CE Wien II VS Gherdeina Selva


CE Wien II

Gherdeina Selva

not draw --25--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

CE Wien II (T1) VS Gherdeina Selva (T2)

CE Wien II

Gherdeina Selva

Zaujímavé

CE Wien II

  • Mužsvo CE Wien II prehralo až 80% svojích zápasov. 20 prehier z 25 odohraných zápasov.
  • Až 17 zápasov tímu CE Wien II skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 25 zápasov, to je až 68%.
  • CE Wien II už 25 zápasov v rade neremízovali.

Gherdeina Selva

  • Gherdeina Selva už 7 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 80% vzájomných zápasov, čo je 4 výhier z 5 zápasov.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2021/2022
15.10.2021 20:30 Gherdeina Selva CE Wien II under 4:1 2:0,2:1,0:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
27.02.2020 18:00 CE Wien II Gherdeina Selva over 1:7 1:2,0:5,0:0
23.02.2020 17:30 Gherdeina Selva CE Wien II over 5:1 4:0,1:0,0:1
12.01.2020 20:30 Gherdeina Selva CE Wien II over 6:2 2:1,2:1,2:0
21.11.2019 13:30 CE Wien II Gherdeina Selva over 6:4 0:2,3:1,3:1

CE Wien II

1 - 0 - 4

Gherdeina Selva

CE Wien II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.01.22 19:30 Vipiteno CE Wien II over 6:1 3:0,1:1,2:0
22.12.21 19:25 CE Wien II Linz II over 4:3 0:1,1:0,3:2
11.12.21 19:30 Feldkirch CE Wien II over 5:2 0:0,2:0,3:2
10.12.21 19:30 Kitzbühel CE Wien II under 3:2 1:1,2:0,0:1
04.12.21 19:15 CE Wien II Fassa over 4:3 2:0,1:2,1:1
02.12.21 19:00 Klagenfurt II CE Wien II over 6:3 1:0,3:1,2:2
27.11.21 19:25 CE Wien II Kitzbühel under 4:0 1:0,0:0,3:0
25.11.21 19:00 Linz II CE Wien II under 3:2 1:1,1:0,1:1
23.11.21 19:25 CE Wien II Salzburg II over 1:5 0:3,1:1,0:1
19.11.21 19:25 CE Wien II Lustenau over 1:7 0:1,0:5,1:1
06.11.21 19:25 CE Wien II Asiago under 1:3 0:1,1:0,0:2
30.10.21 19:25 CE Wien II Feldkirch under 4:0 0:0,3:0,1:0
28.10.21 19:15 Salzburg II CE Wien II over 6:1 3:0,3:1,0:0
23.10.21 19:15 CE Wien II Zell Am See over 1:8 0:3,1:4,0:1
22.10.21 19:25 CE Wien II Bregenzerwald over 5:7 0:2,2:3,3:2
18.10.21 20:30 Cortina CE Wien II over 6:2 2:1,0:0,4:1
16.10.21 18:00 Ritten Collalbo CE Wien II over 5:2 1:0,3:0,1:2
15.10.21 20:30 Gherdeina Selva CE Wien II under 4:1 2:0,2:1,0:0
07.10.21 19:25 CE Wien II Klagenfurt II under 3:1 1:1,1:0,1:0
03.10.21 17:30 Lustenau CE Wien II under 4:1 1:1,2:0,1:0
02.10.21 19:30 Bregenzerwald CE Wien II over 6:2 2:0,3:2,1:0
28.09.21 19:25 CE Wien II Jesenice over 2:10 0:2,2:5,0:3
23.09.21 19:30 Zell Am See CE Wien II over 6:2 3:0,1:0,2:2
18.09.21 19:25 CE Wien II Vipiteno over 3:6 1:1,0:4,2:1
11.09.21 19:25 CE Wien II Cortina over 1:6 0:2,1:1,0:3

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
15.01.22 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,-:-
28.12.21 20:45 Fassa Gherdeina Selva under 4:0 2:0,1:0,1:0
23.12.21 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
11.12.21 19:15 Salzburg II Gherdeina Selva over 3:4pp 0:1,2:2,1:0,0:1
04.12.21 18:00 Gherdeina Selva Cortina under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
02.12.21 19:00 Jesenice Gherdeina Selva over 10:1 4:0,4:1,2:0
25.11.21 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo over 1:5 0:1,1:2,0:2
23.11.21 19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.11.21 19:30 Vipiteno Gherdeina Selva over 2:4 1:2,0:0,1:2
18.11.21 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 1:5 1:2,0:1,0:2
13.11.21 19:00 Linz II Gherdeina Selva under 1:4 0:1,1:0,0:3
06.11.21 18:30 Gherdeina Selva Linz II over 9:1 3:0,2:1,4:0
02.11.21 20:30 Gherdeina Selva Vipiteno under 4:1 0:0,3:1,1:0
28.10.21 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 3:6 2:1,0:2,1:3
23.10.21 18:30 Gherdeina Selva Fassa over 7:5 0:2,4:1,3:2
21.10.21 20:30 Merano Junior Gherdeina Selva under 1:3 0:0,1:2,0:1
17.10.21 18:30 Gherdeina Selva Jesenice under 0:3 0:0,0:1,0:2
15.10.21 20:30 Gherdeina Selva CE Wien II under 4:1 2:0,2:1,0:0
07.10.21 20:30 Asiago Gherdeina Selva under 4:1 2:0,1:1,1:0
02.10.21 18:30 Gherdeina Selva Salzburg II over 2:7 1:0,0:5,1:2
28.09.21 20:30 Gherdeina Selva Merano Junior over 3:4 0:0,3:4,0:0
25.09.21 19:30 Kitzbühel Gherdeina Selva over 3:5 1:1,1:3,1:1
23.09.21 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 3:4 0:0,1:2,2:2
18.09.21 18:30 Gherdeina Selva Zell Am See under 2:3 1:1,0:1,1:1
14.09.21 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 0:5 0:3,0:2,0:0
11.09.21 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 5:0 1:0,0:0,4:0

CE Wien II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Linz II CE Wien II H2H
05.03.2022 19:00 CE Wien II Zell Am See H2H

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.03.2022 19:00 Merano Junior Gherdeina Selva H2H
05.03.2022 19:00 Gherdeina Selva Linz II H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 38 21 5 1 5 79 167 88 89
2. Asiago 40 24 2 3 6 65 150 85 85
3. Ritten Collalbo 41 18 4 1 13 45 152 107 75
4. Lustenau 39 13 6 2 10 23 127 104 71
5. Salzburg II 40 16 3 5 8 37 147 110 68
6. Gherdeina Selva 38 19 1 3 11 14 125 111 65
7. Zell Am See 41 15 3 4 12 3 135 132 64
8. Cortina 38 16 2 3 12 19 119 100 61
9. Feldkirch 41 7 6 5 12 -16 106 122 56
10. Vipiteno 37 13 2 2 16 -11 104 115 51
11. Fassa 39 16 0 2 19 -11 129 140 50
12. Bregenzerwald 32 10 3 5 6 11 112 101 50
13. Merano Junior 37 10 3 3 15 -23 99 122 48
14. Klagenfurt II 39 9 3 3 18 -26 98 124 45
15. Linz II 41 13 1 1 24 -58 107 165 45
16. Kitzbühel 36 3 4 5 15 -60 91 151 34
17. CE Wien II 37 8 0 0 29 -91 76 167 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 20 15 0 2 1 44 84 40 47
2. Jesenice 18 7 4 1 1 37 76 39 42
3. Ritten Collalbo 21 12 1 1 5 29 88 59 42
4. Lustenau 20 10 2 0 6 15 67 52 40
5. Zell Am See 20 7 3 2 3 20 78 58 38
6. Salzburg II 20 9 1 2 5 21 75 54 34
7. Klagenfurt II 20 8 2 0 8 -1 59 60 34
8. Gherdeina Selva 18 10 0 2 4 15 64 49 32
9. Feldkirch 20 5 3 2 5 -1 55 56 32
10. Linz II 21 8 1 0 11 -12 52 64 29
11. Cortina 20 7 1 2 7 1 55 54 28
12. Fassa 19 9 0 1 8 5 69 64 28
13. Merano Junior 19 7 1 1 8 -6 56 62 27
14. Vipiteno 18 7 1 0 9 -2 50 52 26
15. Bregenzerwald 15 4 2 3 1 13 56 43 25
16. Kitzbühel 19 0 4 3 5 -17 53 70 23
17. CE Wien II 19 7 0 0 12 -37 47 84 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 20 14 1 0 4 42 91 49 47
2. Asiago 20 9 2 1 5 21 66 45 38
3. Salzburg II 20 7 2 3 3 16 72 56 34
4. Cortina 18 9 1 1 5 18 64 46 33
5. Ritten Collalbo 20 6 3 0 8 16 64 48 33
6. Gherdeina Selva 20 9 1 1 7 -1 61 62 33
7. Lustenau 19 3 4 2 4 8 60 52 31
8. Zell Am See 21 8 0 2 9 -17 57 74 26
9. Bregenzerwald 17 6 1 2 5 -2 56 58 25
10. Vipiteno 19 6 1 2 7 -9 54 63 25
11. Feldkirch 21 2 3 3 7 -15 51 66 24
12. Fassa 20 7 0 1 11 -16 60 76 22
13. Merano Junior 18 3 2 2 7 -17 43 60 21
14. Linz II 20 5 0 1 13 -46 55 101 16
15. Klagenfurt II 19 1 1 3 10 -25 39 64 11
16. Kitzbühel 17 3 0 2 10 -43 38 81 11
17. CE Wien II 18 1 0 0 17 -54 29 83 3