Freiburg VS Frankfurt


Freiburg

Frankfurt

Freiburg (T1) VS Frankfurt (T2)

Freiburg

Frankfurt

Zaujímavé

Freiburg

    Frankfurt

      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Nemecko / DEL 2 / 2020/2021
      28.02.2021 18:30 Frankfurt Freiburg over 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
      22.01.2021 19:30 Freiburg Frankfurt under 2:3 1:1,0:2,1:0
      29.11.2020 18:30 Frankfurt Freiburg over 5:4ppsn 2:2,2:0,0:2,0:0,2:1
      Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
      16.02.2020 18:30 Frankfurt Freiburg over 5:4pp 1:1,2:3,1:0,1:0
      14.02.2020 19:30 Freiburg Frankfurt over 2:4 1:2,1:1,0:1
      01.12.2019 16:00 Frankfurt Freiburg under 3:1 0:1,1:0,2:0
      13.10.2019 18:30 Freiburg Frankfurt under 3:1 2:1,0:0,1:0
      Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
      01.02.2019 19:30 Frankfurt Freiburg under 4:1 1:1,2:0,1:0
      28.12.2018 19:30 Freiburg Frankfurt over 4:6 2:2,0:2,2:2
      18.11.2018 18:30 Frankfurt Freiburg under 5:0 1:0,3:0,1:0
      28.09.2018 19:30 Freiburg Frankfurt under 3:1 0:0,2:1,1:0
      Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
      18.02.2018 18:30 Frankfurt Freiburg under 1:4 0:1,1:1,0:2
      14.01.2018 18:30 Freiburg Frankfurt over 2:6 1:3,1:2,0:1
      03.12.2017 16:00 Frankfurt Freiburg over 2:4 0:3,1:0,1:1
      15.10.2017 18:30 Freiburg Frankfurt over 3:6 1:1,1:2,1:3

      Freiburg

      4 - 3 - 8

      Frankfurt

      Freiburg


      nenájdený žiadny zápas

      Frankfurt


      nenájdený žiadny zápas

      Freiburg


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2021 19:30 Freiburg Frankfurt H2H
      03.10.2021 18:30 Tölzer Löwen Freiburg H2H
      08.10.2021 19:30 Freiburg Ravensburg H2H
      10.10.2021 17:00 Crimmitschau Freiburg H2H
      15.10.2021 19:30 Freiburg Landshut H2H
      17.10.2021 17:00 Dresden Freiburg H2H
      22.10.2021 19:30 Freiburg Kaufbeuren H2H
      24.10.2021 17:00 Lausitzer Füchse Freiburg H2H
      29.10.2021 19:30 Freiburg Heilbronn H2H
      31.10.2021 17:00 Bayreuth ESV Freiburg H2H
      02.11.2021 19:30 Kassel Freiburg H2H
      05.11.2021 19:30 Frankfurt Freiburg H2H
      07.11.2021 18:30 Freiburg Bad Nauheim H2H
      16.11.2021 19:30 Freiburg Selb H2H
      19.11.2021 20:00 Ravensburg Freiburg H2H
      21.11.2021 18:30 Freiburg Crimmitschau H2H
      26.11.2021 19:30 Landshut Freiburg H2H
      28.11.2021 18:30 Freiburg Dresden H2H
      03.12.2021 19:30 Kaufbeuren Freiburg H2H
      05.12.2021 18:30 Freiburg Lausitzer Füchse H2H
      07.12.2021 19:30 Freiburg Kassel H2H
      10.12.2021 20:00 Heilbronn Freiburg H2H
      12.12.2021 18:30 Freiburg Bayreuth ESV H2H
      17.12.2021 19:30 Bad Nauheim Freiburg H2H
      19.12.2021 18:30 Freiburg Tölzer Löwen H2H
      23.12.2021 19:30 Selb Freiburg H2H
      26.12.2021 18:30 Tölzer Löwen Freiburg H2H
      28.12.2021 19:30 Freiburg Frankfurt H2H
      30.12.2021 20:00 Crimmitschau Freiburg H2H
      02.01.2022 18:30 Freiburg Ravensburg H2H
      05.01.2022 19:30 Dresden Freiburg H2H
      07.01.2022 19:30 Lausitzer Füchse Freiburg H2H
      09.01.2022 18:30 Freiburg Kaufbeuren H2H
      14.01.2022 20:00 Bayreuth ESV Freiburg H2H
      16.01.2022 18:30 Freiburg Heilbronn H2H
      18.01.2022 19:30 Freiburg Landshut H2H
      21.01.2022 19:30 Freiburg Selb H2H
      23.01.2022 18:30 Kassel Freiburg H2H
      28.01.2022 19:30 Frankfurt Freiburg H2H
      30.01.2022 18:30 Freiburg Bad Nauheim H2H
      01.02.2022 19:30 Freiburg Lausitzer Füchse H2H
      04.02.2022 19:30 Freiburg Crimmitschau H2H
      06.02.2022 18:30 Ravensburg Freiburg H2H
      11.02.2022 19:30 Freiburg Dresden H2H
      13.02.2022 17:00 Landshut Freiburg H2H
      15.02.2022 19:30 Kaufbeuren Freiburg H2H
      18.02.2022 19:30 Freiburg Bayreuth ESV H2H
      20.02.2022 18:30 Heilbronn Freiburg H2H
      25.02.2022 19:30 Selb Freiburg H2H
      27.02.2022 18:30 Freiburg Kassel H2H
      04.03.2022 19:30 Freiburg Tölzer Löwen H2H
      06.03.2022 18:30 Bad Nauheim Freiburg H2H

      Frankfurt


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2021 19:30 Freiburg Frankfurt H2H
      03.10.2021 18:30 Frankfurt Kaufbeuren H2H
      08.10.2021 19:30 Kassel Frankfurt H2H
      10.10.2021 18:30 Frankfurt Landshut H2H
      15.10.2021 19:30 Frankfurt Dresden H2H
      17.10.2021 17:00 Selb Frankfurt H2H
      22.10.2021 19:30 Frankfurt Lausitzer Füchse H2H
      24.10.2021 17:00 Bayreuth ESV Frankfurt H2H
      29.10.2021 19:30 Frankfurt Bad Nauheim H2H
      31.10.2021 17:00 Crimmitschau Frankfurt H2H
      02.11.2021 20:00 Ravensburg Frankfurt H2H
      05.11.2021 19:30 Frankfurt Freiburg H2H
      07.11.2021 17:00 Heilbronn Frankfurt H2H
      16.11.2021 19:30 Frankfurt Tölzer Löwen H2H
      19.11.2021 19:30 Frankfurt Kassel H2H
      21.11.2021 17:00 Landshut Frankfurt H2H
      26.11.2021 19:30 Dresden Frankfurt H2H
      28.11.2021 18:30 Frankfurt Selb H2H
      03.12.2021 19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt H2H
      05.12.2021 16:00 Frankfurt Bayreuth ESV H2H
      07.12.2021 19:30 Frankfurt Ravensburg H2H
      10.12.2021 19:30 Bad Nauheim Frankfurt H2H
      12.12.2021 18:30 Frankfurt Crimmitschau H2H
      17.12.2021 19:30 Frankfurt Heilbronn H2H
      19.12.2021 17:00 Kaufbeuren Frankfurt H2H
      23.12.2021 19:30 Tölzer Löwen Frankfurt H2H
      26.12.2021 18:30 Frankfurt Kaufbeuren H2H
      28.12.2021 19:30 Freiburg Frankfurt H2H
      30.12.2021 19:30 Frankfurt Landshut H2H
      02.01.2022 18:30 Kassel Frankfurt H2H
      05.01.2022 19:30 Selb Frankfurt H2H
      07.01.2022 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt H2H
      09.01.2022 18:30 Frankfurt Lausitzer Füchse H2H
      14.01.2022 20:00 Crimmitschau Frankfurt H2H
      16.01.2022 18:30 Frankfurt Bad Nauheim H2H
      18.01.2022 19:30 Frankfurt Dresden H2H
      21.01.2022 19:30 Frankfurt Tölzer Löwen H2H
      23.01.2022 18:30 Ravensburg Frankfurt H2H
      28.01.2022 19:30 Frankfurt Freiburg H2H
      30.01.2022 17:00 Heilbronn Frankfurt H2H
      01.02.2022 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV H2H
      04.02.2022 19:30 Landshut Frankfurt H2H
      06.02.2022 18:30 Frankfurt Kassel H2H
      11.02.2022 19:30 Frankfurt Selb H2H
      13.02.2022 17:00 Dresden Frankfurt H2H
      15.02.2022 19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt H2H
      18.02.2022 19:30 Frankfurt Crimmitschau H2H
      20.02.2022 18:30 Bad Nauheim Frankfurt H2H
      25.02.2022 19:30 Tölzer Löwen Frankfurt H2H
      27.02.2022 16:00 Frankfurt Ravensburg H2H
      04.03.2022 19:30 Kaufbeuren Frankfurt H2H
      06.03.2022 18:30 Frankfurt Heilbronn H2H
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0