Gatineau Olympiques VS Val-d'Or Foreurs


Gatineau Olympiques

Val-d'Or Foreurs

not draw --2--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Gatineau Olympiques (T1) VS Val-d'Or Foreurs (T2)

Gatineau Olympiques

Val-d'Or Foreurs

Zaujímavé

Gatineau Olympiques

  • Počet remíz tímu Gatineau Olympiques je až 2 z celkového počtu 5 zápasov, čo je až 40%.
  • Až 3 zápasov tímu Gatineau Olympiques skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 60%.

Val-d'Or Foreurs

  • 3 víťazstiev z celkového počtu 5 (60% výhier).
  • Tím Val-d'Or Foreurs odohral až 5 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 5 zápasov.
  • Val-d'Or Foreurs už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Val-d'Or Foreurs ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 26% vzájomných zápasov (9 z 35) skončilo remízou.
  • 71% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 25 z 35 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2022/2023
06.10.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 5:2 1:1,3:1,1:0
Kanada / QMJHL / 2021/2022
11.05.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 2:5 1:0,0:0,1:5
10.05.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 5:8 1:1,3:5,1:2
07.05.2022 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 5:1 1:0,2:1,2:0
06.05.2022 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
24.04.2022 21:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 6:2 1:2,2:0,3:0
20.04.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 6:7ppsn 2:1,0:1,4:4,0:0,-:-
12.03.2022 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 6:7pp 1:2,4:2,1:2,0:1
10.03.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 7:3 4:0,1:1,2:2
18.12.2021 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 3:7 1:1,1:3,1:3
14.11.2021 21:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 7:3 2:0,4:2,1:1
09.10.2021 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 3:4ppsn 1:0,1:1,1:2,0:0,0:1
Kanada / QMJHL / 2020/2021
04.02.2021 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs under 1:2 1:1,0:1,0:0
01.02.2021 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
31.01.2021 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs under 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
23.01.2021 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 5:2 1:0,2:2,2:0
03.10.2020 22:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques under 3:1 1:0,2:0,0:1
01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 3:4ppsn 0:1,2:1,1:1,0:0,0:1
Kanada / QMJHL / 2019/2020
05.02.2020 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 4:5ppsn 1:3,3:1,0:0,0:0,0:1
18.01.2020 01:30 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 4:3 1:0,1:1,2:2
31.12.2019 20:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 8:4 0:1,6:1,2:2
24.11.2019 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 4:5 1:3,0:0,3:2
23.10.2019 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 5:3 1:2,1:0,3:1
Kanada / QMJHL / 2018/2019
16.03.2019 21:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 6:4 2:3,1:1,3:0
10.02.2019 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 5:6 2:0,1:4,2:2
02.02.2019 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 2:6 0:2,1:1,1:3
29.12.2018 01:30 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs under 4:1 1:1,0:0,3:0
21.10.2018 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
22.09.2018 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 4:10 1:3,1:2,2:5
Kanada / QMJHL / 2017/2018
04.02.2018 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques under 0:5 0:1,0:2,0:2
07.01.2018 22:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques under 3:1 1:0,0:1,2:0
04.01.2018 01:30 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 5:2 2:0,2:0,1:2
05.11.2017 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs under 0:2 0:0,0:0,0:2
21.10.2017 01:30 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques under 3:2 0:0,3:1,0:1
08.10.2017 22:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 5:3 3:0,1:2,1:1

Gatineau Olympiques

15 - 9 - 11

Val-d'Or Foreurs

Gatineau Olympiques


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.10.22 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 5:2 1:1,3:1,1:0
02.10.22 21:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts under 3:1 1:0,1:1,1:0
01:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
24.09.22 01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 3:1 1:0,1:1,1:0
23.09.22 01:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0

Val-d'Or Foreurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
06.10.22 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 5:2 1:1,3:1,1:0
01.10.22 22:00 Val-d'Or Foreurs Sherbrooke Phoenix over 1:6 1:3,0:1,0:2
01:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes over 4:3 1:1,2:1,1:1
24.09.22 22:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs over 2:7 2:3,0:1,0:3
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 4:2 2:1,0:0,2:1

Gatineau Olympiques


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic H2H
22:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic H2H
04.12.2022 22:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques H2H
09.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques H2H
11.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques H2H
20:00 Charlottetown Islanders Gatineau Olympiques H2H
17.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar H2H
22:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar H2H
29.12.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
31.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
05.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Acadie–Bathurst Titan H2H
07.01.2023 01:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
22:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
13.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
14.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
19.01.2023 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques H2H
22.01.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
21:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
28.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs H2H
02.02.2023 01:00 Gatineau Olympiques Moncton Wildcats H2H
04.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Saint John Sea Dogs H2H
09.02.2023 01:00 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads H2H
18.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles H2H
19.02.2023 21:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
24.02.2023 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques H2H
25.02.2023 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques H2H
26.02.2023 21:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
04.03.2023 01:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques H2H
22:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques H2H
10.03.2023 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens H2H
11.03.2023 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens H2H
12.03.2023 20:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix H2H
16.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
18.03.2023 00:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H
19.03.2023 20:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
23.03.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques H2H
24.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
25.03.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H

Val-d'Or Foreurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.12.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Sherbrooke Phoenix H2H
03.12.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Quebec Remparts H2H
04.12.2022 21:00 Val-d'Or Foreurs Quebec Remparts H2H
10.12.2022 01:00 Quebec Remparts Val-d'Or Foreurs H2H
22:00 Rimouski Océanic Val-d'Or Foreurs H2H
11.12.2022 21:00 Rimouski Océanic Val-d'Or Foreurs H2H
17.12.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs H2H
22:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes H2H
29.12.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
31.12.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies H2H
20:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs H2H
04.01.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs H2H
07.01.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Acadie–Bathurst Titan H2H
08.01.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
12.01.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Val-d'Or Foreurs H2H
14.01.2023 01:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs H2H
15.01.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs H2H
21.01.2023 22:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs H2H
22.01.2023 21:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
28.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs H2H
29.01.2023 21:00 Val-d'Or Foreurs Baie-Comeau Drakkar H2H
02.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Saint John Sea Dogs H2H
04.02.2023 22:00 Victoriaville Tigres Val-d'Or Foreurs H2H
05.02.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs H2H
10.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres H2H
12.02.2023 20:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies H2H
16.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Cape Breton Screaming Eagles H2H
19.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Chicoutimi Saguenéens H2H
21:00 Val-d'Or Foreurs Chicoutimi Saguenéens H2H
24.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
25.02.2023 22:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs H2H
26.02.2023 21:00 Sherbrooke Phoenix Val-d'Or Foreurs H2H
03.03.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs H2H
04.03.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Victoriaville Tigres H2H
05.03.2023 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs H2H
11.03.2023 01:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs H2H
22:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs H2H
12.03.2023 21:00 Chicoutimi Saguenéens Val-d'Or Foreurs H2H
18.03.2023 00:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs H2H
19.03.2023 00:00 Val-d'Or Foreurs Sherbrooke Phoenix H2H
22.03.2023 00:00 Rouyn-Noranda Huskies Val-d'Or Foreurs H2H
25.03.2023 21:00 Val-d'Or Foreurs Rouyn-Noranda Huskies H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Halifax Mooseheads 24 10 2 3 4 27 103 76 31
3. Chicoutimi Saguenéens 26 9 2 0 13 -21 84 105 26
4. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
5. Rimouski Océanic 26 8 2 1 12 -6 77 83 25
6. Acadie–Bathurst Titan 25 8 1 4 7 -14 89 103 24
7. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
8. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22
9. Cape Breton Screaming Eagles 23 6 1 3 9 -22 75 97 19
10. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 25 16 1 2 3 42 100 58 38
2. Victoriaville Tigres 25 14 1 3 3 41 94 53 35
3. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
4. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
5. Val-d'Or Foreurs 26 11 1 2 9 -1 93 94 28
6. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
7. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24
8. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 24 10 2 3 4 27 103 76 31
2. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
3. Acadie–Bathurst Titan 25 8 1 4 7 -14 89 103 24
4. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
5. Cape Breton Screaming Eagles 23 6 1 3 9 -22 75 97 19
6. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 25 16 1 2 3 42 100 58 38
2. Victoriaville Tigres 25 14 1 3 3 41 94 53 35
3. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
4. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Chicoutimi Saguenéens 26 9 2 0 13 -21 84 105 26
3. Rimouski Océanic 26 8 2 1 12 -6 77 83 25
4. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
2. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
3. Val-d'Or Foreurs 26 11 1 2 9 -1 93 94 28
4. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Sherbrooke Phoenix 25 16 1 2 3 42 100 58 38
3. Victoriaville Tigres 25 14 1 3 3 41 94 53 35
4. Halifax Mooseheads 24 10 2 3 4 27 103 76 31
5. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
6. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
7. Val-d'Or Foreurs 26 11 1 2 9 -1 93 94 28
8. Chicoutimi Saguenéens 26 9 2 0 13 -21 84 105 26
9. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
10. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
11. Rimouski Océanic 26 8 2 1 12 -6 77 83 25
12. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24
13. Acadie–Bathurst Titan 25 8 1 4 7 -14 89 103 24
14. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
15. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22
16. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21
17. Cape Breton Screaming Eagles 23 6 1 3 9 -22 75 97 19
18. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
3. Chicoutimi Saguenéens 12 4 2 0 4 3 44 41 16
4. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
5. Rimouski Océanic 13 7 1 0 4 12 50 38 18
6. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
7. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
8. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14
9. Cape Breton Screaming Eagles 11 4 0 2 3 -6 36 42 10
10. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
2. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
3. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
4. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
5. Val-d'Or Foreurs 11 3 1 1 4 -10 33 43 11
6. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
7. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14
8. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
2. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
3. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
4. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
5. Cape Breton Screaming Eagles 11 4 0 2 3 -6 36 42 10
6. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
2. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
3. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
4. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Chicoutimi Saguenéens 12 4 2 0 4 3 44 41 16
3. Rimouski Océanic 13 7 1 0 4 12 50 38 18
4. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
2. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
3. Val-d'Or Foreurs 11 3 1 1 4 -10 33 43 11
4. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
3. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
4. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
5. Rimouski Océanic 13 7 1 0 4 12 50 38 18
6. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
7. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
8. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
9. Chicoutimi Saguenéens 12 4 2 0 4 3 44 41 16
10. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14
11. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14
12. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
13. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11
14. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
15. Val-d'Or Foreurs 11 3 1 1 4 -10 33 43 11
16. Cape Breton Screaming Eagles 11 4 0 2 3 -6 36 42 10
17. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
18. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
2. Halifax Mooseheads 11 4 1 1 3 4 41 37 13
3. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
4. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
5. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
6. Acadie–Bathurst Titan 11 2 0 1 7 -27 27 54 5
7. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
8. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8
9. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
10. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 4 1 0 4 9 32 23 12
2. Victoriaville Tigres 13 3 1 3 2 -2 36 38 13
3. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
4. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
5. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
6. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
7. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10
8. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 11 4 1 1 3 4 41 37 13
2. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
3. Acadie–Bathurst Titan 11 2 0 1 7 -27 27 54 5
4. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
5. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
6. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 10 4 1 0 4 9 32 23 12
2. Victoriaville Tigres 13 3 1 3 2 -2 36 38 13
3. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
4. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
2. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
3. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
4. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
2. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
3. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
4. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
2. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
3. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
4. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
5. Halifax Mooseheads 11 4 1 1 3 4 41 37 13
6. Victoriaville Tigres 13 3 1 3 2 -2 36 38 13
7. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
8. Sherbrooke Phoenix 10 4 1 0 4 9 32 23 12
9. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
10. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10
11. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10
12. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
13. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
14. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
15. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8
16. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
17. Acadie–Bathurst Titan 11 2 0 1 7 -27 27 54 5
18. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5