Linz II VS Klagenfurt II


Linz II

Klagenfurt II

not draw --8--0---0
not win --28--0---0
not lost --28--0---0

Linz II (T1) VS Klagenfurt II (T2)

Linz II

Klagenfurt II

Zaujímavé

Linz II

  • Mužsvo Linz II prehralo až 93% svojích zápasov. 26 prehier z 28 odohraných zápasov.
  • Až 21 zápasov tímu Linz II skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 28 zápasov, to je až 75%.
  • Linz II už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Linz II ťahá aktuálne sériu 8 prehier v rade.
  • Linz II už 28 zápasov v rade nevyhrali.
  • Linz II ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Klagenfurt II

  • 61% prehier (17 zápasov) z celkového počtu 28 tímu Klagenfurt II.
  • Klagenfurt II už 8 zápasov v rade nevyhrali.

Pravdepodobnosť výsledku

42.40%
24.20%
33.40%
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2019/2020
26.10.2019 19:30 Klagenfurt II Linz II under 5:0 3:0,1:0,1:0

Linz II

0 - 0 - 1

Klagenfurt II

Linz II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.01.20 19:00 Jesenice Linz II over 6:0 2:0,1:0,3:0
04.01.20 20:00 Val Pusteria Linz II over 6:2 1:0,3:2,2:0
02.01.20 19:00 Linz II CE Wien II over 1:5 1:2,0:1,0:2
30.12.19 20:00 Kitzbühel Linz II over 5:2 1:1,3:1,1:0
28.12.19 20:30 Gherdeina Selva Linz II over 5:1 2:0,2:0,1:1
26.12.19 19:30 Zell Am See Linz II over 6:1 3:0,3:0,0:1
20.12.19 19:00 Linz II Bregenzerwald under 1:4 0:1,0:2,1:1
14.12.19 19:00 Linz II Fassa over 3:8 0:4,2:2,1:2
05.12.19 19:00 Linz II Feldkirch over 3:4sn 2:1,0:2,1:0,0:0,0:1
30.11.19 19:30 Lustenau Linz II over 7:2 1:1,6:1,0:0
28.11.19 19:15 Salzburg II Linz II over 11:0 4:0,4:0,3:0
25.11.19 19:15 Olimpia Ljublana Linz II over 12:1 3:0,4:1,5:0
23.11.19 19:00 Linz II Olimpia Ljublana over 0:7 0:0,0:4,0:3
21.11.19 19:00 Linz II Ritten Collalbo over 0:10 0:3,0:5,0:2
16.11.19 20:30 Asiago Linz II under 3:0 1:0,2:0,0:0
02.11.19 19:00 Linz II Lustenau over 0:7 0:2,0:4,0:1
31.10.19 19:00 Linz II Zell Am See under 1:3 0:0,0:3,1:0
26.10.19 19:30 Klagenfurt II Linz II under 5:0 3:0,1:0,1:0
24.10.19 19:00 Linz II Gherdeina Selva over 2:4 2:0,0:2,0:2
19.10.19 18:00 CE Wien II Linz II under 3:1 2:0,1:1,0:0
17.10.19 19:00 Linz II Val Pusteria over 2:6 1:1,0:3,1:2
13.10.19 18:00 Feldkirch Linz II over 8:2 3:0,3:2,2:0
12.10.19 19:30 Bregenzerwald Linz II over 7:2 3:0,2:1,2:1
05.10.19 19:00 Linz II Cortina under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,2:0
03.10.19 20:00 Vipiteno Linz II over 5:2 0:0,2:2,3:0
28.09.19 19:00 Linz II Salzburg II over 1:7 1:1,0:2,0:4
21.09.19 19:00 Linz II Kitzbühel over 0:6 0:1,0:1,0:4
14.09.19 19:00 Linz II Jesenice under 0:4 0:2,0:1,0:1

Klagenfurt II


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.01.20 20:45 Cortina Klagenfurt II over 6:2 3:0,1:1,2:1
02.01.20 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 4:2 1:1,2:0,1:1
30.12.19 18:30 CE Wien II Klagenfurt II over 5:6pp 2:0,1:4,2:1,0:1
28.12.19 14:30 Klagenfurt II Ritten Collalbo under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
26.12.19 18:00 Feldkirch Klagenfurt II over 4:3 1:1,0:1,3:1
21.12.19 17:00 Klagenfurt II Lustenau under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:3
19.12.19 19:30 Kitzbühel Klagenfurt II under 1:0 0:0,1:0,0:0
17.12.19 19:30 Klagenfurt II Olimpia Ljublana over 3:6 0:2,2:3,1:1
28.11.19 19:30 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 3:2 1:1,0:1,2:0
26.11.19 19:30 Klagenfurt II Salzburg II over 0:8 0:5,0:2,0:1
23.11.19 18:00 Jesenice Klagenfurt II over 5:1 3:0,2:1,0:0
21.11.19 19:30 Klagenfurt II Fassa under 1:3 1:1,0:1,0:1
16.11.19 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 4:1 1:0,2:0,1:1
12.11.19 19:30 Klagenfurt II Kitzbühel under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
02.11.19 19:30 Bregenzerwald Klagenfurt II over 5:4 0:1,2:1,3:2
31.10.19 20:00 Ritten Collalbo Klagenfurt II over 4:2 0:1,2:0,2:1
26.10.19 19:30 Klagenfurt II Linz II under 5:0 3:0,1:0,1:0
24.10.19 19:30 Klagenfurt II Vipiteno under 3:1 0:0,0:0,3:1
19.10.19 20:30 Gherdeina Selva Klagenfurt II under 2:1 0:0,2:1,0:0
17.10.19 19:30 Klagenfurt II CE Wien II under 3:1 2:0,1:0,0:1
12.10.19 20:00 Val Pusteria Klagenfurt II over 8:0 3:0,3:0,2:0
10.10.19 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 2:7 2:1,0:2,0:4
03.10.19 19:30 Klagenfurt II Cortina over 2:5 1:1,0:1,1:3
28.09.19 20:30 Asiago Klagenfurt II under 4:1 0:0,0:1,4:0
26.09.19 19:30 Klagenfurt II Asiago over 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:2
21.09.19 19:30 Klagenfurt II Feldkirch over 2:4 1:1,0:1,1:2
19.09.19 19:15 Salzburg II Klagenfurt II over 3:4 2:0,0:3,1:1
14.09.19 17:30 Olimpia Ljublana Klagenfurt II under 0:1 0:0,0:0,0:1

Linz II


nenájdený žiadny zápas

Klagenfurt II


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 38 21 5 1 5 79 167 88 89
2. Asiago 40 24 2 3 6 65 150 85 85
3. Ritten Collalbo 41 18 4 1 13 45 152 107 75
4. Lustenau 39 13 6 2 10 23 127 104 71
5. Salzburg II 40 16 3 5 8 37 147 110 68
6. Gherdeina Selva 38 19 1 3 11 14 125 111 65
7. Zell Am See 41 15 3 4 12 3 135 132 64
8. Cortina 38 16 2 3 12 19 119 100 61
9. Feldkirch 41 7 6 5 12 -16 106 122 56
10. Vipiteno 37 13 2 2 16 -11 104 115 51
11. Fassa 39 16 0 2 19 -11 129 140 50
12. Bregenzerwald 32 10 3 5 6 11 112 101 50
13. Merano Junior 37 10 3 3 15 -23 99 122 48
14. Klagenfurt II 39 9 3 3 18 -26 98 124 45
15. Linz II 41 13 1 1 24 -58 107 165 45
16. Kitzbühel 36 3 4 5 15 -60 91 151 34
17. CE Wien II 37 8 0 0 29 -91 76 167 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 20 15 0 2 1 44 84 40 47
2. Jesenice 18 7 4 1 1 37 76 39 42
3. Ritten Collalbo 21 12 1 1 5 29 88 59 42
4. Lustenau 20 10 2 0 6 15 67 52 40
5. Zell Am See 20 7 3 2 3 20 78 58 38
6. Salzburg II 20 9 1 2 5 21 75 54 34
7. Klagenfurt II 20 8 2 0 8 -1 59 60 34
8. Gherdeina Selva 18 10 0 2 4 15 64 49 32
9. Feldkirch 20 5 3 2 5 -1 55 56 32
10. Linz II 21 8 1 0 11 -12 52 64 29
11. Cortina 20 7 1 2 7 1 55 54 28
12. Fassa 19 9 0 1 8 5 69 64 28
13. Merano Junior 19 7 1 1 8 -6 56 62 27
14. Vipiteno 18 7 1 0 9 -2 50 52 26
15. Bregenzerwald 15 4 2 3 1 13 56 43 25
16. Kitzbühel 19 0 4 3 5 -17 53 70 23
17. CE Wien II 19 7 0 0 12 -37 47 84 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 20 14 1 0 4 42 91 49 47
2. Asiago 20 9 2 1 5 21 66 45 38
3. Salzburg II 20 7 2 3 3 16 72 56 34
4. Cortina 18 9 1 1 5 18 64 46 33
5. Ritten Collalbo 20 6 3 0 8 16 64 48 33
6. Gherdeina Selva 20 9 1 1 7 -1 61 62 33
7. Lustenau 19 3 4 2 4 8 60 52 31
8. Zell Am See 21 8 0 2 9 -17 57 74 26
9. Bregenzerwald 17 6 1 2 5 -2 56 58 25
10. Vipiteno 19 6 1 2 7 -9 54 63 25
11. Feldkirch 21 2 3 3 7 -15 51 66 24
12. Fassa 20 7 0 1 11 -16 60 76 22
13. Merano Junior 18 3 2 2 7 -17 43 60 21
14. Linz II 20 5 0 1 13 -46 55 101 16
15. Klagenfurt II 19 1 1 3 10 -25 39 64 11
16. Kitzbühel 17 3 0 2 10 -43 38 81 11
17. CE Wien II 18 1 0 0 17 -54 29 83 3