Sapsborg Sparta VS Grüner


Sapsborg Sparta

Grüner

Sapsborg Sparta (T1) VS Grüner (T2)

Sapsborg Sparta

Grüner

Zaujímavé

Sapsborg Sparta

    Grüner

      H2H

      • Z 6 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 6, čo je 100%.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 4 z 6 vzájomných zápasov, čo je 67%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Nórsko / Elite Series / 2020/2021
      03.10.2020 16:00 Sapsborg Sparta Grüner under 4:0 2:0,1:0,1:0
      Nórsko / Elite Series / 2019/2020
      13.02.2020 18:30 Sapsborg Sparta Grüner over 6:1 2:0,2:1,2:0
      09.01.2020 18:30 Grüner Sapsborg Sparta under 1:2 1:1,0:1,0:0
      23.11.2019 16:00 Sapsborg Sparta Grüner over 9:3 3:1,3:0,3:2
      29.10.2019 18:30 Grüner Sapsborg Sparta under 1:4 0:0,0:3,1:1
      17.10.2019 19:00 Sapsborg Sparta Grüner under 5:0 1:0,2:0,2:0

      Sapsborg Sparta

      6 - 0 - 0

      Grüner

      Sapsborg Sparta


      nenájdený žiadny zápas

      Grüner


      nenájdený žiadny zápas

      Sapsborg Sparta


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      11.09.2021 15:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
      16.09.2021 18:30 Sapsborg Sparta Stjernen H2H
      18.09.2021 16:00 Valerenga Oslo Sapsborg Sparta H2H
      21.09.2021 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker H2H
      23.09.2021 18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK H2H
      25.09.2021 16:00 Lillehammer Sapsborg Sparta H2H
      30.09.2021 18:00 Sapsborg Sparta Stavanger H2H
      02.10.2021 16:00 Manglerud Sapsborg Sparta H2H
      07.10.2021 18:30 Storhamar Sapsborg Sparta H2H
      09.10.2021 16:00 Stjernen Sapsborg Sparta H2H
      14.10.2021 18:30 Sapsborg Sparta Grüner H2H
      16.10.2021 16:00 Sapsborg Sparta Valerenga Oslo H2H
      21.10.2021 18:30 Frisk/Asker Sapsborg Sparta H2H
      23.10.2021 16:00 Ringerike IHK Sapsborg Sparta H2H
      28.10.2021 18:30 Sapsborg Sparta Lillehammer H2H
      30.10.2021 16:00 Stavanger Sapsborg Sparta H2H
      04.11.2021 18:30 Sapsborg Sparta Manglerud H2H
      06.11.2021 16:00 Sapsborg Sparta Storhamar H2H
      18.11.2021 19:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
      20.11.2021 16:00 Valerenga Oslo Sapsborg Sparta H2H
      25.11.2021 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker H2H
      27.11.2021 16:00 Sapsborg Sparta Ringerike IHK H2H
      02.12.2021 18:30 Lillehammer Sapsborg Sparta H2H
      04.12.2021 16:00 Sapsborg Sparta Stavanger H2H
      07.12.2021 18:30 Manglerud Sapsborg Sparta H2H
      09.12.2021 18:30 Storhamar Sapsborg Sparta H2H
      11.12.2021 16:00 Sapsborg Sparta Grüner H2H
      28.12.2021 18:30 Stjernen Sapsborg Sparta H2H
      30.12.2021 18:30 Sapsborg Sparta Stjernen H2H
      06.01.2022 18:30 Sapsborg Sparta Valerenga Oslo H2H
      08.01.2022 16:00 Frisk/Asker Sapsborg Sparta H2H
      13.01.2022 18:30 Ringerike IHK Sapsborg Sparta H2H
      15.01.2022 16:00 Sapsborg Sparta Lillehammer H2H
      20.01.2022 18:00 Stavanger Sapsborg Sparta H2H
      22.01.2022 16:00 Sapsborg Sparta Storhamar H2H
      27.01.2022 18:30 Sapsborg Sparta Manglerud H2H
      29.01.2022 16:00 Sapsborg Sparta Stjernen H2H
      19.02.2022 16:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
      22.02.2022 18:30 Valerenga Oslo Sapsborg Sparta H2H
      24.02.2022 18:30 Sapsborg Sparta Frisk/Asker H2H
      26.02.2022 16:00 Sapsborg Sparta Ringerike IHK H2H
      03.03.2022 18:00 Sapsborg Sparta Stavanger H2H
      05.03.2022 16:00 Lillehammer Sapsborg Sparta H2H
      08.03.2022 18:30 Manglerud Sapsborg Sparta H2H
      10.03.2022 19:00 Sapsborg Sparta Storhamar H2H

      Grüner


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      11.09.2021 15:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
      16.09.2021 18:30 Ringerike IHK Grüner H2H
      18.09.2021 16:00 Grüner Lillehammer H2H
      21.09.2021 18:00 Stavanger Grüner H2H
      23.09.2021 19:00 Grüner Manglerud H2H
      26.09.2021 17:00 Storhamar Grüner H2H
      30.09.2021 18:30 Frisk/Asker Grüner H2H
      02.10.2021 16:00 Grüner Stjernen H2H
      07.10.2021 19:00 Grüner Valerenga Oslo H2H
      09.10.2021 16:00 Grüner Ringerike IHK H2H
      14.10.2021 18:30 Sapsborg Sparta Grüner H2H
      17.10.2021 17:00 Lillehammer Grüner H2H
      21.10.2021 19:00 Grüner Stavanger H2H
      23.10.2021 16:00 Manglerud Grüner H2H
      28.10.2021 19:00 Grüner Storhamar H2H
      30.10.2021 16:00 Grüner Frisk/Asker H2H
      04.11.2021 18:30 Stjernen Grüner H2H
      06.11.2021 16:00 Valerenga Oslo Grüner H2H
      18.11.2021 19:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
      20.11.2021 16:00 Lillehammer Grüner H2H
      25.11.2021 18:00 Stavanger Grüner H2H
      28.11.2021 17:00 Grüner Manglerud H2H
      02.12.2021 18:30 Storhamar Grüner H2H
      04.12.2021 16:00 Frisk/Asker Grüner H2H
      07.12.2021 19:00 Grüner Stjernen H2H
      09.12.2021 18:30 Valerenga Oslo Grüner H2H
      11.12.2021 16:00 Sapsborg Sparta Grüner H2H
      28.12.2021 19:00 Grüner Ringerike IHK H2H
      30.12.2021 18:30 Ringerike IHK Grüner H2H
      06.01.2022 19:00 Grüner Lillehammer H2H
      08.01.2022 16:00 Grüner Stavanger H2H
      13.01.2022 18:30 Manglerud Grüner H2H
      15.01.2022 16:00 Storhamar Grüner H2H
      20.01.2022 19:00 Grüner Frisk/Asker H2H
      22.01.2022 16:00 Grüner Valerenga Oslo H2H
      27.01.2022 18:30 Stjernen Grüner H2H
      29.01.2022 16:00 Ringerike IHK Grüner H2H
      19.02.2022 16:00 Grüner Sapsborg Sparta H2H
      22.02.2022 19:00 Grüner Lillehammer H2H
      24.02.2022 18:00 Stavanger Grüner H2H
      27.02.2022 17:00 Grüner Manglerud H2H
      03.03.2022 18:30 Frisk/Asker Grüner H2H
      05.03.2022 16:00 Grüner Storhamar H2H
      08.03.2022 19:00 Grüner Stjernen H2H
      10.03.2022 19:00 Valerenga Oslo Grüner H2H
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Lillehammer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ringerike IHK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Storhamar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Sapsborg Sparta 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Frisk/Asker 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Stavanger 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Stjernen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Grüner 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Manglerud 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Valerenga Oslo 0 0 0 0 0 0 0 0 0