Ringerike IHK VS Lillehammer


Ringerike IHK

Lillehammer

not draw --0--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Ringerike IHK (T1) VS Lillehammer (T2)

Ringerike IHK

Lillehammer

Zaujímavé

Ringerike IHK

  • Mužsvo Ringerike IHK prehralo až 76% svojích zápasov. 35 prehier z 46 odohraných zápasov.
  • Až 28 zápasov tímu Ringerike IHK skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 61%.

Lillehammer

  • Tím Lillehammer odohral až 32 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 68% z celkového počtu 47 zápasov.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 100% vzájomných zápasov, čo je 5 výhier z 5 zápasov.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 5 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nórsko / Elite Series / 2018/2019
29.01.2019 18:30 Lillehammer Ringerike IHK under 4:0 2:0,2:0,0:0
03.01.2019 18:30 Ringerike IHK Lillehammer over 4:9 2:3,0:3,2:3
29.11.2018 18:30 Lillehammer Ringerike IHK over 5:2 3:0,1:1,1:1
25.10.2018 18:30 Ringerike IHK Lillehammer under 0:2 0:0,0:1,0:1
30.09.2018 17:00 Lillehammer Ringerike IHK over 8:2 3:1,2:1,3:0

Ringerike IHK

0 - 0 - 5

Lillehammer

Ringerike IHK


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
24.02.19 17:00 Stjernen Ringerike IHK over 5:4pp 0:0,2:2,2:2,1:0
21.02.19 18:30 Ringerike IHK Stavanger over 3:5 1:2,0:2,2:1
19.02.19 18:30 Manglerud Ringerike IHK under 1:2 0:0,1:2,0:0
17.02.19 17:00 Ringerike IHK Storhamar over 1:6 1:3,0:1,0:2
14.02.19 18:30 Ringerike IHK Frisk/Asker over 3:4 0:1,2:1,1:2
03.02.19 17:00 Sapsborg Sparta Ringerike IHK over 6:2 1:1,3:0,2:1
31.01.19 18:30 Ringerike IHK Valerenga Oslo over 2:4 1:1,0:2,1:1
29.01.19 18:30 Lillehammer Ringerike IHK under 4:0 2:0,2:0,0:0
24.01.19 18:30 Ringerike IHK Stjernen over 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
19.01.19 15:00 Stavanger Ringerike IHK over 5:2 1:1,3:0,1:1
17.01.19 18:30 Ringerike IHK Manglerud under 2:3 1:2,1:1,0:0
13.01.19 17:00 Storhamar Ringerike IHK over 9:1 2:0,3:1,4:0
10.01.19 18:30 Frisk/Asker Ringerike IHK under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,2:3
08.01.19 19:00 Ringerike IHK Sapsborg Sparta over 3:6 1:3,1:2,1:1
06.01.19 17:00 Valerenga Oslo Ringerike IHK over 7:4 3:1,3:3,1:0
03.01.19 18:30 Ringerike IHK Lillehammer over 4:9 2:3,0:3,2:3
28.12.18 18:30 Stjernen Ringerike IHK under 3:1 2:1,0:0,1:0
20.12.18 18:30 Ringerike IHK Stavanger over 2:5 0:1,0:3,2:1
18.12.18 18:30 Manglerud Ringerike IHK under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,2:0
09.12.18 17:00 Ringerike IHK Storhamar under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,3:3
06.12.18 18:30 Ringerike IHK Frisk/Asker over 1:7 1:1,0:2,0:4
04.12.18 18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK under 2:1 0:0,1:0,1:1
02.12.18 17:00 Ringerike IHK Valerenga Oslo under 2:3 0:2,0:1,2:0
29.11.18 18:30 Lillehammer Ringerike IHK over 5:2 3:0,1:1,1:1
22.11.18 18:30 Frisk/Asker Ringerike IHK under 4:0 2:0,1:0,1:0
20.11.18 18:00 Stavanger Ringerike IHK under 4:0 2:0,2:0,0:0
18.11.18 17:00 Ringerike IHK Manglerud over 2:4 0:2,1:1,1:1
15.11.18 18:30 Ringerike IHK Stjernen over 3:4 1:2,0:1,2:1
03.11.18 16:00 Storhamar Ringerike IHK over 4:3 3:2,1:1,0:0
01.11.18 18:30 Ringerike IHK Sapsborg Sparta under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,2:1
28.10.18 17:00 Valerenga Oslo Ringerike IHK over 9:2 2:1,4:0,3:1
25.10.18 18:30 Ringerike IHK Lillehammer under 0:2 0:0,0:1,0:1
21.10.18 17:00 Stjernen Ringerike IHK over 5:2 2:0,2:1,1:1
18.10.18 18:00 Ringerike IHK Stavanger over 1:6 0:3,1:1,0:2
14.10.18 17:00 Manglerud Ringerike IHK over 4:2 2:0,0:0,2:2
11.10.18 18:30 Ringerike IHK Storhamar under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
09.10.18 18:30 Sapsborg Sparta Ringerike IHK under 5:0 2:0,3:0,0:0
07.10.18 17:00 Ringerike IHK Frisk/Asker over 4:5 1:2,1:1,2:2
02.10.18 18:30 Ringerike IHK Valerenga Oslo over 4:3pp 0:0,3:0,0:3,1:0
30.09.18 17:00 Lillehammer Ringerike IHK over 8:2 3:1,2:1,3:0
23.09.18 17:00 Ringerike IHK Stjernen over 3:5 0:1,2:2,1:2
20.09.18 18:00 Stavanger Ringerike IHK over 6:1 1:0,3:0,2:1
18.09.18 18:30 Ringerike IHK Manglerud under 2:0 2:0,0:0,0:0
16.09.18 17:00 Storhamar Ringerike IHK under 4:1 1:0,3:0,0:1
13.09.18 18:30 Ringerike IHK Sapsborg Sparta under 1:3 1:2,0:1,0:0
08.09.18 16:00 Frisk/Asker Ringerike IHK over 4:5sn 2:2,2:1,0:1,0:0,1:2

Lillehammer


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
28.02.19 18:30 Lillehammer Stjernen over 5:2 1:1,1:1,3:0
23.02.19 16:00 Stavanger Lillehammer under 3:1 0:1,2:0,1:0
21.02.19 18:30 Lillehammer Manglerud under 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
19.02.19 18:30 Storhamar Lillehammer under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
16.02.19 16:00 Sapsborg Sparta Lillehammer over 3:4pp 2:2,1:1,0:0,0:1
14.02.19 18:30 Lillehammer Valerenga Oslo under 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
02.02.19 16:00 Frisk/Asker Lillehammer over 4:3 2:1,1:2,1:0
29.01.19 18:30 Lillehammer Ringerike IHK under 4:0 2:0,2:0,0:0
27.01.19 17:00 Stjernen Lillehammer over 2:6 0:2,1:2,1:2
24.01.19 19:00 Lillehammer Stavanger under 3:2 1:2,1:0,1:0
20.01.19 17:00 Manglerud Lillehammer over 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
17.01.19 19:00 Lillehammer Storhamar over 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
13.01.19 17:00 Lillehammer Sapsborg Sparta over 4:2 2:0,0:0,2:2
10.01.19 18:30 Valerenga Oslo Lillehammer over 5:2 2:0,1:2,2:0
08.01.19 18:30 Lillehammer Frisk/Asker over 5:4 1:1,2:1,2:2
03.01.19 18:30 Ringerike IHK Lillehammer over 4:9 2:3,0:3,2:3
30.12.18 17:00 Lillehammer Stjernen over 6:0 0:0,5:0,1:0
28.12.18 18:00 Stavanger Lillehammer over 6:1 1:0,4:1,1:0
20.12.18 18:30 Lillehammer Manglerud over 4:3 1:1,2:1,1:1
18.12.18 19:00 Storhamar Lillehammer over 4:3 1:1,1:1,2:1
09.12.18 17:00 Lillehammer Sapsborg Sparta under 4:0 0:0,2:0,2:0
06.12.18 18:30 Lillehammer Valerenga Oslo under 1:2 0:2,0:0,1:0
04.12.18 18:30 Frisk/Asker Lillehammer over 5:4 0:4,2:0,3:0
29.11.18 18:30 Lillehammer Ringerike IHK over 5:2 3:0,1:1,1:1
25.11.18 17:00 Stjernen Lillehammer over 3:4sn 0:2,2:0,1:1,0:0,0:1
22.11.18 18:30 Valerenga Oslo Lillehammer over 5:7 3:0,2:5,0:2
20.11.18 18:30 Manglerud Lillehammer over 3:5 0:2,0:0,3:3
17.11.18 18:00 Lillehammer Storhamar under 3:2 1:0,0:2,2:0
15.11.18 18:30 Lillehammer Stavanger over 4:3 2:2,1:0,1:1
03.11.18 16:00 Sapsborg Sparta Lillehammer over 6:3 0:2,3:0,3:1
30.10.18 19:00 Lillehammer Frisk/Asker over 6:2 1:0,1:1,4:1
25.10.18 18:30 Ringerike IHK Lillehammer under 0:2 0:0,0:1,0:1
23.10.18 18:30 Lillehammer Stjernen over 9:4 4:3,3:0,2:1
20.10.18 18:00 Stavanger Lillehammer over 4:2 1:0,1:0,2:2
18.10.18 18:30 Lillehammer Manglerud over 5:2 2:0,2:0,1:2
14.10.18 17:00 Storhamar Lillehammer over 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
11.10.18 18:30 Lillehammer Sapsborg Sparta under 4:0 0:0,3:0,1:0
06.10.18 16:00 Lillehammer Valerenga Oslo over 4:2 0:0,3:1,1:1
04.10.18 18:30 Frisk/Asker Lillehammer over 3:4 2:1,0:2,1:1
30.09.18 17:00 Lillehammer Ringerike IHK over 8:2 3:1,2:1,3:0
27.09.18 18:30 Stjernen Lillehammer over 5:3 2:0,1:3,2:0
22.09.18 17:00 Lillehammer Stavanger over 1:6 0:2,0:3,1:1
20.09.18 18:30 Manglerud Lillehammer under 1:2 0:1,1:0,0:1
18.09.18 19:00 Lillehammer Storhamar under 2:3 2:1,0:1,0:1
15.09.18 18:00 Sapsborg Sparta Lillehammer under 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
13.09.18 18:30 Lillehammer Frisk/Asker over 2:5 0:2,1:2,1:1
09.09.18 17:00 Valerenga Oslo Lillehammer under 3:0 1:0,1:0,1:0

Ringerike IHK


nenájdený žiadny zápas

Lillehammer


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frisk/Asker 9 5 1 0 2 13 32 19 20
2. Stjernen 9 5 1 0 2 10 35 25 20
3. Valerenga Oslo 9 4 1 1 1 12 30 18 18
4. Sapsborg Sparta 9 2 2 0 3 7 27 20 16
5. Stavanger 8 5 0 1 1 2 20 18 16
6. Storhamar 9 4 0 2 1 10 32 22 14
7. Manglerud 9 4 0 0 5 3 26 23 12
8. Lillehammer 8 4 0 0 4 0 22 22 12
9. Ringerike IHK 9 1 0 1 6 -22 14 36 4
10. Grüner 9 0 0 0 9 -35 6 41 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stavanger 4 4 0 0 0 8 12 4 12
2. Valerenga Oslo 4 1 1 1 -1 6 12 6 9
3. Frisk/Asker 4 3 0 0 1 9 19 10 9
4. Stjernen 5 3 0 0 2 2 19 17 9
5. Sapsborg Sparta 4 -1 2 0 1 5 12 7 7
6. Storhamar 4 2 0 1 0 8 17 9 7
7. Lillehammer 5 2 0 0 3 -1 11 12 6
8. Manglerud 5 2 0 0 3 0 14 14 6
9. Ringerike IHK 4 1 0 0 3 -6 9 15 3
10. Grüner 5 0 0 0 5 -19 3 22 0
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Stjernen 4 2 1 0 0 8 16 8 11
2. Frisk/Asker 5 2 1 0 1 4 13 9 11
3. Valerenga Oslo 5 3 0 0 2 6 18 12 9
4. Sapsborg Sparta 5 3 0 0 2 2 15 13 9
5. Storhamar 5 2 0 1 1 2 15 13 7
6. Manglerud 4 2 0 0 2 3 12 9 6
7. Lillehammer 3 2 0 0 1 1 11 10 6
8. Stavanger 4 1 0 1 1 -6 8 14 4
9. Ringerike IHK 5 0 0 1 3 -16 5 21 1
10. Grüner 4 0 0 0 4 -16 3 19 0