Jesenice VS Linz II


Jesenice

Linz II

not draw --0--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Jesenice (T1) VS Linz II (T2)

Jesenice

Linz II

Zaujímavé

Jesenice

  • 68% (23 z 34) výhier mužstva Jesenice.
  • Až 19 zápasov tímu Jesenice skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 56%.
  • Jesenice už 4 zápasov v rade neprehrali.

Linz II

  • Mužsvo Linz II prehralo až 91% svojích zápasov (31 prehier z 34).
  • Tím Linz II odohral až 21 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 62% z celkového počtu 34 zápasov.
  • Linz II už 34 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 5 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 5, čo je 100%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 5 vzájomných zápasov, čo je 60%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
16.02.2021 19:00 Linz II Jesenice under 1:3 0:0,1:1,0:2
15.10.2020 19:00 Linz II Jesenice over 2:4 0:0,1:1,1:3
10.10.2020 18:00 Jesenice Linz II under 5:0 0:0,2:0,3:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
06.01.2020 19:00 Jesenice Linz II over 6:0 2:0,1:0,3:0
14.09.2019 19:00 Linz II Jesenice under 0:4 0:2,0:1,0:1

Jesenice

5 - 0 - 0

Linz II

Jesenice


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.03.21 19:30 Jesenice Gherdeina Selva over 5:4pp 0:3,2:0,2:1,1:0
11.03.21 20:00 Jesenice Fassa under 1:0 1:0,0:0,0:0
09.03.21 20:00 Jesenice Olimpia Ljublana under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
06.03.21 20:00 Val Pusteria Jesenice under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
03.03.21 20:15 Olimpia Ljublana Jesenice over 4:2 1:0,2:1,1:1
27.02.21 17:30 Jesenice Asiago under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
25.02.21 20:00 Jesenice Ritten Collalbo over 4:2 1:2,1:0,2:0
23.02.21 20:00 Jesenice Salzburg II over 7:3 1:1,2:1,4:1
20.02.21 20:30 Cortina Jesenice under 2:1 0:1,1:0,1:0
18.02.21 19:30 Fassa Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
16.02.21 19:00 Linz II Jesenice under 1:3 0:0,1:1,0:2
07.02.21 17:15 Jesenice Feldkirch under 4:1 3:0,0:0,1:1
04.02.21 20:00 Jesenice Kitzbühel over 5:1 2:0,2:0,1:1
02.02.21 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
23.01.21 20:00 Ritten Collalbo Jesenice under 2:3 0:0,1:2,1:1
21.01.21 19:00 Jesenice Cortina under 3:2 2:0,1:2,0:0
18.01.21 19:15 Salzburg II Jesenice over 5:7 2:3,2:2,1:2
16.01.21 20:30 Gherdeina Selva Jesenice over 1:6 0:1,1:2,0:3
14.01.21 19:00 Jesenice Val Pusteria over 4:2 2:1,1:0,1:1
12.01.21 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 6:4 2:2,0:1,4:1
09.01.21 18:00 Jesenice Vipiteno under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.01.21 19:00 Asiago Jesenice under 3:0 1:0,1:0,1:0
06.12.20 17:30 Lustenau Jesenice under 0:3 0:0,0:1,0:2
04.12.20 19:30 Bregenzerwald Jesenice under 4:1 2:1,2:0,0:0
28.11.20 19:30 Kitzbühel Jesenice over 2:4 0:1,2:1,0:2
24.11.20 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 8:2 2:0,3:2,3:0
21.11.20 18:00 Jesenice Lustenau over 6:3 0:0,4:2,2:1
20.11.20 19:00 Jesenice Bregenzerwald under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
14.11.20 19:30 Feldkirch Jesenice over 2:4 1:1,0:2,1:1
17.10.20 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 2:3 1:2,0:1,1:0
15.10.20 19:00 Linz II Jesenice over 2:4 0:0,1:1,1:3
10.10.20 18:00 Jesenice Linz II under 5:0 0:0,2:0,3:0
08.10.20 19:00 Jesenice Olimpia Ljublana under 2:2 0:1,1:1,1:0
03.10.20 17:30 Olimpia Ljublana Jesenice over 6:1 3:0,1:1,2:0

Linz II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
13.03.21 19:30 Asiago Linz II over 10:2 1:1,5:0,4:1
11.03.21 19:10 Linz II Vipiteno over 1:6 0:3,0:3,1:0
06.03.21 19:00 Linz II Gherdeina Selva under 1:3 0:1,0:0,1:2
04.03.21 20:00 Ritten Collalbo Linz II under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
27.02.21 19:00 Linz II Cortina over 1:6 0:0,0:1,1:5
25.02.21 20:00 Val Pusteria Linz II under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
20.02.21 17:30 Olimpia Ljublana Linz II under 3:1 2:0,1:0,0:1
18.02.21 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 2:7 1:1,0:1,1:5
16.02.21 19:00 Linz II Jesenice under 1:3 0:0,1:1,0:2
07.02.21 19:30 Cortina Linz II under 4:0 2:0,1:0,1:0
06.02.21 19:30 Fassa Linz II over 5:2 0:2,3:0,2:0
28.01.21 19:00 Linz II Klagenfurt II over 3:5 0:3,1:1,2:1
23.01.21 19:00 Linz II Asiago under 1:4 0:2,0:2,1:0
21.01.21 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 7:1 1:0,5:1,1:0
16.01.21 19:00 Linz II Ritten Collalbo under 1:3 1:0,0:2,0:1
14.01.21 20:00 Vipiteno Linz II over 7:2 1:0,2:2,4:0
09.01.21 19:00 Linz II Val Pusteria over 3:7 1:4,1:1,1:2
28.12.20 19:00 Klagenfurt II Linz II over 10:1 3:1,3:0,4:0
15.12.20 19:00 Linz II Bregenzerwald over 2:7 0:0,0:4,2:3
05.12.20 17:30 Linz II Feldkirch over 2:6 1:3,0:1,1:2
03.12.20 19:00 Linz II Kitzbühel over 2:4 1:2,0:1,1:1
28.11.20 19:30 Bregenzerwald Linz II over 7:0 3:0,2:0,2:0
26.11.20 19:00 Linz II Salzburg II over 0:6 0:2,0:1,0:3
24.11.20 19:15 Salzburg II Linz II over 6:0 3:0,1:0,2:0
22.11.20 17:30 Linz II Lustenau under 0:2 0:0,0:1,0:1
21.11.20 18:00 Kitzbühel Linz II under 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
15.11.20 18:00 Feldkirch Linz II under 5:0 2:0,0:0,3:0
14.11.20 17:00 Lustenau Linz II over 6:0 1:0,4:0,1:0
22.10.20 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 3:8 0:2,1:5,2:1
17.10.20 17:30 Olimpia Ljublana Linz II over 9:0 3:0,3:0,3:0
15.10.20 19:00 Linz II Jesenice over 2:4 0:0,1:1,1:3
10.10.20 18:00 Jesenice Linz II under 5:0 0:0,2:0,3:0
08.10.20 19:00 Klagenfurt II Linz II over 5:1 0:0,1:0,4:1
03.10.20 19:00 Linz II Klagenfurt II under 1:2 0:1,0:1,1:0

Jesenice


nenájdený žiadny zápas

Linz II


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Jesenice 7 6 0 0 1 18 28 10 18
3. Cortina 6 5 0 0 1 5 19 14 15
4. Gherdeina Selva 7 4 0 1 1 2 18 16 13
5. Salzburg II 7 2 1 1 1 1 18 17 12
6. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -2 20 22 10
7. Zell Am See 6 3 0 0 3 4 20 16 9
8. Vipiteno 6 1 1 0 3 0 20 20 8
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 6 -1 2 1 1 -1 21 22 8
11. Ritten Collalbo 5 2 0 1 1 1 13 12 7
12. Klagenfurt II 8 -1 2 0 5 -1 20 21 7
13. Fassa 7 0 1 1 3 -11 18 29 6
14. Linz II 7 1 0 2 2 -7 9 16 5
15. Lustenau 5 -1 1 2 0 -5 10 15 3
16. Merano Junior 7 1 0 0 6 -20 11 31 3

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
2. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
5. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
8. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
11. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
12. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
13. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
14. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
15. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
16. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 4 4 0 0 0 17 18 1 12
2. Unterland Cavaliers 4 4 0 0 0 8 15 7 12
3. Cortina 4 4 0 0 0 8 18 10 12
4. Zell Am See 3 2 0 0 1 4 11 7 6
5. Gherdeina Selva 3 2 0 0 1 1 9 8 6
6. Bregenzerwald 2 0 1 0 0 2 7 5 5
7. Klagenfurt II 3 0 1 0 1 6 13 7 5
8. Kitzbühel 3 0 1 0 1 0 13 13 5
9. Linz II 5 1 0 1 2 -4 7 11 4
10. Lustenau 4 -1 1 2 -1 -3 9 12 4
11. Fassa 4 1 0 1 1 -6 10 16 4
12. Ritten Collalbo 2 1 0 0 1 3 6 3 3
13. Merano Junior 4 1 0 0 3 -4 8 12 3
14. Salzburg II 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
15. Vipiteno 2 -1 1 0 1 -1 5 6 2
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
2. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
3. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
4. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
5. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
8. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
14. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg II 6 3 0 1 1 0 16 16 10
2. Gherdeina Selva 4 2 0 1 0 1 9 8 7
3. Unterland Cavaliers 2 2 0 0 0 8 10 2 6
4. Jesenice 3 2 0 0 1 1 10 9 6
5. Vipiteno 4 2 0 0 2 1 15 14 6
6. Bregenzerwald 4 0 1 1 0 -4 13 17 6
7. Ritten Collalbo 3 1 0 1 0 -2 7 9 4
8. Cortina 2 1 0 0 1 -3 1 4 3
9. Zell Am See 3 1 0 0 2 0 9 9 3
10. Kitzbühel 3 -1 1 1 0 -1 8 9 3
11. Fassa 3 -1 1 0 2 -5 8 13 2
12. Klagenfurt II 5 -1 1 0 4 -7 7 14 2
13. Linz II 2 0 0 1 0 -3 2 5 1
14. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Lustenau 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
16. Merano Junior 3 0 0 0 3 -16 3 19 0