Alps Hockey League - Rakúsko

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
18.01.2021 19:15 Salzburg II - Jesenice 5:7 2:3,2:2,1:2
16.01.2021 20:30 Gherdeina Selva - Jesenice 1:6 0:1,1:2,0:3
20:00 Val Pusteria - Bregenzerwald 6:3 3:0,3:2,0:1
19:30 Lustenau - Cortina 6:3 2:1,2:0,2:2
19:30 Fassa - Kitzbühel 3:2 1:1,1:1,0:0
19:15 Salzburg II - Asiago 1:6 1:2,0:2,0:2
19:00 Linz II - Ritten Collalbo 1:3 1:0,0:2,0:1
14.01.2021 20:30 Cortina - Klagenfurt II 7:5 4:0,1:3,2:2
20:00 Ritten Collalbo - Kitzbühel 5:3 3:2,0:1,2:0
20:00 Vipiteno - Linz II 7:2 1:0,2:2,4:0
19:30 Bregenzerwald - Feldkirch 3:2 0:2,0:0,2:0
19:15 Salzburg II - Gherdeina Selva 5:2 2:2,2:0,1:0
19:00 Jesenice - Val Pusteria 4:2 2:1,1:0,1:1
12.01.2021 20:15 Cortina - Asiago 3:1 2:0,1:0,0:1
19:30 Lustenau - Kitzbühel 7:3 2:2,2:0,3:1
19:30 Feldkirch - Salzburg II 4:3 1:1,1:1,1:1
19:30 Fassa - Olimpia Ljublana 2:5 1:2,1:2,0:1
19:00 Jesenice - Klagenfurt II 6:4 2:2,0:1,4:1
09.01.2021 20:00 Kitzbühel - Cortina 0:3 0:2,0:0,0:1
20:00 Ritten Collalbo - Salzburg II 4:1 0:0,2:0,2:1
19:00 Linz II - Val Pusteria 3:7 1:4,1:1,1:2
19:00 Asiago - Feldkirch 5:1 1:0,1:0,3:1
19:00 Gherdeina Selva - Lustenau 3:4 2:1,1:3,0:0
18:00 Jesenice - Vipiteno 4:1 2:0,1:1,1:0
17:30 Olimpia Ljublana - Bregenzerwald 7:2 2:0,4:0,1:2
08.01.2021 19:00 Klagenfurt II - Bregenzerwald 4:3 1:0,0:1,3:2
06.01.2021 20:30 Gherdeina Selva - Olimpia Ljublana 0:5 0:2,0:2,0:1
19:30 Kitzbühel - Val Pusteria 2:3 0:1,1:0,1:1
19:00 Asiago - Jesenice 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Vipiteno - Fassa 3:2 0:0,1:1,1:1
17:30 Ritten Collalbo - Cortina 0:4 0:0,0:3,0:1
05.01.2021 19:00 Klagenfurt II - Feldkirch 1:2 1:0,0:1,0:1
04.01.2021 20:00 Val Pusteria - Asiago 1:0 1:0,0:0,0:0
19:30 Fassa - Vipiteno 3:4 1:2,1:1,1:0
02.01.2021 20:30 Gherdeina Selva - Vipiteno 6:3 2:0,2:1,2:2
20:00 Val Pusteria - Ritten Collalbo 5:3 1:1,3:1,1:1
19:30 Bregenzerwald - Kitzbühel 5:2 3:0,1:1,1:1
30.12.2020 20:00 Val Pusteria - Vipiteno 4:1 3:0,1:1,0:0
20:00 Ritten Collalbo - Gherdeina Selva 4:1 3:0,0:1,1:0
19:30 Fassa - Cortina 6:5 2:1,1:2,2:2
19:30 Feldkirch - Kitzbühel 2:1 0:0,1:0,1:1
19:30 Lustenau - Bregenzerwald 5:1 1:1,2:0,2:0
19:15 Olimpia Ljublana - Asiago 4:1 0:1,2:0,2:0
28.12.2020 20:30 Gherdeina Selva - Val Pusteria 4:5 1:1,3:1,0:3
20:00 Vipiteno - Ritten Collalbo 3:2 1:0,2:2,0:0
19:30 Kitzbühel - Feldkirch 2:3 1:0,1:1,0:2
19:00 Klagenfurt II - Linz II 10:1 3:1,3:0,4:0
26.12.2020 20:15 Cortina - Fassa 1:2 0:1,1:1,0:0
20:00 Ritten Collalbo - Val Pusteria 4:3 2:1,1:1,0:1
19:30 Feldkirch - Bregenzerwald 1:5 0:0,0:1,1:4
19:30 Kitzbühel - Lustenau 0:9 0:1,0:4,0:4
19:00 Asiago - Olimpia Ljublana 5:2 1:0,1:2,3:0
18:00 Vipiteno - Gherdeina Selva 3:6 1:0,1:4,1:2
22.12.2020 20:30 Cortina - Vipiteno 6:3 3:0,0:2,3:1
19:30 Lustenau - Feldkirch 1:3 0:1,1:1,0:1
19:15 Olimpia Ljublana - Ritten Collalbo 7:2 1:0,4:1,2:1
19.12.2020 19:30 Olimpia Ljublana - Cortina 7:3 2:2,3:0,2:1
19:30 Bregenzerwald - Lustenau 5:3 1:1,1:2,3:0
19:00 Asiago - Ritten Collalbo 5:2 2:0,1:1,2:1
17.12.2020 19:30 Fassa - Ritten Collalbo 3:4 0:1,1:3,2:0
19:15 Olimpia Ljublana - Kitzbühel 9:2 1:1,5:1,3:0
15.12.2020 20:30 Cortina - Asiago 1:1 0:0,0:1,1:0
19:00 Linz II - Bregenzerwald 2:7 0:0,0:4,2:3
12.12.2020 20:00 Ritten Collalbo - Vipiteno 6:3 3:3,1:0,2:0
20:00 Val Pusteria - Gherdeina Selva 6:0 3:0,2:0,1:0
19:30 Fassa - Asiago 1:2 0:0,0:1,1:0
10.12.2020 19:00 Asiago - Cortina 5:1 3:0,2:0,0:1
08.12.2020 20:30 Gherdeina Selva - Ritten Collalbo 1:4 1:4,0:0,0:0
19:30 Feldkirch - Lustenau 3:6 2:0,0:0,1:6
19:30 Kitzbühel - Bregenzerwald 1:3 0:1,1:0,0:2
18:00 Vipiteno - Val Pusteria 2:5 2:3,0:2,0:0
06.12.2020 17:30 Lustenau - Jesenice 0:3 0:0,0:1,0:2
05.12.2020 20:00 Val Pusteria - Olimpia Ljublana 3:2 1:1,1:1,1:0
19:00 Asiago - Gherdeina Selva 2:1 0:0,0:0,1:1
17:30 Linz II - Feldkirch 2:6 1:3,0:1,1:2
17:30 Lustenau - Klagenfurt II 2:0 0:0,1:0,1:0
04.12.2020 19:30 Bregenzerwald - Jesenice 4:1 2:1,2:0,0:0
03.12.2020 20:30 Cortina - Ritten Collalbo 2:1 0:0,0:1,1:0
19:15 Salzburg II - Klagenfurt II 3:2 1:1,1:1,1:0
19:00 Linz II - Kitzbühel 2:4 1:2,0:1,1:1
01.12.2020 19:15 Olimpia Ljublana - Val Pusteria 0:1 0:1,0:0,0:0
19:00 Klagenfurt II - Salzburg II 0:1 0:0,0:1,0:0
29.11.2020 17:30 Bregenzerwald - Klagenfurt II 7:3 3:1,2:1,2:1
28.11.2020 20:30 Cortina - Gherdeina Selva 3:4 1:1,0:1,2:1
20:00 Ritten Collalbo - Asiago 1:4 0:2,0:1,1:1
19:30 Bregenzerwald - Linz II 7:0 3:0,2:0,2:0
19:30 Feldkirch - Klagenfurt II 6:5 3:1,2:1,0:3
19:30 Vipiteno - Olimpia Ljublana 1:3 0:1,0:0,1:2
19:30 Fassa - Val Pusteria 2:1 0:1,1:0,1:0
19:30 Kitzbühel - Jesenice 2:4 0:1,2:1,0:2
18:00 Lustenau - Salzburg II 3:2 0:0,0:1,2:1
26.11.2020 20:00 Ritten Collalbo - Olimpia Ljublana 0:4 0:2,0:1,0:1
19:30 Asiago - Cortina 5:6 3:1,1:3,1:2
19:00 Linz II - Salzburg II 0:6 0:2,0:1,0:3
19:00 Klagenfurt II - Kitzbühel 2:4 0:1,0:2,2:1
24.11.2020 19:15 Salzburg II - Linz II 6:0 3:0,1:0,2:0
19:00 Jesenice - Klagenfurt II 8:2 1:0,3:1,3:0
22.11.2020 17:30 Linz II - Lustenau 0:2 0:0,0:1,0:1
21.11.2020 20:00 Val Pusteria - Cortina 3:2 0:0,1:0,2:2
19:15 Salzburg II - Feldkirch 4:1 0:0,2:0,2:1
19:00 Asiago - Vipiteno 6:3 3:1,1:2,2:0
18:30 Gherdeina Selva - Fassa 2:5 1:1,0:2,1:2
18:00 Kitzbühel - Linz II 2:3 0:2,0:0,2:0
18:00 Jesenice - Lustenau 6:3 0:0,4:2,2:1
20.11.2020 19:00 Jesenice - Bregenzerwald 2:1 0:0,0:0,1:1
19.11.2020 20:00 Vipiteno - Cortina 3:5 1:0,1:3,1:2
19:30 Fassa - Asiago 1:2 0:1,1:1,0:0
19:15 Salzburg II - Kitzbühel 3:1 1:0,1:1,1:0
17.11.2020 20:30 Gherdeina Selva - Cortina 5:10 0:1,2:4,3:5
19:30 Kitzbühel - Salzburg II 3:2 0:2,1:0,1:0
15.11.2020 18:00 Feldkirch - Linz II 5:0 2:0,0:0,3:0
14.11.2020 20:30 Cortina - Val Pusteria 3:2 0:1,1:0,1:1
19:30 Bregenzerwald - Salzburg II 4:2 1:1,2:0,1:1
19:30 Feldkirch - Jesenice 2:4 1:1,0:2,1:1
19:30 Fassa - Gherdeina Selva 1:4 0:1,1:2,0:1
17:30 Olimpia Ljublana - Vipiteno 5:1 0:0,3:0,2:1
17:00 Lustenau - Linz II 6:0 1:0,4:0,1:0
12.11.2020 20:30 Cortina - Gherdeina Selva 5:1 1:0,1:1,3:0
20:00 Vipiteno - Lustenau 1:3 1:0,0:1,0:2
19:00 Asiago - Fassa 2:5 1:2,0:2,1:1
05.11.2020 20:30 Gherdeina Selva - Asiago 2:3 1:2,1:0,0:1
19:30 Cortina - Fassa 4:3 2:1,0:2,2:0
31.10.2020 20:00 Val Pusteria - Fassa 4:3 1:2,1:0,2:1
19:30 Vipiteno - Asiago 3:2 0:1,0:0,3:1
30.10.2020 19:15 Salzburg II - Lustenau 3:1 1:0,1:0,1:1
29.10.2020 20:30 Gherdeina Selva - Asiago 2:6 0:1,0:2,2:3
24.10.2020 20:30 Asiago - Val Pusteria 3:1 1:0,2:0,0:1
20:00 Ritten Collalbo - Fassa 5:2 1:0,2:1,2:1
19:15 Salzburg II - Bregenzerwald 9:1 2:1,3:0,4:0
17:30 Olimpia Ljublana - Gherdeina Selva 6:3 1:0,1:2,4:1
22.10.2020 20:00 Ritten Collalbo - Salzburg II 0:9 0:1,0:5,0:3
20:00 Val Pusteria - Vipiteno 2:1 1:1,0:0,1:0
19:30 Kitzbühel - Lustenau 6:1 1:0,2:1,3:0
19:00 Linz II - Olimpia Ljublana 3:8 0:2,1:5,2:1
21.10.2020 19:30 Bregenzerwald - Feldkirch 6:3 2:2,2:0,2:1
17.10.2020 19:30 Feldkirch - Bregenzerwald 8:1 3:0,3:0,2:1
19:30 Lustenau - Kitzbühel 3:1 1:0,1:1,1:0
19:30 Vipiteno - Val Pusteria 3:2 1:1,2:0,0:1
19:15 Salzburg II - Ritten Collalbo 7:2 2:0,3:1,2:1
19:00 Klagenfurt II - Jesenice 2:3 1:2,0:1,1:0
18:30 Gherdeina Selva - Fassa 3:1 1:1,0:0,2:0
17:30 Olimpia Ljublana - Linz II 9:0 3:0,3:0,3:0
15.10.2020 20:30 Val Pusteria - Ritten Collalbo 3:0 0:0,0:0,3:0
20:30 Fassa - Gherdeina Selva 3:4 0:0,2:2,1:2
20:00 Vipiteno - Salzburg II 5:1 2:0,2:0,1:1
19:30 Feldkirch - Lustenau 3:0 2:0,0:0,1:0
19:15 Olimpia Ljublana - Klagenfurt II 12:3 2:1,4:1,6:1
19:00 Linz II - Jesenice 2:4 0:0,1:1,1:3
14.10.2020 19:30 Bregenzerwald - Kitzbühel 2:4 0:1,1:1,1:2
10.10.2020 20:00 Ritten Collalbo - Val Pusteria 6:4 3:1,0:2,3:1
19:30 Kitzbühel - Bregenzerwald 5:1 1:0,1:1,3:0
19:30 Lustenau - Feldkirch 4:3 2:3,2:0,0:0
19:15 Salzburg II - Vipiteno 3:2 2:0,1:1,0:1
19:00 Klagenfurt II - Olimpia Ljublana 1:4 0:2,1:2,0:0
18:00 Jesenice - Linz II 5:0 0:0,2:0,3:0
08.10.2020 20:00 Ritten Collalbo - Vipiteno 2:5 2:1,0:2,0:2
19:30 Kitzbühel - Feldkirch 4:3 1:1,2:2,1:0
19:30 Lustenau - Bregenzerwald 2:0 0:0,1:0,1:0
19:15 Salzburg II - Val Pusteria 5:4 0:1,2:1,3:2
19:00 Jesenice - Olimpia Ljublana 2:2 0:1,1:1,1:0
19:00 Klagenfurt II - Linz II 5:1 0:0,1:0,4:1
03.10.2020 20:00 Val Pusteria - Salzburg II 3:1 1:0,1:1,1:0
19:30 Bregenzerwald - Lustenau 1:4 0:1,1:1,0:2
19:30 Feldkirch - Kitzbühel 5:3 3:0,1:2,1:1
19:30 Vipiteno - Ritten Collalbo 7:6 2:1,2:4,3:1
19:00 Linz II - Klagenfurt II 1:2 0:1,0:1,1:0
18:30 Gherdeina Selva - Cortina 6:2 1:0,4:1,1:1
17:30 Olimpia Ljublana - Jesenice 6:1 3:0,1:1,2:0