Linz II VS Vipiteno


Linz II

Vipiteno

not draw --1--0---0
not win --32--0---0
not lost --32--0---0

Linz II (T1) VS Vipiteno (T2)

Linz II

Vipiteno

Zaujímavé

Linz II

  • Mužsvo Linz II prehralo až 91% svojích zápasov. 29 prehier z 32 odohraných zápasov.
  • Až 19 zápasov tímu Linz II skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 32 zápasov, to je až 59%.
  • Linz II už 32 zápasov v rade nevyhrali.

Vipiteno

  • Z celkového počtu 33 prehralo mužstvo Vipiteno až 55% svojích zápasov (18 prehraných zápasov).

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 3 výhier z 3 zápasov.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 3 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
14.01.2021 20:00 Vipiteno Linz II over 7:2 1:0,2:2,4:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
29.01.2020 20:00 Linz II Vipiteno over 2:10 1:5,1:3,0:2
03.10.2019 20:00 Vipiteno Linz II over 5:2 0:0,2:2,3:0

Linz II

0 - 0 - 3

Vipiteno

Linz II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.03.21 19:00 Linz II Gherdeina Selva under 1:3 0:1,0:0,1:2
04.03.21 20:00 Ritten Collalbo Linz II under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
27.02.21 19:00 Linz II Cortina over 1:6 0:0,0:1,1:5
25.02.21 20:00 Val Pusteria Linz II under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
20.02.21 17:30 Olimpia Ljublana Linz II under 3:1 2:0,1:0,0:1
18.02.21 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 2:7 1:1,0:1,1:5
16.02.21 19:00 Linz II Jesenice under 1:3 0:0,1:1,0:2
07.02.21 19:30 Cortina Linz II under 4:0 2:0,1:0,1:0
06.02.21 19:30 Fassa Linz II over 5:2 0:2,3:0,2:0
28.01.21 19:00 Linz II Klagenfurt II over 3:5 0:3,1:1,2:1
23.01.21 19:00 Linz II Asiago under 1:4 0:2,0:2,1:0
21.01.21 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 7:1 1:0,5:1,1:0
16.01.21 19:00 Linz II Ritten Collalbo under 1:3 1:0,0:2,0:1
14.01.21 20:00 Vipiteno Linz II over 7:2 1:0,2:2,4:0
09.01.21 19:00 Linz II Val Pusteria over 3:7 1:4,1:1,1:2
28.12.20 19:00 Klagenfurt II Linz II over 10:1 3:1,3:0,4:0
15.12.20 19:00 Linz II Bregenzerwald over 2:7 0:0,0:4,2:3
05.12.20 17:30 Linz II Feldkirch over 2:6 1:3,0:1,1:2
03.12.20 19:00 Linz II Kitzbühel over 2:4 1:2,0:1,1:1
28.11.20 19:30 Bregenzerwald Linz II over 7:0 3:0,2:0,2:0
26.11.20 19:00 Linz II Salzburg II over 0:6 0:2,0:1,0:3
24.11.20 19:15 Salzburg II Linz II over 6:0 3:0,1:0,2:0
22.11.20 17:30 Linz II Lustenau under 0:2 0:0,0:1,0:1
21.11.20 18:00 Kitzbühel Linz II under 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
15.11.20 18:00 Feldkirch Linz II under 5:0 2:0,0:0,3:0
14.11.20 17:00 Lustenau Linz II over 6:0 1:0,4:0,1:0
22.10.20 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 3:8 0:2,1:5,2:1
17.10.20 17:30 Olimpia Ljublana Linz II over 9:0 3:0,3:0,3:0
15.10.20 19:00 Linz II Jesenice over 2:4 0:0,1:1,1:3
10.10.20 18:00 Jesenice Linz II under 5:0 0:0,2:0,3:0
08.10.20 19:00 Klagenfurt II Linz II over 5:1 0:0,1:0,4:1
03.10.20 19:00 Linz II Klagenfurt II under 1:2 0:1,0:1,1:0

Vipiteno


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.03.21 17:00 Vipiteno Klagenfurt II under 2:3 1:0,0:2,1:1
04.03.21 19:30 Kitzbühel Vipiteno over 4:6 1:1,3:3,0:2
27.02.21 19:30 Vipiteno Feldkirch over 6:7sn 2:4,2:2,2:0,0:0,0:1
23.02.21 19:30 Bregenzerwald Vipiteno under 4:1 1:1,1:0,2:0
20.02.21 19:30 Lustenau Vipiteno under 3:2 0:0,2:1,1:1
19.02.21 20:30 Vipiteno Salzburg II under 4:1 2:0,2:0,0:1
06.02.21 19:30 Vipiteno Kitzbühel over 5:4 0:1,2:1,3:2
04.02.21 19:30 Feldkirch Vipiteno over 2:7 0:1,0:3,2:3
30.01.21 15:00 Klagenfurt II Vipiteno under 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
23.01.21 19:30 Vipiteno Bregenzerwald under 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
14.01.21 20:00 Vipiteno Linz II over 7:2 1:0,2:2,4:0
09.01.21 18:00 Jesenice Vipiteno under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.01.21 18:00 Vipiteno Fassa under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
04.01.21 19:30 Fassa Vipiteno over 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,0:1
02.01.21 20:30 Gherdeina Selva Vipiteno over 6:3 2:0,2:1,2:2
30.12.20 20:00 Val Pusteria Vipiteno under 4:1 3:0,1:1,0:0
28.12.20 20:00 Vipiteno Ritten Collalbo under 3:2 1:0,2:2,0:0
26.12.20 18:00 Vipiteno Gherdeina Selva over 3:6 1:0,1:4,1:2
22.12.20 20:30 Cortina Vipiteno over 6:3 3:0,0:2,3:1
12.12.20 20:00 Ritten Collalbo Vipiteno over 6:3 3:3,1:0,2:0
08.12.20 18:00 Vipiteno Val Pusteria over 2:5 2:3,0:2,0:0
28.11.20 19:30 Vipiteno Olimpia Ljublana under 1:3 0:1,0:0,1:2
21.11.20 19:00 Asiago Vipiteno over 6:3 3:1,1:2,2:0
19.11.20 20:00 Vipiteno Cortina over 3:5 1:0,1:3,1:2
14.11.20 17:30 Olimpia Ljublana Vipiteno over 5:1 0:0,3:0,2:1
12.11.20 20:00 Vipiteno Lustenau under 1:3 1:0,0:1,0:2
31.10.20 19:30 Vipiteno Asiago under 3:2 0:1,0:0,3:1
22.10.20 20:00 Val Pusteria Vipiteno under 2:1 1:1,0:0,1:0
17.10.20 19:30 Vipiteno Val Pusteria under 3:2 1:1,2:0,0:1
15.10.20 20:00 Vipiteno Salzburg II over 5:1 2:0,2:0,1:1
10.10.20 19:15 Salzburg II Vipiteno under 3:2 2:0,1:1,0:1
08.10.20 20:00 Ritten Collalbo Vipiteno over 2:5 2:1,0:2,0:2
03.10.20 19:30 Vipiteno Ritten Collalbo over 5:6 2:1,0:4,3:1

Linz II


nenájdený žiadny zápas

Vipiteno


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 15 0 0 1 59 78 19 45
2. Salzburg II 23 7 4 2 4 10 76 66 43
3. Cortina 20 13 0 3 1 15 65 50 42
4. Unterland Cavaliers 20 10 2 0 6 17 70 53 40
5. Zell Am See 19 10 1 0 7 24 69 45 35
6. Ritten Collalbo 19 8 1 3 3 6 63 57 32
7. Kitzbühel 19 4 3 2 5 -3 68 71 29
8. Gherdeina Selva 18 9 0 1 7 9 57 48 28
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 19 5 2 0 10 -10 51 61 25
11. Merano Junior 19 6 1 0 11 -23 51 74 23
12. Lustenau 18 3 2 4 3 -9 47 56 22
13. Bregenzerwald 17 1 3 2 6 -22 48 70 19
14. Klagenfurt II 24 0 3 1 16 -24 52 76 16
15. Fassa 18 -1 3 4 5 -26 46 72 16
16. Linz II 19 4 0 3 9 -23 32 55 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 15 0 0 1 59 78 19 45
2. Salzburg II 23 7 4 2 4 10 76 66 43
3. Cortina 20 13 0 3 1 15 65 50 42
4. Unterland Cavaliers 20 10 2 0 6 17 70 53 40
5. Zell Am See 19 10 1 0 7 24 69 45 35
6. Ritten Collalbo 19 8 1 3 3 6 63 57 32
7. Kitzbühel 19 4 3 2 5 -3 68 71 29
8. Gherdeina Selva 18 9 0 1 7 9 57 48 28
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 19 5 2 0 10 -10 51 61 25
11. Merano Junior 19 6 1 0 11 -23 51 74 23
12. Lustenau 18 3 2 4 3 -9 47 56 22
13. Bregenzerwald 17 1 3 2 6 -22 48 70 19
14. Klagenfurt II 24 0 3 1 16 -24 52 76 16
15. Fassa 18 -1 3 4 5 -26 46 72 16
16. Linz II 19 4 0 3 9 -23 32 55 15

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 10 10 0 0 0 45 52 7 30
2. Salzburg II 11 5 2 1 0 15 45 30 26
3. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
4. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
5. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 8 2 2 1 0 7 34 27 17
8. Gherdeina Selva 9 5 0 0 4 6 31 25 15
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 9 1 1 0 6 -11 19 30 8
11. Merano Junior 9 5 0 0 4 5 26 21 15
12. Lustenau 9 1 1 4 -2 5 26 21 12
13. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -1 19 20 11
14. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
15. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
16. Linz II 10 3 0 1 5 -9 20 29 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 10 10 0 0 0 45 52 7 30
2. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
3. Salzburg II 11 5 2 1 0 15 45 30 26
4. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
5. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 8 2 2 1 0 7 34 27 17
8. Merano Junior 9 5 0 0 4 5 26 21 15
9. Gherdeina Selva 9 5 0 0 4 6 31 25 15
10. Lustenau 9 1 1 4 -2 5 26 21 12
11. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
12. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -1 19 20 11
13. Linz II 10 3 0 1 5 -9 20 29 10
14. Vipiteno 9 1 1 0 6 -11 19 30 8
15. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 6 5 0 0 1 14 26 12 15
2. Salzburg II 12 2 2 1 4 -5 31 36 17
3. Cortina 9 5 0 1 2 0 21 21 16
4. Unterland Cavaliers 10 4 1 0 4 0 29 29 17
5. Zell Am See 9 2 1 0 5 1 24 23 11
6. Ritten Collalbo 9 1 1 2 2 -11 25 36 10
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 10 4 1 0 4 1 32 31 17
11. Merano Junior 10 1 1 0 7 -28 25 53 8
12. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
13. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
14. Klagenfurt II 11 -1 2 1 6 -12 23 35 8
15. Fassa 9 -1 1 2 4 -19 21 40 4
16. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 10 4 1 0 4 0 29 29 17
2. Vipiteno 10 4 1 0 4 1 32 31 17
3. Salzburg II 12 2 2 1 4 -5 31 36 17
4. Cortina 9 5 0 1 2 0 21 21 16
5. Jesenice 6 5 0 0 1 14 26 12 15
6. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Zell Am See 9 2 1 0 5 1 24 23 11
9. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
10. Ritten Collalbo 9 1 1 2 2 -11 25 36 10
11. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
12. Klagenfurt II 11 -1 2 1 6 -12 23 35 8
13. Merano Junior 10 1 1 0 7 -28 25 53 8
14. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
15. Fassa 9 -1 1 2 4 -19 21 40 4
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0