Grüner VS Frisk/Asker


Grüner

Frisk/Asker

Grüner (T1) VS Frisk/Asker (T2)

Grüner

Frisk/Asker

Zaujímavé

Grüner

  • Mužsvo Grüner prehralo až 67% svojích zápasov. 14 prehier z 21 odohraných zápasov.
  • Grüner už 8 zápasov v rade neremízovali.
  • Grüner ťahá aktuálne sériu 7 prehier v rade.
  • Grüner už 7 zápasov v rade nevyhrali.

Frisk/Asker

  • Tím Frisk/Asker odohral až 13 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 59% z celkového počtu 22 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 89% vzájomných zápasov, čo je 8 výhier z 9 zápasov.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 9 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Elite Series / 2021/2022
30.10.2021 16:00 Grüner Frisk/Asker over 4:7 1:3,2:1,1:3
30.09.2021 18:30 Frisk/Asker Grüner over 6:2 0:0,4:1,2:1
Nórsko / Elite Series / 2020/2021
19.11.2020 18:30 Grüner Frisk/Asker over 1:10 0:3,0:3,1:4
18.10.2020 17:00 Frisk/Asker Grüner over 5:1 2:1,2:0,1:0
Nórsko / Elite Series / 2019/2020
29.02.2020 16:00 Grüner Frisk/Asker under 1:2 1:2,0:0,0:0
26.01.2020 16:30 Frisk/Asker Grüner under 3:2 1:1,2:0,0:1
19.12.2019 18:30 Grüner Frisk/Asker over 6:3 0:1,4:0,2:2
03.11.2019 17:00 Frisk/Asker Grüner over 7:2 1:0,3:1,3:1
03.10.2019 18:30 Grüner Frisk/Asker under 2:3 0:1,2:1,0:1

Grüner

1 - 0 - 8

Frisk/Asker

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
25.11.21 18:00 Stavanger Grüner over 6:0 2:0,1:0,3:0
20.11.21 16:00 Lillehammer Grüner under 3:1 1:0,2:0,0:1
18.11.21 19:00 Grüner Sapsborg Sparta over 2:4 0:1,2:1,0:2
06.11.21 16:00 Valerenga Oslo Grüner over 6:2 1:0,4:0,1:2
04.11.21 18:30 Stjernen Grüner over 6:1 1:1,3:0,2:0
30.10.21 16:00 Grüner Frisk/Asker over 4:7 1:3,2:1,1:3
28.10.21 19:00 Grüner Storhamar under 1:2 0:1,0:0,1:1
23.10.21 16:00 Manglerud Grüner over 1:5 1:0,0:0,0:5
21.10.21 19:00 Grüner Stavanger under 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
17.10.21 17:00 Lillehammer Grüner under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
14.10.21 18:30 Sapsborg Sparta Grüner under 3:2 2:1,0:1,1:0
09.10.21 16:00 Grüner Ringerike IHK under 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:2
07.10.21 19:00 Grüner Valerenga Oslo over 2:5 0:0,1:2,1:3
02.10.21 16:00 Grüner Stjernen under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:2
30.09.21 18:30 Frisk/Asker Grüner over 6:2 0:0,4:1,2:1
26.09.21 15:00 Storhamar Grüner over 5:1 1:0,3:0,1:1
23.09.21 19:00 Grüner Manglerud under 2:1 2:0,0:0,0:1
21.09.21 18:00 Stavanger Grüner over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
18.09.21 16:00 Grüner Lillehammer under 1:3 0:0,1:1,0:2
16.09.21 18:30 Ringerike IHK Grüner over 7:2 1:1,3:1,3:0
11.09.21 15:00 Grüner Sapsborg Sparta under 1:4 1:1,0:1,0:2

Frisk/Asker


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
27.11.21 15:30 Frisk/Asker Storhamar over 5:3 3:1,1:2,1:0
23.11.21 19:00 Sapsborg Sparta Frisk/Asker under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
21.11.21 17:00 Frisk/Asker Manglerud under 2:1 1:0,0:1,1:0
18.11.21 18:30 Frisk/Asker Stavanger under 1:2 1:0,0:0,0:2
06.11.21 18:00 Stjernen Frisk/Asker over 2:4 1:1,0:2,1:1
04.11.21 18:30 Lillehammer Frisk/Asker over 3:4sn 0:0,0:2,3:1,0:0,0:1
30.10.21 16:00 Grüner Frisk/Asker over 4:7 1:3,2:1,1:3
28.10.21 18:30 Frisk/Asker Ringerike IHK under 3:0 0:0,1:0,2:0
24.10.21 17:30 Storhamar Frisk/Asker over 5:2 2:1,1:1,2:0
21.10.21 18:30 Frisk/Asker Sapsborg Sparta over 3:4 2:0,1:4,0:0
16.10.21 16:00 Manglerud Frisk/Asker under 0:5 0:1,0:0,0:4
14.10.21 18:00 Stavanger Frisk/Asker over 5:6 2:3,1:3,2:0
09.10.21 16:00 Frisk/Asker Valerenga Oslo over 6:7sn 3:3,2:2,1:1,0:0,0:1
07.10.21 18:30 Frisk/Asker Stjernen under 1:2 1:2,0:0,0:0
02.10.21 16:00 Lillehammer Frisk/Asker over 5:4 1:2,1:2,3:0
30.09.21 18:30 Frisk/Asker Grüner over 6:2 0:0,4:1,2:1
28.09.21 18:30 Frisk/Asker Stavanger under 3:1 0:0,2:0,1:1
26.09.21 17:00 Ringerike IHK Frisk/Asker over 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
23.09.21 19:00 Frisk/Asker Storhamar under 4:1 1:0,1:0,2:1
21.09.21 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker over 5:2 2:1,1:0,2:1
18.09.21 16:00 Frisk/Asker Manglerud over 6:3 1:1,3:2,2:0
16.09.21 19:00 Valerenga Oslo Frisk/Asker under 3:2 1:1,0:0,2:1

Grüner


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
28.11.2021 18:00 Grüner Manglerud H2H
02.12.2021 18:30 Storhamar Grüner H2H
04.12.2021 16:00 Frisk/Asker Grüner H2H
07.12.2021 19:00 Grüner Stjernen H2H
09.12.2021 18:30 Valerenga Oslo Grüner H2H
11.12.2021 16:00 Sapsborg Sparta Grüner H2H
28.12.2021 19:00 Grüner Ringerike IHK H2H
30.12.2021 18:30 Ringerike IHK Grüner H2H
06.01.2022 19:00 Grüner Lillehammer H2H
08.01.2022 16:00 Grüner Stavanger H2H
13.01.2022 18:30 Manglerud Grüner H2H
15.01.2022 16:00 Storhamar Grüner H2H
20.01.2022 19:00 Grüner Frisk/Asker H2H
22.01.2022 16:00 Grüner Valerenga Oslo H2H
27.01.2022 18:30 Stjernen Grüner H2H
29.01.2022 16:00 Ringerike IHK Grüner H2H
19.02.2022 16:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
22.02.2022 19:00 Grüner Lillehammer H2H
24.02.2022 18:00 Stavanger Grüner H2H
27.02.2022 17:00 Grüner Manglerud H2H
03.03.2022 18:30 Frisk/Asker Grüner H2H
05.03.2022 16:00 Grüner Storhamar H2H
08.03.2022 19:00 Grüner Stjernen H2H
10.03.2022 19:00 Valerenga Oslo Grüner H2H

Frisk/Asker


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
30.11.2021 19:00 Ringerike IHK Frisk/Asker H2H
04.12.2021 16:00 Frisk/Asker Grüner H2H
07.12.2021 18:30 Lillehammer Frisk/Asker H2H
09.12.2021 19:00 Frisk/Asker Stjernen H2H
11.12.2021 16:00 Stavanger Frisk/Asker H2H
28.12.2021 18:30 Frisk/Asker Valerenga Oslo H2H
30.12.2021 18:30 Valerenga Oslo Frisk/Asker H2H
06.01.2022 18:30 Manglerud Frisk/Asker H2H
08.01.2022 16:00 Frisk/Asker Sapsborg Sparta H2H
13.01.2022 18:30 Storhamar Frisk/Asker H2H
15.01.2022 16:00 Frisk/Asker Ringerike IHK H2H
20.01.2022 19:00 Grüner Frisk/Asker H2H
22.01.2022 16:00 Stjernen Frisk/Asker H2H
27.01.2022 18:30 Frisk/Asker Lillehammer H2H
29.01.2022 16:00 Valerenga Oslo Frisk/Asker H2H
19.02.2022 16:00 Frisk/Asker Stavanger H2H
22.02.2022 18:30 Frisk/Asker Manglerud H2H
24.02.2022 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker H2H
01.03.2022 18:30 Frisk/Asker Storhamar H2H
03.03.2022 18:30 Frisk/Asker Grüner H2H
05.03.2022 16:00 Ringerike IHK Frisk/Asker H2H
08.03.2022 18:30 Frisk/Asker Lillehammer H2H
10.03.2022 19:00 Frisk/Asker Stjernen H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stjernen 21 9 4 1 2 31 79 48 48
2. Stavanger 21 8 4 1 3 29 73 44 45
3. Sapsborg Sparta 22 5 5 2 3 15 68 53 42
4. Frisk/Asker 22 8 3 1 6 20 82 62 40
5. Valerenga Oslo 21 4 4 5 -1 13 70 57 37
6. Storhamar 22 9 1 4 3 0 76 76 36
7. Lillehammer 21 6 2 5 1 -1 63 64 33
8. Ringerike IHK 22 -2 5 4 6 -8 65 73 23
9. Grüner 21 1 1 4 10 -43 40 83 12
10. Manglerud 21 -1 1 3 14 -56 38 94 5
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Storhamar 12 6 1 2 0 13 49 36 25
2. Sapsborg Sparta 11 2 3 2 -1 13 36 23 23
3. Stjernen 10 7 0 1 1 17 37 20 22
4. Stavanger 10 4 2 0 2 20 41 21 22
5. Frisk/Asker 11 7 0 1 2 14 40 26 22
6. Lillehammer 11 4 0 4 -1 -1 31 32 16
7. Valerenga Oslo 9 2 1 4 -3 3 32 29 15
8. Ringerike IHK 11 3 0 3 2 -3 35 38 12
9. Grüner 10 1 0 3 3 -16 18 34 6
10. Manglerud 12 -1 1 2 7 -32 22 54 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stjernen 11 2 4 0 1 14 42 28 26
2. Stavanger 11 4 2 1 1 9 32 23 23
3. Valerenga Oslo 12 2 3 1 2 10 38 28 22
4. Sapsborg Sparta 11 3 2 0 4 2 32 30 19
5. Frisk/Asker 11 1 3 0 4 6 42 36 18
6. Lillehammer 10 2 2 1 2 0 32 32 17
7. Ringerike IHK 11 -5 5 1 4 -5 30 35 11
8. Storhamar 10 3 0 2 3 -13 27 40 11
9. Grüner 11 0 1 1 7 -27 22 49 6
10. Manglerud 9 0 0 1 7 -24 16 40 1