Sapsborg Sparta VS Ringerike IHK


Sapsborg Sparta

Ringerike IHK

not draw --1--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Sapsborg Sparta (T1) VS Ringerike IHK (T2)

Sapsborg Sparta

Ringerike IHK

Zaujímavé

Sapsborg Sparta

  • Sapsborg Sparta vyhral 53% zápasov (z celkového počtu 40 vyhral 21 zápasov).
  • Sapsborg Sparta už 4 zápasov v rade neprehrali.

Ringerike IHK

  • Z celkového počtu 38 prehralo mužstvo Ringerike IHK až 53% svojích zápasov (20 prehraných zápasov).
  • 29% zápasov tímu Ringerike IHK skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 11 z celkového počtu 38 zápasov.
  • Ringerike IHK už 10 zápasov v rade neremízovali.
  • Ringerike IHK ťahá aktuálne sériu 5 prehier v rade.
  • Ringerike IHK už 5 zápasov v rade nevyhrali.

H2H

  • Z 10 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 70%.
  • 30% vzájomných zápasov (3 z 10) skončilo remízou.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Eliteserien / 2021/2022
13.01.2022 18:30 Ringerike IHK Sapsborg Sparta over 1:5 0:2,1:1,0:2
27.11.2021 16:00 Sapsborg Sparta Ringerike IHK over 5:4 1:0,3:3,1:1
23.10.2021 16:00 Ringerike IHK Sapsborg Sparta over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
23.09.2021 18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
Nórsko / Elite Series / 2018/2019
03.02.2019 17:00 Sapsborg Sparta Ringerike IHK over 6:2 1:1,3:0,2:1
08.01.2019 19:00 Ringerike IHK Sapsborg Sparta over 3:6 1:3,1:2,1:1
04.12.2018 18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK under 2:1 0:0,1:0,1:1
01.11.2018 18:30 Ringerike IHK Sapsborg Sparta under 2:1ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
09.10.2018 18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK under 5:0 2:0,3:0,0:0
13.09.2018 18:30 Ringerike IHK Sapsborg Sparta under 1:3 1:2,0:1,0:0

Sapsborg Sparta

7 - 3 - 0

Ringerike IHK

Sapsborg Sparta


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.22 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker over 4:3 2:1,1:0,1:2
22.02.22 18:30 Sapsborg Sparta Stjernen under 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,-:-
19.02.22 16:00 Grüner Sapsborg Sparta over 0:7 0:4,0:1,0:2
15.02.22 18:30 Sapsborg Sparta Manglerud over 7:0 4:0,1:0,2:0
10.02.22 19:00 Sapsborg Sparta Storhamar under 0:2 0:0,0:2,0:0
05.02.22 15:30 Valerenga Oslo Sapsborg Sparta over 2:4 0:3,0:0,2:1
03.02.22 18:30 Manglerud Sapsborg Sparta over 0:6 0:3,0:1,0:2
01.02.22 19:00 Frisk/Asker Sapsborg Sparta over 4:7 3:2,0:3,1:2
20.01.22 18:00 Stavanger Sapsborg Sparta under 4:1 1:0,1:1,2:0
15.01.22 15:30 Sapsborg Sparta Lillehammer over 4:2 1:1,0:1,3:0
13.01.22 18:30 Ringerike IHK Sapsborg Sparta over 1:5 0:2,1:1,0:2
09.01.22 18:00 Storhamar Sapsborg Sparta under 1:3 0:1,1:2,0:0
04.01.22 19:00 Sapsborg Sparta Valerenga Oslo under 3:2 1:1,0:1,2:0
30.12.21 19:00 Sapsborg Sparta Stjernen under 2:3 2:1,0:0,0:2
28.12.21 19:00 Stjernen Sapsborg Sparta under 3:2 1:1,1:1,1:0
11.12.21 16:00 Sapsborg Sparta Grüner under 3:2 1:0,1:2,1:0
04.12.21 15:30 Sapsborg Sparta Stavanger under 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,2:1
02.12.21 18:30 Lillehammer Sapsborg Sparta under 2:1 1:1,0:0,1:0
27.11.21 16:00 Sapsborg Sparta Ringerike IHK over 5:4 1:0,3:3,1:1
23.11.21 19:00 Sapsborg Sparta Frisk/Asker under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
20.11.21 15:30 Valerenga Oslo Sapsborg Sparta over 4:2 1:1,0:1,3:0
18.11.21 19:00 Grüner Sapsborg Sparta over 2:4 0:1,2:1,0:2
16.11.21 18:30 Sapsborg Sparta Lillehammer over 5:2 0:0,3:0,2:2
06.11.21 14:30 Sapsborg Sparta Storhamar over 6:1 1:0,3:1,2:0
04.11.21 18:30 Sapsborg Sparta Manglerud under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
30.10.21 18:00 Stavanger Sapsborg Sparta over 5:2 2:0,2:1,1:1
23.10.21 16:00 Ringerike IHK Sapsborg Sparta over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
21.10.21 18:30 Frisk/Asker Sapsborg Sparta over 3:4 2:0,1:4,0:0
16.10.21 16:00 Sapsborg Sparta Valerenga Oslo under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:1
14.10.21 18:30 Sapsborg Sparta Grüner under 3:2 2:1,0:1,1:0
09.10.21 16:00 Stjernen Sapsborg Sparta under 4:1 2:0,1:1,1:0
07.10.21 19:00 Storhamar Sapsborg Sparta over 4:3 2:1,2:2,0:0
02.10.21 16:00 Manglerud Sapsborg Sparta over 2:4 1:1,0:2,1:1
30.09.21 19:00 Sapsborg Sparta Stavanger under 1:2 1:1,0:1,0:0
25.09.21 16:00 Lillehammer Sapsborg Sparta under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
23.09.21 18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
21.09.21 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker over 5:2 2:1,1:0,2:1
18.09.21 16:00 Valerenga Oslo Sapsborg Sparta under 1:2 0:0,1:2,0:0
16.09.21 18:30 Sapsborg Sparta Stjernen under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
11.09.21 15:00 Grüner Sapsborg Sparta under 1:4 1:1,0:1,0:2

Ringerike IHK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.22 18:30 Ringerike IHK Valerenga Oslo under 2:3 0:1,1:1,1:1
22.02.22 18:00 Stavanger Ringerike IHK under 4:1 1:0,2:0,1:1
19.02.22 16:00 Ringerike IHK Storhamar under 0:2 0:0,0:0,0:2
17.02.22 18:30 Ringerike IHK Frisk/Asker over 3:4 1:2,0:1,2:1
15.02.22 18:30 Lillehammer Ringerike IHK under 3:0 1:0,2:0,0:0
08.02.22 18:30 Manglerud Ringerike IHK under 2:3 2:1,0:1,0:1
06.02.22 17:00 Stjernen Ringerike IHK over 6:1 3:1,2:0,1:0
03.02.22 18:00 Ringerike IHK Stavanger under 1:3 0:0,1:1,0:2
13.01.22 18:30 Ringerike IHK Sapsborg Sparta over 1:5 0:2,1:1,0:2
11.01.22 18:30 Ringerike IHK Storhamar under 3:0 1:0,1:0,1:0
09.01.22 15:30 Valerenga Oslo Ringerike IHK over 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
30.12.21 18:30 Ringerike IHK Grüner under 3:1 1:1,0:0,2:0
28.12.21 19:00 Grüner Ringerike IHK over 4:5sn 2:2,1:2,1:0,0:0,0:1
09.12.21 18:30 Ringerike IHK Manglerud over 7:2 2:1,1:0,4:1
05.12.21 17:00 Lillehammer Ringerike IHK over 7:0 2:0,2:0,3:0
30.11.21 19:00 Ringerike IHK Frisk/Asker over 2:7 1:1,1:2,0:4
27.11.21 16:00 Sapsborg Sparta Ringerike IHK over 5:4 1:0,3:3,1:1
25.11.21 18:30 Ringerike IHK Valerenga Oslo over 4:2 1:1,1:0,2:1
20.11.21 16:00 Ringerike IHK Stjernen over 2:4 2:1,0:2,0:1
18.11.21 18:30 Storhamar Ringerike IHK over 4:5pp 0:1,2:1,2:2,0:1
06.11.21 16:00 Manglerud Ringerike IHK over 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
04.11.21 18:30 Ringerike IHK Stavanger under 0:3 0:2,0:0,0:1
30.10.21 16:00 Ringerike IHK Lillehammer under 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
28.10.21 18:30 Frisk/Asker Ringerike IHK under 3:0 0:0,1:0,2:0
23.10.21 16:00 Ringerike IHK Sapsborg Sparta over 3:4pp 2:0,0:1,1:2,0:1
21.10.21 18:30 Valerenga Oslo Ringerike IHK over 3:4sn 0:1,1:2,2:0,0:0,0:1
16.10.21 16:00 Ringerike IHK Stjernen over 6:7 3:0,2:3,1:4
14.10.21 18:30 Storhamar Ringerike IHK over 3:4pp 1:3,0:0,2:0,0:1
09.10.21 16:00 Grüner Ringerike IHK under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:2
07.10.21 18:30 Ringerike IHK Manglerud over 6:3 1:1,4:2,1:0
02.10.21 16:00 Stavanger Ringerike IHK under 4:1 2:1,2:0,0:0
30.09.21 18:30 Ringerike IHK Lillehammer under 0:3 0:0,0:2,0:1
26.09.21 17:00 Ringerike IHK Frisk/Asker over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
23.09.21 18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
21.09.21 18:30 Ringerike IHK Valerenga Oslo under 2:3 0:0,0:3,2:0
18.09.21 16:00 Stjernen Ringerike IHK under 3:2 0:1,2:1,1:0
16.09.21 18:30 Ringerike IHK Grüner over 7:2 1:1,3:1,3:0
11.09.21 15:00 Storhamar Ringerike IHK under 3:2 1:0,2:1,0:1

Sapsborg Sparta


nenájdený žiadny zápas

Ringerike IHK


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0