Storhamar VS Grüner


Storhamar

Grüner

not draw --2--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Storhamar (T1) VS Grüner (T2)

Storhamar

Grüner

Zaujímavé

Storhamar

  • 20 víťazstiev z celkového počtu 33 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Storhamar. 61% úspešnosť výhier.
  • Až 18 zápasov tímu Storhamar skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 33 zápasov, to je až 55%.
  • Storhamar ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Grüner

  • Mužsvo Grüner prehralo až 88% svojích zápasov (29 prehier z 33).
  • Tím Grüner odohral až 24 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 73% z celkového počtu 33 zápasov.
  • Grüner už 24 zápasov v rade neremízovali.
  • Grüner ťahá aktuálne sériu 8 prehier v rade.
  • Grüner už 8 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 3 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 100%.
  • 100% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 3 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Eliteserien / 2019/2020
07.12.2019 16:00 Grüner Storhamar over 2:9 1:4,1:3,0:2
31.10.2019 18:30 Storhamar Grüner over 7:5 4:0,2:4,1:1
28.09.2019 16:00 Grüner Storhamar over 0:9 0:2,0:5,0:2

Storhamar

3 - 0 - 0

Grüner

Storhamar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.01.20 18:00 Frisk/Asker Storhamar over 4:2 1:1,1:1,2:0
16.01.20 18:30 Manglerud Storhamar over 4:2 1:0,2:1,1:1
12.01.20 16:30 Storhamar Stavanger over 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
10.01.20 19:00 Storhamar Narvik over 8:3 1:1,3:2,4:0
04.01.20 15:30 Sapsborg Sparta Storhamar under 1:4 0:1,1:3,0:0
30.12.19 18:30 Lillehammer Storhamar under 1:4 0:3,0:0,1:1
28.12.19 16:00 Storhamar Lillehammer over 5:2 1:1,1:0,3:1
21.12.19 18:00 Valerenga Oslo Storhamar under 0:2 0:0,0:1,0:1
19.12.19 18:30 Storhamar Stjernen under 3:0 2:0,1:0,0:0
07.12.19 16:00 Grüner Storhamar over 2:9 1:4,1:3,0:2
05.12.19 19:00 Storhamar Frisk/Asker under 4:1 0:1,1:0,3:0
01.12.19 17:00 Storhamar Manglerud under 5:0 0:0,2:0,3:0
28.11.19 19:00 Stavanger Storhamar over 4:3 1:0,1:0,2:3
24.11.19 14:00 Narvik Storhamar over 2:5 1:3,1:1,0:1
21.11.19 19:00 Storhamar Sapsborg Sparta over 6:5 2:1,2:1,2:3
16.11.19 18:00 Lillehammer Storhamar under 3:2 2:0,0:0,1:2
12.11.19 19:00 Storhamar Valerenga Oslo over 5:3 3:0,1:3,1:0
02.11.19 16:00 Stjernen Storhamar over 1:6 0:1,0:3,1:2
31.10.19 18:30 Storhamar Grüner over 7:5 4:0,2:4,1:1
26.10.19 16:00 Frisk/Asker Storhamar over 2:4 2:1,0:1,0:2
22.10.19 19:00 Manglerud Storhamar under 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
19.10.19 18:00 Storhamar Stavanger under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,2:1
18.10.19 19:00 Storhamar Narvik under 5:0 2:0,3:0,0:0
12.10.19 16:00 Lillehammer Storhamar over 3:6 0:2,3:1,0:3
08.10.19 19:00 Storhamar Sapsborg Sparta under 1:3 0:0,1:1,0:2
05.10.19 16:00 Valerenga Oslo Storhamar under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:2
03.10.19 18:30 Storhamar Stjernen under 1:2 0:0,1:0,0:2
28.09.19 16:00 Grüner Storhamar over 0:9 0:2,0:5,0:2
26.09.19 18:00 Storhamar Frisk/Asker under 1:3 0:1,1:0,0:2
22.09.19 18:00 Storhamar Manglerud over 7:4 3:0,3:2,1:2
17.09.19 19:00 Stavanger Storhamar over 4:2 2:1,1:1,1:0
14.09.19 16:00 Storhamar Lillehammer under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12.09.19 19:00 Narvik Storhamar over 3:6 1:1,1:4,1:1

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.01.20 16:30 Grüner Manglerud over 2:5 1:1,1:3,0:1
16.01.20 18:00 Stavanger Grüner over 9:2 2:0,3:0,4:2
11.01.20 16:00 Grüner Lillehammer over 3:5 1:1,2:2,0:2
09.01.20 18:30 Grüner Sapsborg Sparta under 1:2 1:1,0:1,0:0
05.01.20 17:00 Grüner Valerenga Oslo over 2:8 1:4,1:4,0:0
29.12.19 14:00 Narvik Grüner over 5:2 1:1,1:1,3:0
28.12.19 16:00 Narvik Grüner under 2:1 0:0,1:0,1:1
21.12.19 16:00 Stjernen Grüner over 7:2 0:0,2:1,5:1
19.12.19 18:30 Grüner Frisk/Asker over 6:3 0:1,4:0,2:2
07.12.19 16:00 Grüner Storhamar over 2:9 1:4,1:3,0:2
05.12.19 18:30 Manglerud Grüner over 7:1 1:0,5:1,1:0
30.11.19 16:00 Grüner Stavanger over 2:9 1:3,0:3,1:3
28.11.19 18:30 Lillehammer Grüner over 6:2 3:1,1:0,2:1
23.11.19 16:00 Sapsborg Sparta Grüner over 9:3 3:1,3:0,3:2
21.11.19 18:30 Valerenga Oslo Grüner over 5:2 1:1,2:1,2:0
17.11.19 14:00 Grüner Narvik over 1:5 0:0,1:1,0:4
14.11.19 18:30 Grüner Stjernen over 2:4 2:0,0:4,0:0
03.11.19 17:00 Frisk/Asker Grüner over 7:2 1:0,3:1,3:1
31.10.19 18:30 Storhamar Grüner over 7:5 4:0,2:4,1:1
29.10.19 18:30 Grüner Sapsborg Sparta under 1:4 0:0,0:3,1:1
26.10.19 16:00 Grüner Manglerud under 3:2 1:0,1:0,1:2
24.10.19 18:00 Stavanger Grüner over 6:4 4:0,1:0,1:4
19.10.19 16:00 Grüner Lillehammer under 1:3 1:0,0:0,0:3
17.10.19 19:00 Sapsborg Sparta Grüner under 5:0 1:0,2:0,2:0
12.10.19 16:00 Grüner Narvik over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
10.10.19 18:30 Grüner Valerenga Oslo over 2:6 1:1,1:4,0:1
05.10.19 16:00 Stjernen Grüner under 3:0 2:0,0:0,1:0
03.10.19 18:30 Grüner Frisk/Asker under 2:3 0:1,2:1,0:1
28.09.19 16:00 Grüner Storhamar over 0:9 0:2,0:5,0:2
26.09.19 18:30 Manglerud Grüner under 3:1 0:0,1:1,2:0
22.09.19 17:00 Grüner Stavanger over 1:7 0:3,1:2,0:2
20.09.19 19:00 Lillehammer Grüner over 8:2 4:0,2:0,2:2
14.09.19 18:00 Grüner Narvik over 5:1 0:1,3:0,2:0

Storhamar


nenájdený žiadny zápas

Grüner


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 40 26 1 2 8 85 161 76 85
2. Storhamar 40 20 4 3 6 79 167 88 83
3. Sapsborg Sparta 39 18 5 2 7 52 131 79 81
4. Valerenga Oslo 40 14 7 4 4 53 140 87 81
5. Stjernen 40 22 2 3 8 49 159 110 79
6. Frisk/Asker 40 15 4 4 9 6 131 125 69
7. Lillehammer 40 7 4 3 19 -39 97 136 44
8. Manglerud 40 8 1 2 26 -89 81 170 31
9. Ringerike IHK 40 4 2 6 20 -75 85 160 28
10. Grüner 39 3 1 2 30 -121 70 191 16
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 20 14 1 0 4 59 83 24 47
2. Storhamar 19 12 1 1 3 49 84 35 42
3. Sapsborg Sparta 19 7 4 1 2 29 66 37 42
4. Valerenga Oslo 20 7 4 1 3 24 70 46 42
5. Stjernen 21 10 1 3 3 26 87 61 38
6. Frisk/Asker 20 9 1 1 7 4 68 64 33
7. Lillehammer 20 5 2 3 5 0 57 57 28
8. Ringerike IHK 20 2 2 1 12 -34 49 83 17
9. Manglerud 20 3 1 1 13 -43 41 84 15
10. Grüner 20 3 0 2 13 -50 38 88 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stjernen 19 12 1 0 5 23 72 49 41
2. Storhamar 21 8 3 2 3 30 83 53 41
3. Valerenga Oslo 20 7 3 3 1 29 70 41 39
4. Sapsborg Sparta 20 11 1 1 5 23 65 42 39
5. Stavanger 20 12 0 2 4 26 78 52 38
6. Frisk/Asker 20 6 3 3 2 2 63 61 36
7. Lillehammer 20 2 2 0 14 -39 40 79 16
8. Manglerud 20 5 0 1 13 -46 40 86 16
9. Ringerike IHK 20 2 0 5 8 -41 36 77 11
10. Grüner 19 0 1 0 17 -71 32 103 5