Bad Nauheim VS Dresden


Bad Nauheim

Dresden

not draw --3--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Bad Nauheim (T1) VS Dresden (T2)

Bad Nauheim

Dresden

Zaujímavé

Bad Nauheim

  • Počet remíz tímu Bad Nauheim je až 14 z celkového počtu 52 zápasov, čo je až 27%.
  • Bad Nauheim už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Dresden

  • Tím Dresden odohral až 36 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 69% z celkového počtu 52 zápasov.
  • Dresden už 4 zápasov v rade neprehrali.

H2H

  • Hosťujúce mužstvo vyhralo 58% vzájomných zápasov, čo je 7 výhier z 12 zápasov.
  • 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
  • 67% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 8 z 12 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2019/2020
09.02.2020 18:30 Bad Nauheim Dresden over 6:5pp 3:2,2:2,0:1,1:0
28.12.2019 16:00 Dresden Bad Nauheim under 4:1 0:1,3:0,1:0
24.11.2019 18:30 Bad Nauheim Dresden under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
06.10.2019 17:00 Dresden Bad Nauheim over 6:2 2:1,1:1,3:0
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
22.01.2019 19:30 Dresden Bad Nauheim over 4:2 1:0,2:1,1:1
23.12.2018 18:30 Bad Nauheim Dresden over 6:2 2:1,4:1,0:0
02.11.2018 19:30 Dresden Bad Nauheim under 3:1 1:0,2:0,0:1
21.09.2018 19:30 Bad Nauheim Dresden over 5:4 1:1,4:1,0:2
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
09.02.2018 19:30 Bad Nauheim Dresden over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
05.01.2018 19:30 Dresden Bad Nauheim over 4:3 0:2,3:0,1:1
24.11.2017 19:30 Bad Nauheim Dresden under 1:4 0:2,0:1,1:1
06.10.2017 19:30 Dresden Bad Nauheim over 6:1 1:0,3:1,2:0

Bad Nauheim

2 - 3 - 7

Dresden

Bad Nauheim


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 18:30 Bad Nauheim Kaufbeuren over 3:5 1:0,1:1,1:4
28.02.20 19:30 Bad Tölz Bad Nauheim under 3:1 1:0,1:0,1:1
23.02.20 18:30 Freiburg Bad Nauheim over 6:3 2:0,1:2,3:1
21.02.20 19:30 Bad Nauheim Ravensburg under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
16.02.20 18:30 Bad Nauheim Lausitzer Füchse over 5:1 1:0,1:0,3:1
14.02.20 19:30 Lausitzer Füchse Bad Nauheim under 4:1 2:1,1:0,1:0
11.02.20 19:30 Frankfurt Bad Nauheim under 4:1 0:1,1:0,3:0
09.02.20 18:30 Bad Nauheim Dresden over 6:5pp 3:2,2:2,0:1,1:0
07.02.20 19:30 Kassel Bad Nauheim under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
02.02.20 18:30 Bad Nauheim Landshut over 4:3sn 0:0,3:0,0:3,0:0,1:0
31.01.20 20:00 Bayreuth ESV Bad Nauheim over 4:2 0:0,4:1,0:1
26.01.20 15:00 Crimmitschau Bad Nauheim under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
24.01.20 19:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 4:6 2:2,2:3,0:1
21.01.20 19:30 Bad Nauheim Bietigheim under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,2:1
19.01.20 16:00 Bad Nauheim Bad Tölz under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17.01.20 20:00 Bietigheim Bad Nauheim over 7:0 2:0,0:0,5:0
12.01.20 18:30 Bad Nauheim Freiburg over 5:1 1:1,2:0,2:0
10.01.20 20:00 Ravensburg Bad Nauheim over 7:3 5:2,2:1,0:0
05.01.20 18:30 Heilbronn Bad Nauheim under 1:4 0:0,1:2,0:2
03.01.20 19:30 Bad Nauheim Heilbronn under 1:2 0:2,0:0,1:0
30.12.19 19:30 Kaufbeuren Bad Nauheim over 4:2 0:0,1:1,3:1
28.12.19 16:00 Dresden Bad Nauheim under 4:1 0:1,3:0,1:0
26.12.19 18:30 Bad Nauheim Kassel under 2:1 1:0,0:1,1:0
22.12.19 17:00 Landshut Bad Nauheim under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
20.12.19 19:30 Bad Nauheim Bayreuth ESV under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,2:1
14.12.19 20:30 Bad Nauheim Frankfurt under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:2
08.12.19 18:30 Freiburg Bad Nauheim under 1:0 1:0,0:0,0:0
06.12.19 19:30 Bad Nauheim Ravensburg over 5:1 0:0,2:0,3:1
03.12.19 19:30 Landshut Bad Nauheim over 6:1 2:0,2:1,2:0
01.12.19 18:30 Bad Nauheim Lausitzer Füchse over 5:3 3:1,1:1,1:1
29.11.19 20:00 Heilbronn Bad Nauheim over 5:3 3:1,1:0,1:2
26.11.19 19:30 Bad Tölz Bad Nauheim under 4:0 1:0,1:0,2:0
24.11.19 18:30 Bad Nauheim Dresden under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
22.11.19 19:30 Kassel Bad Nauheim under 2:3 0:3,1:0,1:0
17.11.19 18:30 Bad Nauheim Landshut under 2:1 0:0,1:0,1:1
15.11.19 20:00 Bayreuth ESV Bad Nauheim under 2:3 1:1,0:1,1:1
03.11.19 18:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 8:3 1:1,3:1,4:1
01.11.19 19:30 Frankfurt Bad Nauheim over 2:5 1:1,1:1,0:3
27.10.19 18:30 Bad Nauheim Bad Tölz under 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
25.10.19 20:00 Bietigheim Bad Nauheim under 0:2 0:1,0:1,0:0
20.10.19 18:30 Bad Nauheim Freiburg over 4:3 1:0,0:2,3:1
18.10.19 20:00 Ravensburg Bad Nauheim under 2:3 0:1,0:1,2:1
13.10.19 17:00 Lausitzer Füchse Bad Nauheim under 1:2 0:0,0:1,1:1
11.10.19 19:30 Bad Nauheim Heilbronn over 1:7 1:3,0:2,0:2
06.10.19 17:00 Dresden Bad Nauheim over 6:2 2:1,1:1,3:0
04.10.19 19:30 Bad Nauheim Kassel under 0:5 0:2,0:1,0:2
02.10.19 19:30 Bad Nauheim Kaufbeuren over 4:2 0:1,2:0,2:1
27.09.19 19:30 Bad Nauheim Bayreuth ESV over 4:2 1:1,3:0,0:1
22.09.19 17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 3:4 2:2,0:1,1:1
20.09.19 19:30 Bad Nauheim Frankfurt over 7:6pp 2:5,1:0,3:1,1:0
15.09.19 18:30 Kaufbeuren Bad Nauheim over 6:3 2:0,1:1,3:2
13.09.19 19:30 Bad Nauheim Bietigheim under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0

Dresden


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
01.03.20 18:30 Dresden Bad Tölz under 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
28.02.20 19:30 Frankfurt Dresden over 6:5sn 1:1,2:2,2:2,0:0,1:0
23.02.20 18:30 Ravensburg Dresden over 4:5 4:0,0:4,0:1
21.02.20 19:30 Dresden Heilbronn over 5:4 1:1,3:2,1:1
16.02.20 16:00 Dresden Bayreuth ESV over 2:4 0:0,1:1,1:3
14.02.20 20:00 Bayreuth ESV Dresden over 6:3 4:1,1:1,1:1
09.02.20 18:30 Bad Nauheim Dresden over 6:5pp 3:2,2:2,0:1,1:0
31.01.20 20:00 Crimmitschau Dresden over 7:5 2:2,2:1,3:2
26.01.20 17:00 Dresden Freiburg over 5:2 1:1,2:1,2:0
24.01.20 19:30 Freiburg Dresden over 6:3 2:0,2:2,2:1
21.01.20 19:30 Dresden Landshut under 3:1 2:0,0:0,1:1
19.01.20 16:00 Dresden Frankfurt over 4:3 2:0,1:2,1:1
17.01.20 19:30 Landshut Dresden over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
14.01.20 19:30 Dresden Kassel over 6:5pp 3:0,0:3,2:2,1:0
12.01.20 17:00 Dresden Ravensburg over 4:5pp 2:1,1:2,1:1,0:1
10.01.20 20:00 Heilbronn Dresden over 9:2 1:0,7:1,1:1
04.01.20 16:00 Dresden Lausitzer Füchse over 5:3 1:2,2:1,2:0
30.12.19 18:30 Bad Tölz Dresden under 1:2 1:2,0:0,0:0
28.12.19 16:00 Dresden Bad Nauheim under 4:1 0:1,3:0,1:0
26.12.19 18:00 Bietigheim Dresden under 1:2 0:1,0:1,1:0
22.12.19 18:30 Kassel Dresden over 7:3 5:1,2:1,0:1
20.12.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 3:1,1:1,1:1
17.12.19 19:30 Dresden Bietigheim over 4:3sn 0:1,3:1,0:1,0:0,1:0
15.12.19 17:00 Kaufbeuren Dresden over 6:1 2:0,2:0,2:1
13.12.19 19:30 Dresden Kaufbeuren over 5:1 3:1,0:0,2:0
08.12.19 18:30 Ravensburg Dresden over 4:3 2:0,1:3,1:0
06.12.19 19:30 Dresden Heilbronn over 8:5 1:2,5:0,2:3
01.12.19 16:00 Dresden Bayreuth ESV over 6:5 3:3,3:0,0:2
29.11.19 19:30 Lausitzer Füchse Dresden over 3:7 0:1,1:2,2:4
26.11.19 19:30 Frankfurt Dresden under 3:2 1:0,2:2,0:0
24.11.19 18:30 Bad Nauheim Dresden under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
22.11.19 19:30 Dresden Bietigheim over 7:5 1:1,0:3,6:1
17.11.19 17:00 Dresden Kassel under 1:4 1:0,0:1,0:3
15.11.19 20:00 Crimmitschau Dresden under 3:2 2:0,0:2,1:0
03.11.19 17:00 Dresden Freiburg under 2:3 0:1,1:2,1:0
01.11.19 18:00 Kaufbeuren Dresden under 4:1 2:0,1:1,1:0
30.10.19 19:30 Lausitzer Füchse Dresden over 5:6 2:0,2:3,1:3
27.10.19 16:00 Dresden Frankfurt over 5:4pp 3:3,0:1,1:0,1:0
25.10.19 19:30 Landshut Dresden over 4:7 2:1,0:3,2:3
20.10.19 17:00 Dresden Ravensburg over 3:6 0:1,0:4,3:1
18.10.19 20:00 Heilbronn Dresden under 3:2 0:0,1:2,2:0
13.10.19 17:00 Bayreuth ESV Dresden over 4:3pp 1:1,0:2,2:0,1:0
11.10.19 19:30 Dresden Lausitzer Füchse over 4:6 1:2,2:1,1:3
06.10.19 17:00 Dresden Bad Nauheim over 6:2 2:1,1:1,3:0
04.10.19 20:00 Bietigheim Dresden under 4:1 1:0,3:1,0:0
02.10.19 19:30 Dresden Bad Tölz under 0:4 0:1,0:1,0:2
29.09.19 18:30 Kassel Dresden over 6:3 1:1,1:1,4:1
27.09.19 19:30 Dresden Crimmitschau over 5:3 2:1,2:1,1:1
22.09.19 17:00 Freiburg Dresden over 7:1 1:1,1:0,5:0
20.09.19 19:30 Dresden Kaufbeuren under 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
15.09.19 18:30 Bad Tölz Dresden over 5:4 1:0,2:0,2:4
13.09.19 19:30 Dresden Landshut under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1

Bad Nauheim


nenájdený žiadny zápas

Dresden


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dresden 37 18 4 6 -1 58 142 84 80
2. Ravensburg 35 17 5 2 4 63 144 81 78
3. Frankfurt 35 18 3 2 7 48 131 83 71
4. Bad Nauheim 37 12 6 5 3 19 111 92 71
5. Crimmitschau 37 6 8 3 9 2 97 95 61
6. Kassel 34 18 1 1 12 6 111 105 60
7. Heilbronn 36 7 5 4 11 6 126 120 50
8. Kaufbeuren 38 9 3 6 11 -7 127 134 48
9. Tölzer Löwen 38 13 1 4 15 -30 123 153 48
10. Freiburg 33 13 1 3 12 -10 106 116 47
11. Landshut 35 6 4 4 13 -8 111 119 42
12. Lausitzer Füchse 34 4 5 1 18 -16 99 115 38
13. Bayreuth ESV 34 10 0 4 16 -42 92 134 34
14. Selb 35 6 0 1 27 -89 73 162 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dresden 18 10 2 3 -2 37 79 42 43
2. Frankfurt 19 9 3 1 2 36 78 42 43
3. Ravensburg 17 9 2 1 2 36 78 42 38
4. Crimmitschau 19 2 5 1 5 4 53 49 32
5. Kassel 16 8 1 1 4 9 54 45 30
6. Bad Nauheim 18 4 3 3 2 4 52 48 30
7. Freiburg 18 9 0 1 7 -5 62 67 28
8. Heilbronn 18 5 2 1 7 -1 59 60 26
9. Tölzer Löwen 19 8 0 1 9 -20 67 87 25
10. Kaufbeuren 19 3 2 4 4 6 70 64 23
11. Lausitzer Füchse 16 4 2 0 8 3 44 41 22
12. Landshut 17 3 2 2 6 -10 48 58 21
13. Bayreuth ESV 16 6 0 2 6 -9 40 49 20
14. Selb 19 4 0 1 13 -39 38 77 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Nauheim 19 8 3 2 1 15 59 44 41
2. Ravensburg 18 8 3 1 2 27 66 39 40
3. Dresden 19 8 2 3 1 21 63 42 37
4. Kassel 18 10 0 0 8 -3 57 60 30
5. Crimmitschau 18 4 3 2 4 -2 44 46 29
6. Frankfurt 16 9 0 1 5 12 53 41 28
7. Kaufbeuren 19 6 1 2 7 -13 57 70 25
8. Heilbronn 18 2 3 3 4 7 67 60 24
9. Tölzer Löwen 19 5 1 3 6 -10 56 66 23
10. Landshut 18 3 2 2 7 2 63 61 21
11. Freiburg 15 4 1 2 5 -5 44 49 19
12. Lausitzer Füchse 18 0 3 1 10 -19 55 74 16
13. Bayreuth ESV 18 4 0 2 10 -33 52 85 14
14. Selb 16 2 0 0 14 -50 35 85 6