Aktobe VS Gornyak Rudny


Aktobe

Gornyak Rudny

not draw --3--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Aktobe (T1) VS Gornyak Rudny (T2)

Aktobe

Gornyak Rudny

Zaujímavé

Aktobe

  • Aktobe ťahá aktuálne sériu 6 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Gornyak Rudny

  • Tím Gornyak Rudny odohral až 23 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 61% z celkového počtu 38 zápasov.
  • Gornyak Rudny už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 25% vzájomných zápasov (4 z 16) skončilo remízou.
  • Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 12 z 16 vzájomných zápasov, čo je 75%.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kazachstán / 1. liga / 2022/2023
25.11.2022 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 2:4 0:1,1:0,1:3
24.11.2022 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 3:4 1:1,1:3,1:0
Kazachstán / 1. liga / 2021/2022
14.11.2021 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 1:4 0:1,1:1,0:2
13.11.2021 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 3:2pp 0:0,1:0,1:2,1:0
21.10.2021 16:00 Aktobe Gornyak Rudny under 3:2 0:0,1:1,2:1
20.10.2021 16:00 Aktobe Gornyak Rudny under 1:0 1:0,0:0,0:0
Kazachstán / 1. liga / 2020/2021
15.12.2020 12:00 Gornyak Rudny Aktobe over 5:2 1:0,1:0,3:2
14.12.2020 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 2:3ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:2
24.11.2020 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 2:3ppsn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:2
23.11.2020 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 0:3 0:1,0:1,0:1
Kazachstán / 1. liga / 2019/2020
12.02.2020 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 1:3 0:0,0:3,1:0
11.02.2020 15:00 Aktobe Gornyak Rudny under 3:2 1:1,1:0,1:1
26.12.2019 12:00 Gornyak Rudny Aktobe under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
25.12.2019 14:00 Gornyak Rudny Aktobe under 1:0 0:0,0:0,1:0
01.12.2019 13:00 Aktobe Gornyak Rudny over 5:1 0:0,2:0,3:1
30.11.2019 13:00 Aktobe Gornyak Rudny under 3:2 0:1,2:0,1:1

Aktobe

8 - 4 - 4

Gornyak Rudny

Aktobe


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.01.23 15:00 Humo Tashkent Aktobe over 5:1 1:0,2:0,2:1
16.01.23 15:00 Humo Tashkent Aktobe over 7:1 1:0,4:0,2:1
13.01.23 14:30 Almaty HK Aktobe over 0:7 0:2,0:3,0:2
12.01.23 14:30 Almaty HK Aktobe over 5:4pp 1:2,3:0,0:2,1:0
09.01.23 14:00 Arlan Kokshetau Aktobe over 5:2 3:0,1:0,1:2
08.01.23 12:00 Arlan Kokshetau Aktobe over 7:2 2:1,1:1,4:0
28.12.22 15:00 Aktobe Barys Astana under 4:1 0:1,4:0,0:0
27.12.22 14:59 Aktobe Barys Astana over 6:0 3:0,0:0,3:0
24.12.22 13:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo under 3:1 0:0,1:1,2:0
23.12.22 15:00 Aktobe Kazzinc-Torpedo under 3:1 1:1,2:0,0:0
19.12.22 15:00 Aktobe Nomad Astana under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.12.22 13:00 Aktobe Nomad Astana under 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
10.12.22 13:00 Aktobe Sary-Arka Karaganda under 1:3 0:1,0:1,1:1
09.12.22 15:00 Aktobe Sary-Arka Karaganda over 4:2 2:1,0:0,2:1
29.11.22 14:00 Kulager Aktobe under 2:3 1:0,0:2,1:1
28.11.22 13:00 Kulager Aktobe under 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
25.11.22 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 2:4 0:1,1:0,1:3
24.11.22 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 3:4 1:1,1:3,1:0
12.11.22 13:00 Aktobe Arlan Kokshetau under 1:4 0:0,0:2,1:2
11.11.22 15:00 Aktobe Arlan Kokshetau under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
08.11.22 15:00 Aktobe Kulager over 3:4 0:1,1:3,2:0
07.11.22 15:00 Aktobe Kulager over 5:2 2:0,2:0,1:2
24.10.22 14:00 Beibarys Atyrau Aktobe under 3:2 0:1,2:1,1:0
23.10.22 14:00 Beibarys Atyrau Aktobe over 4:2 1:1,2:1,1:0
14.10.22 16:00 Aktobe Beibarys Atyrau under 1:4 1:1,0:2,0:1
13.10.22 16:00 Aktobe Beibarys Atyrau under 3:2 1:1,2:0,0:1
10.10.22 15:00 Nomad Astana Aktobe under 3:1 1:0,0:0,2:1
09.10.22 13:00 Nomad Astana Aktobe over 4:3pp 0:1,0:1,3:1,1:0
06.10.22 15:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 6:3 1:1,2:1,3:1
05.10.22 15:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 4:2 2:1,1:1,1:0
30.09.22 16:00 Aktobe Humo Tashkent under 3:2 1:1,2:1,0:0
29.09.22 16:00 Aktobe Humo Tashkent under 1:4 0:1,0:0,1:3
26.09.22 16:00 Aktobe Almaty HK under 2:1 1:0,0:1,1:0
25.09.22 14:00 Aktobe Almaty HK over 7:0 2:0,3:0,2:0
18.09.22 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 3:4 1:3,1:0,1:1
17.09.22 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,-:-
14.09.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe under 1:3 0:2,1:1,0:0
13.09.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1

Gornyak Rudny


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.01.23 14:00 Gornyak Rudny Barys Astana over 2:4 1:2,0:2,1:0
19.01.23 14:00 Gornyak Rudny Barys Astana over 6:1 2:0,3:0,1:1
12.01.23 14:00 Gornyak Rudny Kulager over 4:2 2:0,1:1,1:1
11.01.23 14:00 Gornyak Rudny Kulager under 4:1 0:1,2:0,2:0
25.12.22 12:00 Gornyak Rudny Arlan Kokshetau under 1:3 1:0,0:2,0:1
24.12.22 12:00 Gornyak Rudny Arlan Kokshetau over 5:2 2:2,1:0,2:0
16.12.22 12:00 Gornyak Rudny Humo Tashkent under 1:2 0:1,0:1,1:0
15.12.22 14:00 Gornyak Rudny Humo Tashkent over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,-:-
08.12.22 13:30 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny over 2:9 0:1,0:4,2:4
07.12.22 13:30 Kazzinc-Torpedo Gornyak Rudny over 1:5 0:2,0:2,1:1
04.12.22 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 1:2 1:0,0:2,0:0
03.12.22 12:00 Yertis Pavlodar Gornyak Rudny under 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
30.11.22 14:00 Sary-Arka Karaganda Gornyak Rudny over 5:4 2:2,1:2,2:0
29.11.22 14:00 Sary-Arka Karaganda Gornyak Rudny over 6:1 2:0,1:1,3:0
25.11.22 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 2:4 0:1,1:0,1:3
24.11.22 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 3:4 1:1,1:3,1:0
14.11.22 14:00 Nomad Astana Gornyak Rudny over 5:1 1:1,2:0,2:0
13.11.22 12:00 Nomad Astana Gornyak Rudny under 2:3 1:1,1:0,0:2
09.11.22 14:00 Gornyak Rudny Almaty HK over 4:5pp 2:0,0:2,2:2,0:1
08.11.22 14:00 Gornyak Rudny Almaty HK over 3:4 0:1,3:2,0:1
04.11.22 12:00 Gornyak Rudny Nomad Astana under 1:4 0:2,1:1,0:1
03.11.22 14:00 Gornyak Rudny Nomad Astana over 4:3 1:1,2:0,1:2
25.10.22 13:00 Barys Astana Gornyak Rudny under 1:3 1:1,0:0,0:2
24.10.22 13:00 Barys Astana Gornyak Rudny under 0:5 0:1,0:3,0:1
21.10.22 15:00 Arlan Kokshetau Gornyak Rudny over 3:4 1:1,1:3,1:0
20.10.22 15:00 Arlan Kokshetau Gornyak Rudny over 6:2 3:0,1:1,2:1
10.10.22 15:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau under 1:4 0:1,1:2,0:1
09.10.22 13:00 Gornyak Rudny Beibarys Atyrau over 3:4pp 1:0,2:1,0:2,0:1
05.10.22 15:00 Kulager Gornyak Rudny over 2:5 0:1,1:3,1:1
04.10.22 15:00 Kulager Gornyak Rudny over 6:4 3:1,2:2,1:1
28.09.22 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 7:3 3:1,1:0,3:2
27.09.22 15:00 Gornyak Rudny Yertis Pavlodar over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
23.09.22 15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda under 0:2 0:1,0:0,0:1
22.09.22 15:00 Gornyak Rudny Sary-Arka Karaganda over 3:4 1:0,2:3,0:1
16.09.22 16:00 Humo Tashkent Gornyak Rudny under 2:3 1:1,0:1,1:1
15.09.22 16:00 Humo Tashkent Gornyak Rudny under 3:0 0:0,2:0,1:0
12.09.22 15:00 Almaty HK Gornyak Rudny under 1:3 0:0,1:0,0:3
11.09.22 13:00 Almaty HK Gornyak Rudny under 4:1 1:0,1:1,2:0

Aktobe


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
07.02.2023 14:00 Barys Astana Aktobe H2H
08.02.2023 14:00 Barys Astana Aktobe H2H

Gornyak Rudny


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
04.02.2023 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo H2H
05.02.2023 12:00 Gornyak Rudny Kazzinc-Torpedo H2H
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sary-Arka Karaganda 40 30 3 2 0 101 178 77 74
2. Humo Tashkent 40 20 5 2 6 79 146 67 62
3. Nomad Astana 42 22 3 3 8 66 155 89 59
4. Beibarys Atyrau 40 12 7 4 6 23 141 118 56
5. Arlan Kokshetau 40 25 0 3 9 65 151 86 53
6. Aktobe 42 13 5 4 11 11 132 121 50
7. Gornyak Rudny 42 14 3 4 14 5 135 130 44
8. Kulager 42 10 4 4 16 7 114 107 40
9. Yertis Pavlodar 42 5 4 4 21 -78 117 195 30
10. Almaty HK 40 5 4 4 19 -52 94 146 30
11. Kazzinc-Torpedo 42 6 2 6 20 -86 85 171 26
12. Barys Astana 40 2 1 1 34 -141 48 189 9
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sary-Arka Karaganda 20 16 1 1 0 60 102 42 37
2. Humo Tashkent 22 7 5 1 3 41 76 35 35
3. Aktobe 22 9 3 1 5 26 74 48 31
4. Beibarys Atyrau 22 9 3 1 5 13 84 71 31
5. Nomad Astana 20 10 2 1 4 36 76 40 29
6. Arlan Kokshetau 18 12 0 1 4 36 70 34 25
7. Gornyak Rudny 20 4 2 2 8 0 62 62 18
8. Kulager 20 3 2 2 9 -3 49 52 16
9. Almaty HK 22 3 2 2 11 -31 56 87 16
10. Yertis Pavlodar 20 1 3 1 11 -28 52 80 15
11. Kazzinc-Torpedo 22 3 1 3 11 -50 45 95 13
12. Barys Astana 18 0 1 0 16 -70 17 87 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sary-Arka Karaganda 20 14 2 1 0 41 76 35 37
2. Nomad Astana 22 12 1 2 4 30 79 49 30
3. Arlan Kokshetau 22 13 0 2 5 29 81 52 28
4. Humo Tashkent 18 13 0 1 3 38 70 32 27
5. Gornyak Rudny 22 10 1 2 6 5 73 68 26
6. Beibarys Atyrau 18 3 4 3 1 10 57 47 25
7. Kulager 22 7 2 2 7 10 65 55 24
8. Aktobe 20 4 2 3 6 -15 58 73 19
9. Yertis Pavlodar 22 4 1 3 10 -50 65 115 15
10. Almaty HK 18 2 2 2 8 -21 38 59 14
11. Kazzinc-Torpedo 20 3 1 3 9 -36 40 76 13
12. Barys Astana 22 2 0 1 18 -71 31 102 5