Lustenau VS Klagenfurt II


Lustenau

Klagenfurt II

not draw --0--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Lustenau (T1) VS Klagenfurt II (T2)

Lustenau

Klagenfurt II

Zaujímavé

Lustenau

  • Počet remíz tímu Lustenau je až 10 z celkového počtu 38 zápasov, čo je až 26%.
  • Až 23 zápasov tímu Lustenau skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 38 zápasov, to je až 61%.

Klagenfurt II

  • 62% prehier (23 zápasov) z celkového počtu 37 tímu Klagenfurt II.
  • Tím Klagenfurt II odohral až 22 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 59% z celkového počtu 37 zápasov.
  • Klagenfurt II už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Klagenfurt II ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Klagenfurt II už 6 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 7 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 86%.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 7 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
14.02.2020 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:5 0:2,1:3,0:0
21.12.2019 17:00 Klagenfurt II Lustenau under 1:2ppsn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
16.11.2019 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 4:1 1:0,2:0,1:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
24.11.2018 17:30 Lustenau Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:3,2:0
06.10.2018 19:30 Klagenfurt II Lustenau under 0:5 0:1,0:2,0:2
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
19.11.2017 17:30 Lustenau Klagenfurt II over 9:1 2:0,3:1,4:0
21.10.2017 16:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:6 1:0,0:3,0:3

Lustenau

6 - 1 - 0

Klagenfurt II

Lustenau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.02.20 20:00 Vipiteno Lustenau over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
15.02.20 19:30 CE Wien II Lustenau under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.02.20 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:5 0:2,1:3,0:0
11.02.20 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 2:3 0:0,1:2,1:1
01.02.20 19:00 Lustenau Fassa over 7:2 2:0,2:1,3:1
29.01.20 20:00 Olimpia Ljublana Lustenau under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
18.01.20 18:00 Jesenice Lustenau over 6:1 3:0,3:0,0:1
11.01.20 19:30 Lustenau Cortina under 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
09.01.20 20:15 Lustenau Salzburg II under 2:3 0:3,1:0,1:0
06.01.20 19:30 Zell Am See Lustenau over 6:4 1:1,3:0,2:3
04.01.20 20:30 Gherdeina Selva Lustenau over 5:4sn 2:2,1:2,1:0,0:0,1:0
02.01.20 19:30 Feldkirch Lustenau over 4:3sn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
30.12.19 19:30 Lustenau Bregenzerwald over 5:3 2:1,2:0,1:2
28.12.19 21:30 Kitzbühel Lustenau over 1:5 0:1,0:2,1:2
26.12.19 19:30 Lustenau Val Pusteria under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
21.12.19 17:00 Klagenfurt II Lustenau under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
07.12.19 20:00 Ritten Collalbo Lustenau under 4:1 1:1,3:0,0:0
01.12.19 17:30 Lustenau Asiago over 4:2 1:0,0:2,3:0
30.11.19 19:30 Lustenau Linz II over 7:2 1:1,6:1,0:0
26.11.19 19:30 Lustenau CE Wien II under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
23.11.19 19:30 Lustenau Feldkirch over 7:3 1:1,4:1,2:1
21.11.19 20:30 Cortina Lustenau over 5:6 3:3,0:2,2:1
17.11.19 17:30 Lustenau Jesenice over 5:2 2:0,2:1,1:1
16.11.19 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 4:1 1:0,2:0,1:1
02.11.19 19:00 Linz II Lustenau over 0:7 0:2,0:4,0:1
01.11.19 19:00 CE Wien II Lustenau over 4:2 0:0,2:1,2:1
26.10.19 19:30 Lustenau Vipiteno over 6:3 2:1,3:2,1:0
24.10.19 19:15 Salzburg II Lustenau over 2:4 1:1,1:2,0:1
20.10.19 17:30 Lustenau Zell Am See over 5:2 2:2,2:0,1:0
19.10.19 19:30 Lustenau Kitzbühel over 4:3sn 0:1,3:0,0:2,0:0,1:0
13.10.19 18:30 Asiago Lustenau over 7:3 0:0,5:1,2:2
12.10.19 20:30 Fassa Lustenau under 3:2 1:0,2:2,0:0
06.10.19 17:30 Lustenau Olimpia Ljublana under 1:3 0:0,0:0,1:3
05.10.19 19:30 Lustenau Gherdeina Selva under 0:2 0:0,0:2,0:0
28.09.19 20:00 Val Pusteria Lustenau under 1:2 0:1,1:1,0:0
21.09.19 19:30 Bregenzerwald Lustenau over 2:9 0:5,1:3,1:1
19.09.19 20:00 Vipiteno Lustenau under 3:2 2:1,1:0,0:1
14.09.19 19:30 Lustenau Ritten Collalbo over 4:5pp 3:0,1:2,0:2,0:1

Klagenfurt II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
16.02.20 17:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva over 3:5 1:2,0:2,2:1
14.02.20 19:00 Klagenfurt II Lustenau over 1:5 0:2,1:3,0:0
11.02.20 20:00 Vipiteno Klagenfurt II under 4:1 1:0,1:0,2:1
01.02.20 19:00 Vipiteno Klagenfurt II over 4:3 0:1,3:1,1:1
29.01.20 20:00 Klagenfurt II Val Pusteria over 2:4 1:0,0:1,1:3
18.01.20 20:30 Fassa Klagenfurt II over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
15.01.20 19:30 Klagenfurt II Bregenzerwald over 8:1 2:0,3:1,3:0
11.01.20 15:00 Klagenfurt II Jesenice under 0:4 0:0,0:3,0:1
09.01.20 19:00 Linz II Klagenfurt II over 2:5 0:2,0:2,2:1
06.01.20 20:45 Cortina Klagenfurt II over 6:2 3:0,1:1,2:1
02.01.20 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 4:2 1:1,2:0,1:1
30.12.19 18:30 CE Wien II Klagenfurt II over 5:6pp 2:0,1:4,2:1,0:1
28.12.19 14:30 Klagenfurt II Ritten Collalbo under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
26.12.19 18:00 Feldkirch Klagenfurt II over 4:3 1:1,0:1,3:1
21.12.19 17:00 Klagenfurt II Lustenau under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
19.12.19 19:30 Kitzbühel Klagenfurt II under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.12.19 19:30 Klagenfurt II Olimpia Ljublana over 3:6 0:2,2:3,1:1
28.11.19 19:30 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 3:2 1:1,0:1,2:0
26.11.19 19:30 Klagenfurt II Salzburg II over 0:8 0:5,0:2,0:1
23.11.19 18:00 Jesenice Klagenfurt II over 5:1 3:0,2:1,0:0
21.11.19 19:30 Klagenfurt II Fassa under 1:3 1:1,0:1,0:1
16.11.19 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 4:1 1:0,2:0,1:1
12.11.19 19:30 Klagenfurt II Kitzbühel under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
02.11.19 19:30 Bregenzerwald Klagenfurt II over 5:4 0:1,2:1,3:2
31.10.19 20:00 Ritten Collalbo Klagenfurt II over 4:2 0:1,2:0,2:1
26.10.19 19:30 Klagenfurt II Linz II under 5:0 3:0,1:0,1:0
24.10.19 19:30 Klagenfurt II Vipiteno under 3:1 0:0,0:0,3:1
19.10.19 20:30 Gherdeina Selva Klagenfurt II under 2:1 0:0,2:1,0:0
17.10.19 19:30 Klagenfurt II CE Wien II under 3:1 2:0,1:0,0:1
12.10.19 20:00 Val Pusteria Klagenfurt II over 8:0 3:0,3:0,2:0
10.10.19 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 2:7 2:1,0:2,0:4
03.10.19 19:30 Klagenfurt II Cortina over 2:5 1:1,0:1,1:3
28.09.19 20:30 Asiago Klagenfurt II under 4:1 0:0,0:1,4:0
26.09.19 19:30 Klagenfurt II Asiago over 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:2
21.09.19 19:30 Klagenfurt II Feldkirch over 2:4 1:1,0:1,1:2
19.09.19 19:15 Salzburg II Klagenfurt II over 3:4 2:0,0:3,1:1
14.09.19 17:30 Olimpia Ljublana Klagenfurt II under 0:1 0:0,0:0,0:1

Lustenau


nenájdený žiadny zápas

Klagenfurt II


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 27 14 5 1 1 67 120 53 68
2. Asiago 28 18 1 0 8 45 101 56 59
3. Ritten Collalbo 29 16 2 0 9 41 116 75 58
4. Lustenau 28 10 4 2 6 23 95 72 52
5. Salzburg II 30 12 2 3 8 22 107 85 49
6. Fassa 28 15 0 1 11 17 106 89 46
7. Zell Am See 30 13 1 2 11 -1 104 105 46
8. Cortina 27 11 2 1 10 17 87 70 44
9. Gherdeina Selva 26 11 1 3 7 -8 79 87 41
10. Vipiteno 27 8 2 1 13 -13 78 91 35
11. Merano Junior 27 8 2 1 13 -22 73 95 35
12. Feldkirch 29 5 3 4 10 -21 66 87 34
13. Bregenzerwald 23 7 2 3 6 4 76 72 34
14. Klagenfurt II 29 10 0 2 15 -24 65 89 32
15. Kitzbühel 28 5 2 5 9 -34 80 114 30
16. Linz II 29 7 1 1 18 -49 70 119 27
17. CE Wien II 25 5 0 0 20 -64 55 119 15
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 14 12 0 0 2 34 59 25 36
2. Jesenice 13 4 4 1 -1 31 54 23 33
3. Ritten Collalbo 15 11 0 0 4 29 70 41 33
4. Lustenau 15 7 2 0 4 14 50 36 31
5. Zell Am See 14 7 1 1 3 16 60 44 27
6. Klagenfurt II 16 9 0 0 7 -7 42 49 27
7. Salzburg II 15 6 1 2 3 13 56 43 25
8. Fassa 13 8 0 0 5 17 53 36 24
9. Cortina 15 6 1 1 5 8 46 38 24
10. Merano Junior 14 6 0 1 6 -6 41 47 19
11. Kitzbühel 15 2 2 3 3 -12 44 56 19
12. Vipiteno 12 4 1 0 6 -2 35 37 17
13. Linz II 15 4 1 0 9 -16 33 49 17
14. Bregenzerwald 10 3 1 2 1 7 35 28 16
15. Feldkirch 14 3 1 2 5 -14 32 46 16
16. CE Wien II 13 5 0 0 8 -25 34 59 15
17. Gherdeina Selva 12 4 0 2 4 -5 36 41 14
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 14 10 1 0 2 36 66 30 35
2. Gherdeina Selva 14 7 1 1 3 -3 43 46 27
3. Ritten Collalbo 14 5 2 0 5 12 46 34 25
4. Salzburg II 15 6 1 1 5 9 51 42 24
5. Asiago 14 6 1 0 6 11 42 31 23
6. Fassa 15 7 0 1 6 0 53 53 22
7. Lustenau 13 3 2 2 2 9 45 36 21
8. Cortina 12 5 1 0 5 9 41 32 20
9. Zell Am See 16 6 0 1 8 -17 44 61 19
10. Feldkirch 15 2 2 2 5 -7 34 41 18
11. Bregenzerwald 13 4 1 1 5 -3 41 44 18
12. Vipiteno 15 4 1 1 7 -11 43 54 18
13. Merano Junior 13 2 2 0 7 -16 32 48 16
14. Kitzbühel 13 3 0 2 6 -22 36 58 11
15. Linz II 14 3 0 1 9 -33 37 70 10
16. Klagenfurt II 13 1 0 2 8 -17 23 40 5
17. CE Wien II 12 0 0 0 12 -39 21 60 0