Grüner VS Storhamar


Grüner

Storhamar

Grüner (T1) VS Storhamar (T2)

Grüner

Storhamar

Zaujímavé

Grüner

  • Mužsvo Grüner prehralo až 65% svojích zápasov. 15 prehier z 23 odohraných zápasov.
  • Počet remíz tímu Grüner je až 6 z celkového počtu 23 zápasov, čo je až 26%.
  • Grüner už 9 zápasov v rade nevyhrali.

Storhamar

  • 26% zápasov tímu Storhamar skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 6 z celkového počtu 23 zápasov.
  • Tím Storhamar odohral až 15 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 65% z celkového počtu 23 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 90% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 10 zápasov.
  • 80% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Elite Series / 2021/2022
02.12.2021 18:30 Storhamar Grüner under 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
28.10.2021 19:00 Grüner Storhamar under 1:2 0:1,0:0,1:1
26.09.2021 15:00 Storhamar Grüner over 5:1 1:0,3:0,1:1
Nórsko / Elite Series / 2020/2021
17.12.2020 18:30 Grüner Storhamar over 1:8 1:1,0:2,0:5
22.10.2020 18:30 Storhamar Grüner over 5:3 4:0,1:2,0:1
Nórsko / Elite Series / 2019/2020
27.02.2020 18:30 Grüner Storhamar over 3:7 0:2,2:2,1:3
23.01.2020 18:30 Storhamar Grüner over 6:3 4:0,1:2,1:1
07.12.2019 16:00 Grüner Storhamar over 2:9 1:4,1:3,0:2
31.10.2019 18:30 Storhamar Grüner over 7:5 4:0,2:4,1:1
28.09.2019 16:00 Grüner Storhamar over 0:9 0:2,0:5,0:2

Grüner

0 - 1 - 9

Storhamar

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.12.21 18:30 Storhamar Grüner under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
28.11.21 18:00 Grüner Manglerud over 2:6 1:1,0:2,1:3
25.11.21 18:00 Stavanger Grüner over 6:0 2:0,1:0,3:0
20.11.21 16:00 Lillehammer Grüner under 3:1 1:0,2:0,0:1
18.11.21 19:00 Grüner Sapsborg Sparta over 2:4 0:1,2:1,0:2
06.11.21 16:00 Valerenga Oslo Grüner over 6:2 1:0,4:0,1:2
04.11.21 18:30 Stjernen Grüner over 6:1 1:1,3:0,2:0
30.10.21 16:00 Grüner Frisk/Asker over 4:7 1:3,2:1,1:3
28.10.21 19:00 Grüner Storhamar under 1:2 0:1,0:0,1:1
23.10.21 16:00 Manglerud Grüner over 1:5 1:0,0:0,0:5
21.10.21 19:00 Grüner Stavanger under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
17.10.21 17:00 Lillehammer Grüner under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
14.10.21 18:30 Sapsborg Sparta Grüner under 3:2 2:1,0:1,1:0
09.10.21 16:00 Grüner Ringerike IHK under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:2
07.10.21 19:00 Grüner Valerenga Oslo over 2:5 0:0,1:2,1:3
02.10.21 16:00 Grüner Stjernen under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:2
30.09.21 18:30 Frisk/Asker Grüner over 6:2 0:0,4:1,2:1
26.09.21 15:00 Storhamar Grüner over 5:1 1:0,3:0,1:1
23.09.21 19:00 Grüner Manglerud under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.09.21 18:00 Stavanger Grüner over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
18.09.21 16:00 Grüner Lillehammer under 1:3 0:0,1:1,0:2
16.09.21 18:30 Ringerike IHK Grüner over 7:2 1:1,3:1,3:0
11.09.21 15:00 Grüner Sapsborg Sparta under 1:4 1:1,0:1,0:2

Storhamar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
02.12.21 18:30 Storhamar Grüner under 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
27.11.21 15:30 Frisk/Asker Storhamar over 5:3 3:1,1:2,1:0
25.11.21 19:00 Manglerud Storhamar under 1:2 0:0,1:1,0:1
20.11.21 18:00 Storhamar Stavanger over 5:4pp 3:3,1:0,0:1,1:0
18.11.21 18:30 Storhamar Ringerike IHK over 4:5pp 0:1,2:1,2:2,0:1
06.11.21 14:30 Sapsborg Sparta Storhamar over 6:1 1:0,3:1,2:0
04.11.21 19:00 Valerenga Oslo Storhamar over 6:5sn 2:1,1:3,2:1,0:0,2:1
30.10.21 16:00 Storhamar Stjernen under 2:3 0:2,1:1,1:0
28.10.21 19:00 Grüner Storhamar under 1:2 0:1,0:0,1:1
24.10.21 17:30 Storhamar Frisk/Asker over 5:2 2:1,1:1,2:0
21.10.21 18:30 Storhamar Manglerud over 5:4 3:2,2:0,0:2
16.10.21 18:00 Stavanger Storhamar over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
14.10.21 18:30 Storhamar Ringerike IHK over 3:4pp 1:3,0:0,2:0,0:1
09.10.21 16:00 Storhamar Lillehammer under 2:3 0:1,0:2,2:0
07.10.21 19:00 Storhamar Sapsborg Sparta over 4:3 2:1,2:2,0:0
02.10.21 18:00 Storhamar Valerenga Oslo under 4:1 0:1,1:0,3:0
30.09.21 18:30 Stjernen Storhamar over 5:2 0:1,4:1,1:0
26.09.21 15:00 Storhamar Grüner over 5:1 1:0,3:0,1:1
23.09.21 19:00 Frisk/Asker Storhamar under 4:1 1:0,1:0,2:1
21.09.21 18:30 Manglerud Storhamar over 3:4 1:2,1:0,1:2
18.09.21 16:00 Storhamar Stavanger over 7:4 1:2,4:2,2:0
16.09.21 18:30 Lillehammer Storhamar over 5:4 1:2,2:1,2:1
11.09.21 15:00 Storhamar Ringerike IHK under 3:2 1:0,2:1,0:1

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
07.12.2021 19:00 Grüner Stjernen H2H
09.12.2021 18:30 Valerenga Oslo Grüner H2H
11.12.2021 16:00 Sapsborg Sparta Grüner H2H
28.12.2021 19:00 Grüner Ringerike IHK H2H
30.12.2021 18:30 Ringerike IHK Grüner H2H
06.01.2022 19:00 Grüner Lillehammer H2H
08.01.2022 16:00 Grüner Stavanger H2H
13.01.2022 18:30 Manglerud Grüner H2H
15.01.2022 16:00 Storhamar Grüner H2H
20.01.2022 19:00 Grüner Frisk/Asker H2H
22.01.2022 16:00 Grüner Valerenga Oslo H2H
27.01.2022 18:30 Stjernen Grüner H2H
29.01.2022 16:00 Ringerike IHK Grüner H2H
19.02.2022 16:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
22.02.2022 19:00 Grüner Lillehammer H2H
24.02.2022 18:00 Stavanger Grüner H2H
27.02.2022 17:00 Grüner Manglerud H2H
03.03.2022 18:30 Frisk/Asker Grüner H2H
05.03.2022 16:00 Grüner Storhamar H2H
08.03.2022 19:00 Grüner Stjernen H2H
10.03.2022 19:00 Valerenga Oslo Grüner H2H

Storhamar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.12.2021 18:00 Stjernen Storhamar H2H
07.12.2021 18:30 Storhamar Valerenga Oslo H2H
19:00 Storhamar Sapsborg Sparta H2H
11.12.2021 15:30 Ringerike IHK Storhamar H2H
28.12.2021 18:30 Lillehammer Storhamar H2H
30.12.2021 18:30 Storhamar Lillehammer H2H
06.01.2022 18:00 Stavanger Storhamar H2H
09.01.2022 17:00 Storhamar Manglerud H2H
13.01.2022 18:30 Storhamar Frisk/Asker H2H
15.01.2022 16:00 Storhamar Grüner H2H
20.01.2022 18:30 Storhamar Stjernen H2H
22.01.2022 16:00 Sapsborg Sparta Storhamar H2H
27.01.2022 18:30 Valerenga Oslo Storhamar H2H
29.01.2022 16:00 Storhamar Lillehammer H2H
19.02.2022 16:00 Ringerike IHK Storhamar H2H
22.02.2022 18:00 Storhamar Stavanger H2H
24.02.2022 18:30 Manglerud Storhamar H2H
01.03.2022 18:30 Frisk/Asker Storhamar H2H
03.03.2022 18:30 Stjernen Storhamar H2H
05.03.2022 16:00 Grüner Storhamar H2H
08.03.2022 18:30 Storhamar Valerenga Oslo H2H
10.03.2022 19:00 Sapsborg Sparta Storhamar H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stjernen 23 10 4 1 3 31 86 55 51
2. Stavanger 22 9 4 1 3 34 78 44 48
3. Frisk/Asker 23 9 3 1 6 25 89 64 43
4. Sapsborg Sparta 23 5 5 2 4 14 69 55 42
5. Valerenga Oslo 22 5 4 5 -1 15 73 58 40
6. Storhamar 23 8 2 4 3 1 78 77 38
7. Lillehammer 23 7 2 5 2 -2 66 68 36
8. Ringerike IHK 23 -2 5 4 7 -13 67 80 23
9. Grüner 23 1 1 5 10 -48 43 91 13
10. Manglerud 23 0 1 3 15 -57 46 103 8
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Storhamar 13 5 2 2 0 14 51 37 27
2. Sapsborg Sparta 11 2 3 2 -1 13 36 23 23
3. Stavanger 10 4 2 0 2 20 41 21 22
4. Stjernen 11 7 0 1 2 12 37 25 22
5. Frisk/Asker 11 7 0 1 2 14 40 26 22
6. Lillehammer 12 5 0 4 -1 0 33 33 19
7. Valerenga Oslo 10 3 1 4 -3 5 35 30 18
8. Ringerike IHK 12 3 0 3 3 -8 37 45 12
9. Grüner 11 1 0 3 4 -20 20 40 6
10. Manglerud 13 -1 1 2 8 -37 24 61 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stjernen 12 3 4 0 1 19 49 30 29
2. Stavanger 12 5 2 1 1 14 37 23 26
3. Valerenga Oslo 12 2 3 1 2 10 38 28 22
4. Frisk/Asker 12 2 3 0 4 11 49 38 21
5. Sapsborg Sparta 12 3 2 0 5 1 33 32 19
6. Lillehammer 11 2 2 1 3 -2 33 35 17
7. Ringerike IHK 11 -5 5 1 4 -5 30 35 11
8. Storhamar 10 3 0 2 3 -13 27 40 11
9. Grüner 12 0 1 2 6 -28 23 51 7
10. Manglerud 10 1 0 1 7 -20 22 42 4