Čeljabinsk VS Novosibirsk


Čeljabinsk

Novosibirsk

Čeljabinsk (T1) VS Novosibirsk (T2)

Čeljabinsk

Novosibirsk

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Až 39 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 59 zápasov, to je až 66%.

Novosibirsk

  • 39 z celkového počtu 59 zápasov tímu Novosibirsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 66%.

H2H

  • 33% vzájomných zápasov (6 z 18) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 15 z 18 vzájomných zápasov, čo je 83%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
23.02.2021 13:00 Čeljabinsk Novosibirsk over 2:4 0:2,2:1,0:1
28.01.2021 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
11.12.2020 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
21.10.2020 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
Rusko / KHL / 2019/2020
22.02.2020 13:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 4:0 0:0,1:0,3:0
21.01.2020 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk over 5:2 2:0,1:2,2:0
09.12.2019 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 1:2 0:0,0:1,1:1
18.09.2019 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
Rusko / KHL / 2018/2019
08.12.2018 11:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
16.10.2018 16:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:1ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,3:1
Rusko / KHL / 2017/2018
01.03.2018 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 1:4 0:2,1:0,0:2
11.12.2017 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk over 3:4 2:1,1:2,0:1
Rusko / KHL / 2016/2017
26.10.2016 16:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 3:2 2:0,0:2,1:0
27.09.2016 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 2:1ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
04.01.2016 12:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
14.09.2015 16:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
Rusko / KHL / 2011/2012
24.01.2012 13:00 Novosibirsk Čeljabinsk under 2:3 1:0,0:1,1:2
25.10.2011 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 3:2 0:1,0:0,3:1

Čeljabinsk

6 - 6 - 6

Novosibirsk

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.02.21 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 3:2 1:0,1:1,1:1
23.02.21 13:00 Čeljabinsk Novosibirsk over 2:4 0:2,2:1,0:1
20.02.21 15:30 Dynamo Minsk Čeljabinsk under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
18.02.21 17:30 CSKA Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
16.02.21 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk over 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
07.02.21 13:00 Čeljabinsk CSKA Moskva under 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,2:3
05.02.21 15:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,2:1
03.02.21 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk over 5:3 3:1,1:1,1:1
01.02.21 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:3 1:1,0:1,1:1
28.01.21 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
26.01.21 14:30 Barys Astana Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
21.01.21 15:00 Čeljabinsk Ufa under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
19.01.21 15:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3 0:2,1:1,1:0
17.01.21 13:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 4:0 2:0,1:0,1:0
14.01.21 15:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:0,1:1
10.01.21 15:30 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
08.01.21 15:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:1
06.01.21 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
28.12.20 15:00 Omsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:1,2:2
26.12.20 15:30 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 4:3 2:0,0:2,2:1
24.12.20 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
22.12.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
13.12.20 13:00 Čeljabinsk Barys Astana over 2:4 0:1,0:1,2:2
11.12.20 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
09.12.20 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:1,0:2,2:2
05.12.20 13:00 Čeljabinsk Petrohrad over 1:5 1:2,0:2,0:1
03.12.20 14:00 Dinamo Riga Čeljabinsk over 3:4 0:3,1:1,2:0
01.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
29.11.20 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:2,2:1
26.11.20 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
22.11.20 13:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 2:5 0:1,2:3,0:1
18.11.20 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk under 1:3 0:0,1:0,0:3
14.11.20 15:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 3:5 0:1,1:2,2:2
12.11.20 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:1 0:0,2:1,0:0
10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 15:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 5:1 3:1,1:0,1:0
28.10.20 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:1 1:0,2:0,1:1
25.10.20 08:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
23.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk over 2:4 2:1,0:1,0:2
21.10.20 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
13.10.20 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:3
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.10.20 16:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
01.10.20 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
29.09.20 18:30 Sochi Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:0,1:3
27.09.20 14:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
24.09.20 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
08.09.20 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
06.09.20 14:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.02.21 17:30 Spartak Moskva Novosibirsk under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
23.02.21 13:00 Čeljabinsk Novosibirsk over 2:4 0:2,2:1,0:1
21.02.21 12:00 Barys Astana Novosibirsk over 1:5 0:0,0:3,1:2
18.02.21 13:30 Novosibirsk Omsk under 0:3 0:1,0:0,0:2
16.02.21 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
05.02.21 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 2:3 1:0,1:1,0:2
02.02.21 10:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:1 0:0,2:0,1:1
31.01.21 08:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk under 3:1 1:0,2:0,0:1
28.01.21 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
26.01.21 13:30 Novosibirsk Nižněkamsk over 6:4 3:1,1:3,2:0
21.01.21 17:30 Sochi Novosibirsk under 3:0 1:0,0:0,2:0
19.01.21 17:30 Vitiaz Chekhov Novosibirsk under 3:1 2:0,0:0,1:1
17.01.21 15:30 Dynamo Moskva Novosibirsk over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,2:3
14.01.21 13:30 Novosibirsk Red Star Kunlun under 1:3 0:2,0:1,1:0
12.01.21 13:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 0:0,0:0,1:3
07.01.21 15:00 Red Star Kunlun Novosibirsk over 1:6 0:1,1:1,0:4
05.01.21 15:00 Jaroslavl Novosibirsk under 3:2 2:0,1:2,0:0
03.01.21 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 3:0 0:0,2:0,1:0
28.12.20 14:30 Barys Astana Novosibirsk under 1:3 1:0,0:1,0:2
26.12.20 11:30 Novosibirsk Ufa under 1:3 1:1,0:1,0:1
24.12.20 13:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,2:1
22.12.20 13:30 Novosibirsk Chabarovsk Amur under 3:2 3:0,0:0,0:2
13.12.20 12:30 Ufa Novosibirsk under 3:1 1:1,2:0,0:0
11.12.20 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
08.12.20 13:30 Novosibirsk Vitiaz Chekhov under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.12.20 11:30 Novosibirsk Jaroslavl over 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
03.12.20 13:30 Novosibirsk Sochi under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
01.12.20 13:30 Novosibirsk Spartak Moskva under 2:0 1:0,1:0,0:0
27.11.20 17:30 Red Star Kunlun Novosibirsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
25.11.20 18:30 Dinamo Riga Novosibirsk under 2:3 0:2,1:0,1:1
23.11.20 17:30 CSKA Moskva Novosibirsk over 1:5 1:2,0:2,0:1
17.11.20 13:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod under 3:1 1:0,1:1,1:0
15.11.20 11:30 Novosibirsk Magnitogorsk under 3:2 0:0,2:0,1:2
13.11.20 13:30 Novosibirsk Omsk under 1:4 0:0,1:0,0:4
11.11.20 13:30 Novosibirsk Dynamo Minsk over 0:6 0:5,0:1,0:0
01.11.20 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk under 1:3 0:0,0:1,1:2
30.10.20 17:00 Kazaň Novosibirsk over 5:3 0:3,3:0,2:0
28.10.20 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk under 0:3 0:1,0:1,0:1
26.10.20 13:30 Novosibirsk Barys Astana under 3:1 0:0,2:1,1:0
21.10.20 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
19.10.20 14:30 Novosibirsk Kazaň under 1:3 0:3,1:0,0:0
17.10.20 12:30 Novosibirsk Jokerit Helsinki over 3:4 3:2,0:1,0:1
12.10.20 18:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
10.10.20 16:30 Omsk Novosibirsk under 4:0 2:0,0:0,2:0
08.10.20 16:00 Ufa Novosibirsk over 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,1:0
06.10.20 14:30 Novosibirsk Čerepovec under 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:3
02.10.20 14:30 Novosibirsk Nižnyj Novgorod over 4:2 2:1,2:0,0:1
30.09.20 14:00 Novosibirsk Petrohrad over 4:6 2:0,1:4,1:2
28.09.20 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 6:4 0:1,3:2,3:1
25.09.20 17:30 Jokerit Helsinki Novosibirsk over 5:2 0:1,3:1,2:0
23.09.20 18:30 Petrohrad Novosibirsk under 1:4 1:1,0:2,0:1
21.09.20 18:10 Dynamo Minsk Novosibirsk over 5:4 2:0,1:1,2:3
16.09.20 14:30 Novosibirsk Dynamo Moskva over 2:4 0:2,2:0,0:2
14.09.20 14:30 Novosibirsk Dinamo Riga over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
12.09.20 12:30 Novosibirsk Red Star Kunlun over 5:4 0:0,2:1,3:3
10.09.20 14:30 Novosibirsk CSKA Moskva under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
07.09.20 18:00 Čerepovec Novosibirsk under 2:1 1:0,0:1,1:0
05.09.20 16:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk over 4:3 3:1,1:1,0:1
03.09.20 18:30 Omsk Novosibirsk under 1:0 0:0,0:0,1:0

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.02.2021 10:00 Magnitogorsk Čeljabinsk H2H

Novosibirsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
27.02.2021 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 59 25 8 8 2 55 185 130 90
2. Omsk 59 29 3 12 0 43 175 132 82
3. Ufa 59 18 10 5 11 33 180 147 81
4. Magnitogorsk 59 25 6 6 10 28 163 135 80
5. Čeljabinsk 59 21 6 6 14 13 154 141 72
6. Barys Astana 59 9 11 7 14 -7 145 152 69
7. Jekatěrinburg 59 18 6 8 13 2 152 150 68
8. Nižnyj Novgorod 59 15 7 8 14 3 168 165 66
9. Novosibirsk 59 12 7 4 25 -13 142 155 56
10. Chabarovsk Amur 59 11 6 7 22 -26 143 169 53
11. Nižněkamsk 59 8 5 2 37 -82 130 212 38
12. Red Star Kunlun 59 9 2 8 30 -70 138 208 34

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 24 9 5 7 60 181 121 89
2. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
3. Jaroslavl 59 21 8 7 8 52 177 125 81
4. Petrohrad 59 28 4 8 7 50 174 124 80
5. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
6. Dynamo Minsk 59 2 15 3 21 -5 165 170 67
7. Čerepovec 59 13 9 4 20 -12 145 157 66
8. Spartak Moskva 59 12 8 7 17 -14 154 168 63
9. Vitiaz Chekhov 59 14 6 5 23 -22 150 172 57
10. Sochi 59 10 2 9 27 -79 119 198 37
11. Dinamo Riga 59 1 4 9 32 -84 124 208 27

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 59 29 3 12 0 43 175 132 82
2. Ufa 59 18 10 5 11 33 180 147 81
3. Barys Astana 59 9 11 7 14 -7 145 152 69
4. Novosibirsk 59 12 7 4 25 -13 142 155 56
5. Chabarovsk Amur 59 11 6 7 22 -26 143 169 53
6. Red Star Kunlun 59 9 2 8 30 -70 138 208 34

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 59 28 4 8 7 50 174 124 80
2. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
3. Čerepovec 59 13 9 4 20 -12 145 157 66
4. Spartak Moskva 59 12 8 7 17 -14 154 168 63
5. Vitiaz Chekhov 59 14 6 5 23 -22 150 172 57
6. Sochi 59 10 2 9 27 -79 119 198 37

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 59 25 8 8 2 55 185 130 90
2. Magnitogorsk 59 25 6 6 10 28 163 135 80
3. Čeljabinsk 59 21 6 6 14 13 154 141 72
4. Jekatěrinburg 59 18 6 8 13 2 152 150 68
5. Nižnyj Novgorod 59 15 7 8 14 3 168 165 66
6. Nižněkamsk 59 8 5 2 37 -82 130 212 38

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 59 24 9 5 7 60 181 121 89
2. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
3. Jaroslavl 59 21 8 7 8 52 177 125 81
4. Dynamo Minsk 59 2 15 3 21 -5 165 170 67
5. Dinamo Riga 59 1 4 9 32 -84 124 208 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 59 25 8 8 2 55 185 130 90
2. CSKA Moskva 59 24 9 5 7 60 181 121 89
3. Dynamo Moskva 59 28 5 6 9 54 190 136 82
4. Omsk 59 29 3 12 0 43 175 132 82
5. Jaroslavl 59 21 8 7 8 52 177 125 81
6. Ufa 59 18 10 5 11 33 180 147 81
7. Petrohrad 59 28 4 8 7 50 174 124 80
8. Magnitogorsk 59 25 6 6 10 28 163 135 80
9. Jokerit Helsinki 60 20 6 9 10 21 174 153 73
10. Čeljabinsk 59 21 6 6 14 13 154 141 72
11. Barys Astana 59 9 11 7 14 -7 145 152 69
12. Jekatěrinburg 59 18 6 8 13 2 152 150 68
13. Dynamo Minsk 59 2 15 3 21 -5 165 170 67
14. Čerepovec 59 13 9 4 20 -12 145 157 66
15. Nižnyj Novgorod 59 15 7 8 14 3 168 165 66
16. Spartak Moskva 59 12 8 7 17 -14 154 168 63
17. Vitiaz Chekhov 59 14 6 5 23 -22 150 172 57
18. Novosibirsk 59 12 7 4 25 -13 142 155 56
19. Chabarovsk Amur 59 11 6 7 22 -26 143 169 53
20. Nižněkamsk 59 8 5 2 37 -82 130 212 38
21. Sochi 59 10 2 9 27 -79 119 198 37
22. Red Star Kunlun 59 9 2 8 30 -70 138 208 34
23. Dinamo Riga 59 1 4 9 32 -84 124 208 27

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 29 14 4 6 -5 38 94 56 50
2. Omsk 29 19 1 4 0 35 93 58 46
3. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
4. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
5. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
6. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
7. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
10. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
11. Nižněkamsk 29 3 4 1 16 -23 65 88 23
12. Red Star Kunlun 29 7 0 6 10 -24 78 102 20

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 29 15 4 2 2 46 97 51 48
4. Petrohrad 29 12 3 4 3 21 86 65 40
5. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
6. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
7. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
8. Spartak Moskva 29 3 5 5 6 -8 76 84 31
9. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
10. Sochi 29 6 0 6 11 -36 60 96 18
11. Dinamo Riga 29 2 1 4 17 -53 58 111 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 29 19 1 4 0 35 93 58 46
2. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
3. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
4. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
5. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
6. Red Star Kunlun 29 7 0 6 10 -24 78 102 20

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 29 12 3 4 3 21 86 65 40
2. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
3. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
4. Spartak Moskva 29 3 5 5 6 -8 76 84 31
5. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
6. Sochi 29 6 0 6 11 -36 60 96 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 29 14 4 6 -5 38 94 56 50
2. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
3. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
4. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
5. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
6. Nižněkamsk 29 3 4 1 16 -23 65 88 23

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
2. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
3. Jaroslavl 29 15 4 2 2 46 97 51 48
4. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
5. Dinamo Riga 29 2 1 4 17 -53 58 111 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 29 14 4 6 -5 38 94 56 50
2. Jaroslavl 29 15 4 2 2 46 97 51 48
3. Omsk 29 19 1 4 0 35 93 58 46
4. CSKA Moskva 30 14 3 4 2 28 90 62 44
5. Dynamo Moskva 30 14 3 3 4 32 98 66 43
6. Ufa 30 10 5 3 4 22 100 78 43
7. Petrohrad 29 12 3 4 3 21 86 65 40
8. Nižnyj Novgorod 30 15 1 6 1 21 98 77 40
9. Magnitogorsk 29 18 0 2 7 11 80 69 38
10. Jokerit Helsinki 30 11 3 4 5 16 94 78 38
11. Čeljabinsk 30 7 5 3 7 9 82 73 37
12. Chabarovsk Amur 30 12 2 3 8 16 80 64 35
13. Čerepovec 30 13 2 1 11 3 77 74 35
14. Jekatěrinburg 29 8 3 5 5 5 80 75 33
15. Barys Astana 30 6 4 5 6 -6 72 78 33
16. Novosibirsk 30 5 5 3 9 -8 75 83 33
17. Vitiaz Chekhov 30 11 2 3 9 -5 79 84 33
18. Spartak Moskva 29 3 5 5 6 -8 76 84 31
19. Dynamo Minsk 30 -3 9 1 13 -2 86 88 31
20. Nižněkamsk 29 3 4 1 16 -23 65 88 23
21. Red Star Kunlun 29 7 0 6 10 -24 78 102 20
22. Sochi 29 6 0 6 11 -36 60 96 18
23. Dinamo Riga 29 2 1 4 17 -53 58 111 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
3. Ufa 29 8 5 2 7 11 80 69 38
4. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
5. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
6. Barys Astana 29 3 7 2 8 -1 73 74 36
7. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
8. Nižnyj Novgorod 29 0 6 2 13 -18 70 88 26
9. Novosibirsk 29 7 2 1 16 -5 67 72 23
10. Chabarovsk Amur 29 -1 4 4 14 -42 63 105 18
11. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
12. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 10 6 1 5 37 96 59 45
2. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
5. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
6. Dynamo Minsk 29 5 6 2 8 2 84 82 36
7. Čerepovec 29 0 7 3 9 -15 68 83 31
8. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
9. Vitiaz Chekhov 29 3 4 2 14 -12 76 88 24
10. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
11. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
2. Ufa 29 8 5 2 7 11 80 69 38
3. Barys Astana 29 3 7 2 8 -1 73 74 36
4. Novosibirsk 29 7 2 1 16 -5 67 72 23
5. Chabarovsk Amur 29 -1 4 4 14 -42 63 105 18
6. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
2. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
3. Čerepovec 29 0 7 3 9 -15 68 83 31
4. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
5. Vitiaz Chekhov 29 3 4 2 14 -12 76 88 24
6. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
4. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
5. Nižnyj Novgorod 29 0 6 2 13 -18 70 88 26
6. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 10 6 1 5 37 96 59 45
2. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
3. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
4. Dynamo Minsk 29 5 6 2 8 2 84 82 36
5. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 29 10 6 1 5 37 96 59 45
2. Magnitogorsk 30 7 6 4 3 22 88 66 42
3. Petrohrad 30 16 1 4 4 29 88 59 40
4. Kazaň 30 11 4 2 7 17 91 74 40
5. Dynamo Moskva 29 14 2 3 5 27 97 70 39
6. Ufa 29 8 5 2 7 11 80 69 38
7. Omsk 30 10 2 8 0 8 82 74 36
8. Barys Astana 29 3 7 2 8 -1 73 74 36
9. Dynamo Minsk 29 5 6 2 8 2 84 82 36
10. Čeljabinsk 29 14 1 3 7 4 72 68 35
11. Jekatěrinburg 30 10 3 3 8 -3 72 75 35
12. Jokerit Helsinki 30 9 3 5 5 0 80 80 35
13. Jaroslavl 30 6 4 5 6 1 80 79 33
14. Spartak Moskva 30 9 3 2 11 -6 78 84 32
15. Čerepovec 29 0 7 3 9 -15 68 83 31
16. Nižnyj Novgorod 29 0 6 2 13 -18 70 88 26
17. Vitiaz Chekhov 29 3 4 2 14 -12 76 88 24
18. Novosibirsk 29 7 2 1 16 -5 67 72 23
19. Sochi 30 4 2 3 16 -43 59 102 19
20. Chabarovsk Amur 29 -1 4 4 14 -42 63 105 18
21. Dinamo Riga 30 -1 3 5 15 -51 66 117 15
22. Nižněkamsk 30 5 1 1 21 -59 65 124 15
23. Red Star Kunlun 30 2 2 2 20 -41 65 106 14