Shawinigan Cataractes VS Gatineau Olympiques


Shawinigan Cataractes

Gatineau Olympiques

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Shawinigan Cataractes (T1) VS Gatineau Olympiques (T2)

Shawinigan Cataractes

Gatineau Olympiques

Zaujímavé

Shawinigan Cataractes

    Gatineau Olympiques

      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Kanada / QMJHL / 2021/2022
      20.05.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 1:0 1:0,0:0,0:0
      17.05.2022 01:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes under 1:3 0:1,0:1,1:1
      15.05.2022 21:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes over 5:6pp 0:2,2:2,3:1,0:1
      01.05.2022 21:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes under 4:1 3:1,1:0,0:0
      16.04.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 2:3 1:1,1:2,0:0
      03.04.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques over 2:4 0:1,0:1,2:2
      31.03.2022 01:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes under 2:1 0:0,1:0,1:1
      06.03.2022 21:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes over 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
      20.11.2021 01:30 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 3:2 1:0,2:2,0:0
      Kanada / QMJHL / 2020/2021
      21.11.2020 01:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes under 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
      Kanada / QMJHL / 2019/2020
      23.02.2020 22:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes over 7:6pp 3:0,1:4,2:2,1:0
      04.01.2020 01:30 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 1:4 0:2,1:1,0:1
      12.10.2019 22:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques over 5:3 1:0,1:3,3:0
      06.10.2019 01:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes under 1:2 1:1,0:1,0:0
      Kanada / QMJHL / 2018/2019
      06.02.2019 01:30 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes over 5:3 1:0,2:1,2:2
      17.01.2019 01:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 3:2 1:1,1:0,1:1
      02.12.2018 01:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes under 2:3 1:1,0:0,1:2
      13.10.2018 01:30 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques over 5:3 1:1,2:0,2:2
      Kanada / QMJHL / 2017/2018
      03.03.2018 01:30 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques over 1:5 0:1,1:3,0:1
      30.12.2017 01:30 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques under 1:3 1:1,0:0,0:2
      11.11.2017 01:30 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes over 6:1 1:0,3:0,2:1
      07.10.2017 01:30 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes over 7:1 2:0,4:0,1:1

      Shawinigan Cataractes

      8 - 4 - 10

      Gatineau Olympiques

      Shawinigan Cataractes


      nenájdený žiadny zápas

      Gatineau Olympiques


      nenájdený žiadny zápas

      Shawinigan Cataractes


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes H2H
      02.10.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes H2H
      08.10.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Moncton Wildcats H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Val-d'Or Foreurs H2H
      10.10.2022 20:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
      14.10.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Acadie–Bathurst Titan H2H
      15.10.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens H2H
      16.10.2022 00:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes H2H
      22.10.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes H2H
      23.10.2022 22:00 Chicoutimi Saguenéens Shawinigan Cataractes H2H
      28.10.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Rimouski Océanic H2H
      29.10.2022 22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada H2H
      04.11.2022 00:00 Rimouski Océanic Shawinigan Cataractes H2H
      05.11.2022 00:00 Quebec Remparts Shawinigan Cataractes H2H
      06.11.2022 22:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes H2H
      09.11.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
      12.11.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes H2H
      22:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes H2H
      19.11.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
      24.11.2022 01:00 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes H2H
      26.11.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Rimouski Océanic H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar H2H
      30.11.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H
      03.12.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Saint John Sea Dogs H2H
      04.12.2022 00:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes H2H
      08.12.2022 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
      10.12.2022 22:00 Quebec Remparts Shawinigan Cataractes H2H
      11.12.2022 22:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies H2H
      15.12.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar H2H
      17.12.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes H2H
      22:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes H2H
      29.12.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Rimouski Océanic H2H
      31.12.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes H2H
      20:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
      06.01.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
      07.01.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens H2H
      08.01.2023 22:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
      12.01.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Val-d'Or Foreurs H2H
      14.01.2023 01:00 Rimouski Océanic Shawinigan Cataractes H2H
      19.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Shawinigan Cataractes H2H
      20.01.2023 00:00 Halifax Mooseheads Shawinigan Cataractes H2H
      22.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes H2H
      28.01.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
      29.01.2023 22:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
      02.02.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H
      04.02.2023 01:30 Chicoutimi Saguenéens Shawinigan Cataractes H2H
      22:00 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes H2H
      11.02.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Halifax Mooseheads H2H
      18.02.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
      24.02.2023 16:00 Charlottetown Islanders Shawinigan Cataractes H2H
      26.02.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Shawinigan Cataractes H2H
      21:00 Moncton Wildcats Shawinigan Cataractes H2H
      04.03.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Quebec Remparts H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Charlottetown Islanders H2H
      10.03.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
      11.03.2023 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada H2H
      17.03.2023 00:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
      18.03.2023 00:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H
      19.03.2023 20:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
      23.03.2023 00:00 Shawinigan Cataractes Quebec Remparts H2H
      25.03.2023 00:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes H2H
      21:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H

      Gatineau Olympiques


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      02.10.2022 01:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts H2H
      21:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts H2H
      06.10.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
      08.10.2022 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs H2H
      22:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
      10.10.2022 20:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
      15.10.2022 01:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques H2H
      22:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques H2H
      22.10.2022 01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres H2H
      22:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
      28.10.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Gatineau Olympiques H2H
      29.10.2022 00:00 Moncton Wildcats Gatineau Olympiques H2H
      30.10.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Gatineau Olympiques H2H
      05.11.2022 00:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
      06.11.2022 21:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs H2H
      11.11.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
      12.11.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
      13.11.2022 21:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres H2H
      17.11.2022 01:00 Gatineau Olympiques Charlottetown Islanders H2H
      19.11.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques H2H
      20.11.2022 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
      24.11.2022 01:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix H2H
      26.11.2022 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques H2H
      22:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
      03.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic H2H
      22:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic H2H
      04.12.2022 22:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques H2H
      09.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques H2H
      11.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques H2H
      20:00 Charlottetown Islanders Gatineau Olympiques H2H
      17.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar H2H
      22:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar H2H
      29.12.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
      31.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
      20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
      05.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Acadie–Bathurst Titan H2H
      07.01.2023 01:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
      22:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
      13.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
      14.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
      22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
      19.01.2023 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques H2H
      22.01.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
      21:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
      28.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs H2H
      02.02.2023 01:00 Gatineau Olympiques Moncton Wildcats H2H
      04.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Saint John Sea Dogs H2H
      09.02.2023 01:00 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads H2H
      18.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles H2H
      19.02.2023 21:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
      24.02.2023 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques H2H
      25.02.2023 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques H2H
      26.02.2023 21:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
      04.03.2023 01:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques H2H
      22:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques H2H
      10.03.2023 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens H2H
      11.03.2023 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens H2H
      12.03.2023 20:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix H2H
      16.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
      18.03.2023 00:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H
      19.03.2023 20:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
      23.03.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques H2H
      24.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
      25.03.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      10. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      4. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      7. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      8. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      2. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      3. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      4. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      4. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      3. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      4. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      3. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      4. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      5. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      6. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      7. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      8. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      9. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      10. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      11. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      16. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      17. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0
      18. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      4. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      2. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      4. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      3. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      4. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      18. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      10. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      5. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      7. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      8. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      3. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      4. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      4. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      3. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      4. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      5. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      6. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      18. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0