Lillehammer VS Manglerud


Lillehammer

Manglerud

not draw --10--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Lillehammer (T1) VS Manglerud (T2)

Lillehammer

Manglerud

Zaujímavé

Lillehammer

  • Lillehammer už 10 zápasov v rade neremízovali.

Manglerud

  • Manglerud už 4 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Z 13 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 9, čo je 69%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Eliteserien / 2009/2010
10.01.2010 17:00 Manglerud Lillehammer under 1:4 0:2,1:1,0:1
08.12.2009 18:30 Manglerud Lillehammer over 5:2 3:0,1:2,1:0
05.12.2009 16:00 Lillehammer Manglerud under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
29.10.2009 18:30 Manglerud Lillehammer over 4:7 2:1,0:5,2:1
01.10.2009 18:30 Lillehammer Manglerud under 3:1 1:0,2:0,0:1
Nórsko / Eliteserien / 2005/2006
26.01.2006 18:30 Manglerud Lillehammer under 3:1 0:0,1:0,2:1
06.12.2005 18:30 Lillehammer Manglerud over 6:3 1:1,2:2,3:0
28.11.2005 18:30 Lillehammer Manglerud over 5:3 4:1,0:1,1:1
27.11.2005 17:00 Manglerud Lillehammer under 1:3 0:1,0:1,1:1
27.10.2005 18:30 Manglerud Lillehammer under 1:4 0:1,1:0,0:3
17.10.2005 18:30 Manglerud Lillehammer over 3:4 1:1,0:2,2:1
16.10.2005 17:00 Lillehammer Manglerud over 6:5 1:1,3:3,2:1
27.09.2005 18:30 Lillehammer Manglerud over 5:4pp 1:1,1:2,2:1,1:0

Lillehammer

9 - 2 - 2

Manglerud

Lillehammer


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.02.10 15:00 Lillehammer Stavanger under 1:4 0:2,0:1,1:1
04.02.10 18:30 Storhamar Lillehammer under 2:1 2:1,0:0,0:0
31.01.10 17:00 Lillehammer Stjernen over 6:2 0:1,3:1,3:0
28.01.10 18:30 Frisk/Asker Lillehammer over 2:4 1:1,0:0,1:3
26.01.10 18:30 Sapsborg Sparta Lillehammer over 3:4 1:2,0:1,2:1
24.01.10 17:00 Lillehammer Lorenskog over 7:3 4:1,1:1,2:1
16.01.10 16:00 Sapsborg Sparta Lillehammer over 4:2 2:1,2:1,0:0
14.01.10 18:30 Lillehammer Valerenga Oslo under 3:1 2:1,0:0,1:0
12.01.10 18:30 Lillehammer Valerenga Oslo over 6:3 2:1,3:0,1:2
10.01.10 17:00 Manglerud Lillehammer under 1:4 0:2,1:1,0:1
07.01.10 18:00 Stavanger Lillehammer over 6:5pp 3:3,1:1,1:1,1:0
05.01.10 18:30 Lillehammer Storhamar over 2:5 0:1,2:3,0:1
02.01.10 16:00 Stjernen Lillehammer over 4:2 2:0,1:1,1:1
30.12.09 19:00 Lillehammer Frisk/Asker over 7:1 3:0,2:0,2:1
28.12.09 18:30 Lorenskog Lillehammer under 4:1 2:1,0:0,2:0
12.12.09 16:00 Lillehammer Sapsborg Sparta over 4:3 1:1,2:1,1:1
10.12.09 18:30 Valerenga Oslo Lillehammer over 6:2 2:1,0:0,4:1
08.12.09 18:30 Manglerud Lillehammer over 5:2 3:0,1:2,1:0
05.12.09 16:00 Lillehammer Manglerud under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
03.12.09 18:00 Lillehammer Stavanger over 2:4 1:2,1:1,0:1
01.12.09 18:00 Stavanger Lillehammer under 0:5 0:3,0:0,0:2
29.11.09 17:00 Storhamar Lillehammer under 3:2 1:1,2:0,0:1
26.11.09 18:30 Lillehammer Stjernen over 6:1 0:1,3:0,3:0
24.11.09 19:00 Lillehammer Storhamar over 3:4 2:1,0:2,1:1
22.11.09 17:00 Frisk/Asker Lillehammer over 3:4pp 0:2,1:0,2:1,0:1
19.11.09 18:30 Lillehammer Lorenskog under 4:1 0:1,2:0,2:0
17.11.09 18:30 Stjernen Lillehammer under 2:3 0:1,0:0,2:2
12.11.09 18:30 Sapsborg Sparta Lillehammer over 6:4 5:0,1:3,0:1
31.10.09 16:00 Lillehammer Valerenga Oslo under 3:2 0:0,1:1,2:1
29.10.09 18:30 Manglerud Lillehammer over 4:7 2:1,0:5,2:1
27.10.09 18:30 Lillehammer Frisk/Asker over 2:5 1:3,0:2,1:0
25.10.09 17:00 Stavanger Lillehammer over 4:2 2:1,1:0,1:1
22.10.09 18:30 Lillehammer Storhamar under 3:1 2:0,0:0,1:1
20.10.09 18:30 Lorenskog Lillehammer over 4:2 3:0,0:0,1:2
17.10.09 16:00 Stjernen Lillehammer under 3:2pp 0:2,0:0,2:0,1:0
15.10.09 18:30 Lillehammer Frisk/Asker under 3:0 0:0,1:0,2:0
13.10.09 18:30 Lorenskog Lillehammer over 2:5 1:1,1:4,0:0
08.10.09 18:30 Lillehammer Sapsborg Sparta under 2:1 0:0,1:0,1:1
03.10.09 16:00 Valerenga Oslo Lillehammer under 3:1 1:1,1:0,1:0
01.10.09 18:30 Lillehammer Manglerud under 3:1 1:0,2:0,0:1
27.09.09 17:00 Lillehammer Stavanger under 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
22.09.09 19:00 Storhamar Lillehammer under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
19.09.09 16:00 Lillehammer Stjernen under 2:3 1:2,0:1,1:0
17.09.09 18:30 Frisk/Asker Lillehammer under 1:3 1:1,0:1,0:1
13.09.09 17:00 Lillehammer Lorenskog over 3:4 0:1,3:2,0:1

Manglerud


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
07.02.10 17:00 Manglerud Lorenskog under 0:3 0:1,0:1,0:1
04.02.10 18:00 Stavanger Manglerud over 3:4 1:2,0:1,2:1
02.02.10 18:30 Stjernen Manglerud over 5:3 0:0,1:0,4:3
28.01.10 18:30 Manglerud Storhamar over 6:2 1:0,2:1,3:1
26.01.10 18:30 Valerenga Oslo Manglerud over 5:4pp 0:1,2:2,2:1,1:0
23.01.10 16:00 Sapsborg Sparta Manglerud over 6:1 2:0,1:0,3:1
21.01.10 18:30 Stjernen Manglerud over 3:4 2:1,0:3,1:0
17.01.10 17:00 Manglerud Valerenga Oslo under 1:3 1:1,0:2,0:0
14.01.10 18:30 Frisk/Asker Manglerud over 6:3 1:1,1:0,4:2
12.01.10 18:30 Frisk/Asker Manglerud over 3:5 1:2,0:2,2:1
10.01.10 17:00 Manglerud Lillehammer under 1:4 0:2,1:1,0:1
07.01.10 18:30 Lorenskog Manglerud over 5:4sn 0:2,2:1,2:1,0:0,-:-
05.01.10 18:30 Manglerud Stavanger under 4:1 1:0,1:1,2:0
30.12.09 18:30 Storhamar Manglerud under 3:2 1:1,1:1,1:0
28.12.09 18:30 Manglerud Sapsborg Sparta under 1:3 0:1,0:0,1:2
22.12.09 18:30 Manglerud Stjernen under 3:1 0:0,1:0,2:1
13.12.09 17:00 Valerenga Oslo Manglerud under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,-:-
10.12.09 18:30 Manglerud Frisk/Asker over 5:2 1:0,2:1,2:1
08.12.09 18:30 Manglerud Lillehammer over 5:2 3:0,1:2,1:0
05.12.09 16:00 Lillehammer Manglerud under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
03.12.09 18:30 Manglerud Lorenskog over 3:4 0:0,2:1,1:3
01.12.09 18:30 Manglerud Lorenskog over 8:7 3:2,4:2,1:3
29.11.09 17:00 Stavanger Manglerud over 2:5 0:0,0:2,2:3
24.11.09 18:30 Manglerud Stavanger under 3:1 0:0,1:0,2:1
22.11.09 17:00 Manglerud Storhamar over 4:3 1:2,2:0,1:1
19.11.09 18:30 Sapsborg Sparta Manglerud over 4:2 1:0,2:0,1:2
14.11.09 16:00 Stjernen Manglerud under 3:1 0:1,3:0,0:0
12.11.09 18:30 Manglerud Valerenga Oslo under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
10.11.09 18:30 Storhamar Manglerud over 7:5 5:3,2:1,0:1
03.11.09 19:00 Frisk/Asker Manglerud under 1:4 1:2,0:1,0:1
29.10.09 18:30 Manglerud Lillehammer over 4:7 2:1,0:5,2:1
25.10.09 17:00 Lorenskog Manglerud over 3:4 0:2,1:2,2:0
22.10.09 18:30 Manglerud Stavanger under 0:4 0:2,0:1,0:1
20.10.09 18:30 Manglerud Sapsborg Sparta under 1:3 1:1,0:0,0:2
15.10.09 18:30 Storhamar Manglerud under 0:3 0:1,0:0,0:2
13.10.09 18:30 Manglerud Sapsborg Sparta under 1:3 0:0,0:3,1:0
11.10.09 17:00 Manglerud Stjernen over 2:4 0:2,1:2,1:0
08.10.09 18:30 Manglerud Valerenga Oslo under 0:1 0:0,0:0,0:1
04.10.09 17:00 Manglerud Frisk/Asker under 4:1 0:0,2:0,2:1
01.10.09 18:30 Lillehammer Manglerud under 3:1 1:0,2:0,0:1
26.09.09 16:00 Lorenskog Manglerud under 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,-:-
24.09.09 18:00 Stavanger Manglerud under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,-:-
17.09.09 18:30 Manglerud Storhamar under 2:3 0:1,0:1,2:1
15.09.09 19:00 Sapsborg Sparta Manglerud over 5:1 2:0,1:1,2:0

Lillehammer


nenájdený žiadny zápas

Manglerud


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0