Zell Am See VS Gherdeina Selva


Zell Am See

Gherdeina Selva

not draw --0--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Zell Am See (T1) VS Gherdeina Selva (T2)

Zell Am See

Gherdeina Selva

Zaujímavé

Zell Am See

  • Mužsvo Zell Am See prehralo až 63% svojích zápasov. 22 prehier z 35 odohraných zápasov.
  • Až 19 zápasov tímu Zell Am See skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 35 zápasov, to je až 54%.
  • Zell Am See už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Gherdeina Selva

  • Z celkového počtu 34 prehralo mužstvo Gherdeina Selva až 53% svojích zápasov (18 prehraných zápasov).
  • Gherdeina Selva už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Gherdeina Selva ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 67% vzájomných zápasov, čo je 2 výhier z 3 zápasov.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 2 z 3 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Rakúsko / Alps Hockey League / 2018/2019
13.10.2018 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See over 6:3 2:0,1:2,3:1
Rakúsko / Alps Hockey League / 2017/2018
29.11.2017 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See over 6:1 3:1,2:0,1:0
04.11.2017 19:30 Zell Am See Gherdeina Selva under 3:0 3:0,0:0,0:0

Zell Am See

1 - 0 - 2

Gherdeina Selva

Zell Am See


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
31.01.19 19:30 Zell Am See Vipiteno under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
26.01.19 18:00 Jesenice Zell Am See over 6:1 1:0,3:0,2:1
17.01.19 19:30 Zell Am See Olimpia Ljublana under 1:3 0:0,1:0,0:3
12.01.19 20:30 Asiago Zell Am See over 5:3 3:0,1:2,1:1
05.01.19 19:30 Zell Am See Klagenfurt II over 6:5 4:1,1:2,1:2
03.01.19 19:30 Zell Am See Olimpia Ljublana under 1:3 1:2,0:0,0:1
01.01.19 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 7:1 2:0,2:1,3:0
30.12.18 19:30 Zell Am See Jesenice under 0:4 0:1,0:0,0:3
28.12.18 19:15 Olimpia Ljublana Zell Am See over 5:3 1:3,2:0,2:0
26.12.18 19:30 Zell Am See Salzburg II under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
22.12.18 19:30 Feldkirch Zell Am See under 3:0 1:0,2:0,0:0
19.12.18 19:30 Zell Am See Val Pusteria under 2:3 1:1,1:0,0:2
15.12.18 19:30 Kitzbühel Zell Am See over 4:6 3:2,0:3,1:1
12.12.18 19:30 Bregenzerwald Zell Am See over 7:4 3:0,2:3,2:1
08.12.18 17:30 Lustenau Zell Am See over 5:2 2:1,1:1,2:0
01.12.18 19:30 Zell Am See Klagenfurt II under 0:3 0:0,0:1,0:2
28.11.18 19:00 Jesenice Zell Am See under 4:1 2:1,0:0,2:0
24.11.18 19:30 Zell Am See Salzburg II under 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
22.11.18 20:30 Cortina Zell Am See under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17.11.18 19:00 Milano 24 Zell Am See over 3:6 0:1,2:4,1:1
15.11.18 20:00 Fassa Zell Am See under 2:3 0:0,1:1,1:2
03.11.18 19:30 Zell Am See Jesenice over 2:12 1:4,1:4,0:4
01.11.18 20:00 Ritten Collalbo Zell Am See over 7:4 3:2,2:0,2:2
30.10.18 19:30 Zell Am See Bregenzerwald over 4:2 0:2,4:0,0:0
27.10.18 19:30 Vipiteno Zell Am See over 7:6 2:1,4:3,0:3
20.10.18 19:30 Zell Am See Lustenau over 2:5 0:2,1:1,1:2
17.10.18 19:30 Zell Am See Kitzbühel under 3:2 1:0,1:1,1:1
13.10.18 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See over 6:3 2:0,1:2,3:1
10.10.18 19:30 Zell Am See Cortina over 5:4 2:0,1:2,1:2
06.10.18 19:15 Salzburg II Zell Am See over 6:2 2:2,3:0,1:0
04.10.18 20:00 Val Pusteria Zell Am See over 5:1 2:0,1:1,2:0
29.09.18 19:30 Zell Am See Asiago under 1:4 0:1,0:0,1:3
26.09.18 19:15 Olimpia Ljublana Zell Am See under 2:1 1:0,1:1,0:0
22.09.18 19:30 Zell Am See Feldkirch under 2:1 0:0,0:0,1:1
15.09.18 19:30 Klagenfurt II Zell Am See over 3:8 1:1,0:3,2:4

Gherdeina Selva


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
12.02.19 20:30 Fassa Gherdeina Selva over 1:5 1:0,0:4,0:1
02.02.19 17:30 Olimpia Ljublana Gherdeina Selva over 5:2 0:0,2:1,3:1
31.01.19 20:30 Gherdeina Selva Fassa over 10:1 4:1,3:0,3:0
17.01.19 19:30 Klagenfurt II Gherdeina Selva over 4:3 2:2,1:1,1:0
12.01.19 20:30 Gherdeina Selva Jesenice over 5:6 1:2,2:4,2:0
10.01.19 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:2 0:1,0:0,1:1
05.01.19 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 1:0 0:0,0:0,1:0
01.01.19 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 1:4 0:0,0:2,1:2
30.12.18 20:30 Gherdeina Selva Fassa over 4:3 2:1,1:1,1:1
26.12.18 20:45 Asiago Gherdeina Selva under 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
22.12.18 20:30 Gherdeina Selva Ritten Collalbo under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.12.18 19:30 Vipiteno Gherdeina Selva under 4:1 2:1,0:0,2:0
08.12.18 20:30 Cortina Gherdeina Selva over 5:4 2:0,2:2,1:2
04.12.18 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva under 3:1 1:0,1:1,1:0
01.12.18 20:30 Gherdeina Selva Bregenzerwald under 3:2 2:0,1:2,0:0
29.11.18 20:30 Gherdeina Selva Milano 24 under 4:0 2:0,1:0,1:0
24.11.18 20:00 Val Pusteria Gherdeina Selva over 8:0 3:0,2:0,3:0
22.11.18 20:30 Gherdeina Selva Feldkirch under 1:4 0:1,1:1,0:2
17.11.18 20:30 Gherdeina Selva Cortina over 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
15.11.18 20:30 Milano 24 Gherdeina Selva over 2:4 1:1,1:2,0:1
03.11.18 20:30 Gherdeina Selva Salzburg II under 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
01.11.18 17:00 Jesenice Gherdeina Selva under 1:3 0:0,0:1,1:2
30.10.18 20:30 Gherdeina Selva Klagenfurt II over 4:2 1:0,1:2,2:0
20.10.18 19:30 Feldkirch Gherdeina Selva over 6:2 0:1,3:0,3:1
18.10.18 20:00 Fassa Gherdeina Selva under 2:3 0:1,0:2,2:0
13.10.18 20:30 Gherdeina Selva Zell Am See over 6:3 2:0,1:2,3:1
11.10.18 20:30 Asiago Gherdeina Selva over 7:3 3:1,3:2,1:0
06.10.18 20:30 Gherdeina Selva Val Pusteria under 0:5 0:1,0:1,0:3
03.10.18 19:30 Bregenzerwald Gherdeina Selva under 1:4 0:1,0:1,1:2
29.09.18 20:30 Gherdeina Selva Lustenau over 2:7 1:2,1:3,0:2
27.09.18 20:00 Ritten Collalbo Gherdeina Selva over 5:3 0:0,2:1,3:2
22.09.18 20:30 Gherdeina Selva Olimpia Ljublana over 4:3 3:0,0:1,1:2
19.09.18 19:30 Kitzbühel Gherdeina Selva under 3:0 0:0,2:0,1:0
15.09.18 20:30 Gherdeina Selva Vipiteno under 1:4 1:0,0:1,0:3

Zell Am See


nenájdený žiadny zápas

Gherdeina Selva


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 38 21 5 1 5 79 167 88 89
2. Asiago 40 24 2 3 6 65 150 85 85
3. Ritten Collalbo 41 18 4 1 13 45 152 107 75
4. Lustenau 39 13 6 2 10 23 127 104 71
5. Salzburg II 40 16 3 5 8 37 147 110 68
6. Gherdeina Selva 38 19 1 3 11 14 125 111 65
7. Zell Am See 41 15 3 4 12 3 135 132 64
8. Cortina 38 16 2 3 12 19 119 100 61
9. Feldkirch 41 7 6 5 12 -16 106 122 56
10. Vipiteno 37 13 2 2 16 -11 104 115 51
11. Fassa 39 16 0 2 19 -11 129 140 50
12. Bregenzerwald 32 10 3 5 6 11 112 101 50
13. Merano Junior 37 10 3 3 15 -23 99 122 48
14. Klagenfurt II 39 9 3 3 18 -26 98 124 45
15. Linz II 41 13 1 1 24 -58 107 165 45
16. Kitzbühel 36 3 4 5 15 -60 91 151 34
17. CE Wien II 37 8 0 0 29 -91 76 167 24
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Asiago 20 15 0 2 1 44 84 40 47
2. Jesenice 18 7 4 1 1 37 76 39 42
3. Ritten Collalbo 21 12 1 1 5 29 88 59 42
4. Lustenau 20 10 2 0 6 15 67 52 40
5. Zell Am See 20 7 3 2 3 20 78 58 38
6. Salzburg II 20 9 1 2 5 21 75 54 34
7. Klagenfurt II 20 8 2 0 8 -1 59 60 34
8. Gherdeina Selva 18 10 0 2 4 15 64 49 32
9. Feldkirch 20 5 3 2 5 -1 55 56 32
10. Linz II 21 8 1 0 11 -12 52 64 29
11. Cortina 20 7 1 2 7 1 55 54 28
12. Fassa 19 9 0 1 8 5 69 64 28
13. Merano Junior 19 7 1 1 8 -6 56 62 27
14. Vipiteno 18 7 1 0 9 -2 50 52 26
15. Bregenzerwald 15 4 2 3 1 13 56 43 25
16. Kitzbühel 19 0 4 3 5 -17 53 70 23
17. CE Wien II 19 7 0 0 12 -37 47 84 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 20 14 1 0 4 42 91 49 47
2. Asiago 20 9 2 1 5 21 66 45 38
3. Salzburg II 20 7 2 3 3 16 72 56 34
4. Cortina 18 9 1 1 5 18 64 46 33
5. Ritten Collalbo 20 6 3 0 8 16 64 48 33
6. Gherdeina Selva 20 9 1 1 7 -1 61 62 33
7. Lustenau 19 3 4 2 4 8 60 52 31
8. Zell Am See 21 8 0 2 9 -17 57 74 26
9. Bregenzerwald 17 6 1 2 5 -2 56 58 25
10. Vipiteno 19 6 1 2 7 -9 54 63 25
11. Feldkirch 21 2 3 3 7 -15 51 66 24
12. Fassa 20 7 0 1 11 -16 60 76 22
13. Merano Junior 18 3 2 2 7 -17 43 60 21
14. Linz II 20 5 0 1 13 -46 55 101 16
15. Klagenfurt II 19 1 1 3 10 -25 39 64 11
16. Kitzbühel 17 3 0 2 10 -43 38 81 11
17. CE Wien II 18 1 0 0 17 -54 29 83 3