Gornyak Rudny VS Aktobe


Gornyak Rudny

Aktobe

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Gornyak Rudny (T1) VS Aktobe (T2)

Gornyak Rudny

Aktobe

Zaujímavé

Gornyak Rudny

  • Až 12 zápasov tímu Gornyak Rudny skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 22 zápasov, to je až 55%.

Aktobe

    H2H

    • 29% vzájomných zápasov (4 z 14) skončilo remízou.
    • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 14 vzájomných zápasov, čo je 86%.
    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    Kazachstán / 1. liga / 2021/2022
    14.11.2021 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 1:4 0:1,1:1,0:2
    13.11.2021 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
    21.10.2021 16:00 Aktobe Gornyak Rudny under 3:2 0:0,1:1,2:1
    20.10.2021 16:00 Aktobe Gornyak Rudny under 1:0 1:0,0:0,0:0
    Kazachstán / 1. liga / 2020/2021
    15.12.2020 12:00 Gornyak Rudny Aktobe over 5:2 1:0,1:0,3:2
    14.12.2020 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 2:3ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
    24.11.2020 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 2:3ppsn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:2
    23.11.2020 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 0:3 0:1,0:1,0:1
    Kazachstán / 1. liga / 2019/2020
    12.02.2020 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 1:3 0:0,0:3,1:0
    11.02.2020 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 3:2 1:1,1:0,1:1
    26.12.2019 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
    25.12.2019 14:00 Gornyak Rudny Aktobe under 1:0 0:0,0:0,1:0
    01.12.2019 13:00 Aktobe Gornyak Rudny over 5:1 0:0,2:0,3:1
    30.11.2019 13:00 Aktobe Gornyak Rudny under 3:2 0:1,2:0,1:1

    Gornyak Rudny

    4 - 4 - 6

    Aktobe

    Gornyak Rudny


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    14.11.22 14:00 Nomad Astana Gornyak Rudny over 5:1 1:1,2:0,2:0
    13.11.22 12:00 Nomad Astana Gornyak Rudny under 2:3 1:1,1:0,0:2
    09.11.22 14:00 Gornyak Rudny Almaty HK over 4:5pp 2:0,0:2,2:2,0:1
    08.11.22 14:00 Gornyak Rudny Almaty HK over 3:4 0:1,3:2,0:1
    04.11.22 12:00 Gornyak Rudny Nomad Astana under 1:4 0:2,1:1,0:1
    03.11.22 14:00 Gornyak Rudny Nomad Astana over 4:3 1:1,2:0,1:2
    25.10.22 13:00 Barys Astana Gornyak Rudny under 1:3 1:1,0:0,0:2
    24.10.22 13:00 Barys Astana Gornyak Rudny under 0:5 0:1,0:3,0:1
    21.10.22 15:00 Arlan Kokshetau Gornyak Rudny over 3:4 1:1,1:3,1:0
    20.10.22 15:00 Arlan Kokshetau Gornyak Rudny over 6:2 3:0,1:1,2:1
    10.10.22 15:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 1:4 0:1,1:2,0:1
    09.10.22 13:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
    05.10.22 15:00 Kulager Gornyak Rudny over 2:5 0:1,1:3,1:1
    04.10.22 15:00 Kulager Gornyak Rudny over 6:4 3:1,2:2,1:1
    28.09.22 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 7:3 3:1,1:0,3:2
    27.09.22 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
    23.09.22 15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda under 0:2 0:1,0:0,0:1
    22.09.22 15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda over 3:4 1:0,2:3,0:1
    16.09.22 16:00 Humo Tashkent Gornyak Rudny under 2:3 1:1,0:1,1:1
    15.09.22 16:00 Humo Tashkent Gornyak Rudny under 3:0 0:0,2:0,1:0
    12.09.22 15:00 Almaty HK Gornyak Rudny under 1:3 0:0,1:0,0:3
    11.09.22 13:00 Almaty HK Gornyak Rudny under 4:1 1:0,1:1,2:0

    Aktobe


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
    12.11.22 13:00 Aktobe Arlan Kokshetau under 1:4 0:0,0:2,1:2
    11.11.22 15:00 Aktobe Arlan Kokshetau under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
    08.11.22 15:00 Aktobe Kulager over 3:4 0:1,1:3,2:0
    07.11.22 15:00 Aktobe Kulager over 5:2 2:0,2:0,1:2
    24.10.22 14:00 Beibarys Atyrau Aktobe under 3:2 0:1,2:1,1:0
    23.10.22 14:00 Beibarys Atyrau Aktobe over 4:2 1:1,2:1,1:0
    14.10.22 16:00 Aktobe Beibarys Atyrau under 1:4 1:1,0:2,0:1
    13.10.22 16:00 Aktobe Beibarys Atyrau under 3:2 1:1,2:0,0:1
    10.10.22 15:00 Nomad Astana Aktobe under 3:1 1:0,0:0,2:1
    09.10.22 13:00 Nomad Astana Aktobe over 4:3pp 0:1,0:1,3:1,1:0
    06.10.22 15:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 6:3 1:1,2:1,3:1
    05.10.22 15:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 4:2 2:1,1:1,1:0
    30.09.22 16:00 Aktobe Humo Tashkent under 3:2 1:1,2:1,0:0
    29.09.22 16:00 Aktobe Humo Tashkent under 1:4 0:1,0:0,1:3
    26.09.22 16:00 Aktobe Almaty HK under 2:1 1:0,0:1,1:0
    25.09.22 14:00 Aktobe Almaty HK over 7:0 2:0,3:0,2:0
    18.09.22 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 3:4 1:3,1:0,1:1
    17.09.22 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,-:-
    14.09.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe under 1:3 0:2,1:1,0:0
    13.09.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1

    Gornyak Rudny


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    03.12.2022 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny H2H
    04.12.2022 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny H2H
    07.12.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny H2H
    08.12.2022 13:30 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny H2H
    15.12.2022 14:00 Gornyak Rudny Humo Tashkent H2H
    16.12.2022 12:00 Gornyak Rudny Humo Tashkent H2H
    24.12.2022 12:00 Gornyak Rudny Arlan Kokshetau H2H
    25.12.2022 12:00 Gornyak Rudny Arlan Kokshetau H2H
    11.01.2023 14:00 Gornyak Rudny Kulager H2H
    12.01.2023 14:00 Gornyak Rudny Kulager H2H
    19.01.2023 14:00 Gornyak Rudny Barys Astana H2H
    20.01.2023 14:00 Gornyak Rudny Barys Astana H2H
    25.01.2023 15:00 Aktobe Gornyak Rudny H2H
    26.01.2023 15:00 Aktobe Gornyak Rudny H2H
    29.01.2023 13:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny H2H
    30.01.2023 15:00 Beibarys Atyrau Gornyak Rudny H2H
    04.02.2023 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo H2H
    05.02.2023 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo H2H

    Aktobe


    Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
    09.12.2022 15:00 Aktobe Sary-Arka Karaganda H2H
    10.12.2022 13:00 Aktobe Sary-Arka Karaganda H2H
    18.12.2022 13:00 Aktobe Nomad Astana H2H
    19.12.2022 15:00 Aktobe Nomad Astana H2H
    23.12.2022 15:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo H2H
    24.12.2022 13:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo H2H
    27.12.2022 15:00 Aktobe Barys Astana H2H
    15:00 Aktobe Barys Astana H2H
    08.01.2023 12:00 Arlan Kokshetau Aktobe H2H
    09.01.2023 14:00 Arlan Kokshetau Aktobe H2H
    12.01.2023 14:30 Almaty HK Aktobe H2H
    13.01.2023 14:30 Almaty HK Aktobe H2H
    16.01.2023 15:00 Humo Tashkent Aktobe H2H
    17.01.2023 15:00 Humo Tashkent Aktobe H2H
    25.01.2023 15:00 Aktobe Gornyak Rudny H2H
    26.01.2023 15:00 Aktobe Gornyak Rudny H2H
    29.01.2023 13:00 Aktobe Yertis Pavlodar H2H
    30.01.2023 15:00 Aktobe Yertis Pavlodar H2H
    07.02.2023 14:00 Barys Astana Aktobe H2H
    08.02.2023 14:00 Barys Astana Aktobe H2H
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sary-Arka Karaganda 26 23 1 1 -1 78 126 48 51
    2. Nomad Astana 26 12 2 2 6 24 82 58 34
    3. Beibarys Atyrau 24 10 3 2 4 17 77 60 34
    4. Humo Tashkent 24 9 4 0 7 40 84 44 34
    5. Arlan Kokshetau 24 15 0 3 3 44 95 51 33
    6. Aktobe 24 7 3 2 7 1 68 67 28
    7. Kulager 24 8 1 4 6 13 75 62 24
    8. Gornyak Rudny 26 8 1 2 12 -16 74 90 22
    9. Almaty HK 24 6 2 1 12 -16 58 74 21
    10. Yertis Pavlodar 24 5 2 1 13 -45 70 115 19
    11. Kazzinc-Torpedo 24 1 2 4 11 -48 46 94 14
    12. Barys Astana 26 0 1 0 24 -92 28 120 4
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sary-Arka Karaganda 18 16 1 0 0 63 98 35 36
    2. Nomad Astana 14 5 2 1 3 18 46 28 19
    3. Humo Tashkent 12 1 4 0 3 17 36 19 18
    4. Beibarys Atyrau 10 6 1 0 2 11 34 23 16
    5. Arlan Kokshetau 10 7 0 1 1 22 40 18 15
    6. Aktobe 10 4 1 0 4 4 27 23 12
    7. Almaty HK 14 4 1 0 8 -10 36 46 12
    8. Yertis Pavlodar 14 2 2 0 8 -21 41 62 12
    9. Kulager 10 3 0 2 3 1 29 28 8
    10. Gornyak Rudny 12 1 1 2 5 -9 35 44 8
    11. Kazzinc-Torpedo 12 1 1 1 7 -21 24 45 7
    12. Barys Astana 12 -1 1 0 11 -44 11 55 2
    Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
    #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Arlan Kokshetau 14 8 0 2 2 22 55 33 18
    2. Beibarys Atyrau 14 4 2 2 2 6 43 37 18
    3. Humo Tashkent 12 8 0 0 4 23 48 25 16
    4. Kulager 14 5 1 2 3 12 46 34 16
    5. Aktobe 14 3 2 2 3 -3 41 44 16
    6. Sary-Arka Karaganda 8 7 0 1 -1 15 28 13 15
    7. Nomad Astana 12 7 0 1 3 6 36 30 15
    8. Gornyak Rudny 14 7 0 0 7 -7 39 46 14
    9. Almaty HK 10 2 1 1 4 -6 22 28 9
    10. Kazzinc-Torpedo 12 0 1 3 4 -27 22 49 7
    11. Yertis Pavlodar 10 3 0 1 5 -24 29 53 7
    12. Barys Astana 14 1 0 0 13 -48 17 65 2