Rostock Piranhas VS Leipzig


Rostock Piranhas

Leipzig

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Rostock Piranhas (T1) VS Leipzig (T2)

Rostock Piranhas

Leipzig

Zaujímavé

Rostock Piranhas

    Leipzig

      H2H

      • Hosťujúce mužstvo vyhralo 76% vzájomných zápasov, čo je 13 výhier z 17 zápasov.
      • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 10 z 17 vzájomných zápasov, čo je 59%.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Nemecko / Oberliga / 2021/2022
      23.01.2022 18:00 Leipzig Rostock Piranhas under 3:1 1:1,1:0,1:0
      26.12.2021 19:00 Rostock Piranhas Leipzig under 0:4 0:0,0:2,0:2
      31.10.2021 18:00 Leipzig Rostock Piranhas over 7:2 1:1,2:0,4:1
      Nemecko / Oberliga / 2020/2021
      09.03.2021 20:00 Rostock Piranhas Leipzig under 1:3 0:0,0:2,1:1
      05.03.2021 20:00 Leipzig Rostock Piranhas under 1:4 0:0,0:3,1:1
      26.02.2021 20:00 Rostock Piranhas Leipzig over 4:6 0:2,3:3,1:1
      03.02.2021 19:30 Leipzig Rostock Piranhas under 3:2 3:0,0:1,0:1
      Nemecko / Oberliga / 2019/2020
      28.02.2020 20:00 Leipzig Rostock Piranhas under 0:3 0:1,0:1,0:1
      10.01.2020 20:00 Rostock Piranhas Leipzig under 2:3 1:1,0:2,1:0
      08.12.2019 18:00 Leipzig Rostock Piranhas under 2:3 1:0,0:1,1:2
      27.10.2019 19:00 Rostock Piranhas Leipzig over 2:5 0:1,0:3,2:1
      Nemecko / Oberliga / 2018/2019
      15.02.2019 20:00 Rostock Piranhas Leipzig over 5:3 0:1,2:0,3:2
      11.01.2019 20:00 Leipzig Rostock Piranhas over 7:2 0:0,4:2,3:0
      23.11.2018 20:00 Rostock Piranhas Leipzig under 0:4 0:0,0:2,0:2
      12.10.2018 20:00 Leipzig Rostock Piranhas over 4:3 2:1,1:1,1:1
      Nemecko / Oberliga / 2017/2018
      08.12.2017 20:00 Leipzig Rostock Piranhas over 5:4 2:1,2:1,1:2
      05.11.2017 19:00 Rostock Piranhas Leipzig under 0:4 0:2,0:1,0:1

      Rostock Piranhas

      4 - 0 - 13

      Leipzig

      Rostock Piranhas


      nenájdený žiadny zápas

      Leipzig


      nenájdený žiadny zápas

      Rostock Piranhas


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      02.10.2022 18:30 Diez-Limburg Rostock Piranhas H2H
      04.10.2022 20:00 Rostock Piranhas Crocodiles Hamburg H2H
      07.10.2022 19:30 Duisburg Rostock Piranhas H2H
      09.10.2022 19:00 Rostock Piranhas Krefelder EV H2H
      14.10.2022 20:00 Essen Rostock Piranhas H2H
      18.10.2022 20:00 Leipzig Rostock Piranhas H2H
      21.10.2022 20:00 Crocodiles Hamburg Rostock Piranhas H2H
      23.10.2022 19:00 Rostock Piranhas Hannover Scorpions H2H
      25.10.2022 20:00 Hannover Scorpions Rostock Piranhas H2H
      28.10.2022 20:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers H2H
      30.10.2022 18:30 Herner EV Rostock Piranhas H2H
      01.11.2022 20:00 Rostock Piranhas Herner EV H2H
      04.11.2022 20:00 Hannover Indians Rostock Piranhas H2H
      06.11.2022 19:00 Rostock Piranhas Halle MEC H2H
      08.11.2022 20:00 Rostock Piranhas Herforder EV H2H
      11.11.2022 20:00 Erfurt EHC Rostock Piranhas H2H
      15.11.2022 20:00 Rostock Piranhas Hannover Indians H2H
      18.11.2022 20:00 Rostock Piranhas Diez-Limburg H2H
      20.11.2022 18:30 Hammer Eisbären Rostock Piranhas H2H
      25.11.2022 20:00 Rostock Piranhas Duisburg H2H
      27.11.2022 17:15 Krefelder EV Rostock Piranhas H2H
      29.11.2022 19:00 Halle MEC Rostock Piranhas H2H
      02.12.2022 20:00 Essen Rostock Piranhas H2H
      06.12.2022 20:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas H2H
      09.12.2022 20:00 Rostock Piranhas Leipzig H2H
      11.12.2022 18:00 Herforder EV Rostock Piranhas H2H
      16.12.2022 20:00 Rostock Piranhas Hammer Eisbären H2H
      18.12.2022 18:00 Diez-Limburg Rostock Piranhas H2H
      20.12.2022 20:00 Rostock Piranhas Krefelder EV H2H
      23.12.2022 20:00 Rostock Piranhas Crocodiles Hamburg H2H
      28.12.2022 20:00 Rostock Piranhas Essen H2H
      30.12.2022 20:00 Erfurt EHC Rostock Piranhas H2H
      03.01.2023 20:00 Rostock Piranhas Hannover Scorpions H2H
      06.01.2023 20:00 Rostock Piranhas Tilburg Trappers H2H
      08.01.2023 18:30 Herner EV Rostock Piranhas H2H
      10.01.2023 20:00 Duisburg Rostock Piranhas H2H
      13.01.2023 20:00 Tilburg Trappers Rostock Piranhas H2H
      15.01.2023 19:00 Rostock Piranhas Herner EV H2H
      20.01.2023 20:00 Rostock Piranhas Halle MEC H2H
      22.01.2023 19:00 Hannover Indians Rostock Piranhas H2H
      27.01.2023 20:00 Leipzig Rostock Piranhas H2H
      29.01.2023 19:00 Rostock Piranhas Herforder EV H2H
      03.02.2023 20:00 Rostock Piranhas Diez-Limburg H2H
      05.02.2023 18:30 Hammer Eisbären Rostock Piranhas H2H
      07.02.2023 20:00 Hannover Scorpions Rostock Piranhas H2H
      10.02.2023 19:30 Krefelder EV Rostock Piranhas H2H
      12.02.2023 19:00 Rostock Piranhas Duisburg H2H
      19.02.2023 19:00 Rostock Piranhas Essen H2H
      24.02.2023 20:00 Crocodiles Hamburg Rostock Piranhas H2H
      26.02.2023 18:00 Rostock Piranhas Erfurt EHC H2H
      03.03.2023 20:00 Halle MEC Rostock Piranhas H2H
      05.03.2023 18:00 Rostock Piranhas Hannover Indians H2H

      Leipzig


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      02.10.2022 18:00 Leipzig Tilburg Trappers H2H
      04.10.2022 20:00 Hannover Scorpions Leipzig H2H
      07.10.2022 20:00 Leipzig Erfurt EHC H2H
      09.10.2022 19:00 Hannover Indians Leipzig H2H
      14.10.2022 20:00 Leipzig Halle MEC H2H
      16.10.2022 18:00 Herforder EV Leipzig H2H
      18.10.2022 20:00 Leipzig Rostock Piranhas H2H
      21.10.2022 20:00 Hannover Scorpions Leipzig H2H
      23.10.2022 18:00 Leipzig Diez-Limburg H2H
      25.10.2022 20:00 Diez-Limburg Leipzig H2H
      28.10.2022 20:00 Hammer Eisbären Leipzig H2H
      30.10.2022 18:00 Leipzig Duisburg H2H
      02.11.2022 20:00 Duisburg Leipzig H2H
      04.11.2022 20:00 Leipzig Essen H2H
      08.11.2022 19:30 Crocodiles Hamburg Leipzig H2H
      11.11.2022 19:30 Krefelder EV Leipzig H2H
      16.11.2022 20:00 Essen Leipzig H2H
      18.11.2022 20:00 Tilburg Trappers Leipzig H2H
      20.11.2022 18:00 Leipzig Herner EV H2H
      25.11.2022 20:00 Erfurt EHC Leipzig H2H
      27.11.2022 18:00 Leipzig Hannover Indians H2H
      02.12.2022 20:00 Halle MEC Leipzig H2H
      04.12.2022 18:00 Leipzig Herforder EV H2H
      06.12.2022 20:00 Leipzig Hammer Eisbären H2H
      09.12.2022 20:00 Rostock Piranhas Leipzig H2H
      11.12.2022 18:00 Leipzig Crocodiles Hamburg H2H
      16.12.2022 20:00 Herner EV Leipzig H2H
      18.12.2022 18:00 Leipzig Tilburg Trappers H2H
      20.12.2022 20:00 Hannover Indians Leipzig H2H
      23.12.2022 20:00 Leipzig Hannover Scorpions H2H
      26.12.2022 20:30 Herforder EV Leipzig H2H
      28.12.2022 20:00 Leipzig Halle MEC H2H
      30.12.2022 19:30 Krefelder EV Leipzig H2H
      03.01.2023 20:00 Leipzig Diez-Limburg H2H
      06.01.2023 20:00 Hammer Eisbären Leipzig H2H
      08.01.2023 18:00 Leipzig Duisburg H2H
      10.01.2023 20:00 Leipzig Erfurt EHC H2H
      13.01.2023 20:00 Leipzig Hammer Eisbären H2H
      15.01.2023 18:30 Duisburg Leipzig H2H
      22.01.2023 18:00 Leipzig Essen H2H
      27.01.2023 20:00 Leipzig Rostock Piranhas H2H
      29.01.2023 16:00 Crocodiles Hamburg Leipzig H2H
      03.02.2023 20:00 Tilburg Trappers Leipzig H2H
      05.02.2023 18:00 Leipzig Herner EV H2H
      07.02.2023 20:00 Diez-Limburg Leipzig H2H
      10.02.2023 20:00 Leipzig Hannover Indians H2H
      12.02.2023 16:00 Erfurt EHC Leipzig H2H
      17.02.2023 20:00 Leipzig Herforder EV H2H
      19.02.2023 18:15 Halle MEC Leipzig H2H
      24.02.2023 20:00 Leipzig Hannover Scorpions H2H
      26.02.2023 18:00 Leipzig Krefelder EV H2H
      05.03.2023 18:00 Essen Leipzig H2H

      Oberliga Süd

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Weiden 1 1 0 0 0 5 5 0 3
      2. Passau Black Hawks 1 1 0 0 0 4 6 2 3
      3. Rosenheim 1 1 0 0 0 3 6 3 3
      4. Landsberg 2000 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      5. Tölzer Löwen 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      6. Peiting 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
      7. Deggendorfer 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
      8. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Riessersee 1 0 0 0 1 -3 3 6 0
      10. Füssen EV 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      11. Memmingen 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      12. Lindau 1 0 0 0 1 -4 2 6 0
      13. Klostersee 1 0 0 0 1 -5 0 5 0

      Oberliga Nord

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Hannover Scorpions 4 4 0 0 0 15 22 7 12
      2. Crocodiles Hamburg 4 2 1 0 0 15 19 4 11
      3. Leipzig 4 3 0 1 -1 8 12 4 10
      4. Herner EV 4 3 0 0 1 4 18 14 9
      5. Herforder EV 4 1 1 0 1 10 19 9 8
      6. Halle MEC 3 2 0 0 1 2 13 11 6
      7. Tilburg Trappers 4 2 0 0 2 9 24 15 6
      8. Essen 4 -2 2 1 0 -4 14 18 5
      9. Hammer Eisbären 3 1 0 1 0 -5 10 15 4
      10. Krefelder EV 3 1 0 0 2 2 12 10 3
      11. Hannover Indians 4 1 0 0 3 -5 10 15 3
      12. Diez-Limburg 3 -1 1 0 2 -16 8 24 2
      13. Duisburg 4 0 0 2 0 -15 7 22 2
      14. Rostock Piranhas 4 -1 1 0 3 -6 9 15 2
      15. Erfurt EHC 4 0 0 1 2 -14 5 19 1
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Hannover Scorpions 4 4 0 0 0 15 22 7 12
      2. Crocodiles Hamburg 4 2 1 0 0 15 19 4 11
      3. Leipzig 4 3 0 1 -1 8 12 4 10
      4. Herner EV 4 3 0 0 1 4 18 14 9
      5. Herforder EV 4 1 1 0 1 10 19 9 8
      6. Halle MEC 3 2 0 0 1 2 13 11 6
      7. Tilburg Trappers 4 2 0 0 2 9 24 15 6
      8. Essen 4 -2 2 1 0 -4 14 18 5
      9. Hammer Eisbären 3 1 0 1 0 -5 10 15 4
      10. Weiden 1 1 0 0 0 5 5 0 3
      11. Passau Black Hawks 1 1 0 0 0 4 6 2 3
      12. Rosenheim 1 1 0 0 0 3 6 3 3
      13. Landsberg 2000 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      14. Tölzer Löwen 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      15. Krefelder EV 3 1 0 0 2 2 12 10 3
      16. Hannover Indians 4 1 0 0 3 -5 10 15 3
      17. Diez-Limburg 3 -1 1 0 2 -16 8 24 2
      18. Duisburg 4 0 0 2 0 -15 7 22 2
      19. Peiting 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
      20. Rostock Piranhas 4 -1 1 0 3 -6 9 15 2
      21. Deggendorfer 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
      22. Erfurt EHC 4 0 0 1 2 -14 5 19 1
      23. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Riessersee 1 0 0 0 1 -3 3 6 0
      25. Füssen EV 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      26. Memmingen 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      27. Lindau 1 0 0 0 1 -4 2 6 0
      28. Klostersee 1 0 0 0 1 -5 0 5 0

      Oberliga Süd

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Weiden 1 1 0 0 0 5 5 0 3
      2. Passau Black Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Rosenheim 1 1 0 0 0 3 6 3 3
      4. Landsberg 2000 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      5. Tölzer Löwen 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      6. Peiting 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
      7. Deggendorfer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Riessersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Füssen EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Lindau 1 0 0 0 1 -4 2 6 0
      13. Klostersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Oberliga Nord

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Hannover Scorpions 2 2 0 0 0 9 12 3 6
      2. Crocodiles Hamburg 3 3 0 0 0 14 17 3 9
      3. Leipzig 2 1 0 1 -1 4 6 2 4
      4. Herner EV 2 1 0 0 1 0 6 6 3
      5. Herforder EV 1 1 0 0 0 2 6 4 3
      6. Halle MEC 1 1 0 0 0 1 5 4 3
      7. Tilburg Trappers 3 2 0 0 1 10 20 10 6
      8. Essen 3 -1 1 1 0 -5 7 12 3
      9. Hammer Eisbären 1 0 0 1 -1 -1 6 7 1
      10. Krefelder EV 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
      11. Hannover Indians 2 0 0 0 2 -5 6 11 0
      12. Diez-Limburg 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
      13. Duisburg 1 0 0 0 1 -8 2 10 0
      14. Rostock Piranhas 3 -1 1 0 2 -4 5 9 2
      15. Erfurt EHC 2 0 0 0 2 -11 0 11 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Crocodiles Hamburg 3 3 0 0 0 14 17 3 9
      2. Hannover Scorpions 2 2 0 0 0 9 12 3 6
      3. Tilburg Trappers 3 2 0 0 1 10 20 10 6
      4. Leipzig 2 1 0 1 -1 4 6 2 4
      5. Weiden 1 1 0 0 0 5 5 0 3
      6. Landsberg 2000 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      7. Tölzer Löwen 1 1 0 0 0 3 5 2 3
      8. Rosenheim 1 1 0 0 0 3 6 3 3
      9. Herforder EV 1 1 0 0 0 2 6 4 3
      10. Halle MEC 1 1 0 0 0 1 5 4 3
      11. Herner EV 2 1 0 0 1 0 6 6 3
      12. Essen 3 -1 1 1 0 -5 7 12 3
      13. Diez-Limburg 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
      14. Peiting 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
      15. Rostock Piranhas 3 -1 1 0 2 -4 5 9 2
      16. Hammer Eisbären 1 0 0 1 -1 -1 6 7 1
      17. Klostersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Füssen EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Riessersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Passau Black Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Deggendorfer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Krefelder EV 1 0 0 0 1 -1 2 3 0
      25. Lindau 1 0 0 0 1 -4 2 6 0
      26. Duisburg 1 0 0 0 1 -8 2 10 0
      27. Hannover Indians 2 0 0 0 2 -5 6 11 0
      28. Erfurt EHC 2 0 0 0 2 -11 0 11 0

      Oberliga Süd

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Passau Black Hawks 1 1 0 0 0 4 6 2 3
      3. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Landsberg 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Peiting 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Deggendorfer 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
      8. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Riessersee 1 0 0 0 1 -3 3 6 0
      10. Füssen EV 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      11. Memmingen 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      12. Lindau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Klostersee 1 0 0 0 1 -5 0 5 0

      Oberliga Nord

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Hannover Scorpions 2 2 0 0 0 6 10 4 6
      2. Crocodiles Hamburg 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
      3. Leipzig 2 2 0 0 0 4 6 2 6
      4. Herner EV 2 2 0 0 0 4 12 8 6
      5. Herforder EV 3 0 1 0 1 8 13 5 5
      6. Halle MEC 2 1 0 0 1 1 8 7 3
      7. Tilburg Trappers 1 0 0 0 1 -1 4 5 0
      8. Essen 1 -1 1 0 0 1 7 6 2
      9. Hammer Eisbären 2 1 0 0 1 -4 4 8 3
      10. Krefelder EV 2 1 0 0 1 3 10 7 3
      11. Hannover Indians 2 1 0 0 1 0 4 4 3
      12. Diez-Limburg 2 0 0 0 2 -17 4 21 0
      13. Duisburg 3 0 0 2 -1 -7 5 12 2
      14. Rostock Piranhas 1 0 0 0 1 -2 4 6 0
      15. Erfurt EHC 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Leipzig 2 2 0 0 0 4 6 2 6
      2. Hannover Scorpions 2 2 0 0 0 6 10 4 6
      3. Herner EV 2 2 0 0 0 4 12 8 6
      4. Herforder EV 3 0 1 0 1 8 13 5 5
      5. Passau Black Hawks 1 1 0 0 0 4 6 2 3
      6. Hannover Indians 2 1 0 0 1 0 4 4 3
      7. Krefelder EV 2 1 0 0 1 3 10 7 3
      8. Halle MEC 2 1 0 0 1 1 8 7 3
      9. Hammer Eisbären 2 1 0 0 1 -4 4 8 3
      10. Crocodiles Hamburg 1 -1 1 0 0 1 2 1 2
      11. Essen 1 -1 1 0 0 1 7 6 2
      12. Duisburg 3 0 0 2 -1 -7 5 12 2
      13. Deggendorfer 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
      14. Erfurt EHC 2 0 0 1 0 -3 5 8 1
      15. Landsberg 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Lindau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Peiting 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Tilburg Trappers 1 0 0 0 1 -1 4 5 0
      23. Memmingen 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      24. Füssen EV 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
      25. Klostersee 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
      26. Rostock Piranhas 1 0 0 0 1 -2 4 6 0
      27. Riessersee 1 0 0 0 1 -3 3 6 0
      28. Diez-Limburg 2 0 0 0 2 -17 4 21 0