Crimmitschau VS Bietigheim


Crimmitschau

Bietigheim

not draw --0--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Crimmitschau (T1) VS Bietigheim (T2)

Crimmitschau

Bietigheim

Zaujímavé

Crimmitschau

  • Z celkového počtu 46 prehralo mužstvo Crimmitschau až 48% svojích zápasov. 22 prehraných zápasov.
  • Až 30 zápasov tímu Crimmitschau skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 46 zápasov, to je až 65%.

Bietigheim

  • 26 z celkového počtu 46 zápasov tímu Bietigheim skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 57%.
  • Bietigheim už 5 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 60% vzájomných zápasov, čo je 6 výhier z 10 zápasov.
  • 60% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 10 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / 2. Bundesliga / 2019/2020
01.12.2019 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
13.10.2019 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
02.01.2019 20:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:7pp 2:1,3:3,1:2,0:1
21.12.2018 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 4:7 0:2,1:4,3:1
04.11.2018 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:3 3:1,1:1,2:1
23.09.2018 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 3:2 1:1,0:0,2:1
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
27.02.2018 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 7:1 1:0,4:1,2:0
19.01.2018 19:30 Bietigheim Crimmitschau under 3:0 2:0,0:0,1:0
08.12.2017 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 5:8 0:3,2:3,3:2
20.10.2017 19:30 Bietigheim Crimmitschau over 7:3 1:1,5:1,1:1

Crimmitschau

2 - 2 - 6

Bietigheim

Crimmitschau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.02.20 17:00 Crimmitschau Freiburg under 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,3:2
07.02.20 19:30 Bad Tölz Crimmitschau over 4:2 2:2,2:0,0:0
04.02.20 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:4 1:0,0:2,1:2
02.02.20 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 4:2 0:1,2:0,2:1
31.01.20 20:00 Crimmitschau Dresden over 7:5 2:2,2:1,3:2
26.01.20 15:00 Crimmitschau Bad Nauheim under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
24.01.20 19:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 4:6 2:2,2:3,0:1
19.01.20 17:00 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 4:7 2:2,0:2,2:3
17.01.20 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 4:2 2:1,1:1,1:0
12.01.20 17:00 Crimmitschau Frankfurt over 5:2 2:1,1:1,2:0
10.01.20 19:30 Landshut Crimmitschau under 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
05.01.20 17:00 Crimmitschau Kaufbeuren over 2:4 0:3,1:0,1:1
03.01.20 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:2 3:0,0:2,2:0
30.12.19 20:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 0:6 0:1,0:3,0:2
28.12.19 19:30 Freiburg Crimmitschau under 5:0 1:0,3:0,1:0
26.12.19 20:00 Crimmitschau Bad Tölz over 3:5 2:3,0:2,1:0
22.12.19 17:00 Crimmitschau Ravensburg under 1:4 1:1,0:1,0:2
20.12.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 3:1,1:1,1:1
15.12.19 17:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:1,1:0,0:3
13.12.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 2:6 1:1,1:1,0:4
08.12.19 18:30 Frankfurt Crimmitschau under 1:4 1:1,0:2,0:1
06.12.19 20:00 Crimmitschau Landshut over 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
01.12.19 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.11.19 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,2:1
26.11.19 20:00 Crimmitschau Lausitzer Füchse over 6:3 1:1,4:2,1:0
24.11.19 17:00 Crimmitschau Freiburg under 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
22.11.19 19:30 Bad Tölz Crimmitschau under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
17.11.19 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,0:1
15.11.19 20:00 Crimmitschau Dresden under 3:2 2:0,0:2,1:0
03.11.19 18:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 8:3 1:1,3:1,4:1
01.11.19 20:00 Crimmitschau Kassel under 1:4 0:2,1:1,0:1
27.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 6:2 2:1,2:1,2:0
25.10.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:4 0:0,2:1,0:3
20.10.19 17:00 Crimmitschau Frankfurt under 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
18.10.19 19:30 Landshut Crimmitschau over 4:5sn 0:1,2:1,2:2,0:0,0:1
13.10.19 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.10.19 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 5:2 3:0,0:0,2:2
06.10.19 18:30 Freiburg Crimmitschau under 4:1 0:0,2:0,2:1
04.10.19 20:00 Crimmitschau Bad Tölz over 4:3 2:2,1:0,1:1
02.10.19 20:00 Bayreuth ESV Crimmitschau over 4:5 1:1,0:2,3:2
29.09.19 17:00 Crimmitschau Ravensburg under 0:5 0:0,0:2,0:3
27.09.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 2:1,2:1,1:1
22.09.19 17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 3:4 2:2,0:1,1:1
20.09.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:2 2:1,1:1,1:0
15.09.19 17:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 3:6 2:2,0:0,1:4
13.09.19 20:00 Heilbronn Crimmitschau over 2:6 1:1,0:3,1:2

Bietigheim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
09.02.20 17:00 Bietigheim Lausitzer Füchse over 4:2 2:0,0:0,2:2
02.02.20 17:00 Bietigheim Freiburg under 0:1 0:1,0:0,0:0
31.01.20 19:30 Landshut Bietigheim over 3:4 0:1,0:3,3:0
26.01.20 17:00 Bietigheim Bayreuth ESV under 5:0 0:0,1:0,4:0
24.01.20 20:00 Bayreuth ESV Bietigheim over 4:2 2:0,0:1,2:1
21.01.20 19:30 Bad Nauheim Bietigheim under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
19.01.20 17:00 Heilbronn Bietigheim over 2:5 0:2,1:1,1:2
17.01.20 20:00 Bietigheim Bad Nauheim over 7:0 2:0,0:0,5:0
12.01.20 17:00 Bietigheim Kaufbeuren over 5:6 2:2,1:3,2:1
10.01.20 19:30 Frankfurt Bietigheim under 5:0 1:0,2:0,2:0
05.01.20 18:30 Bad Tölz Bietigheim under 2:0 1:0,1:0,0:0
03.01.20 20:00 Bietigheim Bad Tölz under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
30.12.19 20:00 Bietigheim Kassel over 1:7 0:4,1:1,0:2
28.12.19 17:00 Lausitzer Füchse Bietigheim over 2:4 0:1,1:2,1:1
26.12.19 18:00 Bietigheim Dresden under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.12.19 18:30 Freiburg Bietigheim over 5:1 1:1,0:0,4:0
20.12.19 20:00 Bietigheim Landshut under 2:1 0:0,1:0,1:1
17.12.19 19:30 Dresden Bietigheim over 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
15.12.19 17:00 Bietigheim Ravensburg over 5:3 1:1,2:2,2:0
13.12.19 20:00 Ravensburg Bietigheim over 6:5pp 1:2,1:2,3:1,1:0
08.12.19 17:00 Kaufbeuren Bietigheim over 5:1 2:0,0:1,3:0
06.12.19 20:00 Bietigheim Frankfurt under 3:0 2:0,1:0,0:0
01.12.19 17:00 Bietigheim Crimmitschau under 4:0 2:0,1:0,1:0
29.11.19 19:30 Bad Tölz Bietigheim under 0:5 0:4,0:0,0:1
26.11.19 20:00 Bietigheim Heilbronn over 4:7 0:4,1:1,3:2
24.11.19 17:00 Bietigheim Lausitzer Füchse under 1:4 1:2,0:0,0:2
22.11.19 19:30 Dresden Bietigheim over 7:5 1:1,0:3,6:1
17.11.19 17:00 Bietigheim Freiburg under 0:3 0:0,0:2,0:1
15.11.19 19:30 Landshut Bietigheim under 2:3 0:1,0:0,2:2
03.11.19 17:00 Bayreuth ESV Bietigheim under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
01.11.19 17:00 Bietigheim Ravensburg under 4:1 1:0,2:1,1:0
27.10.19 17:00 Heilbronn Bietigheim under 4:1 2:1,2:0,0:0
25.10.19 20:00 Bietigheim Bad Nauheim under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.10.19 17:00 Bietigheim Kaufbeuren under 3:2 1:2,2:0,0:0
18.10.19 19:30 Frankfurt Bietigheim over 6:1 1:1,4:0,1:0
13.10.19 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.10.19 20:00 Bietigheim Bad Tölz over 9:5 3:2,1:1,5:2
06.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Bietigheim under 3:2 1:1,2:1,0:0
04.10.19 20:00 Bietigheim Dresden under 4:1 1:0,3:1,0:0
02.10.19 19:30 Kassel Bietigheim over 10:2 1:1,4:0,5:1
29.09.19 18:30 Freiburg Bietigheim under 2:3 0:0,1:1,1:2
27.09.19 20:00 Bietigheim Landshut over 4:3sn 0:0,1:3,2:0,0:0,1:0
22.09.19 17:00 Bietigheim Bayreuth ESV under 4:1 0:0,2:1,2:0
20.09.19 20:00 Ravensburg Bietigheim under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
15.09.19 17:00 Bietigheim Kassel over 4:2 1:1,2:0,1:1
13.09.19 19:30 Bad Nauheim Bietigheim under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0

Crimmitschau


nenájdený žiadny zápas

Bietigheim


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 52 28 5 3 8 93 209 116 112
2. Dresden 52 28 4 6 4 72 195 123 110
3. Ravensburg 51 23 7 3 8 72 195 123 107
4. Bad Nauheim 52 19 6 6 9 15 155 140 93
5. Kassel 50 26 2 2 16 9 163 154 90
6. Heilbronn 52 13 7 6 13 16 180 164 80
7. Crimmitschau 49 10 9 3 15 1 128 127 78
8. Kaufbeuren 52 15 4 8 13 9 182 173 73
9. Freiburg 52 16 4 5 18 -18 164 182 73
10. Landshut 52 11 6 5 19 -6 167 173 68
11. Bayreuth ESV 52 16 1 6 22 -38 165 203 59
12. Lausitzer Füchse 52 7 6 3 27 -25 147 172 54
13. Tölzer Löwen 50 15 1 4 25 -65 149 214 54
14. Selb 52 9 0 2 39 -135 97 232 29
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frankfurt 26 12 4 1 4 58 110 52 57
2. Dresden 26 14 2 3 2 35 104 69 55
3. Ravensburg 25 12 3 2 3 43 103 60 53
4. Bad Nauheim 26 10 3 3 4 12 84 72 48
5. Kassel 25 13 1 2 6 13 81 68 46
6. Freiburg 26 11 2 1 9 3 87 84 44
7. Crimmitschau 25 4 6 1 7 14 74 60 43
8. Heilbronn 26 8 3 2 8 8 88 80 41
9. Kaufbeuren 26 6 3 5 4 23 104 81 38
10. Lausitzer Füchse 26 8 2 1 12 7 77 70 35
11. Bayreuth ESV 26 9 1 3 9 -3 86 89 35
12. Tölzer Löwen 25 10 0 1 13 -36 81 117 31
13. Landshut 26 5 2 3 11 -22 70 92 28
14. Selb 26 6 0 2 16 -51 51 102 20
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dresden 26 14 2 3 2 37 91 54 55
2. Frankfurt 26 16 1 2 4 35 99 64 55
3. Ravensburg 26 11 4 1 5 29 92 63 54
4. Bad Nauheim 26 9 3 3 5 3 71 68 45
5. Kassel 25 13 1 0 10 -4 82 86 44
6. Landshut 26 6 4 2 8 16 97 81 40
7. Heilbronn 26 5 4 4 5 8 92 84 39
8. Crimmitschau 24 6 3 2 8 -13 54 67 35
9. Kaufbeuren 26 9 1 3 9 -14 78 92 35
10. Freiburg 26 5 2 4 9 -21 77 98 29
11. Bayreuth ESV 26 7 0 3 13 -35 79 114 24
12. Tölzer Löwen 25 5 1 3 12 -29 68 97 23
13. Lausitzer Füchse 26 -1 4 2 15 -32 70 102 19
14. Selb 26 3 0 0 23 -84 46 130 9