Stavanger VS Grüner


Stavanger

Grüner

Stavanger (T1) VS Grüner (T2)

Stavanger

Grüner

Zaujímavé

Stavanger

  • Až 3 zápasov tímu Stavanger skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.

Grüner

  • 60% prehier (3 zápasov) z celkového počtu 5 tímu Grüner.
  • 3 z celkového počtu 5 zápasov tímu Grüner skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 60%.

H2H

  • Z 9 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 78%.
  • 89% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Elite Series / 2021/2022
21.09.2021 18:00 Stavanger Grüner over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
Nórsko / Elite Series / 2020/2021
15.12.2020 18:00 Stavanger Grüner under 3:0 2:0,1:0,0:0
28.11.2020 16:00 Stavanger Grüner over 7:2 3:1,3:1,1:0
21.11.2020 16:00 Grüner Stavanger over 2:4 1:1,0:1,1:2
Nórsko / Elite Series / 2019/2020
20.02.2020 18:30 Grüner Stavanger over 4:3 0:1,2:1,2:1
16.01.2020 18:00 Stavanger Grüner over 9:2 2:0,3:0,4:2
30.11.2019 16:00 Grüner Stavanger over 2:9 1:3,0:3,1:3
24.10.2019 18:00 Stavanger Grüner over 6:4 4:0,1:0,1:4
22.09.2019 17:00 Grüner Stavanger over 1:7 0:3,1:2,0:2

Stavanger

7 - 1 - 1

Grüner

Stavanger


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.09.21 18:15 Stavanger Valerenga Oslo under 0:2 0:2,0:0,0:0
23.09.21 18:00 Stjernen Stavanger under 1:2 0:0,0:1,1:1
21.09.21 18:00 Stavanger Grüner over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
18.09.21 16:00 Storhamar Stavanger over 7:4 1:2,4:2,2:0
16.09.21 18:00 Stavanger Manglerud over 6:0 3:0,2:0,1:0

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
23.09.21 19:00 Grüner Manglerud under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.09.21 18:00 Stavanger Grüner over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
18.09.21 16:00 Grüner Lillehammer under 1:3 0:0,1:1,0:2
16.09.21 18:30 Ringerike IHK Grüner over 7:2 1:1,3:1,3:0
11.09.21 15:00 Grüner Sapsborg Sparta under 1:4 1:1,0:1,0:2

Stavanger


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.09.2021 18:30 Frisk/Asker Stavanger H2H
30.09.2021 19:00 Sapsborg Sparta Stavanger H2H
02.10.2021 16:00 Stavanger Ringerike IHK H2H
07.10.2021 18:00 Stavanger Lillehammer H2H
09.10.2021 16:00 Manglerud Stavanger H2H
14.10.2021 18:00 Stavanger Frisk/Asker H2H
16.10.2021 16:00 Stavanger Storhamar H2H
21.10.2021 19:00 Grüner Stavanger H2H
23.10.2021 16:00 Stavanger Stjernen H2H
28.10.2021 18:30 Valerenga Oslo Stavanger H2H
30.10.2021 16:00 Stavanger Sapsborg Sparta H2H
04.11.2021 18:00 Ringerike IHK Stavanger H2H
06.11.2021 16:00 Lillehammer Stavanger H2H
18.11.2021 18:30 Frisk/Asker Stavanger H2H
20.11.2021 16:00 Storhamar Stavanger H2H
25.11.2021 18:00 Stavanger Grüner H2H
28.11.2021 17:00 Stjernen Stavanger H2H
02.12.2021 18:00 Stavanger Valerenga Oslo H2H
04.12.2021 16:00 Sapsborg Sparta Stavanger H2H
07.12.2021 18:00 Stavanger Ringerike IHK H2H
09.12.2021 18:00 Lillehammer Stavanger H2H
11.12.2021 16:00 Stavanger Frisk/Asker H2H
28.12.2021 18:30 Manglerud Stavanger H2H
30.12.2021 18:00 Stavanger Manglerud H2H
06.01.2022 18:00 Stavanger Storhamar H2H
08.01.2022 16:00 Grüner Stavanger H2H
13.01.2022 18:00 Stavanger Stjernen H2H
15.01.2022 16:00 Valerenga Oslo Stavanger H2H
20.01.2022 18:00 Stavanger Sapsborg Sparta H2H
22.01.2022 16:00 Stavanger Lillehammer H2H
27.01.2022 18:00 Ringerike IHK Stavanger H2H
29.01.2022 16:00 Stavanger Manglerud H2H
19.02.2022 16:00 Frisk/Asker Stavanger H2H
22.02.2022 18:00 Storhamar Stavanger H2H
24.02.2022 18:00 Stavanger Grüner H2H
26.02.2022 16:00 Stjernen Stavanger H2H
03.03.2022 18:00 Sapsborg Sparta Stavanger H2H
05.03.2022 16:00 Stavanger Valerenga Oslo H2H
08.03.2022 18:00 Stavanger Ringerike IHK H2H
10.03.2022 19:00 Lillehammer Stavanger H2H

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
26.09.2021 15:00 Storhamar Grüner H2H
30.09.2021 18:30 Frisk/Asker Grüner H2H
02.10.2021 16:00 Grüner Stjernen H2H
07.10.2021 19:00 Grüner Valerenga Oslo H2H
09.10.2021 16:00 Grüner Ringerike IHK H2H
14.10.2021 18:30 Sapsborg Sparta Grüner H2H
17.10.2021 17:00 Lillehammer Grüner H2H
21.10.2021 19:00 Grüner Stavanger H2H
23.10.2021 16:00 Manglerud Grüner H2H
28.10.2021 19:00 Grüner Storhamar H2H
30.10.2021 16:00 Grüner Frisk/Asker H2H
04.11.2021 18:30 Stjernen Grüner H2H
06.11.2021 16:00 Valerenga Oslo Grüner H2H
18.11.2021 19:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
20.11.2021 16:00 Lillehammer Grüner H2H
25.11.2021 18:00 Stavanger Grüner H2H
28.11.2021 17:00 Grüner Manglerud H2H
02.12.2021 18:30 Storhamar Grüner H2H
04.12.2021 16:00 Frisk/Asker Grüner H2H
07.12.2021 19:00 Grüner Stjernen H2H
09.12.2021 18:30 Valerenga Oslo Grüner H2H
11.12.2021 16:00 Sapsborg Sparta Grüner H2H
28.12.2021 19:00 Grüner Ringerike IHK H2H
30.12.2021 18:30 Ringerike IHK Grüner H2H
06.01.2022 19:00 Grüner Lillehammer H2H
08.01.2022 16:00 Grüner Stavanger H2H
13.01.2022 18:30 Manglerud Grüner H2H
15.01.2022 16:00 Storhamar Grüner H2H
20.01.2022 19:00 Grüner Frisk/Asker H2H
22.01.2022 16:00 Grüner Valerenga Oslo H2H
27.01.2022 18:30 Stjernen Grüner H2H
29.01.2022 16:00 Ringerike IHK Grüner H2H
19.02.2022 16:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
22.02.2022 19:00 Grüner Lillehammer H2H
24.02.2022 18:00 Stavanger Grüner H2H
27.02.2022 17:00 Grüner Manglerud H2H
03.03.2022 18:30 Frisk/Asker Grüner H2H
05.03.2022 16:00 Grüner Storhamar H2H
08.03.2022 19:00 Grüner Stjernen H2H
10.03.2022 19:00 Valerenga Oslo Grüner H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sapsborg Sparta 6 0 3 0 0 10 19 9 15
2. Stjernen 6 2 1 1 0 7 18 11 12
3. Lillehammer 6 1 1 3 -3 1 20 19 11
4. Valerenga Oslo 6 3 0 1 1 0 14 14 10
5. Storhamar 5 3 0 0 2 1 19 18 9
6. Stavanger 5 1 1 0 2 3 16 13 8
7. Frisk/Asker 4 2 0 0 2 2 14 12 6
8. Ringerike IHK 5 1 0 1 2 1 15 14 4
9. Grüner 5 1 0 1 2 -10 9 19 4
10. Manglerud 6 -1 1 0 5 -15 13 28 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sapsborg Sparta 3 -1 2 0 0 5 11 6 7
2. Frisk/Asker 2 2 0 0 0 6 10 4 6
3. Stjernen 3 2 0 0 1 2 7 5 6
4. Storhamar 2 2 0 0 0 4 10 6 6
5. Stavanger 3 0 1 0 1 5 10 5 5
6. Lillehammer 3 1 0 2 -2 -1 8 9 5
7. Valerenga Oslo 3 1 0 1 0 -1 8 9 4
8. Ringerike IHK 2 1 0 0 1 4 9 5 3
9. Grüner 3 1 0 0 2 -4 4 8 3
10. Manglerud 3 -1 1 0 2 -5 9 14 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sapsborg Sparta 3 1 1 0 0 5 8 3 8
2. Valerenga Oslo 3 2 0 0 1 1 6 5 6
3. Stjernen 3 0 1 1 -1 5 11 6 6
4. Lillehammer 3 0 1 1 -1 2 12 10 6
5. Stavanger 2 1 0 0 1 -2 6 8 3
6. Storhamar 3 1 0 0 2 -3 9 12 3
7. Ringerike IHK 3 0 0 1 1 -3 6 9 1
8. Grüner 2 0 0 1 0 -6 5 11 1
9. Frisk/Asker 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
10. Manglerud 3 0 0 0 3 -10 4 14 0