HokejLive.netKazachstán1. liga › Výsledky

1. liga - Kazachstán

Dátum Čas Zápas Výsledok Detail
23.01.2021 13:00 Aktobe - Sary-Arka Karaganda 0:3 0:2,0:0,0:1
13:00 Beibarys Atyrau - Barys Astana 7:1 2:0,4:0,1:1
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Kulager 0:4 0:1,0:2,0:1
12:00 Gornyak Rudny - Kazzinc-Torpedo 1:5 0:2,0:2,1:1
09:00 Arystan Temirtau - Nomad Astana 4:3 1:1,2:1,1:1
08:00 Arlan Kokshetau - Yertis Pavlodar 4:1 1:1,0:0,3:0
22.01.2021 15:00 Aktobe - Sary-Arka Karaganda 2:7 1:3,0:3,1:1
15:00 Beibarys Atyrau - Barys Astana 5:2 2:1,0:0,3:1
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Kulager 3:5 0:2,2:2,1:1
12:00 Gornyak Rudny - Kazzinc-Torpedo 2:5 1:2,0:2,1:1
12:00 Arlan Kokshetau - Yertis Pavlodar 4:2 0:0,3:1,1:1
09:00 Arystan Temirtau - Nomad Astana 3:2 3:2,0:0,0:0
19.01.2021 15:00 Aktobe - Barys Astana 5:3 0:0,1:2,4:1
15:00 Beibarys Atyrau - Sary-Arka Karaganda 4:3 1:0,2:2,1:1
14:00 Arystan Temirtau - Yertis Pavlodar 5:2 2:0,2:0,1:2
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Almaty HK 4:2 1:1,0:0,3:1
12:00 Arlan Kokshetau - Kazzinc-Torpedo 2:3 1:1,0:1,1:0
12:00 Nomad Astana - Kulager 2:3 1:0,1:2,0:1
18.01.2021 15:00 Aktobe - Barys Astana 4:1 1:0,3:0,0:1
15:00 Beibarys Atyrau - Sary-Arka Karaganda 5:4 1:1,1:2,3:1
14:00 Arystan Temirtau - Yertis Pavlodar 3:0 0:0,1:0,2:0
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Almaty HK 0:6 0:2,0:3,0:1
12:00 Arlan Kokshetau - Kazzinc-Torpedo 1:3 1:0,0:2,0:1
12:00 Nomad Astana - Kulager 4:0 0:0,2:0,2:0
15.01.2021 08:00 Barys Astana - Nomad Astana 2:3 2:2,0:0,0:0
14.01.2021 08:00 Barys Astana - Nomad Astana 0:5 0:2,0:1,0:2
13.01.2021 14:00 Sary-Arka Karaganda - Kulager 4:3 0:1,3:0,1:2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Beibarys Atyrau 1:0 0:0,1:0,0:0
12:00 Yertis Pavlodar - Aktobe 6:3 1:0,3:0,2:3
12.01.2021 14:00 Sary-Arka Karaganda - Kulager 4:3 1:1,1:1,1:1
12:00 Kazzinc-Torpedo - Beibarys Atyrau 2:1 1:0,1:0,0:1
12:00 Yertis Pavlodar - Aktobe 4:2 1:1,3:1,0:0
11.01.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Gornyak Rudny 3:2 0:0,2:1,1:1
12:00 Nomad Astana - Arlan Kokshetau 4:5 2:0,0:2,2:2
12:00 Almaty HK - Arystan Temirtau 3:0 2:0,0:0,1:0
10.01.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Gornyak Rudny 1:6 0:2,0:2,1:2
12:00 Nomad Astana - Arlan Kokshetau 6:1 0:0,3:0,3:1
12:00 Almaty HK - Arystan Temirtau 3:1 2:0,1:0,0:1
09.01.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo - Aktobe 8:1 3:0,1:0,4:1
12:00 Yertis Pavlodar - Beibarys Atyrau 4:5 3:2,0:2,1:1
08.01.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo - Aktobe 2:1 1:0,1:0,0:1
12:00 Yertis Pavlodar - Beibarys Atyrau 2:5 1:2,1:2,0:1
07.01.2021 14:00 Sary-Arka Karaganda - Nomad Astana 1:3 0:2,0:0,1:1
12:30 Almaty HK - Gornyak Rudny 5:1 2:1,2:0,1:0
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Arystan Temirtau 1:3 0:1,0:1,1:1
12:00 Barys Astana - Arlan Kokshetau 0:6 0:2,0:3,0:1
06.01.2021 14:00 Sary-Arka Karaganda - Nomad Astana 2:0 1:0,0:0,1:0
12:30 Almaty HK - Gornyak Rudny 2:0 2:0,0:0,0:0
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Arystan Temirtau 3:4 2:1,0:1,1:1
12:00 Barys Astana - Arlan Kokshetau 0:2 0:0,0:2,0:0
07:00 Kazzinc-Torpedo - Yertis Pavlodar 5:0 -:-,-:-,-:-
05.01.2021 12:00 Kazzinc-Torpedo - Yertis Pavlodar 5:0 -:-,-:-,-:-
28.12.2020 12:00 Arlan Kokshetau - Kulager 2:0 2:0,0:0,0:0
09:00 Sary-Arka Karaganda - Barys Astana 9:1 3:0,3:0,3:1
08:00 Nomad Astana - Gornyak Rudny 3:1 0:0,1:1,2:0
27.12.2020 12:00 Arlan Kokshetau - Kulager 3:2 0:0,3:0,0:2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Kazzinc-Torpedo 2 8:1 2:0,2:0,4:1
09:00 Sary-Arka Karaganda - Barys Astana 2:1 0:0,1:1,0:0
08:00 Nomad Astana - Gornyak Rudny 6:0 1:0,1:0,4:0
26.12.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo - Kazzinc-Torpedo 2 9:2 4:0,1:0,4:2
23.12.2020 15:00 Aktobe - Almaty HK 2:0 0:0,1:0,1:0
12:00 Arlan Kokshetau - Kazzinc-Torpedo 2 4:1 1:0,2:1,1:0
12:00 Kulager - Arystan Temirtau 2:3 1:0,0:2,1:1
12:00 Nomad Astana - Sary-Arka Karaganda 4:3 0:1,1:1,2:1
12:00 Gornyak Rudny - Barys Astana 3:2 1:0,1:2,0:0
22.12.2020 15:00 Aktobe - Almaty HK 5:1 1:0,3:0,1:1
12:00 Nomad Astana - Sary-Arka Karaganda 1:3 0:0,1:2,0:1
12:00 Gornyak Rudny - Barys Astana 2:0 0:0,1:0,1:0
12:00 Arlan Kokshetau - Kazzinc-Torpedo 2 5:1 1:1,3:0,1:0
12:00 Kulager - Arystan Temirtau 2:3 1:1,1:0,0:2
19.12.2020 13:00 Beibarys Atyrau - Almaty HK 4:2 1:1,2:1,1:0
12:00 Arlan Kokshetau - Arystan Temirtau 3:4 1:1,2:1,0:1
12:00 Kulager - Kazzinc-Torpedo 1:0 0:0,0:0,1:0
12:00 Barys Astana - Kazzinc-Torpedo 2 1:2 0:0,1:2,0:0
12:00 Gornyak Rudny - Sary-Arka Karaganda 0:5 0:2,0:3,0:0
18.12.2020 13:00 Beibarys Atyrau - Almaty HK 5:4 4:1,1:2,0:1
12:00 Arlan Kokshetau - Arystan Temirtau 4:6 2:1,1:5,1:0
12:00 Kulager - Kazzinc-Torpedo 0:4 0:0,0:1,0:3
12:00 Barys Astana - Kazzinc-Torpedo 2 4:5 1:1,3:1,0:2
12:00 Gornyak Rudny - Sary-Arka Karaganda 2:3 0:2,2:0,0:0
15.12.2020 14:00 Sary-Arka Karaganda - Kazzinc-Torpedo 1:0 0:0,0:0,1:0
12:00 Gornyak Rudny - Aktobe 5:2 1:0,1:0,3:2
08:00 Arystan Temirtau - Almaty HK 2:6 0:2,0:2,2:2
14.12.2020 14:00 Sary-Arka Karaganda - Kazzinc-Torpedo 3:0 0:0,1:0,2:0
12:00 Gornyak Rudny - Aktobe 2:3 0:0,2:1,0:1
08:00 Arystan Temirtau - Almaty HK 1:3 0:0,1:2,0:1
13.12.2020 08:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Beibarys Atyrau 2:3 1:2,1:1,0:0
12.12.2020 08:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Beibarys Atyrau 4:8 0:3,3:4,1:1
11.12.2020 14:00 Sary-Arka Karaganda - Aktobe 4:1 2:0,1:1,1:0
10.12.2020 14:00 Sary-Arka Karaganda - Aktobe 6:0 2:0,3:0,1:0
12:00 Nomad Astana - Arystan Temirtau 2:1 1:0,0:1,0:0
09.12.2020 14:00 Almaty HK - Beibarys Atyrau 1:6 1:0,0:4,0:2
12:00 Arlan Kokshetau - Gornyak Rudny 4:3 2:0,1:1,1:2
12:00 Nomad Astana - Arystan Temirtau 5:3 1:2,3:1,1:0
08.12.2020 14:00 Almaty HK - Beibarys Atyrau 3:4 2:0,0:2,1:1
12:00 Yertis Pavlodar - Kazzinc-Torpedo 1:4 1:1,0:2,0:1
12:00 Arlan Kokshetau - Gornyak Rudny 4:1 2:0,2:0,0:1
12:00 Kulager - Kazzinc-Torpedo 2 4:1 2:0,2:0,0:1
07.12.2020 12:00 Kulager - Kazzinc-Torpedo 2 6:2 2:1,1:1,3:0
12:00 Yertis Pavlodar - Kazzinc-Torpedo 2:5 0:3,1:2,1:0
06.12.2020 09:00 Arystan Temirtau - Sary-Arka Karaganda 4:2 2:1,1:0,1:1
08:00 Nomad Astana - Barys Astana 12:0 3:0,7:0,2:0
05.12.2020 13:00 Aktobe - Beibarys Atyrau 4:3 2:0,1:1,0:2
09:00 Arystan Temirtau - Sary-Arka Karaganda 1:4 1:0,0:3,0:1
08:00 Nomad Astana - Barys Astana 4:2 1:0,2:2,1:0
04.12.2020 15:00 Aktobe - Beibarys Atyrau 4:3 1:1,0:2,2:0
12:00 Gornyak Rudny - Kazzinc-Torpedo 2 3:2 1:1,0:1,2:0
03.12.2020 12:00 Gornyak Rudny - Kazzinc-Torpedo 2 1:3 0:1,1:1,0:1
02.12.2020 14:00 Sary-Arka Karaganda - Arystan Temirtau 3:4 1:1,2:0,0:3
12:00 Kazzinc-Torpedo - Arlan Kokshetau 2:1 0:0,1:0,1:1
12:00 Yertis Pavlodar - Nomad Astana 3:4 2:1,1:1,0:1
07:00 Barys Astana - Kulager 0:2 0:0,0:0,0:2
01.12.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo - Arlan Kokshetau 2:1 0:1,1:0,1:0
12:00 Sary-Arka Karaganda - Arystan Temirtau 3:6 0:1,1:3,2:2
07:00 Barys Astana - Kulager 2:3 0:1,2:2,0:0
00:00 Yertis Pavlodar - Nomad Astana 0:4 0:2,0:1,0:1
28.11.2020 13:00 Beibarys Atyrau - Gornyak Rudny 1:2 1:1,0:0,0:0
13:00 Aktobe - Arystan Temirtau 0:1 0:0,0:0,0:1
12:00 Almaty HK - Kulager 1:3 0:1,1:0,0:2
12:00 Kazzinc-Torpedo - Nomad Astana 1:2 0:1,1:0,0:1
12:00 Yertis Pavlodar - Arlan Kokshetau 5:3 2:1,2:1,1:1
07:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Barys Astana 7:0 3:0,2:0,2:0
27.11.2020 15:00 Beibarys Atyrau - Gornyak Rudny 3:1 0:0,0:1,3:0
15:00 Aktobe - Arystan Temirtau 3:4 0:0,2:1,1:2
14:00 Almaty HK - Kulager 1:4 1:1,0:2,0:1
12:00 Kazzinc-Torpedo - Nomad Astana 3:1 0:1,1:0,2:0
12:00 Yertis Pavlodar - Arlan Kokshetau 2:1 0:0,1:0,0:1
07:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Barys Astana 4:1 1:0,1:0,2:1
24.11.2020 15:00 Aktobe - Gornyak Rudny 2:3 2:0,0:2,0:0
15:00 Beibarys Atyrau - Arystan Temirtau 4:2 1:0,0:1,3:1
14:00 Almaty HK - Barys Astana 3:2 0:1,1:0,2:1
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Yertis Pavlodar 3:0 2:0,0:0,1:0
23.11.2020 15:00 Aktobe - Gornyak Rudny 0:3 0:1,0:1,0:1
15:00 Beibarys Atyrau - Arystan Temirtau 3:4 0:0,1:1,2:2
14:00 Almaty HK - Barys Astana 4:3 2:1,1:0,0:2
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Yertis Pavlodar 0:3 0:1,0:2,0:0
12:00 Arlan Kokshetau - Nomad Astana 1:3 0:0,0:1,1:2
12:00 Kulager - Sary-Arka Karaganda 3:2 0:0,1:1,1:1
22.11.2020 12:00 Arlan Kokshetau - Nomad Astana 3:1 0:0,1:0,2:1
12:00 Kulager - Sary-Arka Karaganda 0:1 0:0,0:1,0:0
19.11.2020 12:00 Arlan Kokshetau - Sary-Arka Karaganda 3:4 1:0,1:3,1:1
12:00 Kulager - Nomad Astana 1:4 0:0,0:2,1:2
18.11.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Kazzinc-Torpedo 3:1 1:1,1:0,1:0
12:00 Gornyak Rudny - Almaty HK 3:5 0:0,1:4,2:1
12:00 Arlan Kokshetau - Sary-Arka Karaganda 1:2 0:0,0:1,1:1
12:00 Kulager - Nomad Astana 4:3 2:2,0:0,1:1
09:00 Arystan Temirtau - Beibarys Atyrau 3:0 0:0,0:0,3:0
08:00 Barys Astana - Aktobe 0:4 0:0,0:2,0:2
17.11.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Kazzinc-Torpedo 1:4 1:1,0:2,0:1
12:00 Gornyak Rudny - Almaty HK 1:0 1:0,0:0,0:0
09:00 Arystan Temirtau - Beibarys Atyrau 1:2 0:1,1:1,0:0
09:00 Barys Astana - Aktobe 0:1 0:0,0:0,0:1
14.11.2020 12:00 Sary-Arka Karaganda - Beibarys Atyrau 4:2 2:1,2:0,0:1
12:00 Arlan Kokshetau - Barys Astana 3:0 0:0,3:0,0:0
12:00 Kulager - Almaty HK 3:1 1:1,0:0,2:0
12:00 Nomad Astana - Aktobe 5:3 0:2,2:1,3:0
13.11.2020 14:00 Sary-Arka Karaganda - Beibarys Atyrau 5:3 1:0,2:0,2:3
12:00 Kazzinc-Torpedo - Gornyak Rudny 5:1 2:1,3:0,0:0
12:00 Arlan Kokshetau - Barys Astana 4:3 1:0,2:3,1:0
12:00 Kulager - Almaty HK 3:1 1:0,1:1,1:0
12:00 Nomad Astana - Aktobe 6:0 3:0,2:0,1:0
12:00 Yertis Pavlodar - Arystan Temirtau 2:4 0:0,1:0,1:4
12.11.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo - Gornyak Rudny 5:2 1:0,3:1,1:1
12:00 Yertis Pavlodar - Arystan Temirtau 2:3 1:0,1:2,0:1
10.11.2020 15:00 Beibarys Atyrau - Aktobe 3:4 1:1,0:2,2:0
14:00 Sary-Arka Karaganda - Kazzinc-Torpedo 2 6:0 1:0,3:0,2:0
12:00 Kulager - Barys Astana 1:3 1:0,0:1,0:2
12:00 Nomad Astana - Almaty HK 5:1 2:0,2:0,1:1
09.11.2020 15:00 Beibarys Atyrau - Aktobe 4:1 0:0,3:1,1:0
14:00 Sary-Arka Karaganda - Kazzinc-Torpedo 2 1:3 0:1,0:1,1:1
12:00 Kazzinc-Torpedo - Arystan Temirtau 2:0 0:0,1:0,1:0
12:00 Kulager - Barys Astana 3:1 2:0,1:0,0:1
12:00 Nomad Astana - Almaty HK 1:5 1:0,0:3,0:2
12:00 Yertis Pavlodar - Gornyak Rudny 2:3 2:0,0:1,0:1
08.11.2020 12:00 Kazzinc-Torpedo - Arystan Temirtau 5:4 1:2,2:1,1:1
12:00 Yertis Pavlodar - Gornyak Rudny 3:2 1:0,0:2,1:0
06.11.2020 14:00 Almaty HK - Kazzinc-Torpedo 2 5:3 1:2,1:1,3:0
14:00 Sary-Arka Karaganda - Arlan Kokshetau 1:2 1:1,0:0,0:0
05.11.2020 14:00 Almaty HK - Kazzinc-Torpedo 2 5:1 0:0,2:1,3:0
14:00 Sary-Arka Karaganda - Arlan Kokshetau 3:1 0:0,3:1,0:0
12:00 Barys Astana - Yertis Pavlodar 0:1 0:1,0:0,0:0
04.11.2020 12:00 Barys Astana - Yertis Pavlodar 2:3 0:2,0:1,2:0
02.11.2020 14:00 Almaty HK - Sary-Arka Karaganda 3:4 2:1,1:1,0:1
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Arlan Kokshetau 6:2 1:1,2:1,3:0
12:00 Arystan Temirtau - Kulager 3:1 1:1,1:0,1:0
01.11.2020 13:00 Aktobe - Kazzinc-Torpedo 1:4 1:1,0:3,0:0
13:00 Beibarys Atyrau - Nomad Astana 3:4 2:1,0:1,1:1
12:00 Almaty HK - Sary-Arka Karaganda 2:1 0:1,1:0,1:0
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Arlan Kokshetau 2:3 0:1,2:1,0:0
12:00 Gornyak Rudny - Yertis Pavlodar 3:2 1:0,0:0,2:2
12:00 Arystan Temirtau - Kulager 4:2 1:1,2:0,1:1
31.10.2020 13:00 Aktobe - Kazzinc-Torpedo 0:4 0:2,0:1,0:1
13:00 Beibarys Atyrau - Nomad Astana 3:5 0:1,2:3,1:1
12:00 Gornyak Rudny - Yertis Pavlodar 4:1 1:0,0:1,3:0
29.10.2020 14:00 Almaty HK - Arlan Kokshetau 3:1 2:1,0:0,1:0
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Sary-Arka Karaganda 1:2 0:1,1:0,0:0
12:00 Barys Astana - Arystan Temirtau 1:5 0:0,0:2,1:3
28.10.2020 15:00 Aktobe - Nomad Astana 1:2 0:1,0:0,1:1
14:00 Almaty HK - Arlan Kokshetau 2:3 0:1,2:1,0:0
13:00 Beibarys Atyrau - Kazzinc-Torpedo 1:4 1:3,0:1,0:0
12:00 Kazzinc-Torpedo 2 - Sary-Arka Karaganda 0:2 0:1,0:1,0:0
12:00 Gornyak Rudny - Kulager 2:7 0:3,1:2,1:2
12:00 Barys Astana - Arystan Temirtau 1:3 0:2,0:0,1:1
27.10.2020 15:00 Aktobe - Nomad Astana 2:3 1:2,0:0,1:0
13:00 Beibarys Atyrau - Kazzinc-Torpedo 1:2 0:1,1:0,0:0
12:00 Gornyak Rudny - Kulager 3:2 0:1,2:0,1:1
24.10.2020 13:00 Gornyak Rudny - Nomad Astana 1:3 0:1,0:0,1:2
13:00 Kazzinc-Torpedo - Almaty HK 6:1 2:0,2:0,2:1
13:00 Arlan Kokshetau - Aktobe 2:0 1:0,0:0,1:0
13:00 Kulager - Beibarys Atyrau 1:3 1:1,0:1,0:1
13:00 Yertis Pavlodar - Barys Astana 2:5 1:2,1:1,0:2
10:00 Arystan Temirtau - Kazzinc-Torpedo 2 3:2 1:2,1:0,1:0
23.10.2020 13:00 Gornyak Rudny - Nomad Astana 3:5 0:1,2:1,1:3
13:00 Kazzinc-Torpedo - Almaty HK 3:1 2:0,0:1,1:0
13:00 Arlan Kokshetau - Aktobe 3:4 0:0,2:1,1:3
13:00 Kulager - Beibarys Atyrau 4:1 1:1,1:0,2:0
13:00 Yertis Pavlodar - Barys Astana 0:3 0:1,0:1,0:1
10:00 Arystan Temirtau - Kazzinc-Torpedo 2 5:4 1:1,1:2,2:1
20.10.2020 13:00 Kazzinc-Torpedo - Barys Astana 8:3 5:0,3:3,0:0
13:00 Arlan Kokshetau - Beibarys Atyrau 3:1 0:1,2:0,1:0
13:00 Kulager - Aktobe 5:1 1:0,2:1,2:0
13:00 Nomad Astana - Kazzinc-Torpedo 2 8:1 2:1,5:0,1:0
13:00 Yertis Pavlodar - Almaty HK 2:0 0:0,1:0,1:0
19.10.2020 13:00 Kazzinc-Torpedo - Barys Astana 4:3 1:0,2:1,1:2
13:00 Arlan Kokshetau - Beibarys Atyrau 4:5 2:1,0:3,2:1
13:00 Kulager - Aktobe 2:3 1:1,0:1,1:0
13:00 Nomad Astana - Kazzinc-Torpedo 2 0:5 2:1,0:1,2:2
13:00 Yertis Pavlodar - Almaty HK 3:2 1:1,1:0,1:1