Halifax Mooseheads VS Charlottetown Islanders


Halifax Mooseheads

Charlottetown Islanders

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Halifax Mooseheads (T1) VS Charlottetown Islanders (T2)

Halifax Mooseheads

Charlottetown Islanders

Zaujímavé

Halifax Mooseheads

    Charlottetown Islanders

      H2H

      • 61% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 36 z 59 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Kanada / QMJHL / 2021/2022
      02.04.2022 20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 5:2 0:0,4:2,1:0
      00:30 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
      09.03.2022 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 4:3pp 0:2,3:1,0:0,1:0
      27.02.2022 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 6:5 0:4,3:1,3:0
      24.02.2022 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 2:1,1:1,2:0
      16.12.2021 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 2:8 0:1,1:2,1:5
      14.11.2021 20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 4:6 2:2,1:2,1:2
      10.10.2021 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 2:0 0:0,1:0,1:0
      09.10.2021 00:30 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 4:1 1:1,2:0,1:0
      Kanada / QMJHL / 2020/2021
      18.04.2021 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 4:9 1:2,2:4,1:3
      14.04.2021 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 8:1 3:0,2:1,3:0
      10.04.2021 00:05 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 1:5 0:1,1:2,0:2
      08.04.2021 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 2:5 0:3,2:0,0:2
      05.04.2021 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 3:2ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
      02.04.2021 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 2:6 1:3,1:3,0:0
      27.03.2021 23:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
      14.03.2021 20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 4:6 1:0,3:2,0:4
      10.03.2021 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 2:5 0:2,2:0,0:3
      20.02.2021 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
      18.02.2021 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 7:0 2:0,2:0,3:0
      13.02.2021 21:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 0:3 0:0,0:2,0:1
      06.02.2021 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 6:0 1:0,2:0,3:0
      04.02.2021 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 2:5 0:2,0:1,2:2
      31.01.2021 21:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 1:5 0:2,1:0,0:3
      19.11.2020 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:3 2:0,2:2,1:1
      07.11.2020 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 5:4 2:0,1:3,2:1
      30.10.2020 23:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 7:1 1:1,4:0,2:0
      17.10.2020 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 0:5 0:3,0:1,0:1
      Kanada / QMJHL / 2019/2020
      10.03.2020 23:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 4:7 0:2,2:4,2:1
      05.02.2020 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
      12.01.2020 20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 2:7 0:1,1:2,1:4
      14.12.2019 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 0:5 0:1,0:3,0:1
      12.12.2019 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 1:4 1:1,0:1,0:2
      01.12.2019 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 1:1,2:1,2:0
      14.10.2019 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 1:4 0:2,0:1,1:1
      28.09.2019 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 1:3 0:2,1:0,0:1
      22.09.2019 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 3:0,2:1,0:1
      Kanada / QMJHL / 2018/2019
      16.03.2019 20:30 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:1
      16.02.2019 21:30 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 3:0 0:0,1:0,2:0
      07.02.2019 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 4:1 2:1,1:0,1:0
      29.12.2018 00:30 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 1:0,2:2,2:0
      16.12.2018 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 6:2 1:0,4:0,1:2
      09.12.2018 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 1:2 1:0,0:1,0:1
      21.11.2018 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 4:3pp 3:0,0:1,0:2,1:0
      12.10.2018 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 2:8 1:3,1:3,0:2
      23.09.2018 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 2:3 0:0,1:1,1:2
      Kanada / QMJHL / 2017/2018
      12.04.2018 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 4:2 0:0,1:2,3:0
      11.04.2018 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 5:2 1:2,3:0,1:0
      08.04.2018 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 4:7 1:2,1:3,3:2
      07.04.2018 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 3:4 1:1,0:0,2:2
      22.02.2018 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
      07.02.2018 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads over 2:6 0:0,0:3,2:3
      13.01.2018 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
      12.01.2018 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 6:3 3:0,2:3,1:0
      29.12.2017 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 0:2 0:0,0:1,0:1
      25.11.2017 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
      29.10.2017 19:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders over 6:2 1:0,2:2,3:0
      01.10.2017 20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders under 3:0 1:0,1:0,1:0
      23.09.2017 20:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads under 2:3 0:2,2:1,0:0

      Halifax Mooseheads

      20 - 11 - 28

      Charlottetown Islanders

      Halifax Mooseheads


      nenájdený žiadny zápas

      Charlottetown Islanders


      nenájdený žiadny zápas

      Halifax Mooseheads


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
      02.10.2022 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      06.10.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads H2H
      08.10.2022 00:00 Halifax Mooseheads Victoriaville Tigres H2H
      09.10.2022 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads H2H
      14.10.2022 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs H2H
      16.10.2022 21:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads H2H
      23.10.2022 00:00 Halifax Mooseheads Rouyn-Noranda Huskies H2H
      19:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan H2H
      27.10.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads H2H
      29.10.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Halifax Mooseheads H2H
      30.10.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Halifax Mooseheads H2H
      03.11.2022 23:00 Halifax Mooseheads Baie-Comeau Drakkar H2H
      04.11.2022 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
      06.11.2022 19:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs H2H
      09.11.2022 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      12.11.2022 00:00 Halifax Mooseheads Chicoutimi Saguenéens H2H
      13.11.2022 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders H2H
      17.11.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads H2H
      19.11.2022 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs H2H
      19:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs H2H
      25.11.2022 00:00 Halifax Mooseheads Val-d'Or Foreurs H2H
      26.11.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
      27.11.2022 21:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads H2H
      01.12.2022 01:00 Rimouski Océanic Halifax Mooseheads H2H
      03.12.2022 01:30 Chicoutimi Saguenéens Halifax Mooseheads H2H
      22:00 Baie-Comeau Drakkar Halifax Mooseheads H2H
      09.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada H2H
      11.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques H2H
      15.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      17.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders H2H
      18.12.2022 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads H2H
      29.12.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads H2H
      31.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
      07.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads H2H
      08.01.2023 19:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      13.01.2023 00:00 Halifax Mooseheads Quebec Remparts H2H
      15.01.2023 00:00 Halifax Mooseheads Sherbrooke Phoenix H2H
      19:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      20.01.2023 00:00 Halifax Mooseheads Shawinigan Cataractes H2H
      21.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads H2H
      22.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads H2H
      29.01.2023 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      19:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan H2H
      03.02.2023 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads H2H
      04.02.2023 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads H2H
      05.02.2023 19:00 Halifax Mooseheads Rimouski Océanic H2H
      09.02.2023 01:00 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads H2H
      11.02.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Halifax Mooseheads H2H
      18.02.2023 00:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan H2H
      19.02.2023 21:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads H2H
      20.02.2023 19:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      25.02.2023 01:00 Victoriaville Tigres Halifax Mooseheads H2H
      26.02.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Halifax Mooseheads H2H
      21:00 Quebec Remparts Halifax Mooseheads H2H
      03.03.2023 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs H2H
      05.03.2023 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      10.03.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads H2H
      11.03.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Halifax Mooseheads H2H
      12.03.2023 20:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads H2H
      15.03.2023 23:00 Halifax Mooseheads Acadie–Bathurst Titan H2H
      17.03.2023 23:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads H2H
      19.03.2023 18:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      24.03.2023 23:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      25.03.2023 20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders H2H

      Charlottetown Islanders


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2022 00:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs H2H
      02.10.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Charlottetown Islanders H2H
      08.10.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
      09.10.2022 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads H2H
      10.10.2022 19:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan H2H
      14.10.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      16.10.2022 00:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders H2H
      20:00 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs H2H
      23.10.2022 00:00 Charlottetown Islanders Quebec Remparts H2H
      20:00 Charlottetown Islanders Rouyn-Noranda Huskies H2H
      28.10.2022 01:30 Chicoutimi Saguenéens Charlottetown Islanders H2H
      29.10.2022 01:00 Baie-Comeau Drakkar Charlottetown Islanders H2H
      30.10.2022 20:00 Rimouski Océanic Charlottetown Islanders H2H
      03.11.2022 23:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats H2H
      05.11.2022 23:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada H2H
      11.11.2022 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
      12.11.2022 00:30 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
      13.11.2022 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders H2H
      17.11.2022 01:00 Gatineau Olympiques Charlottetown Islanders H2H
      19.11.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Charlottetown Islanders H2H
      20.11.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Charlottetown Islanders H2H
      25.11.2022 00:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan H2H
      26.11.2022 00:30 Charlottetown Islanders Val-d'Or Foreurs H2H
      27.11.2022 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      03.12.2022 00:30 Charlottetown Islanders Victoriaville Tigres H2H
      04.12.2022 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
      10.12.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Charlottetown Islanders H2H
      11.12.2022 20:00 Charlottetown Islanders Gatineau Olympiques H2H
      17.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders H2H
      18.12.2022 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads H2H
      29.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
      31.12.2022 00:30 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats H2H
      19:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan H2H
      06.01.2023 00:00 Charlottetown Islanders Baie-Comeau Drakkar H2H
      07.01.2023 00:30 Charlottetown Islanders Rimouski Océanic H2H
      08.01.2023 21:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders H2H
      15.01.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Charlottetown Islanders H2H
      20:00 Charlottetown Islanders Sherbrooke Phoenix H2H
      19.01.2023 00:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats H2H
      22.01.2023 00:00 Charlottetown Islanders Chicoutimi Saguenéens H2H
      20:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan H2H
      28.01.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders H2H
      29.01.2023 00:00 Victoriaville Tigres Charlottetown Islanders H2H
      21:00 Quebec Remparts Charlottetown Islanders H2H
      03.02.2023 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads H2H
      04.02.2023 00:00 Charlottetown Islanders Halifax Mooseheads H2H
      05.02.2023 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      10.02.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Charlottetown Islanders H2H
      11.02.2023 00:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs H2H
      12.02.2023 00:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats H2H
      17.02.2023 00:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders H2H
      19.02.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
      20.02.2023 19:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
      24.02.2023 16:00 Charlottetown Islanders Shawinigan Cataractes H2H
      26.02.2023 20:00 Charlottetown Islanders Acadie–Bathurst Titan H2H
      03.03.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Charlottetown Islanders H2H
      04.03.2023 01:00 Sherbrooke Phoenix Charlottetown Islanders H2H
      22:00 Shawinigan Cataractes Charlottetown Islanders H2H
      11.03.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      12.03.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      14.03.2023 23:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs H2H
      15.03.2023 23:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
      17.03.2023 23:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders H2H
      19.03.2023 19:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
      24.03.2023 23:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs H2H
      25.03.2023 20:00 Halifax Mooseheads Charlottetown Islanders H2H

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      10. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      4. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      7. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      8. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      2. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      3. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      4. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      4. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      3. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      4. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      3. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      4. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      5. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      6. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      7. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      8. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      9. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      10. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      11. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      16. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      17. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0
      18. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      4. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      2. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      4. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      3. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      4. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      18. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      10. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      5. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      7. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      8. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      3. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      4. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      4. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      3. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      4. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      5. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      6. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      18. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0