Frankfurt VS Landshut


Frankfurt

Landshut

Frankfurt (T1) VS Landshut (T2)

Frankfurt

Landshut

Zaujímavé

Frankfurt

    Landshut

      H2H

      • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 8 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Nemecko / DEL 2 / 2020/2021
      22.03.2021 19:30 Frankfurt Landshut over 2:4 2:1,0:2,0:1
      29.01.2021 19:30 Landshut Frankfurt under 3:1 0:0,1:1,2:0
      22.12.2020 19:30 Frankfurt Landshut under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
      08.11.2020 17:00 Landshut Frankfurt over 4:2 0:1,0:1,4:0
      Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
      07.02.2020 19:30 Landshut Frankfurt over 2:6 1:4,1:0,0:2
      26.12.2019 18:30 Frankfurt Landshut over 5:2 4:0,1:0,0:2
      22.11.2019 19:30 Landshut Frankfurt over 5:2 0:0,3:2,2:0
      04.10.2019 19:30 Frankfurt Landshut over 8:0 3:0,4:0,1:0

      Frankfurt

      3 - 1 - 4

      Landshut

      Frankfurt


      nenájdený žiadny zápas

      Landshut


      nenájdený žiadny zápas

      Frankfurt


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2021 19:30 Freiburg Frankfurt H2H
      03.10.2021 18:30 Frankfurt Kaufbeuren H2H
      08.10.2021 19:30 Kassel Frankfurt H2H
      10.10.2021 18:30 Frankfurt Landshut H2H
      15.10.2021 19:30 Frankfurt Dresden H2H
      17.10.2021 17:00 Selb Frankfurt H2H
      22.10.2021 19:30 Frankfurt Lausitzer Füchse H2H
      24.10.2021 17:00 Bayreuth ESV Frankfurt H2H
      29.10.2021 19:30 Frankfurt Bad Nauheim H2H
      31.10.2021 17:00 Crimmitschau Frankfurt H2H
      02.11.2021 20:00 Ravensburg Frankfurt H2H
      05.11.2021 19:30 Frankfurt Freiburg H2H
      07.11.2021 17:00 Heilbronn Frankfurt H2H
      16.11.2021 19:30 Frankfurt Tölzer Löwen H2H
      19.11.2021 19:30 Frankfurt Kassel H2H
      21.11.2021 17:00 Landshut Frankfurt H2H
      26.11.2021 19:30 Dresden Frankfurt H2H
      28.11.2021 18:30 Frankfurt Selb H2H
      03.12.2021 19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt H2H
      05.12.2021 16:00 Frankfurt Bayreuth ESV H2H
      07.12.2021 19:30 Frankfurt Ravensburg H2H
      10.12.2021 19:30 Bad Nauheim Frankfurt H2H
      12.12.2021 18:30 Frankfurt Crimmitschau H2H
      17.12.2021 19:30 Frankfurt Heilbronn H2H
      19.12.2021 17:00 Kaufbeuren Frankfurt H2H
      23.12.2021 19:30 Tölzer Löwen Frankfurt H2H
      26.12.2021 18:30 Frankfurt Kaufbeuren H2H
      28.12.2021 19:30 Freiburg Frankfurt H2H
      30.12.2021 19:30 Frankfurt Landshut H2H
      02.01.2022 18:30 Kassel Frankfurt H2H
      05.01.2022 19:30 Selb Frankfurt H2H
      07.01.2022 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt H2H
      09.01.2022 18:30 Frankfurt Lausitzer Füchse H2H
      14.01.2022 20:00 Crimmitschau Frankfurt H2H
      16.01.2022 18:30 Frankfurt Bad Nauheim H2H
      18.01.2022 19:30 Frankfurt Dresden H2H
      21.01.2022 19:30 Frankfurt Tölzer Löwen H2H
      23.01.2022 18:30 Ravensburg Frankfurt H2H
      28.01.2022 19:30 Frankfurt Freiburg H2H
      30.01.2022 17:00 Heilbronn Frankfurt H2H
      01.02.2022 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV H2H
      04.02.2022 19:30 Landshut Frankfurt H2H
      06.02.2022 18:30 Frankfurt Kassel H2H
      11.02.2022 19:30 Frankfurt Selb H2H
      13.02.2022 17:00 Dresden Frankfurt H2H
      15.02.2022 19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt H2H
      18.02.2022 19:30 Frankfurt Crimmitschau H2H
      20.02.2022 18:30 Bad Nauheim Frankfurt H2H
      25.02.2022 19:30 Tölzer Löwen Frankfurt H2H
      27.02.2022 16:00 Frankfurt Ravensburg H2H
      04.03.2022 19:30 Kaufbeuren Frankfurt H2H
      06.03.2022 18:30 Frankfurt Heilbronn H2H

      Landshut


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2021 19:30 Bad Nauheim Landshut H2H
      03.10.2021 17:00 Crimmitschau Landshut H2H
      08.10.2021 19:30 Selb Landshut H2H
      10.10.2021 18:30 Frankfurt Landshut H2H
      15.10.2021 19:30 Freiburg Landshut H2H
      17.10.2021 16:00 Bayreuth ESV Landshut H2H
      22.10.2021 20:00 Heilbronn Landshut H2H
      29.10.2021 20:00 Ravensburg Landshut H2H
      31.10.2021 17:00 Landshut Lausitzer Füchse H2H
      02.11.2021 19:30 Kaufbeuren Landshut H2H
      05.11.2021 19:30 Landshut Bad Nauheim H2H
      07.11.2021 17:00 Landshut Tölzer Löwen H2H
      16.11.2021 19:30 Landshut Dresden H2H
      19.11.2021 19:30 Landshut Selb H2H
      21.11.2021 17:00 Landshut Frankfurt H2H
      23.11.2021 19:30 Landshut Kassel H2H
      26.11.2021 19:30 Landshut Freiburg H2H
      28.11.2021 17:00 Landshut Bayreuth ESV H2H
      03.12.2021 19:30 Landshut Heilbronn H2H
      05.12.2021 18:30 Kassel Landshut H2H
      07.12.2021 19:30 Landshut Kaufbeuren H2H
      10.12.2021 19:30 Landshut Ravensburg H2H
      12.12.2021 17:00 Lausitzer Füchse Landshut H2H
      17.12.2021 19:30 Tölzer Löwen Landshut H2H
      19.12.2021 17:00 Landshut Crimmitschau H2H
      23.12.2021 19:30 Dresden Landshut H2H
      26.12.2021 17:00 Crimmitschau Landshut H2H
      28.12.2021 19:30 Landshut Bad Nauheim H2H
      30.12.2021 19:30 Frankfurt Landshut H2H
      02.01.2022 17:00 Landshut Selb H2H
      05.01.2022 19:30 Landshut Bayreuth ESV H2H
      07.01.2022 19:30 Landshut Kassel H2H
      09.01.2022 18:30 Heilbronn Landshut H2H
      14.01.2022 19:30 Landshut Lausitzer Füchse H2H
      16.01.2022 18:30 Ravensburg Landshut H2H
      18.01.2022 19:30 Freiburg Landshut H2H
      21.01.2022 19:30 Landshut Dresden H2H
      23.01.2022 17:00 Kaufbeuren Landshut H2H
      28.01.2022 19:30 Bad Nauheim Landshut H2H
      30.01.2022 17:00 Landshut Tölzer Löwen H2H
      01.02.2022 19:30 Kassel Landshut H2H
      04.02.2022 19:30 Landshut Frankfurt H2H
      06.02.2022 17:00 Selb Landshut H2H
      11.02.2022 20:00 Bayreuth ESV Landshut H2H
      13.02.2022 17:00 Landshut Freiburg H2H
      15.02.2022 19:30 Landshut Heilbronn H2H
      18.02.2022 19:30 Lausitzer Füchse Landshut H2H
      20.02.2022 17:00 Landshut Ravensburg H2H
      25.02.2022 19:30 Dresden Landshut H2H
      27.02.2022 17:00 Landshut Kaufbeuren H2H
      04.03.2022 19:30 Landshut Crimmitschau H2H
      06.03.2022 18:30 Tölzer Löwen Landshut H2H
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0