Kassel VS Crimmitschau


Kassel

Crimmitschau

not draw --6--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Kassel (T1) VS Crimmitschau (T2)

Kassel

Crimmitschau

Zaujímavé

Kassel

  • Kassel už 6 zápasov v rade neremízovali.

Crimmitschau

  • Tím Crimmitschau odohral až 38 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 73% z celkového počtu 52 zápasov.
  • Crimmitschau ťahá aktuálne sériu 4 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 8 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Nemecko / DEL 2 / 2018/2019
08.02.2019 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:8 1:2,1:3,2:3
04.01.2019 20:00 Crimmitschau Kassel over 1:5 0:1,0:1,1:3
25.11.2018 18:30 Kassel Crimmitschau under 1:2 0:0,1:1,0:1
07.10.2018 17:00 Crimmitschau Kassel over 5:2 1:0,1:0,3:2
Nemecko / DEL 2 / 2017/2018
18.02.2018 18:00 Kassel Crimmitschau under 3:1 1:0,0:0,2:1
14.01.2018 17:00 Crimmitschau Kassel over 3:6 0:1,1:3,2:2
03.12.2017 16:00 Kassel Crimmitschau over 7:0 0:0,5:0,2:0
15.10.2017 17:00 Crimmitschau Kassel over 3:4ppsn 1:0,1:3,1:0,0:0,-:-

Kassel

4 - 1 - 3

Crimmitschau

Kassel


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.03.19 18:30 Kassel Lausitzer Füchse under 3:2 1:0,1:1,1:1
01.03.19 19:30 Ravensburg Kassel under 3:1 1:0,1:0,1:1
24.02.19 17:00 Kaufbeuren Kassel under 2:1 0:0,0:0,2:1
22.02.19 19:30 Kassel Dresden over 6:2 1:1,3:0,2:1
17.02.19 18:30 Heilbronn Kassel under 3:1 1:0,2:0,0:1
15.02.19 19:30 Kassel Bayreuth ESV over 6:1 2:0,2:1,2:0
10.02.19 18:30 Freiburg Kassel under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
08.02.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:8 1:2,1:3,2:3
03.02.19 18:30 Kassel Bietigheim over 4:2 1:1,2:1,1:0
01.02.19 20:00 Deggendorfer Kassel under 2:3 0:0,1:2,1:1
27.01.19 17:00 Lausitzer Füchse Kassel under 2:0 0:0,0:0,2:0
25.01.19 19:30 Kassel Bad Nauheim over 3:6 0:2,2:2,1:2
22.01.19 19:30 Kassel Frankfurt under 4:1 3:0,0:0,1:1
20.01.19 18:30 Kassel Kaufbeuren under 2:3 0:2,1:0,1:1
18.01.19 19:30 Dresden Kassel over 6:1 2:0,3:0,1:1
13.01.19 18:30 Kassel Heilbronn over 5:4pp 1:2,0:1,3:1,1:0
11.01.19 20:00 Bayreuth ESV Kassel under 4:1 0:1,2:0,2:0
06.01.19 14:00 Kassel Freiburg over 5:2 2:0,2:0,1:2
04.01.19 20:00 Crimmitschau Kassel over 1:5 0:1,0:1,1:3
02.01.19 19:30 Tölzer Löwen Kassel under 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
30.12.18 17:00 Bietigheim Kassel under 3:0 2:0,0:0,1:0
28.12.18 19:30 Kassel Deggendorfer under 3:1 1:1,0:0,2:0
26.12.18 19:30 Kassel Lausitzer Füchse over 5:2 1:1,1:0,3:1
23.12.18 18:30 Frankfurt Kassel under 1:2 0:0,1:2,0:0
21.12.18 19:30 Kassel Tölzer Löwen over 5:1 1:0,3:1,1:0
16.12.18 18:30 Bad Nauheim Kassel under 1:0 0:0,1:0,0:0
14.12.18 19:30 Kassel Ravensburg over 5:2 2:0,1:1,2:1
09.12.18 18:30 Kassel Dresden under 0:2 0:0,0:2,0:0
07.12.18 19:30 Kaufbeuren Kassel under 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
02.12.18 18:30 Kassel Bayreuth ESV over 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
30.11.18 20:00 Heilbronn Kassel over 2:4 2:1,0:2,0:1
27.11.18 20:00 Ravensburg Kassel over 3:5 1:1,2:2,0:2
25.11.18 18:30 Kassel Crimmitschau under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.11.18 19:30 Freiburg Kassel under 0:1 0:0,0:1,0:0
18.11.18 18:30 Deggendorfer Kassel over 4:2 3:1,0:1,1:0
16.11.18 19:30 Kassel Bietigheim over 1:6 0:1,1:1,0:4
04.11.18 18:30 Tölzer Löwen Kassel over 4:3 2:0,0:1,2:2
02.11.18 19:30 Kassel Frankfurt under 0:4 0:1,0:2,0:1
28.10.18 18:30 Kassel Bad Nauheim under 2:3 0:1,1:2,1:0
26.10.18 19:30 Lausitzer Füchse Kassel under 4:1 2:0,1:0,1:1
21.10.18 16:00 Dresden Kassel over 2:5 1:1,1:0,0:4
19.10.18 19:30 Kassel Kaufbeuren under 0:1 0:1,0:0,0:0
14.10.18 18:30 Bayreuth ESV Kassel under 3:1 2:0,1:1,0:0
12.10.18 19:30 Kassel Heilbronn over 4:2 2:0,1:2,1:0
07.10.18 17:00 Crimmitschau Kassel over 5:2 1:0,1:0,3:2
05.10.18 19:30 Kassel Freiburg under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
03.10.18 17:00 Kassel Ravensburg over 2:6 0:2,1:4,1:0
30.09.18 17:00 Bietigheim Kassel over 3:8 0:4,1:2,2:2
28.09.18 19:30 Kassel Deggendorfer over 6:2 1:1,1:1,4:0
23.09.18 18:30 Kassel Tölzer Löwen over 6:2 2:0,4:1,0:1
21.09.18 19:30 Frankfurt Kassel over 5:2 1:1,4:1,0:0
14.09.18 19:30 Bad Nauheim Kassel over 3:4 1:2,1:2,1:0

Crimmitschau


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
03.03.19 18:30 Crimmitschau Frankfurt over 4:5sn 2:2,2:1,0:1,0:0,1:2
01.03.19 19:30 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 3:4 0:2,3:0,0:2
24.02.19 17:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 2:6 0:3,2:2,0:1
22.02.19 19:30 Bad Nauheim Crimmitschau over 6:3 1:1,0:1,5:1
17.02.19 17:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:1 1:0,0:1,1:0
15.02.19 19:30 Freiburg Crimmitschau under 4:1 1:0,0:1,3:0
10.02.19 17:00 Crimmitschau Dresden over 6:1 3:0,1:0,2:1
08.02.19 19:30 Kassel Crimmitschau over 4:8 1:2,1:3,2:3
03.02.19 17:00 Crimmitschau Deggendorfer over 6:3 0:1,2:2,4:0
01.02.19 20:00 Ravensburg Crimmitschau over 5:6pp 0:2,5:1,0:2,0:1
27.01.19 16:00 Frankfurt Crimmitschau over 9:1 2:0,3:0,4:1
25.01.19 20:00 Crimmitschau Heilbronn over 6:3 3:0,3:1,0:2
22.01.19 20:00 Crimmitschau Tölzer Löwen over 6:3 0:1,2:2,4:0
20.01.19 16:00 Bayreuth ESV Crimmitschau over 5:2 1:0,1:1,3:1
18.01.19 20:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 3:4 1:2,1:2,1:0
13.01.19 17:00 Kaufbeuren Crimmitschau over 9:1 2:0,4:1,3:0
11.01.19 20:00 Crimmitschau Freiburg over 5:4 1:0,1:3,3:1
06.01.19 17:00 Dresden Crimmitschau under 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
04.01.19 20:00 Crimmitschau Kassel over 1:5 0:1,0:1,1:3
02.01.19 20:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:7pp 2:1,3:3,1:2,0:1
30.12.18 17:00 Deggendorfer Crimmitschau over 5:6sn 3:1,1:2,1:2,0:0,0:2
28.12.18 20:00 Crimmitschau Ravensburg under 4:1 1:1,1:0,2:0
26.12.18 17:00 Crimmitschau Frankfurt under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
23.12.18 18:30 Tölzer Löwen Crimmitschau under 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,-:-
21.12.18 20:00 Crimmitschau Bietigheim over 4:7 0:2,1:4,3:1
16.12.18 17:00 Heilbronn Crimmitschau over 7:4 4:1,1:3,2:0
14.12.18 20:00 Crimmitschau Lausitzer Füchse over 4:3 0:2,3:0,1:1
09.12.18 18:30 Bad Nauheim Crimmitschau under 5:0 0:0,3:0,2:0
07.12.18 20:00 Crimmitschau Bayreuth ESV over 1:6 0:2,0:1,1:3
02.12.18 18:30 Freiburg Crimmitschau over 5:2 2:1,1:1,2:0
30.11.18 20:00 Crimmitschau Kaufbeuren under 2:3 0:2,0:1,2:0
27.11.18 19:30 Lausitzer Füchse Crimmitschau over 5:4 1:2,2:1,2:1
25.11.18 18:30 Kassel Crimmitschau under 1:2 0:0,1:1,0:1
23.11.18 20:00 Crimmitschau Dresden over 11:4 3:1,5:2,3:1
18.11.18 18:30 Ravensburg Crimmitschau over 7:2 0:2,3:0,4:0
16.11.18 20:00 Crimmitschau Deggendorfer over 3:4 2:1,0:3,1:0
04.11.18 17:00 Bietigheim Crimmitschau over 6:3 3:1,1:1,2:1
02.11.18 20:00 Crimmitschau Tölzer Löwen over 6:3 2:0,2:3,2:0
28.10.18 17:00 Crimmitschau Heilbronn over 2:5 0:3,2:0,0:2
26.10.18 19:30 Frankfurt Crimmitschau over 4:3 0:3,1:0,3:0
21.10.18 17:00 Crimmitschau Bad Nauheim over 6:3 1:0,3:1,2:2
19.10.18 20:00 Bayreuth ESV Crimmitschau under 0:5 0:2,0:1,0:2
14.10.18 17:00 Crimmitschau Freiburg over 4:2 1:1,1:0,2:1
12.10.18 19:30 Kaufbeuren Crimmitschau over 6:2 0:0,3:0,3:2
07.10.18 17:00 Crimmitschau Kassel over 5:2 1:0,1:0,3:2
05.10.18 19:30 Dresden Crimmitschau over 3:4 0:1,2:1,1:2
30.09.18 18:30 Deggendorfer Crimmitschau over 6:5pp 2:1,1:2,2:2,1:0
28.09.18 20:00 Crimmitschau Ravensburg over 3:5 0:2,1:2,2:1
23.09.18 17:00 Crimmitschau Bietigheim under 3:2 1:1,0:0,2:1
21.09.18 19:30 Tölzer Löwen Crimmitschau under 0:3 0:0,0:1,0:2
16.09.18 17:00 Crimmitschau Lausitzer Füchse under 1:4 1:1,0:1,0:2
14.09.18 20:00 Heilbronn Crimmitschau under 3:2 2:1,1:0,0:1

Kassel


nenájdený žiadny zápas

Crimmitschau


nenájdený žiadny zápas
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dresden 37 18 4 6 -1 58 142 84 80
2. Ravensburg 34 16 5 2 4 61 140 79 75
3. Frankfurt 35 18 3 2 7 48 131 83 71
4. Bad Nauheim 37 12 6 5 3 19 111 92 71
5. Crimmitschau 37 6 8 3 9 2 97 95 61
6. Kassel 34 18 1 1 12 6 111 105 60
7. Heilbronn 36 7 5 4 11 6 126 120 50
8. Tölzer Löwen 37 13 1 4 14 -28 121 149 48
9. Freiburg 32 13 1 2 13 -9 103 112 46
10. Kaufbeuren 37 8 3 6 11 -15 116 131 45
11. Landshut 34 7 3 4 13 -9 107 116 40
12. Lausitzer Füchse 34 4 5 1 18 -16 99 115 38
13. Bayreuth ESV 33 10 0 4 15 -34 89 123 34
14. Selb 35 6 0 1 27 -89 73 162 19
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dresden 18 10 2 3 -2 37 79 42 43
2. Frankfurt 19 9 3 1 2 36 78 42 43
3. Ravensburg 16 8 2 1 2 34 74 40 35
4. Crimmitschau 19 2 5 1 5 4 53 49 32
5. Kassel 16 8 1 1 4 9 54 45 30
6. Bad Nauheim 18 4 3 3 2 4 52 48 30
7. Freiburg 17 9 0 0 8 -4 59 63 27
8. Heilbronn 18 5 2 1 7 -1 59 60 26
9. Tölzer Löwen 19 8 0 1 9 -20 67 87 25
10. Lausitzer Füchse 16 4 2 0 8 3 44 41 22
11. Landshut 17 3 2 2 6 -10 48 58 21
12. Bayreuth ESV 16 6 0 2 6 -9 40 49 20
13. Kaufbeuren 18 2 2 4 4 -2 59 61 20
14. Selb 19 4 0 1 13 -39 38 77 13
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Bad Nauheim 19 8 3 2 1 15 59 44 41
2. Ravensburg 18 8 3 1 2 27 66 39 40
3. Dresden 19 8 2 3 1 21 63 42 37
4. Kassel 18 10 0 0 8 -3 57 60 30
5. Crimmitschau 18 4 3 2 4 -2 44 46 29
6. Frankfurt 16 9 0 1 5 12 53 41 28
7. Kaufbeuren 19 6 1 2 7 -13 57 70 25
8. Heilbronn 18 2 3 3 4 7 67 60 24
9. Tölzer Löwen 18 5 1 3 5 -8 54 62 23
10. Freiburg 15 4 1 2 5 -5 44 49 19
11. Landshut 17 4 1 2 7 1 59 58 19
12. Lausitzer Füchse 18 0 3 1 10 -19 55 74 16
13. Bayreuth ESV 17 4 0 2 9 -25 49 74 14
14. Selb 16 2 0 0 14 -50 35 85 6