Hannover Scorpions VS Herforder EV


Hannover Scorpions

Herforder EV

Hannover Scorpions (T1) VS Herforder EV (T2)

Hannover Scorpions

Herforder EV

Zaujímavé

Hannover Scorpions

    Herforder EV

      H2H

      • Z 4 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 3, čo je 75%.
      • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 3 z 4 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Nemecko / Oberliga / 2020/2021
      07.03.2021 17:00 Herforder EV Hannover Scorpions over 8:6 3:3,3:1,2:2
      29.01.2021 20:00 Hannover Scorpions Herforder EV over 6:3 3:0,2:1,1:2
      26.12.2020 18:30 Hannover Scorpions Herforder EV over 11:2 3:0,2:1,6:1
      11.12.2020 20:30 Herforder EV Hannover Scorpions under 0:5 0:3,0:1,0:1

      Hannover Scorpions

      3 - 0 - 1

      Herforder EV

      Hannover Scorpions


      nenájdený žiadny zápas

      Herforder EV


      nenájdený žiadny zápas

      Hannover Scorpions


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      26.09.2021 17:15 Krefelder EV Hannover Scorpions H2H
      01.10.2021 20:00 Hannover Scorpions Rostock Piranhas H2H
      03.10.2021 18:00 Herforder EV Hannover Scorpions H2H
      08.10.2021 20:00 Crocodiles Hamburg Hannover Scorpions H2H
      10.10.2021 19:00 Hannover Scorpions Halle MEC H2H
      15.10.2021 20:00 Hannover Indians Hannover Scorpions H2H
      17.10.2021 19:00 Hannover Scorpions Diez-Limburg H2H
      22.10.2021 20:00 Hannover Scorpions Leipzig H2H
      24.10.2021 18:30 Essen Hannover Scorpions H2H
      29.10.2021 20:00 Hannover Scorpions Hammer Eisbären H2H
      31.10.2021 15:00 Tilburg Trappers Hannover Scorpions H2H
      05.11.2021 20:00 Hannover Scorpions Herner EV H2H
      07.11.2021 18:30 Herner EV Hannover Scorpions H2H
      12.11.2021 20:00 Hannover Scorpions Erfurt EHC H2H
      16.11.2021 19:30 Crocodiles Hamburg Hannover Scorpions H2H
      19.11.2021 20:00 Erfurt EHC Hannover Scorpions H2H
      21.11.2021 19:00 Hannover Scorpions Krefelder EV H2H
      26.11.2021 20:00 Rostock Piranhas Hannover Scorpions H2H
      28.11.2021 19:00 Hannover Scorpions Herforder EV H2H
      03.12.2021 20:00 Hannover Scorpions Crocodiles Hamburg H2H
      05.12.2021 19:00 Halle MEC Hannover Scorpions H2H
      10.12.2021 20:00 Hannover Scorpions Hannover Indians H2H
      12.12.2021 18:30 Diez-Limburg Hannover Scorpions H2H
      17.12.2021 20:00 Hannover Scorpions Essen H2H
      19.12.2021 18:00 Leipzig Hannover Scorpions H2H
      23.12.2021 20:00 Hammer Eisbären Hannover Scorpions H2H
      26.12.2021 19:00 Hannover Scorpions Tilburg Trappers H2H
      28.12.2021 20:00 Hannover Scorpions Erfurt EHC H2H
      30.12.2021 19:30 Krefelder EV Hannover Scorpions H2H
      02.01.2022 19:00 Hannover Scorpions Rostock Piranhas H2H
      04.01.2022 20:30 Herforder EV Hannover Scorpions H2H
      07.01.2022 20:00 Hannover Indians Hannover Scorpions H2H
      09.01.2022 19:00 Hannover Scorpions Diez-Limburg H2H
      14.01.2022 20:00 Hannover Scorpions Leipzig H2H
      16.01.2022 18:30 Essen Hannover Scorpions H2H
      18.01.2022 20:00 Hannover Scorpions Crocodiles Hamburg H2H
      21.01.2022 20:00 Hannover Scorpions Hammer Eisbären H2H
      23.01.2022 15:00 Tilburg Trappers Hannover Scorpions H2H
      28.01.2022 20:00 Herner EV Hannover Scorpions H2H
      30.01.2022 19:00 Hannover Scorpions Herner EV H2H
      04.02.2022 20:00 Hannover Scorpions Krefelder EV H2H
      06.02.2022 16:00 Erfurt EHC Hannover Scorpions H2H
      08.02.2022 20:00 Hannover Scorpions Halle MEC H2H
      11.02.2022 20:00 Rostock Piranhas Hannover Scorpions H2H
      18.02.2022 19:00 Hannover Scorpions Herforder EV H2H
      20.02.2022 18:15 Halle MEC Hannover Scorpions H2H
      22.02.2022 20:00 Hannover Scorpions Essen H2H
      25.02.2022 20:00 Diez-Limburg Hannover Scorpions H2H
      27.02.2022 19:00 Hannover Scorpions Hannover Indians H2H
      01.03.2022 20:00 Leipzig Hannover Scorpions H2H
      04.03.2022 20:00 Hammer Eisbären Hannover Scorpions H2H
      06.03.2022 18:00 Hannover Scorpions Tilburg Trappers H2H

      Herforder EV


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      26.09.2021 18:15 Hammer Eisbären Herforder EV H2H
      01.10.2021 20:00 Tilburg Trappers Herforder EV H2H
      03.10.2021 18:00 Herforder EV Hannover Scorpions H2H
      08.10.2021 20:30 Herforder EV Krefelder EV H2H
      10.10.2021 16:00 Erfurt EHC Herforder EV H2H
      15.10.2021 20:30 Herforder EV Herner EV H2H
      17.10.2021 19:00 Rostock Piranhas Herforder EV H2H
      22.10.2021 20:30 Herforder EV Halle MEC H2H
      24.10.2021 16:00 Crocodiles Hamburg Herforder EV H2H
      29.10.2021 20:30 Herforder EV Diez-Limburg H2H
      31.10.2021 19:00 Hannover Indians Herforder EV H2H
      05.11.2021 20:30 Herforder EV Leipzig H2H
      07.11.2021 18:00 Leipzig Herforder EV H2H
      12.11.2021 20:00 Essen Herforder EV H2H
      16.11.2021 20:00 Herforder EV Krefelder EV H2H
      19.11.2021 20:30 Herforder EV Essen H2H
      21.11.2021 18:00 Herforder EV Hammer Eisbären H2H
      26.11.2021 20:30 Herforder EV Tilburg Trappers H2H
      28.11.2021 19:00 Hannover Scorpions Herforder EV H2H
      03.12.2021 19:30 Krefelder EV Herforder EV H2H
      05.12.2021 19:00 Herforder EV Erfurt EHC H2H
      10.12.2021 20:00 Herner EV Herforder EV H2H
      12.12.2021 18:00 Herforder EV Rostock Piranhas H2H
      17.12.2021 20:30 Herforder EV Crocodiles Hamburg H2H
      19.12.2021 18:15 Halle MEC Herforder EV H2H
      23.12.2021 20:00 Diez-Limburg Herforder EV H2H
      26.12.2021 18:00 Herforder EV Hannover Indians H2H
      28.12.2021 20:00 Essen Herforder EV H2H
      30.12.2021 20:30 Herforder EV Hammer Eisbären H2H
      02.01.2022 15:00 Tilburg Trappers Herforder EV H2H
      04.01.2022 20:30 Herforder EV Hannover Scorpions H2H
      07.01.2022 20:30 Herforder EV Herner EV H2H
      09.01.2022 19:00 Rostock Piranhas Herforder EV H2H
      14.01.2022 20:30 Herforder EV Halle MEC H2H
      16.01.2022 16:00 Crocodiles Hamburg Herforder EV H2H
      18.01.2022 19:30 Krefelder EV Herforder EV H2H
      21.01.2022 20:30 Herforder EV Diez-Limburg H2H
      23.01.2022 19:00 Hannover Indians Herforder EV H2H
      28.01.2022 20:30 Herforder EV Leipzig H2H
      30.01.2022 18:00 Leipzig Herforder EV H2H
      04.02.2022 20:00 Hammer Eisbären Herforder EV H2H
      06.02.2022 18:00 Herforder EV Essen H2H
      08.02.2022 20:00 Erfurt EHC Herforder EV H2H
      11.02.2022 20:30 Herforder EV Tilburg Trappers H2H
      18.02.2022 19:00 Hannover Scorpions Herforder EV H2H
      20.02.2022 18:00 Herforder EV Erfurt EHC H2H
      22.02.2022 20:00 Herforder EV Crocodiles Hamburg H2H
      25.02.2022 20:30 Herforder EV Rostock Piranhas H2H
      27.02.2022 18:30 Herner EV Herforder EV H2H
      01.03.2022 19:00 Halle MEC Herforder EV H2H
      04.03.2022 20:00 Diez-Limburg Herforder EV H2H
      06.03.2022 18:00 Herforder EV Hannover Indians H2H

      Oberliga Süd

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Deggendorfer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Füssen EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Landsberg 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Lindau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Passau Black Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Peiting 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Riessersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Oberliga Nord

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Crocodiles Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Diez-Limburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Erfurt EHC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Essen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halle MEC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Hammer Eisbären 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Hannover Indians 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Hannover Scorpions 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Herforder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Herner EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Krefelder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Rostock Piranhas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Tilburg Trappers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Crocodiles Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Deggendorfer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Diez-Limburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Erfurt EHC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Essen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Füssen EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Halle MEC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Hammer Eisbären 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Hannover Indians 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Hannover Scorpions 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Herforder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Herner EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Krefelder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Landsberg 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Lindau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Passau Black Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Peiting 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Riessersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Rostock Piranhas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      25. Tilburg Trappers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      26. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Oberliga Süd

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Deggendorfer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Füssen EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Landsberg 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Lindau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Passau Black Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Peiting 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Riessersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Oberliga Nord

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Crocodiles Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Diez-Limburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Erfurt EHC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Essen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halle MEC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Hammer Eisbären 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Hannover Indians 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Hannover Scorpions 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Herforder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Herner EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Krefelder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Rostock Piranhas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Tilburg Trappers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Passau Black Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Diez-Limburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Hammer Eisbären 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Hannover Scorpions 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Füssen EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Lindau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Herner EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Tilburg Trappers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Hannover Indians 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Crocodiles Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Halle MEC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Landsberg 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Deggendorfer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Herforder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Essen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Peiting 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Erfurt EHC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Rostock Piranhas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Krefelder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      25. Riessersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      26. Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Oberliga Süd

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Deggendorfer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Füssen EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Landsberg 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Lindau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Passau Black Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Peiting 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Riessersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Oberliga Nord

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Crocodiles Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Diez-Limburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Erfurt EHC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Essen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halle MEC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Hammer Eisbären 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Hannover Indians 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Hannover Scorpions 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Herforder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Herner EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Krefelder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Rostock Piranhas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Tilburg Trappers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Passau Black Hawks 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Diez-Limburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Hammer Eisbären 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Hannover Scorpions 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Füssen EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Lindau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Herner EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Tilburg Trappers 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Hannover Indians 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Crocodiles Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Halle MEC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Landsberg 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Deggendorfer 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Herforder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Essen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      18. Peiting 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      19. Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      20. Erfurt EHC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      21. Rosenheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      22. Hochstadter 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      23. Rostock Piranhas 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      24. Krefelder EV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      25. Riessersee 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      26. Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0 0