Ufa VS Barys Astana


Ufa

Barys Astana

Ufa (T1) VS Barys Astana (T2)

Ufa

Barys Astana

Zaujímavé

Ufa

    Barys Astana

      H2H

      • 25% vzájomných zápasov (6 z 24) skončilo remízou.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2020/2021
      30.01.2021 12:00 Barys Astana Ufa under 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
      14.01.2021 14:30 Barys Astana Ufa over 3:6 0:1,3:2,0:3
      22.11.2020 12:30 Ufa Barys Astana under 4:1 1:1,2:0,1:0
      12.10.2020 13:30 Ufa Barys Astana under 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
      Rusko / KHL / 2019/2020
      21.02.2020 14:30 Barys Astana Ufa under 2:1 0:1,1:0,1:0
      25.01.2020 12:30 Ufa Barys Astana over 5:2 2:0,0:1,3:1
      14.01.2020 14:30 Barys Astana Ufa over 5:3 2:1,1:1,2:1
      09.10.2019 16:00 Ufa Barys Astana under 1:2 0:1,1:0,0:1
      Rusko / KHL / 2018/2019
      04.02.2019 15:00 Ufa Barys Astana under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
      17.01.2019 14:30 Barys Astana Ufa under 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
      18.11.2018 12:00 Barys Astana Ufa under 0:3 0:0,0:2,0:1
      22.09.2018 13:30 Ufa Barys Astana over 7:3 2:1,5:0,0:2
      Rusko / KHL / 2017/2018
      25.12.2017 14:30 Barys Astana Ufa under 0:2 0:0,0:1,0:1
      05.09.2017 16:00 Ufa Barys Astana over 3:5 0:2,2:0,1:3
      Rusko / KHL / 2016/2017
      16.01.2017 14:30 Barys Astana Ufa over 4:3pp 0:1,3:2,0:0,1:0
      15.10.2016 13:30 Ufa Barys Astana over 5:2 0:1,2:0,3:1
      Rusko / KHL / 2015/2016
      01.02.2016 15:00 Ufa Barys Astana over 5:4 3:1,1:2,1:1
      27.11.2015 14:30 Barys Astana Ufa under 1:4 0:2,0:0,1:2
      16.09.2015 16:00 Ufa Barys Astana under 2:1ppsn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
      27.08.2015 15:30 Barys Astana Ufa over 5:3 1:1,2:1,2:1
      Rusko / KHL / 2011/2012
      01.02.2012 14:00 Barys Astana Ufa over 3:4 1:0,1:3,1:1
      30.12.2011 14:00 Ufa Barys Astana over 4:2 0:0,2:2,2:0
      06.11.2011 12:00 Ufa Barys Astana over 2:4 1:0,0:2,1:2
      08.10.2011 13:00 Barys Astana Ufa under 1:2 0:0,1:1,0:1

      Ufa

      12 - 6 - 6

      Barys Astana

      Ufa


      nenájdený žiadny zápas

      Barys Astana


      nenájdený žiadny zápas

      Ufa


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2021 15:00 Barys Astana Ufa H2H
      05.09.2021 15:00 Jekatěrinburg Ufa H2H
      07.09.2021 15:00 Magnitogorsk Ufa H2H
      09.09.2021 15:00 Ufa Spartak Moskva H2H
      11.09.2021 15:00 Ufa Nižněkamsk H2H
      16.09.2021 15:00 Ufa Red Star Kunlun H2H
      18.09.2021 15:00 Ufa Dynamo Minsk H2H
      21.09.2021 15:00 Čerepovec Ufa H2H
      23.09.2021 15:00 Petrohrad Ufa H2H
      25.09.2021 15:00 Jaroslavl Ufa H2H
      29.09.2021 15:00 Ufa Jekatěrinburg H2H
      01.10.2021 15:00 Ufa Novosibirsk H2H
      03.10.2021 15:00 Kazaň Ufa H2H
      05.10.2021 15:00 Sochi Ufa H2H
      08.10.2021 15:00 Ufa Jokerit Helsinki H2H
      10.10.2021 15:00 Ufa Petrohrad H2H
      12.10.2021 15:00 Ufa Kazaň H2H
      15.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Ufa H2H
      17.10.2021 15:00 Magnitogorsk Ufa H2H
      19.10.2021 15:00 Čeljabinsk Ufa H2H
      21.10.2021 15:00 CSKA Moskva Ufa H2H
      24.10.2021 15:00 Ufa Jaroslavl H2H
      26.10.2021 15:00 Ufa Čerepovec H2H
      29.10.2021 15:00 Omsk Ufa H2H
      31.10.2021 15:00 Dynamo Minsk Ufa H2H
      03.11.2021 15:00 Ufa Chabarovsk Amur H2H
      05.11.2021 15:00 Ufa Omsk H2H
      07.11.2021 15:00 Ufa Čeljabinsk H2H
      16.11.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Ufa H2H
      18.11.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Ufa H2H
      20.11.2021 15:00 Dynamo Moskva Ufa H2H
      23.11.2021 15:00 Ufa Nižnyj Novgorod H2H
      25.11.2021 15:00 Ufa Vitiaz Chekhov H2H
      28.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Ufa H2H
      30.11.2021 15:00 Admiral Vladivostok Ufa H2H
      04.12.2021 15:00 Ufa Dynamo Moskva H2H
      06.12.2021 15:00 Ufa Admiral Vladivostok H2H
      07.12.2021 15:00 Ufa Sochi H2H
      12.12.2021 15:00 Kazaň Ufa H2H
      20.12.2021 15:00 Red Star Kunlun Ufa H2H
      22.12.2021 15:00 Spartak Moskva Ufa H2H
      25.12.2021 15:00 Ufa Jekatěrinburg H2H
      27.12.2021 15:00 Novosibirsk Ufa H2H
      29.12.2021 15:00 Barys Astana Ufa H2H
      03.01.2022 15:00 Ufa Magnitogorsk H2H
      05.01.2022 15:00 Ufa Dinamo Riga H2H
      08.01.2022 15:00 Jokerit Helsinki Ufa H2H
      10.01.2022 15:00 Dinamo Riga Ufa H2H
      12.01.2022 15:00 Omsk Ufa H2H
      17.01.2022 15:00 Ufa CSKA Moskva H2H
      19.01.2022 15:00 Ufa Kazaň H2H
      21.01.2022 15:00 Ufa Barys Astana H2H
      22.02.2022 15:00 Nižněkamsk Ufa H2H
      24.02.2022 15:00 Ufa Omsk H2H
      27.02.2022 15:00 Ufa Barys Astana H2H
      01.03.2022 15:00 Ufa Magnitogorsk H2H

      Barys Astana


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2021 15:00 Barys Astana Ufa H2H
      05.09.2021 15:00 Barys Astana Magnitogorsk H2H
      08.09.2021 15:00 Barys Astana Chabarovsk Amur H2H
      11.09.2021 15:00 Barys Astana Spartak Moskva H2H
      14.09.2021 15:00 CSKA Moskva Barys Astana H2H
      16.09.2021 15:00 Dinamo Riga Barys Astana H2H
      18.09.2021 15:00 Jokerit Helsinki Barys Astana H2H
      21.09.2021 15:00 Barys Astana CSKA Moskva H2H
      25.09.2021 15:00 Barys Astana Novosibirsk H2H
      27.09.2021 15:00 Barys Astana Jekatěrinburg H2H
      29.09.2021 15:00 Magnitogorsk Barys Astana H2H
      01.10.2021 15:00 Dynamo Moskva Barys Astana H2H
      03.10.2021 15:00 Jaroslavl Barys Astana H2H
      06.10.2021 15:00 Barys Astana Omsk H2H
      08.10.2021 15:00 Barys Astana Petrohrad H2H
      10.10.2021 15:00 Barys Astana Kazaň H2H
      13.10.2021 15:00 Omsk Barys Astana H2H
      15.10.2021 15:00 Red Star Kunlun Barys Astana H2H
      17.10.2021 15:00 Petrohrad Barys Astana H2H
      19.10.2021 15:00 Dynamo Minsk Barys Astana H2H
      22.10.2021 15:00 Barys Astana Jaroslavl H2H
      24.10.2021 15:00 Barys Astana Čerepovec H2H
      26.10.2021 15:00 Novosibirsk Barys Astana H2H
      28.10.2021 15:00 Admiral Vladivostok Barys Astana H2H
      30.10.2021 15:00 Chabarovsk Amur Barys Astana H2H
      03.11.2021 15:00 Barys Astana Jokerit Helsinki H2H
      05.11.2021 15:00 Barys Astana Čeljabinsk H2H
      16.11.2021 15:00 Sochi Barys Astana H2H
      18.11.2021 15:00 Spartak Moskva Barys Astana H2H
      20.11.2021 15:00 Čerepovec Barys Astana H2H
      23.11.2021 15:00 Barys Astana Dynamo Minsk H2H
      25.11.2021 15:00 Barys Astana Nižnyj Novgorod H2H
      27.11.2021 15:00 Barys Astana Vitiaz Chekhov H2H
      02.12.2021 15:00 Barys Astana Dynamo Moskva H2H
      04.12.2021 15:00 Nižněkamsk Barys Astana H2H
      06.12.2021 15:00 Kazaň Barys Astana H2H
      09.12.2021 15:00 Barys Astana Sochi H2H
      10.12.2021 15:00 Barys Astana Red Star Kunlun H2H
      12.12.2021 15:00 Barys Astana Nižněkamsk H2H
      21.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana H2H
      23.12.2021 15:00 Kazaň Barys Astana H2H
      25.12.2021 15:00 Čeljabinsk Barys Astana H2H
      27.12.2021 15:00 Barys Astana Jekatěrinburg H2H
      29.12.2021 15:00 Barys Astana Ufa H2H
      03.01.2022 15:00 Barys Astana Dinamo Riga H2H
      05.01.2022 15:00 Barys Astana Magnitogorsk H2H
      09.01.2022 15:00 Magnitogorsk Barys Astana H2H
      11.01.2022 15:00 Nižnyj Novgorod Barys Astana H2H
      13.01.2022 15:00 Vitiaz Chekhov Barys Astana H2H
      17.01.2022 15:00 Barys Astana Kazaň H2H
      19.01.2022 15:00 Omsk Barys Astana H2H
      21.01.2022 15:00 Ufa Barys Astana H2H
      22.02.2022 15:00 Barys Astana Omsk H2H
      24.02.2022 15:00 Barys Astana Admiral Vladivostok H2H
      27.02.2022 15:00 Ufa Barys Astana H2H
      01.03.2022 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana H2H

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0