Čeljabinsk VS Kazaň


Čeljabinsk

Kazaň

Čeljabinsk (T1) VS Kazaň (T2)

Čeljabinsk

Kazaň

Zaujímavé

Čeljabinsk

  • Až 31 zápasov tímu Čeljabinsk skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 48 zápasov, to je až 65%.
  • Čeljabinsk ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.

Kazaň

  • Kazaň vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 49 vyhral 28 zápasov).
  • 27% zápasov tímu Kazaň skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 13 z celkového počtu 49 zápasov.
  • 32 z celkového počtu 49 zápasov tímu Kazaň skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 65%.
  • Kazaň už 5 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • 26% vzájomných zápasov (8 z 31) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 21 z 31 vzájomných zápasov, čo je 68%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rusko / KHL / 2020/2021
08.01.2021 15:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:1
12.11.2020 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:1 0:0,2:1,0:0
13.10.2020 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:3
Rusko / KHL / 2019/2020
27.01.2020 15:00 Čeljabinsk Kazaň over 2:4 0:1,0:2,2:1
05.01.2020 15:30 Kazaň Čeljabinsk over 4:3pp 0:1,0:2,3:0,1:0
14.11.2019 17:00 Kazaň Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:1,1:0
25.09.2019 16:00 Čeljabinsk Kazaň over 0:6 0:4,0:2,0:0
Rusko / KHL / 2018/2019
26.01.2019 15:00 Kazaň Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
09.01.2019 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:0 0:0,0:0,1:0
21.12.2018 17:00 Kazaň Čeljabinsk over 5:3 2:1,2:0,1:2
20.11.2018 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 0:3 0:1,0:2,0:0
Rusko / KHL / 2017/2018
05.04.2018 16:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:3 0:1,1:1,0:1
03.04.2018 16:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:2 0:0,1:1,0:0
01.04.2018 16:00 Kazaň Čeljabinsk over 4:3 0:2,3:1,1:0
30.03.2018 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:1 0:0,0:1,2:0
20.10.2017 18:00 Kazaň Čeljabinsk over 7:1 6:0,1:0,0:1
24.09.2017 13:30 Čeljabinsk Kazaň under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
Rusko / KHL / 2016/2017
03.01.2017 15:00 Kazaň Čeljabinsk over 5:3 2:2,2:1,1:0
08.11.2016 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:3ppsn 0:0,1:2,1:0,0:0,-:-
Rusko / KHL / 2015/2016
15.11.2015 12:30 Čeljabinsk Kazaň under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.10.2015 18:00 Kazaň Čeljabinsk over 5:1 2:0,2:0,1:1
Rusko / KHL / 2011/2012
24.03.2012 14:00 Kazaň Čeljabinsk under 1:4 0:1,0:0,1:3
22.03.2012 14:00 Čeljabinsk Kazaň under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
20.03.2012 16:30 Kazaň Čeljabinsk under 2:3 0:1,0:0,2:2
18.03.2012 14:30 Kazaň Čeljabinsk under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
16.03.2012 14:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:1 0:0,1:1,1:0
14.03.2012 14:00 Čeljabinsk Kazaň under 3:1 0:0,1:1,2:0
05.02.2012 12:00 Čeljabinsk Kazaň over 2:6 0:0,0:4,2:2
05.01.2012 12:00 Čeljabinsk Kazaň over 4:3ppsn 1:1,2:1,0:1,0:0,-:-
02.11.2011 16:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3 0:1,0:1,2:1
12.10.2011 17:00 Kazaň Čeljabinsk under 1:2 0:1,1:0,0:1

Čeljabinsk

9 - 8 - 14

Kazaň

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.21 15:00 Čeljabinsk Ufa under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
19.01.21 15:00 Čeljabinsk Omsk under 2:3 0:2,1:1,1:0
17.01.21 13:00 Čeljabinsk Jaroslavl under 4:0 2:0,1:0,1:0
14.01.21 15:00 Čeljabinsk Vitiaz Chekhov under 2:1 0:0,1:0,1:1
10.01.21 15:30 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 3:2 1:1,2:1,0:0
08.01.21 15:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:1
06.01.21 13:00 Čeljabinsk Spartak Moskva over 2:6 0:1,1:4,1:1
28.12.20 15:00 Omsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:1,2:2
26.12.20 15:30 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 4:3 2:0,0:2,2:1
24.12.20 17:30 Nižněkamsk Čeljabinsk under 2:3 1:1,0:1,1:1
22.12.20 15:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 2:3 0:1,1:2,1:0
13.12.20 13:00 Čeljabinsk Barys Astana over 2:4 0:1,0:1,2:2
11.12.20 15:00 Čeljabinsk Novosibirsk under 2:0 0:0,2:0,0:0
09.12.20 15:00 Čeljabinsk Jokerit Helsinki over 2:5 0:1,0:2,2:2
05.12.20 13:00 Čeljabinsk Petrohrad over 1:5 1:2,0:2,0:1
03.12.20 14:00 Dinamo Riga Čeljabinsk over 3:4 0:3,1:1,2:0
01.12.20 17:00 Nižnyj Novgorod Čeljabinsk under 2:0 1:0,0:0,1:0
29.11.20 15:00 Nižněkamsk Čeljabinsk over 5:3 1:0,2:2,2:1
26.11.20 15:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
22.11.20 13:00 Čeljabinsk Dynamo Moskva over 2:5 0:1,2:3,0:1
18.11.20 17:30 Petrohrad Čeljabinsk under 0:1 0:0,0:0,0:1
16.11.20 17:30 Jokerit Helsinki Čeljabinsk under 1:3 0:0,1:0,0:3
14.11.20 15:00 Red Star Kunlun Čeljabinsk over 3:5 0:1,1:2,2:2
12.11.20 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:1 0:0,2:1,0:0
10.11.20 15:00 Čeljabinsk Magnitogorsk under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
01.11.20 13:00 Magnitogorsk Čeljabinsk under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 15:00 Čeljabinsk Dinamo Riga over 5:1 3:1,1:0,1:0
28.10.20 15:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod under 4:1 1:0,2:0,1:1
25.10.20 08:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
23.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Čeljabinsk over 2:4 2:1,0:1,0:2
21.10.20 14:30 Novosibirsk Čeljabinsk under 3:1 0:0,1:1,2:0
18.10.20 13:30 Čeljabinsk Nižněkamsk over 6:3 1:1,3:1,2:1
15.10.20 18:00 Čerepovec Čeljabinsk under 0:4 0:0,0:4,0:0
13.10.20 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:3
11.10.20 14:00 Jekatěrinburg Čeljabinsk under 3:1 1:0,0:0,2:1
07.10.20 16:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun over 4:2 1:0,2:1,1:1
01.10.20 18:30 Dynamo Moskva Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:1,1:2
29.09.20 18:30 Sochi Čeljabinsk over 2:4 0:1,1:0,1:3
27.09.20 14:00 Čeljabinsk Dynamo Minsk under 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
24.09.20 16:00 Ufa Čeljabinsk under 3:1 1:0,1:1,1:0
22.09.20 16:00 Čeljabinsk Čerepovec under 0:1 0:0,0:0,0:1
20.09.20 14:00 Čeljabinsk Chabarovsk Amur under 5:0 2:0,2:0,1:0
17.09.20 18:30 Vitiaz Chekhov Čeljabinsk under 1:3 1:1,0:0,0:2
15.09.20 18:30 Spartak Moskva Čeljabinsk under 1:2 0:1,0:1,1:0
13.09.20 16:00 Jaroslavl Čeljabinsk under 2:1 2:0,0:1,0:0
08.09.20 16:00 Čeljabinsk Sochi under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
06.09.20 14:00 Čeljabinsk Red Star Kunlun under 3:1 1:0,1:0,1:1
03.09.20 16:00 Čeljabinsk Jekatěrinburg under 1:3 0:1,1:0,0:2

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
21.01.21 17:00 Kazaň Jaroslavl over 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:2
19.01.21 17:00 Kazaň Dinamo Riga over 4:5pp 2:2,1:0,1:2,0:1
17.01.21 15:30 Kazaň Nižnyj Novgorod under 2:0 0:0,0:0,2:0
15.01.21 17:00 Kazaň Omsk under 3:1 1:1,1:0,1:0
12.01.21 14:30 Barys Astana Kazaň over 2:4 1:1,1:2,0:1
10.01.21 12:30 Ufa Kazaň over 7:3 2:2,1:1,4:0
08.01.21 15:00 Kazaň Čeljabinsk under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:1
06.01.21 15:30 Kazaň Dynamo Moskva under 2:1 0:0,1:1,1:0
24.12.20 17:30 Dynamo Moskva Kazaň over 2:7 2:2,0:4,0:1
22.12.20 17:30 Spartak Moskva Kazaň under 0:3 0:1,0:1,0:1
14.12.20 17:00 Jokerit Helsinki Kazaň under 1:4 1:0,0:1,0:3
13.12.20 15:30 Kazaň Jokerit Helsinki under 4:1 2:0,0:0,2:1
11.12.20 17:30 Kazaň Dynamo Minsk over 7:2 2:0,2:1,3:1
09.12.20 17:30 Kazaň Magnitogorsk under 3:0 1:0,1:0,1:0
06.12.20 15:00 Kazaň Jekatěrinburg under 2:0 0:0,0:0,2:0
03.12.20 17:30 Nižněkamsk Kazaň over 1:6 1:2,0:1,0:3
01.12.20 15:00 Omsk Kazaň under 3:0 1:0,2:0,0:0
29.11.20 15:00 Kazaň Čerepovec over 5:2 3:1,2:1,0:0
25.11.20 15:00 Magnitogorsk Kazaň under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:2
23.11.20 17:30 Omsk Kazaň under 3:0 2:0,0:0,1:0
21.11.20 15:00 Red Star Kunlun Kazaň over 2:5 0:1,0:2,2:2
19.11.20 17:00 Kazaň Nižnyj Novgorod over 7:5 2:1,2:1,3:3
16.11.20 17:00 Kazaň Jekatěrinburg under 3:0 2:0,0:0,1:0
14.11.20 15:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:1,1:1,1:0
12.11.20 15:00 Čeljabinsk Kazaň under 2:1 0:0,2:1,0:0
10.11.20 17:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 2:6 1:2,1:1,0:3
30.10.20 17:00 Kazaň Novosibirsk over 5:3 0:3,3:0,2:0
27.10.20 17:00 Kazaň Nižněkamsk under 3:2 1:0,1:2,1:0
23.10.20 15:30 Barys Astana Kazaň under 1:3 0:0,1:1,0:2
21.10.20 11:00 Chabarovsk Amur Kazaň over 7:1 3:0,2:1,2:0
19.10.20 14:30 Novosibirsk Kazaň under 1:3 0:3,1:0,0:0
16.10.20 18:30 Kazaň Barys Astana under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
14.10.20 18:00 Kazaň Chabarovsk Amur under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.10.20 18:00 Kazaň Čeljabinsk under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:3
10.10.20 16:00 Nižněkamsk Kazaň under 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
08.10.20 18:30 Vitiaz Chekhov Kazaň under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,2:3
05.10.20 18:00 Kazaň Ufa under 4:1 1:0,0:1,3:0
01.10.20 18:00 Jaroslavl Kazaň over 4:3 2:1,2:2,0:0
29.09.20 18:00 Nižnyj Novgorod Kazaň over 4:2 1:0,3:2,0:0
27.09.20 16:30 Čerepovec Kazaň under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
25.09.20 18:30 Petrohrad Kazaň under 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
22.09.20 18:00 Kazaň Omsk under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
20.09.20 16:00 Kazaň Sochi over 5:3 1:0,2:3,2:0
17.09.20 18:00 Kazaň Ufa under 4:1 1:1,1:0,2:0
13.09.20 16:00 Sochi Kazaň under 0:4 0:0,0:2,0:2
09.09.20 18:30 Dynamo Minsk Kazaň over 4:5 1:1,2:1,1:3
06.09.20 16:30 Kazaň Petrohrad under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
04.09.20 18:30 Kazaň Vitiaz Chekhov under 0:4 0:1,0:1,0:2
02.09.20 18:30 CSKA Moskva Kazaň under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1

Čeljabinsk


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.01.2021 14:30 Barys Astana Čeljabinsk H2H
28.01.2021 13:30 Novosibirsk Čeljabinsk H2H
01.02.2021 15:00 Čeljabinsk Kazaň H2H
03.02.2021 15:00 Čeljabinsk Nižněkamsk H2H
05.02.2021 13:30 Čeljabinsk Chabarovsk Amur H2H
07.02.2021 12:30 Čeljabinsk CSKA Moskva H2H
16.02.2021 18:00 Čeljabinsk Magnitogorsk H2H
18.02.2021 18:00 CSKA Moskva Čeljabinsk H2H
20.02.2021 18:00 Dynamo Minsk Čeljabinsk H2H
23.02.2021 18:00 Čeljabinsk Novosibirsk H2H
25.02.2021 18:00 Čeljabinsk Nižnyj Novgorod H2H
27.02.2021 18:00 Magnitogorsk Čeljabinsk H2H

Kazaň


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.01.2021 15:00 Jekatěrinburg Kazaň H2H
30.01.2021 15:00 Kazaň Red Star Kunlun H2H
01.02.2021 15:00 Čeljabinsk Kazaň H2H
03.02.2021 15:00 Jekatěrinburg Kazaň H2H
05.02.2021 13:30 Magnitogorsk Kazaň H2H
16.02.2021 18:00 Dinamo Riga Kazaň H2H
18.02.2021 18:00 Ufa Kazaň H2H
20.02.2021 18:00 Kazaň Spartak Moskva H2H
23.02.2021 18:00 Kazaň Barys Astana H2H
25.02.2021 18:00 Kazaň Magnitogorsk H2H
27.02.2021 18:00 Kazaň CSKA Moskva H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
3. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
4. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
5. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
6. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
7. Barys Astana 47 6 10 5 11 -5 117 122 57
8. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
9. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
10. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
11. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32
12. Red Star Kunlun 45 8 1 8 19 -53 110 163 28

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 48 22 6 5 4 55 156 101 73
2. Jaroslavl 48 17 7 5 7 47 149 102 67
3. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
4. Dynamo Moskva 48 20 4 5 10 28 148 120 61
5. Jokerit Helsinki 45 15 5 5 10 18 131 113 55
6. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
7. Čerepovec 48 11 7 4 15 -11 119 130 54
8. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
9. Vitiaz Chekhov 48 10 6 4 18 -12 127 139 48
10. Sochi 50 9 2 8 21 -63 104 167 34
11. Dinamo Riga 44 0 4 7 22 -70 102 172 23

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
2. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
3. Barys Astana 47 6 10 5 11 -5 117 122 57
4. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
5. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
6. Red Star Kunlun 45 8 1 8 19 -53 110 163 28

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
2. Jokerit Helsinki 45 15 5 5 10 18 131 113 55
3. Čerepovec 48 11 7 4 15 -11 119 130 54
4. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
5. Vitiaz Chekhov 48 10 6 4 18 -12 127 139 48
6. Sochi 50 9 2 8 21 -63 104 167 34

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
3. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
4. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
5. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
6. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 48 22 6 5 4 55 156 101 73
2. Jaroslavl 48 17 7 5 7 47 149 102 67
3. Dynamo Moskva 48 20 4 5 10 28 148 120 61
4. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
5. Dinamo Riga 44 0 4 7 22 -70 102 172 23
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 49 21 7 6 2 53 159 106 76
2. CSKA Moskva 48 22 6 5 4 55 156 101 73
3. Jaroslavl 48 17 7 5 7 47 149 102 67
4. Petrohrad 49 23 3 8 4 38 146 108 66
5. Omsk 48 23 2 10 1 28 141 113 64
6. Ufa 50 13 8 5 11 20 150 130 63
7. Dynamo Moskva 48 20 4 5 10 28 148 120 61
8. Magnitogorsk 47 20 4 5 9 17 131 114 61
9. Jekatěrinburg 49 16 5 7 9 9 130 121 59
10. Čeljabinsk 48 19 4 3 15 12 124 112 57
11. Barys Astana 47 6 10 5 11 -5 117 122 57
12. Nižnyj Novgorod 49 13 6 6 12 4 143 139 56
13. Jokerit Helsinki 45 15 5 5 10 18 131 113 55
14. Dynamo Minsk 47 0 13 3 15 5 137 132 55
15. Čerepovec 48 11 7 4 15 -11 119 130 54
16. Spartak Moskva 48 10 6 6 14 -12 126 138 50
17. Vitiaz Chekhov 48 10 6 4 18 -12 127 139 48
18. Novosibirsk 49 12 4 4 21 -16 115 131 44
19. Chabarovsk Amur 48 8 5 4 22 -26 117 143 40
20. Sochi 50 9 2 8 21 -63 104 167 34
21. Nižněkamsk 48 8 4 0 32 -66 110 176 32
22. Red Star Kunlun 45 8 1 8 19 -53 110 163 28
23. Dinamo Riga 44 0 4 7 22 -70 102 172 23

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
3. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
4. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
5. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
6. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
7. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
8. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
9. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
10. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
11. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
12. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 14 2 4 0 29 81 52 40
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
4. Dynamo Moskva 25 9 3 3 4 13 77 64 33
5. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
6. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
7. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
8. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
9. Vitiaz Chekhov 27 9 2 2 10 -9 72 81 28
10. Sochi 26 6 0 6 8 -30 57 87 18
11. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
2. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
3. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
4. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
5. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
6. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
2. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
3. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
4. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
5. Vitiaz Chekhov 27 9 2 2 10 -9 72 81 28
6. Sochi 26 6 0 6 8 -30 57 87 18

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
3. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
4. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
5. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
6. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 26 14 2 4 0 29 81 52 40
2. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
3. Dynamo Moskva 25 9 3 3 4 13 77 64 33
4. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
5. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 25 14 3 4 -3 37 83 46 44
2. CSKA Moskva 26 14 2 4 0 29 81 52 40
3. Omsk 24 15 1 4 -1 26 76 50 38
4. Jaroslavl 23 12 3 1 3 37 78 41 37
5. Ufa 26 8 4 3 4 15 83 68 35
6. Dynamo Moskva 25 9 3 3 4 13 77 64 33
7. Nižnyj Novgorod 25 14 0 5 1 16 82 66 33
8. Magnitogorsk 25 15 0 2 6 8 69 61 32
9. Petrohrad 23 9 2 4 2 12 68 56 30
10. Jekatěrinburg 24 8 2 5 2 8 66 58 29
11. Čerepovec 24 10 2 1 8 3 61 58 29
12. Čeljabinsk 23 7 3 2 6 8 61 53 28
13. Vitiaz Chekhov 27 9 2 2 10 -9 72 81 28
14. Novosibirsk 25 6 3 3 7 -8 62 70 27
15. Chabarovsk Amur 23 10 1 2 7 11 65 54 26
16. Barys Astana 23 5 3 4 4 -4 56 60 26
17. Spartak Moskva 24 3 4 4 5 -6 64 70 26
18. Dynamo Minsk 23 -4 8 1 9 2 64 62 25
19. Jokerit Helsinki 19 8 2 0 7 17 61 44 24
20. Nižněkamsk 26 2 4 0 16 -20 61 81 20
21. Sochi 26 6 0 6 8 -30 57 87 18
22. Red Star Kunlun 22 5 0 6 5 -23 58 81 16
23. Dinamo Riga 19 2 1 4 7 -26 49 75 12

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
3. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
4. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
5. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
6. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
7. Barys Astana 24 1 7 1 7 -1 61 62 31
8. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
9. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
10. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
11. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12
12. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 25 5 4 4 4 10 71 61 30
3. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
4. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
5. Jokerit Helsinki 26 7 3 5 3 1 70 69 31
6. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
7. Čerepovec 24 1 5 3 7 -14 58 72 25
8. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
9. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
10. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
11. Dinamo Riga 25 -2 3 3 15 -44 53 97 11

Chernyshev Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
2. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
3. Barys Astana 24 1 7 1 7 -1 61 62 31
4. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
5. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
6. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12

Bobrov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
2. Jokerit Helsinki 26 7 3 5 3 1 70 69 31
3. Čerepovec 24 1 5 3 7 -14 58 72 25
4. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
5. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
6. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16

Kharlamov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
2. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
3. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
4. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
5. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
6. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12

Tarasov Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
2. Jaroslavl 25 5 4 4 4 10 71 61 30
3. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
4. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
5. Dinamo Riga 25 -2 3 3 15 -44 53 97 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Petrohrad 26 14 1 4 2 26 78 52 36
2. CSKA Moskva 22 8 4 1 4 26 75 49 33
3. Kazaň 24 7 4 2 5 16 76 60 32
4. Barys Astana 24 1 7 1 7 -1 61 62 31
5. Jokerit Helsinki 26 7 3 5 3 1 70 69 31
6. Jaroslavl 25 5 4 4 4 10 71 61 30
7. Jekatěrinburg 25 8 3 2 7 1 64 63 30
8. Dynamo Minsk 24 4 5 2 6 3 73 70 30
9. Magnitogorsk 22 5 4 3 3 9 62 53 29
10. Čeljabinsk 25 12 1 1 9 4 63 59 29
11. Dynamo Moskva 23 11 1 2 6 15 71 56 28
12. Ufa 24 5 4 2 7 5 67 62 28
13. Omsk 24 8 1 6 2 2 65 63 26
14. Čerepovec 24 1 5 3 7 -14 58 72 25
15. Spartak Moskva 24 7 2 2 9 -6 62 68 24
16. Nižnyj Novgorod 24 -1 6 1 11 -12 61 73 23
17. Vitiaz Chekhov 21 1 4 2 8 -3 55 58 20
18. Novosibirsk 24 6 1 1 14 -8 53 61 17
19. Sochi 24 3 2 2 13 -33 47 80 16
20. Chabarovsk Amur 25 -2 4 2 15 -37 52 89 14
21. Red Star Kunlun 23 3 1 2 14 -30 52 82 12
22. Nižněkamsk 22 6 0 0 16 -46 49 95 12
23. Dinamo Riga 25 -2 3 3 15 -44 53 97 11