepovec H2H
23.12.2021 15:00 Čeljabinsk Čerepovec H2H
25.12.2021 15:00 Kazaň Čerepovec H2H
28.12.2021 15:00 Čerepovec Vitiaz Chekhov H2H
30.12.2021 15:00 Čerepovec Dynamo Moskva H2H
03.01.2022 15:00 Čerepovec Dynamo Minsk H2H
06.01.2022 15:00 Red Star Kunlun Čerepovec H2H
09.01.2022 15:00 Čerepovec Sochi H2H
11.01.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Čerepovec H2H
13.01.2022 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec H2H
17.01.2022 15:00 Dynamo Minsk Čerepovec H2H
19.01.2022 15:00 Sochi Čerepovec H2H
21.01.2022 15:00 Omsk Čerepovec H2H
22.02.2022 15:00 Čerepovec Sochi H2H
24.02.2022 15:00 Nižněkamsk Čerepovec H2H
26.02.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Čerepovec H2H
28.02.2022 15:00 Čerepovec Kazaň H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 10 7 1 0 1 23 43 20 18
2. Ufa 10 7 1 0 1 23 37 14 18
3. Čeljabinsk 10 2 3 1 0 9 30 21 17
4. Kazaň 11 1 3 1 2 3 23 20 15
5. Jekatěrinburg 10 3 1 2 1 2 30 28 12
6. Nižněkamsk 10 5 0 1 3 3 26 23 11
7. Omsk 8 1 2 0 3 5 26 21 10
8. Barys Astana 9 1 1 2 2 -6 19 25 8
9. Novosibirsk 9 2 0 2 3 -9 16 25 6
10. Admiral Vladivostok 10 1 0 4 1 -22 19 41 6
11. Chabarovsk Amur 10 2 0 1 6 -20 16 36 5
12. Red Star Kunlun 10 0 1 0 8 -18 21 39 4

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 11 3 3 0 2 9 38 29 18
2. Dynamo Moskva 9 8 0 0 1 22 39 17 16
3. Petrohrad 10 3 2 0 3 13 33 20 14
4. CSKA Moskva 11 1 3 0 4 -1 26 27 14
5. Spartak Moskva 11 2 2 0 5 1 25 24 12
6. Vitiaz Chekhov 10 3 0 4 -1 -2 30 32 10
7. Dynamo Minsk 9 4 0 1 3 2 24 22 9
8. Nižnyj Novgorod 10 4 0 1 4 -5 25 30 9
9. Čerepovec 9 0 2 1 3 -4 18 22 9
10. Jaroslavl 10 3 0 2 3 -5 23 28 8
11. Sochi 11 1 1 2 4 -9 19 28 8
12. Dinamo Riga 10 3 0 1 5 -14 19 33 7

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 10 7 1 0 1 23 37 14 18
2. Omsk 8 1 2 0 3 5 26 21 10
3. Barys Astana 9 1 1 2 2 -6 19 25 8
4. Novosibirsk 9 2 0 2 3 -9 16 25 6
5. Admiral Vladivostok 10 1 0 4 1 -22 19 41 6
6. Chabarovsk Amur 10 2 0 1 6 -20 16 36 5

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 11 3 3 0 2 9 38 29 18
2. Petrohrad 10 3 2 0 3 13 33 20 14
3. Spartak Moskva 11 2 2 0 5 1 25 24 12
4. Vitiaz Chekhov 10 3 0 4 -1 -2 30 32 10
5. Nižnyj Novgorod 10 4 0 1 4 -5 25 30 9
6. Sochi 11 1 1 2 4 -9 19 28 8

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 9 8 0 0 1 22 39 17 16
2. CSKA Moskva 11 1 3 0 4 -1 26 27 14
3. Dynamo Minsk 9 4 0 1 3 2 24 22 9
4. Čerepovec 9 0 2 1 3 -4 18 22 9
5. Jaroslavl 10 3 0 2 3 -5 23 28 8
6. Dinamo Riga 10 3 0 1 5 -14 19 33 7

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 10 7 1 0 1 23 43 20 18
2. Čeljabinsk 10 2 3 1 0 9 30 21 17
3. Kazaň 11 1 3 1 2 3 23 20 15
4. Jekatěrinburg 10 3 1 2 1 2 30 28 12
5. Nižněkamsk 10 5 0 1 3 3 26 23 11
6. Red Star Kunlun 10 0 1 0 8 -18 21 39 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 10 7 1 0 1 23 43 20 18
2. Ufa 10 7 1 0 1 23 37 14 18
3. Jokerit Helsinki 11 3 3 0 2 9 38 29 18
4. Čeljabinsk 10 2 3 1 0 9 30 21 17
5. Dynamo Moskva 9 8 0 0 1 22 39 17 16
6. Kazaň 11 1 3 1 2 3 23 20 15
7. Petrohrad 10 3 2 0 3 13 33 20 14
8. CSKA Moskva 11 1 3 0 4 -1 26 27 14
9. Spartak Moskva 11 2 2 0 5 1 25 24 12
10. Jekatěrinburg 10 3 1 2 1 2 30 28 12
11. Nižněkamsk 10 5 0 1 3 3 26 23 11
12. Omsk 8 1 2 0 3 5 26 21 10
13. Vitiaz Chekhov 10 3 0 4 -1 -2 30 32 10
14. Dynamo Minsk 9 4 0 1 3 2 24 22 9
15. Nižnyj Novgorod 10 4 0 1 4 -5 25 30 9
16. Čerepovec 9 0 2 1 3 -4 18 22 9
17. Jaroslavl 10 3 0 2 3 -5 23 28 8
18. Barys Astana 9 1 1 2 2 -6 19 25 8
19. Sochi 11 1 1 2 4 -9 19 28 8
20. Dinamo Riga 10 3 0 1 5 -14 19 33 7
21. Novosibirsk 9 2 0 2 3 -9 16 25 6
22. Admiral Vladivostok 10 1 0 4 1 -22 19 41 6
23. Chabarovsk Amur 10 2 0 1 6 -20 16 36 5
24. Red Star Kunlun 10 0 1 0 8 -18 21 39 4

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 5 2 1 0 1 7 21 14 8
2. Ufa 4 4 0 0 0 10 13 3 8
3. Čeljabinsk 4 1 1 0 1 0 9 9 6
4. Kazaň 8 3 1 1 1 4 16 12 11
5. Jekatěrinburg 6 1 0 2 1 -6 15 21 4
6. Nižněkamsk 8 5 0 1 1 11 25 14 11
7. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
8. Barys Astana 6 0 1 1 2 -7 9 16 5
9. Novosibirsk 4 1 0 0 3 -4 8 12 2
10. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
11. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -7 7 14 2
12. Red Star Kunlun 5 -1 1 0 4 -7 14 21 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 5 -1 3 0 0 7 19 12 10
2. Dynamo Moskva 4 4 0 0 0 13 17 4 8
3. Petrohrad 4 2 0 0 2 7 18 11 4
4. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
5. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 0 16 16 8
6. Vitiaz Chekhov 4 1 0 2 -1 0 11 11 4
7. Dynamo Minsk 3 1 0 1 0 1 7 6 3
8. Nižnyj Novgorod 6 3 0 0 3 -4 14 18 6
9. Čerepovec 6 -1 2 1 1 -2 11 13 7
10. Jaroslavl 7 2 0 2 1 -5 18 23 6
11. Sochi 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
12. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 4 4 0 0 0 10 13 3 8
2. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
3. Barys Astana 6 0 1 1 2 -7 9 16 5
4. Novosibirsk 4 1 0 0 3 -4 8 12 2
5. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
6. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -7 7 14 2

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 5 -1 3 0 0 7 19 12 10
2. Petrohrad 4 2 0 0 2 7 18 11 4
3. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 0 16 16 8
4. Vitiaz Chekhov 4 1 0 2 -1 0 11 11 4
5. Nižnyj Novgorod 6 3 0 0 3 -4 14 18 6
6. Sochi 6 0 1 1 2 -5 13 18 5

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 4 4 0 0 0 13 17 4 8
2. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
3. Dynamo Minsk 3 1 0 1 0 1 7 6 3
4. Čerepovec 6 -1 2 1 1 -2 11 13 7
5. Jaroslavl 7 2 0 2 1 -5 18 23 6
6. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 5 2 1 0 1 7 21 14 8
2. Čeljabinsk 4 1 1 0 1 0 9 9 6
3. Kazaň 8 3 1 1 1 4 16 12 11
4. Jekatěrinburg 6 1 0 2 1 -6 15 21 4
5. Nižněkamsk 8 5 0 1 1 11 25 14 11
6. Red Star Kunlun 5 -1 1 0 4 -7 14 21 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 8 3 1 1 1 4 16 12 11
2. Nižněkamsk 8 5 0 1 1 11 25 14 11
3. Jokerit Helsinki 5 -1 3 0 0 7 19 12 10
4. Ufa 4 4 0 0 0 10 13 3 8
5. Dynamo Moskva 4 4 0 0 0 13 17 4 8
6. Magnitogorsk 5 2 1 0 1 7 21 14 8
7. Spartak Moskva 7 2 1 0 3 0 16 16 8
8. Čerepovec 6 -1 2 1 1 -2 11 13 7
9. Omsk 4 -1 2 0 1 5 13 8 6
10. Čeljabinsk 4 1 1 0 1 0 9 9 6
11. Nižnyj Novgorod 6 3 0 0 3 -4 14 18 6
12. Jaroslavl 7 2 0 2 1 -5 18 23 6
13. Barys Astana 6 0 1 1 2 -7 9 16 5
14. Sochi 6 0 1 1 2 -5 13 18 5
15. CSKA Moskva 3 2 0 0 1 0 9 9 4
16. Petrohrad 4 2 0 0 2 7 18 11 4
17. Vitiaz Chekhov 4 1 0 2 -1 0 11 11 4
18. Dinamo Riga 4 2 0 0 2 -7 6 13 4
19. Jekatěrinburg 6 1 0 2 1 -6 15 21 4
20. Dynamo Minsk 3 1 0 1 0 1 7 6 3
21. Admiral Vladivostok 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
22. Novosibirsk 4 1 0 0 3 -4 8 12 2
23. Chabarovsk Amur 3 1 0 0 2 -7 7 14 2
24. Red Star Kunlun 5 -1 1 0 4 -7 14 21 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 5 5 0 0 0 16 22 6 10
2. Ufa 6 3 1 0 1 13 24 11 10
3. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 21 12 11
4. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
5. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
6. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
7. Omsk 4 2 0 0 2 0 13 13 4
8. Barys Astana 3 1 0 1 0 1 10 9 3
9. Novosibirsk 5 1 0 2 0 -5 8 13 4
10. Admiral Vladivostok 7 0 0 4 -1 -18 12 30 4
11. Chabarovsk Amur 7 1 0 1 4 -13 9 22 3
12. Red Star Kunlun 5 1 0 0 4 -11 7 18 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 6 4 0 0 2 2 19 17 8
2. Dynamo Moskva 5 4 0 0 1 9 22 13 8
3. Petrohrad 6 1 2 0 1 6 15 9 10
4. CSKA Moskva 8 -1 3 0 3 -1 17 18 10
5. Spartak Moskva 4 0 1 0 2 1 9 8 4
6. Vitiaz Chekhov 6 2 0 2 0 -2 19 21 6
7. Dynamo Minsk 6 3 0 0 3 1 17 16 6
8. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -1 11 12 3
9. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
10. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
11. Sochi 5 1 0 1 2 -4 6 10 3
12. Dinamo Riga 6 1 0 1 3 -7 13 20 3

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ufa 6 3 1 0 1 13 24 11 10
2. Omsk 4 2 0 0 2 0 13 13 4
3. Barys Astana 3 1 0 1 0 1 10 9 3
4. Novosibirsk 5 1 0 2 0 -5 8 13 4
5. Admiral Vladivostok 7 0 0 4 -1 -18 12 30 4
6. Chabarovsk Amur 7 1 0 1 4 -13 9 22 3

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jokerit Helsinki 6 4 0 0 2 2 19 17 8
2. Petrohrad 6 1 2 0 1 6 15 9 10
3. Spartak Moskva 4 0 1 0 2 1 9 8 4
4. Vitiaz Chekhov 6 2 0 2 0 -2 19 21 6
5. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -1 11 12 3
6. Sochi 5 1 0 1 2 -4 6 10 3

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dynamo Moskva 5 4 0 0 1 9 22 13 8
2. CSKA Moskva 8 -1 3 0 3 -1 17 18 10
3. Dynamo Minsk 6 3 0 0 3 1 17 16 6
4. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
5. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
6. Dinamo Riga 6 1 0 1 3 -7 13 20 3

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Magnitogorsk 5 5 0 0 0 16 22 6 10
2. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 21 12 11
3. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
4. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
5. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0
6. Red Star Kunlun 5 1 0 0 4 -11 7 18 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Čeljabinsk 6 1 2 1 -1 9 21 12 11
2. Magnitogorsk 5 5 0 0 0 16 22 6 10
3. Petrohrad 6 1 2 0 1 6 15 9 10
4. Ufa 6 3 1 0 1 13 24 11 10
5. CSKA Moskva 8 -1 3 0 3 -1 17 18 10
6. Jekatěrinburg 4 2 1 0 0 8 15 7 8
7. Dynamo Moskva 5 4 0 0 1 9 22 13 8
8. Jokerit Helsinki 6 4 0 0 2 2 19 17 8
9. Dynamo Minsk 6 3 0 0 3 1 17 16 6
10. Vitiaz Chekhov 6 2 0 2 0 -2 19 21 6
11. Spartak Moskva 4 0 1 0 2 1 9 8 4
12. Kazaň 3 -2 2 0 1 -1 7 8 4
13. Omsk 4 2 0 0 2 0 13 13 4
14. Novosibirsk 5 1 0 2 0 -5 8 13 4
15. Admiral Vladivostok 7 0 0 4 -1 -18 12 30 4
16. Barys Astana 3 1 0 1 0 1 10 9 3
17. Sochi 5 1 0 1 2 -4 6 10 3
18. Nižnyj Novgorod 4 1 0 1 1 -1 11 12 3
19. Dinamo Riga 6 1 0 1 3 -7 13 20 3
20. Chabarovsk Amur 7 1 0 1 4 -13 9 22 3
21. Jaroslavl 3 1 0 0 2 0 5 5 2
22. Čerepovec 3 1 0 0 2 -2 7 9 2
23. Red Star Kunlun 5 1 0 0 4 -11 7 18 2
24. Nižněkamsk 2 0 0 0 2 -8 1 9 0