Bayreuth ESV VS Frankfurt


Bayreuth ESV

Frankfurt

Bayreuth ESV (T1) VS Frankfurt (T2)

Bayreuth ESV

Frankfurt

Zaujímavé

Bayreuth ESV

    Frankfurt

      H2H

      • Hosťujúce mužstvo vyhralo 56% vzájomných zápasov, čo je 9 výhier z 16 zápasov.
      • 25% vzájomných zápasov (4 z 16) skončilo remízou.
      • 69% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 11 z 16 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Nemecko / DEL 2 / 2020/2021
      01.04.2021 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt over 2:4 0:0,1:2,1:2
      06.03.2021 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV over 4:3 3:1,1:2,0:0
      02.03.2021 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
      20.12.2020 17:00 Frankfurt Bayreuth ESV over 5:3 1:1,2:1,2:1
      Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
      05.01.2020 16:00 Bayreuth ESV Frankfurt under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
      03.01.2020 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV under 3:1 1:1,1:0,1:0
      29.11.2019 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt over 10:7 2:4,3:2,5:1
      11.10.2019 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV over 4:3ppsn 0:1,1:0,2:2,0:0,2:0
      Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
      22.02.2019 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt over 5:2 2:1,1:0,2:1
      18.01.2019 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV over 3:4 0:1,1:1,2:2
      09.12.2018 16:00 Bayreuth ESV Frankfurt under 1:2 1:1,0:0,0:1
      21.10.2018 16:00 Frankfurt Bayreuth ESV over 10:4 2:1,4:0,4:3
      Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
      13.02.2018 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV over 8:3 2:0,2:1,4:2
      30.12.2017 16:00 Bayreuth ESV Frankfurt over 1:5 0:0,1:1,0:4
      19.11.2017 16:00 Frankfurt Bayreuth ESV over 6:2 1:0,2:1,3:1
      01.10.2017 18:30 Bayreuth ESV Frankfurt under 2:3ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-

      Bayreuth ESV

      3 - 4 - 9

      Frankfurt

      Bayreuth ESV


      nenájdený žiadny zápas

      Frankfurt


      nenájdený žiadny zápas

      Bayreuth ESV


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2021 20:00 Bayreuth ESV Selb H2H
      03.10.2021 16:00 Dresden Bayreuth ESV H2H
      08.10.2021 20:00 Bayreuth ESV Bad Nauheim H2H
      10.10.2021 18:30 Ravensburg Bayreuth ESV H2H
      15.10.2021 20:00 Bayreuth ESV Kaufbeuren H2H
      17.10.2021 16:00 Bayreuth ESV Landshut H2H
      22.10.2021 19:30 Kassel Bayreuth ESV H2H
      24.10.2021 17:00 Bayreuth ESV Frankfurt H2H
      29.10.2021 19:30 Lausitzer Füchse Bayreuth ESV H2H
      31.10.2021 17:00 Bayreuth ESV Freiburg H2H
      02.11.2021 19:30 Tölzer Löwen Bayreuth ESV H2H
      05.11.2021 19:30 Selb Bayreuth ESV H2H
      07.11.2021 16:00 Bayreuth ESV Crimmitschau H2H
      16.11.2021 20:00 Bayreuth ESV Heilbronn H2H
      19.11.2021 19:30 Bad Nauheim Bayreuth ESV H2H
      21.11.2021 17:00 Bayreuth ESV Ravensburg H2H
      26.11.2021 19:30 Kaufbeuren Bayreuth ESV H2H
      28.11.2021 17:00 Landshut Bayreuth ESV H2H
      03.12.2021 20:00 Bayreuth ESV Kassel H2H
      05.12.2021 16:00 Frankfurt Bayreuth ESV H2H
      07.12.2021 20:00 Bayreuth ESV Tölzer Löwen H2H
      10.12.2021 20:00 Bayreuth ESV Lausitzer Füchse H2H
      12.12.2021 18:30 Freiburg Bayreuth ESV H2H
      17.12.2021 20:00 Crimmitschau Bayreuth ESV H2H
      19.12.2021 17:00 Bayreuth ESV Dresden H2H
      23.12.2021 20:00 Heilbronn Bayreuth ESV H2H
      26.12.2021 17:00 Dresden Bayreuth ESV H2H
      28.12.2021 20:00 Bayreuth ESV Selb H2H
      30.12.2021 18:30 Ravensburg Bayreuth ESV H2H
      02.01.2022 17:00 Bayreuth ESV Bad Nauheim H2H
      05.01.2022 19:30 Landshut Bayreuth ESV H2H
      07.01.2022 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt H2H
      09.01.2022 18:30 Kassel Bayreuth ESV H2H
      14.01.2022 20:00 Bayreuth ESV Freiburg H2H
      16.01.2022 17:00 Lausitzer Füchse Bayreuth ESV H2H
      18.01.2022 20:00 Bayreuth ESV Kaufbeuren H2H
      21.01.2022 20:00 Bayreuth ESV Heilbronn H2H
      23.01.2022 15:30 Tölzer Löwen Bayreuth ESV H2H
      28.01.2022 19:30 Selb Bayreuth ESV H2H
      30.01.2022 17:00 Bayreuth ESV Crimmitschau H2H
      01.02.2022 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV H2H
      04.02.2022 20:00 Bayreuth ESV Ravensburg H2H
      06.02.2022 16:00 Bad Nauheim Bayreuth ESV H2H
      11.02.2022 20:00 Bayreuth ESV Landshut H2H
      13.02.2022 17:00 Kaufbeuren Bayreuth ESV H2H
      15.02.2022 20:00 Bayreuth ESV Kassel H2H
      18.02.2022 19:30 Freiburg Bayreuth ESV H2H
      20.02.2022 17:30 Bayreuth ESV Lausitzer Füchse H2H
      25.02.2022 20:00 Heilbronn Bayreuth ESV H2H
      27.02.2022 17:00 Bayreuth ESV Tölzer Löwen H2H
      04.03.2022 19:30 Bayreuth ESV Dresden H2H
      06.03.2022 18:30 Crimmitschau Bayreuth ESV H2H

      Frankfurt


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2021 19:30 Freiburg Frankfurt H2H
      03.10.2021 18:30 Frankfurt Kaufbeuren H2H
      08.10.2021 19:30 Kassel Frankfurt H2H
      10.10.2021 18:30 Frankfurt Landshut H2H
      15.10.2021 19:30 Frankfurt Dresden H2H
      17.10.2021 17:00 Selb Frankfurt H2H
      22.10.2021 19:30 Frankfurt Lausitzer Füchse H2H
      24.10.2021 17:00 Bayreuth ESV Frankfurt H2H
      29.10.2021 19:30 Frankfurt Bad Nauheim H2H
      31.10.2021 17:00 Crimmitschau Frankfurt H2H
      02.11.2021 20:00 Ravensburg Frankfurt H2H
      05.11.2021 19:30 Frankfurt Freiburg H2H
      07.11.2021 17:00 Heilbronn Frankfurt H2H
      16.11.2021 19:30 Frankfurt Tölzer Löwen H2H
      19.11.2021 19:30 Frankfurt Kassel H2H
      21.11.2021 17:00 Landshut Frankfurt H2H
      26.11.2021 19:30 Dresden Frankfurt H2H
      28.11.2021 18:30 Frankfurt Selb H2H
      03.12.2021 19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt H2H
      05.12.2021 16:00 Frankfurt Bayreuth ESV H2H
      07.12.2021 19:30 Frankfurt Ravensburg H2H
      10.12.2021 19:30 Bad Nauheim Frankfurt H2H
      12.12.2021 18:30 Frankfurt Crimmitschau H2H
      17.12.2021 19:30 Frankfurt Heilbronn H2H
      19.12.2021 17:00 Kaufbeuren Frankfurt H2H
      23.12.2021 19:30 Tölzer Löwen Frankfurt H2H
      26.12.2021 18:30 Frankfurt Kaufbeuren H2H
      28.12.2021 19:30 Freiburg Frankfurt H2H
      30.12.2021 19:30 Frankfurt Landshut H2H
      02.01.2022 18:30 Kassel Frankfurt H2H
      05.01.2022 19:30 Selb Frankfurt H2H
      07.01.2022 20:00 Bayreuth ESV Frankfurt H2H
      09.01.2022 18:30 Frankfurt Lausitzer Füchse H2H
      14.01.2022 20:00 Crimmitschau Frankfurt H2H
      16.01.2022 18:30 Frankfurt Bad Nauheim H2H
      18.01.2022 19:30 Frankfurt Dresden H2H
      21.01.2022 19:30 Frankfurt Tölzer Löwen H2H
      23.01.2022 18:30 Ravensburg Frankfurt H2H
      28.01.2022 19:30 Frankfurt Freiburg H2H
      30.01.2022 17:00 Heilbronn Frankfurt H2H
      01.02.2022 19:30 Frankfurt Bayreuth ESV H2H
      04.02.2022 19:30 Landshut Frankfurt H2H
      06.02.2022 18:30 Frankfurt Kassel H2H
      11.02.2022 19:30 Frankfurt Selb H2H
      13.02.2022 17:00 Dresden Frankfurt H2H
      15.02.2022 19:30 Lausitzer Füchse Frankfurt H2H
      18.02.2022 19:30 Frankfurt Crimmitschau H2H
      20.02.2022 18:30 Bad Nauheim Frankfurt H2H
      25.02.2022 19:30 Tölzer Löwen Frankfurt H2H
      27.02.2022 16:00 Frankfurt Ravensburg H2H
      04.03.2022 19:30 Kaufbeuren Frankfurt H2H
      06.03.2022 18:30 Frankfurt Heilbronn H2H
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Landshut 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Frankfurt 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Crimmitschau 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Dresden 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Bayreuth ESV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Kaufbeuren 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Tölzer Löwen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Kassel 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Heilbronn 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Lausitzer Füchse 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Selb 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Freiburg 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Bad Nauheim 0 0 0 0 0 0 0 0 0