Jekatěrinburg VS Novosibirsk


Jekatěrinburg

Novosibirsk

Jekatěrinburg (T1) VS Novosibirsk (T2)

Jekatěrinburg

Novosibirsk

Zaujímavé

Jekatěrinburg

    Novosibirsk

      H2H

      • 26% vzájomných zápasov (6 z 23) skončilo remízou.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 15 z 23 vzájomných zápasov, čo je 65%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Rusko / KHL / 2020/2021
      27.02.2021 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:4 0:1,0:1,0:2
      28.09.2020 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 6:4 0:1,3:2,3:1
      Rusko / KHL / 2019/2020
      10.03.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
      08.03.2020 11:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 1:5 0:0,1:3,0:2
      06.03.2020 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
      04.03.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
      02.03.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:2 0:1,0:0,0:1
      20.02.2020 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 3:1 0:0,2:1,1:0
      03.02.2020 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:2ppsn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
      07.01.2020 12:30 Jekatěrinburg Novosibirsk over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
      29.10.2019 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 1:0,1:0,1:0
      Rusko / KHL / 2018/2019
      20.02.2019 13:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 3:4 1:1,1:1,1:2
      04.11.2018 13:00 Jekatěrinburg Novosibirsk over 4:2 0:1,3:1,1:0
      12.10.2018 16:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 4:1 0:0,2:0,2:1
      11.09.2018 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 1:4 0:2,0:0,1:2
      Rusko / KHL / 2017/2018
      21.01.2018 11:30 Novosibirsk Jekatěrinburg under 3:0 2:0,1:0,0:0
      16.01.2018 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 1:4 1:2,0:1,0:1
      Rusko / KHL / 2016/2017
      18.02.2017 13:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
      23.08.2016 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 3:5 1:2,0:2,2:1
      Rusko / KHL / 2015/2016
      08.12.2015 14:30 Novosibirsk Jekatěrinburg over 4:2 0:0,2:2,2:0
      04.10.2015 13:30 Jekatěrinburg Novosibirsk under 2:3ppsn 2:0,0:1,0:1,0:0,-:-
      Rusko / KHL / 2011/2012
      28.01.2012 11:00 Novosibirsk Jekatěrinburg under 2:3 0:2,0:0,2:1
      27.10.2011 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk under 0:2 0:1,0:0,0:1

      Jekatěrinburg

      8 - 6 - 9

      Novosibirsk

      Jekatěrinburg


      nenájdený žiadny zápas

      Novosibirsk


      nenájdený žiadny zápas

      Jekatěrinburg


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2021 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk H2H
      05.09.2021 15:00 Jekatěrinburg Ufa H2H
      08.09.2021 15:00 Petrohrad Jekatěrinburg H2H
      10.09.2021 15:00 Dynamo Minsk Jekatěrinburg H2H
      12.09.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Jekatěrinburg H2H
      14.09.2021 15:00 Red Star Kunlun Jekatěrinburg H2H
      17.09.2021 15:00 Jekatěrinburg Omsk H2H
      19.09.2021 15:00 Jekatěrinburg CSKA Moskva H2H
      22.09.2021 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Minsk H2H
      25.09.2021 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk H2H
      27.09.2021 15:00 Barys Astana Jekatěrinburg H2H
      29.09.2021 15:00 Ufa Jekatěrinburg H2H
      01.10.2021 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg H2H
      04.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Omsk H2H
      06.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Jokerit Helsinki H2H
      09.10.2021 15:00 Nižněkamsk Jekatěrinburg H2H
      11.10.2021 15:00 Omsk Jekatěrinburg H2H
      13.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Sochi H2H
      15.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Ufa H2H
      18.10.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Jekatěrinburg H2H
      20.10.2021 15:00 Sochi Jekatěrinburg H2H
      22.10.2021 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg H2H
      26.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Kazaň H2H
      28.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Vitiaz Chekhov H2H
      30.10.2021 15:00 Jekatěrinburg Red Star Kunlun H2H
      02.11.2021 15:00 CSKA Moskva Jekatěrinburg H2H
      04.11.2021 15:00 Čerepovec Jekatěrinburg H2H
      06.11.2021 15:00 Kazaň Jekatěrinburg H2H
      17.11.2021 15:00 Jekatěrinburg Nižněkamsk H2H
      19.11.2021 15:00 Jekatěrinburg Chabarovsk Amur H2H
      21.11.2021 15:00 Jekatěrinburg Magnitogorsk H2H
      24.11.2021 15:00 Chabarovsk Amur Jekatěrinburg H2H
      26.11.2021 15:00 Admiral Vladivostok Jekatěrinburg H2H
      28.11.2021 15:00 Novosibirsk Jekatěrinburg H2H
      02.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Spartak Moskva H2H
      04.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Admiral Vladivostok H2H
      06.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Petrohrad H2H
      10.12.2021 15:00 Jaroslavl Jekatěrinburg H2H
      12.12.2021 15:00 Spartak Moskva Jekatěrinburg H2H
      21.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana H2H
      23.12.2021 15:00 Dynamo Moskva Jekatěrinburg H2H
      25.12.2021 15:00 Ufa Jekatěrinburg H2H
      27.12.2021 15:00 Barys Astana Jekatěrinburg H2H
      29.12.2021 15:00 Jekatěrinburg Kazaň H2H
      03.01.2022 15:00 Jokerit Helsinki Jekatěrinburg H2H
      05.01.2022 15:00 Omsk Jekatěrinburg H2H
      07.01.2022 15:00 Dinamo Riga Jekatěrinburg H2H
      09.01.2022 15:00 Jekatěrinburg Jaroslavl H2H
      13.01.2022 15:00 Jekatěrinburg Čerepovec H2H
      17.01.2022 15:00 Jekatěrinburg Dinamo Riga H2H
      19.01.2022 15:00 Jekatěrinburg Nižnyj Novgorod H2H
      21.01.2022 15:00 Jekatěrinburg Dynamo Moskva H2H
      22.02.2022 15:00 Magnitogorsk Jekatěrinburg H2H
      24.02.2022 15:00 Kazaň Jekatěrinburg H2H
      26.02.2022 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk H2H
      01.03.2022 15:00 Jekatěrinburg Barys Astana H2H

      Novosibirsk


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      03.09.2021 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk H2H
      05.09.2021 15:00 Dynamo Moskva Novosibirsk H2H
      07.09.2021 15:00 Nižnyj Novgorod Novosibirsk H2H
      09.09.2021 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk H2H
      13.09.2021 15:00 Novosibirsk Čerepovec H2H
      16.09.2021 15:00 Novosibirsk Dynamo Moskva H2H
      20.09.2021 15:00 Novosibirsk Red Star Kunlun H2H
      22.09.2021 15:00 Novosibirsk Magnitogorsk H2H
      25.09.2021 15:00 Barys Astana Novosibirsk H2H
      27.09.2021 15:00 Čerepovec Novosibirsk H2H
      29.09.2021 15:00 CSKA Moskva Novosibirsk H2H
      01.10.2021 15:00 Ufa Novosibirsk H2H
      04.10.2021 15:00 Novosibirsk Nižnyj Novgorod H2H
      06.10.2021 15:00 Novosibirsk Dinamo Riga H2H
      08.10.2021 15:00 Novosibirsk Vitiaz Chekhov H2H
      12.10.2021 15:00 Dinamo Riga Novosibirsk H2H
      14.10.2021 15:00 Jokerit Helsinki Novosibirsk H2H
      16.10.2021 15:00 Omsk Novosibirsk H2H
      18.10.2021 15:00 Vitiaz Chekhov Novosibirsk H2H
      22.10.2021 15:00 Novosibirsk Dynamo Minsk H2H
      24.10.2021 15:00 Novosibirsk Čeljabinsk H2H
      26.10.2021 15:00 Novosibirsk Barys Astana H2H
      28.10.2021 15:00 Novosibirsk CSKA Moskva H2H
      01.11.2021 15:00 Novosibirsk Jokerit Helsinki H2H
      03.11.2021 15:00 Kazaň Novosibirsk H2H
      05.11.2021 15:00 Red Star Kunlun Novosibirsk H2H
      07.11.2021 15:00 Spartak Moskva Novosibirsk H2H
      15.11.2021 15:00 Novosibirsk Nižněkamsk H2H
      17.11.2021 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk H2H
      19.11.2021 15:00 Petrohrad Novosibirsk H2H
      21.11.2021 15:00 Dynamo Minsk Novosibirsk H2H
      24.11.2021 15:00 Novosibirsk Sochi H2H
      26.11.2021 15:00 Novosibirsk Omsk H2H
      28.11.2021 15:00 Novosibirsk Jekatěrinburg H2H
      02.12.2021 15:00 Sochi Novosibirsk H2H
      04.12.2021 15:00 Red Star Kunlun Novosibirsk H2H
      06.12.2021 15:00 Jaroslavl Novosibirsk H2H
      08.12.2021 15:00 Nižněkamsk Novosibirsk H2H
      11.12.2021 15:00 Novosibirsk Čeljabinsk H2H
      12.12.2021 15:00 Novosibirsk Red Star Kunlun H2H
      21.12.2021 15:00 Novosibirsk Jaroslavl H2H
      25.12.2021 15:00 Novosibirsk Petrohrad H2H
      27.12.2021 15:00 Novosibirsk Ufa H2H
      29.12.2021 15:00 Novosibirsk Nižněkamsk H2H
      03.01.2022 15:00 Novosibirsk Kazaň H2H
      05.01.2022 15:00 Novosibirsk Spartak Moskva H2H
      09.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk H2H
      10.01.2022 15:00 Chabarovsk Amur Novosibirsk H2H
      12.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk H2H
      14.01.2022 15:00 Admiral Vladivostok Novosibirsk H2H
      19.01.2022 15:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur H2H
      21.01.2022 15:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok H2H
      22.02.2022 15:00 Novosibirsk Admiral Vladivostok H2H
      24.02.2022 15:00 Magnitogorsk Novosibirsk H2H
      26.02.2022 15:00 Jekatěrinburg Novosibirsk H2H
      01.03.2022 15:00 Novosibirsk Chabarovsk Amur H2H

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Chernyshev Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Bobrov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Tarasov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Kharlamov Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Kazaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Vitiaz Chekhov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Dinamo Riga 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Jokerit Helsinki 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Čeljabinsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Red Star Kunlun 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Petrohrad 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Nižnyj Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Admiral Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Dynamo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Jaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Magnitogorsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Chabarovsk Amur 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Omsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Novosibirsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Nižněkamsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Dynamo Minsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Čerepovec 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Barys Astana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Jekatěrinburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0