Asiago VS Linz II


Asiago

Linz II

not draw --4--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Asiago (T1) VS Linz II (T2)

Asiago

Linz II

Zaujímavé

Asiago

  • 65% (22 z 34) výhier mužstva Asiago.
  • Až 19 zápasov tímu Asiago skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 34 zápasov, to je až 56%.
  • Asiago ťahá aktuálne sériu 4 výhier v rade.
  • Asiago už 6 zápasov v rade neprehrali.
  • Asiago už 4 zápasov v rade neremízovali.

Linz II

  • Mužsvo Linz II prehralo až 91% svojích zápasov (30 prehier z 33).
  • Tím Linz II odohral až 20 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 61% z celkového počtu 33 zápasov.
  • Linz II už 33 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 3 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 100%.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 3 z 3 vzájomných zápasov, čo je 100%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2020/2021
23.01.2021 19:00 Linz II Asiago under 1:4 0:2,0:2,1:0
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
11.01.2020 15:30 Linz II Asiago under 1:4 0:0,0:2,1:2
16.11.2019 20:30 Asiago Linz II under 3:0 1:0,2:0,0:0

Asiago

3 - 0 - 0

Linz II

Asiago


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.03.21 19:00 Klagenfurt II Asiago over 2:5 1:1,0:1,1:3
07.03.21 18:30 Asiago Bregenzerwald under 4:1 2:0,2:1,0:0
06.03.21 20:30 Asiago Kitzbühel under 3:1 0:0,1:0,2:1
03.03.21 19:30 Bregenzerwald Asiago under 0:4 0:1,0:3,0:0
27.02.21 17:30 Jesenice Asiago under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
25.02.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:0,0:1,1:2
20.02.21 19:00 Asiago Salzburg II under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.02.21 19:30 Kitzbühel Asiago over 2:4 1:2,1:1,0:1
16.02.21 19:30 Asiago Klagenfurt II over 4:2 1:2,1:0,2:0
06.02.21 19:00 Asiago Lustenau over 7:1 3:0,3:1,1:0
23.01.21 19:00 Linz II Asiago under 1:4 0:2,0:2,1:0
19.01.21 19:00 Asiago Fassa over 6:2 3:1,3:1,0:0
16.01.21 19:15 Salzburg II Asiago over 1:6 1:2,0:2,0:2
12.01.21 20:15 Cortina Asiago under 3:1 2:0,1:0,0:1
09.01.21 19:00 Asiago Feldkirch over 5:1 1:0,1:0,3:1
06.01.21 19:00 Asiago Jesenice under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.01.21 20:00 Val Pusteria Asiago under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.12.20 19:15 Olimpia Ljublana Asiago under 4:1 0:1,2:0,2:0
26.12.20 19:00 Asiago Olimpia Ljublana over 5:2 1:0,1:2,3:0
19.12.20 19:00 Asiago Ritten Collalbo over 5:2 2:0,1:1,2:1
15.12.20 20:30 Cortina Asiago under 1:1 0:0,0:1,1:0
12.12.20 19:30 Fassa Asiago under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
10.12.20 19:00 Asiago Cortina over 5:1 3:0,2:0,0:1
05.12.20 19:00 Asiago Gherdeina Selva under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
28.11.20 20:00 Ritten Collalbo Asiago under 1:4 0:2,0:1,1:1
26.11.20 19:30 Asiago Cortina over 5:6 3:1,1:3,1:2
21.11.20 19:00 Asiago Vipiteno over 6:3 3:1,1:2,2:0
19.11.20 19:30 Fassa Asiago under 1:2 0:1,1:1,0:0
12.11.20 19:00 Asiago Fassa over 2:5 1:2,0:2,1:1
05.11.20 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 2:3 1:2,1:0,0:1
31.10.20 19:30 Vipiteno Asiago under 3:2 0:1,0:0,3:1
29.10.20 20:30 Gherdeina Selva Asiago over 2:6 0:1,0:2,2:3
24.10.20 20:30 Asiago Val Pusteria under 3:1 1:0,2:0,0:1
07.11.20 20:30 Asiago Gherdeina Selva over 1:5 0:1,0:2,1:2

Linz II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
11.03.21 19:10 Linz II Vipiteno over 1:6 0:3,0:3,1:0
06.03.21 19:00 Linz II Gherdeina Selva under 1:3 0:1,0:0,1:2
04.03.21 20:00 Ritten Collalbo Linz II under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
27.02.21 19:00 Linz II Cortina over 1:6 0:0,0:1,1:5
25.02.21 20:00 Val Pusteria Linz II under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
20.02.21 17:30 Olimpia Ljublana Linz II under 3:1 2:0,1:0,0:1
18.02.21 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 2:7 1:1,0:1,1:5
16.02.21 19:00 Linz II Jesenice under 1:3 0:0,1:1,0:2
07.02.21 19:30 Cortina Linz II under 4:0 2:0,1:0,1:0
06.02.21 19:30 Fassa Linz II over 5:2 0:2,3:0,2:0
28.01.21 19:00 Linz II Klagenfurt II over 3:5 0:3,1:1,2:1
23.01.21 19:00 Linz II Asiago under 1:4 0:2,0:2,1:0
21.01.21 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 7:1 1:0,5:1,1:0
16.01.21 19:00 Linz II Ritten Collalbo under 1:3 1:0,0:2,0:1
14.01.21 20:00 Vipiteno Linz II over 7:2 1:0,2:2,4:0
09.01.21 19:00 Linz II Val Pusteria over 3:7 1:4,1:1,1:2
28.12.20 19:00 Klagenfurt II Linz II over 10:1 3:1,3:0,4:0
15.12.20 19:00 Linz II Bregenzerwald over 2:7 0:0,0:4,2:3
05.12.20 17:30 Linz II Feldkirch over 2:6 1:3,0:1,1:2
03.12.20 19:00 Linz II Kitzbühel over 2:4 1:2,0:1,1:1
28.11.20 19:30 Bregenzerwald Linz II over 7:0 3:0,2:0,2:0
26.11.20 19:00 Linz II Salzburg II over 0:6 0:2,0:1,0:3
24.11.20 19:15 Salzburg II Linz II over 6:0 3:0,1:0,2:0
22.11.20 17:30 Linz II Lustenau under 0:2 0:0,0:1,0:1
21.11.20 18:00 Kitzbühel Linz II under 2:3pp 0:2,0:0,2:0,0:1
15.11.20 18:00 Feldkirch Linz II under 5:0 2:0,0:0,3:0
14.11.20 17:00 Lustenau Linz II over 6:0 1:0,4:0,1:0
22.10.20 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 3:8 0:2,1:5,2:1
17.10.20 17:30 Olimpia Ljublana Linz II over 9:0 3:0,3:0,3:0
15.10.20 19:00 Linz II Jesenice over 2:4 0:0,1:1,1:3
10.10.20 18:00 Jesenice Linz II under 5:0 0:0,2:0,3:0
08.10.20 19:00 Klagenfurt II Linz II over 5:1 0:0,1:0,4:1
03.10.20 19:00 Linz II Klagenfurt II under 1:2 0:1,0:1,1:0

Asiago


nenájdený žiadny zápas

Linz II


nenájdený žiadny zápas

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 15 0 0 1 59 78 19 45
2. Salzburg II 23 7 4 2 4 10 76 66 43
3. Cortina 20 13 0 3 1 15 65 50 42
4. Unterland Cavaliers 20 10 2 0 6 17 70 53 40
5. Zell Am See 19 10 1 0 7 24 69 45 35
6. Ritten Collalbo 19 8 1 3 3 6 63 57 32
7. Kitzbühel 19 4 3 2 5 -3 68 71 29
8. Gherdeina Selva 18 9 0 1 7 9 57 48 28
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 19 5 2 0 10 -10 51 61 25
11. Merano Junior 19 6 1 0 11 -23 51 74 23
12. Lustenau 18 3 2 4 3 -9 47 56 22
13. Bregenzerwald 17 1 3 2 6 -22 48 70 19
14. Klagenfurt II 24 0 3 1 16 -24 52 76 16
15. Fassa 18 -1 3 4 5 -26 46 72 16
16. Linz II 19 4 0 3 9 -23 32 55 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 16 15 0 0 1 59 78 19 45
2. Salzburg II 23 7 4 2 4 10 76 66 43
3. Cortina 20 13 0 3 1 15 65 50 42
4. Unterland Cavaliers 20 10 2 0 6 17 70 53 40
5. Zell Am See 19 10 1 0 7 24 69 45 35
6. Ritten Collalbo 19 8 1 3 3 6 63 57 32
7. Kitzbühel 19 4 3 2 5 -3 68 71 29
8. Gherdeina Selva 18 9 0 1 7 9 57 48 28
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 19 5 2 0 10 -10 51 61 25
11. Merano Junior 19 6 1 0 11 -23 51 74 23
12. Lustenau 18 3 2 4 3 -9 47 56 22
13. Bregenzerwald 17 1 3 2 6 -22 48 70 19
14. Klagenfurt II 24 0 3 1 16 -24 52 76 16
15. Fassa 18 -1 3 4 5 -26 46 72 16
16. Linz II 19 4 0 3 9 -23 32 55 15

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 10 10 0 0 0 45 52 7 30
2. Salzburg II 11 5 2 1 0 15 45 30 26
3. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
4. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
5. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 8 2 2 1 0 7 34 27 17
8. Gherdeina Selva 9 5 0 0 4 6 31 25 15
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 9 1 1 0 6 -11 19 30 8
11. Merano Junior 9 5 0 0 4 5 26 21 15
12. Lustenau 9 1 1 4 -2 5 26 21 12
13. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -1 19 20 11
14. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
15. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
16. Linz II 10 3 0 1 5 -9 20 29 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 10 10 0 0 0 45 52 7 30
2. Cortina 11 8 0 2 -1 15 44 29 26
3. Salzburg II 11 5 2 1 0 15 45 30 26
4. Zell Am See 10 8 0 0 2 23 45 22 24
5. Unterland Cavaliers 10 6 1 0 2 17 41 24 23
6. Ritten Collalbo 10 7 0 1 1 17 38 21 22
7. Kitzbühel 8 2 2 1 0 7 34 27 17
8. Merano Junior 9 5 0 0 4 5 26 21 15
9. Gherdeina Selva 9 5 0 0 4 6 31 25 15
10. Lustenau 9 1 1 4 -2 5 26 21 12
11. Fassa 9 0 2 2 1 -7 25 32 12
12. Bregenzerwald 6 0 2 1 0 -1 19 20 11
13. Linz II 10 3 0 1 5 -9 20 29 10
14. Vipiteno 9 1 1 0 6 -11 19 30 8
15. Klagenfurt II 13 1 1 0 10 -12 29 41 8
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Regular Season

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 6 5 0 0 1 14 26 12 15
2. Salzburg II 12 2 2 1 4 -5 31 36 17
3. Cortina 9 5 0 1 2 0 21 21 16
4. Unterland Cavaliers 10 4 1 0 4 0 29 29 17
5. Zell Am See 9 2 1 0 5 1 24 23 11
6. Ritten Collalbo 9 1 1 2 2 -11 25 36 10
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
9. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Vipiteno 10 4 1 0 4 1 32 31 17
11. Merano Junior 10 1 1 0 7 -28 25 53 8
12. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
13. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
14. Klagenfurt II 11 -1 2 1 6 -12 23 35 8
15. Fassa 9 -1 1 2 4 -19 21 40 4
16. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Unterland Cavaliers 10 4 1 0 4 0 29 29 17
2. Vipiteno 10 4 1 0 4 1 32 31 17
3. Salzburg II 12 2 2 1 4 -5 31 36 17
4. Cortina 9 5 0 1 2 0 21 21 16
5. Jesenice 6 5 0 0 1 14 26 12 15
6. Gherdeina Selva 9 4 0 1 3 3 26 23 13
7. Kitzbühel 11 2 1 1 5 -10 34 44 12
8. Zell Am See 9 2 1 0 5 1 24 23 11
9. Lustenau 9 2 1 0 5 -14 21 35 11
10. Ritten Collalbo 9 1 1 2 2 -11 25 36 10
11. Bregenzerwald 11 1 1 1 6 -21 29 50 9
12. Klagenfurt II 11 -1 2 1 6 -12 23 35 8
13. Merano Junior 10 1 1 0 7 -28 25 53 8
14. Linz II 9 1 0 2 4 -14 12 26 5
15. Fassa 9 -1 1 2 4 -19 21 40 4
16. Linz 0 0 0 0 0 0 0 0 0