Gatineau Olympiques VS Sherbrooke Phoenix


Gatineau Olympiques

Sherbrooke Phoenix

not draw --7--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Gatineau Olympiques (T1) VS Sherbrooke Phoenix (T2)

Gatineau Olympiques

Sherbrooke Phoenix

Zaujímavé

Gatineau Olympiques

  • Až 18 zápasov tímu Gatineau Olympiques skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 23 zápasov, to je až 78%.
  • Gatineau Olympiques ťahá aktuálne sériu 5 výhier v rade.
  • Gatineau Olympiques už 5 zápasov v rade neprehrali.
  • Gatineau Olympiques už 7 zápasov v rade neremízovali.
  • Gatineau Olympiques ťahá aktuálne sériu 14 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

Sherbrooke Phoenix

  • 68% (15 z 22) výhier mužstva Sherbrooke Phoenix.
  • Sherbrooke Phoenix už 6 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 35% vzájomných zápasov (8 z 23) skončilo remízou.
  • 78% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 18 z 23 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2022/2023
24.09.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 3:1 1:0,1:1,1:0
Kanada / QMJHL / 2021/2022
29.04.2022 01:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 4:5ppsn 1:0,3:3,0:1,0:0,-:-
02.03.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 2:5 1:2,0:0,1:3
11.12.2021 01:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
24.10.2021 21:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 2:3 1:1,1:1,0:1
Kanada / QMJHL / 2020/2021
08.03.2021 00:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
28.02.2021 19:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 4:2 1:2,2:0,1:0
27.02.2021 19:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 0:5 0:2,0:2,0:1
Kanada / QMJHL / 2019/2020
08.03.2020 01:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 1:5 1:2,0:1,0:2
22.02.2020 01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 6:5pp 1:2,2:1,2:2,1:0
28.12.2019 22:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 4:3ppsn 1:2,1:1,1:0,0:0,2:1
12.10.2019 01:30 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 3:6 3:1,0:2,0:3
22.09.2019 00:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 6:4 2:1,2:3,2:0
Kanada / QMJHL / 2018/2019
23.02.2019 01:30 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 5:2 1:0,3:0,1:2
27.01.2019 21:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 7:5 0:0,3:4,4:1
31.12.2018 20:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 5:2 2:0,2:0,1:2
17.11.2018 22:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 7:3 1:0,1:3,5:0
14.10.2018 22:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 1:7 0:2,1:1,0:4
Kanada / QMJHL / 2017/2018
11.03.2018 21:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 3:4pp 2:2,0:1,1:0,0:1
11.02.2018 21:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 3:4ppsn 2:0,1:2,0:1,0:0,2:3
18.01.2018 01:30 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 7:5 1:2,1:2,5:1
23.11.2017 01:30 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix over 4:5pp 1:0,3:1,0:3,0:1
18.11.2017 01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques over 6:0 4:0,1:0,1:0

Gatineau Olympiques

6 - 8 - 9

Sherbrooke Phoenix

Gatineau Olympiques


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.22 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 4:6 0:1,1:3,3:2
19.11.22 01:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques over 5:7 1:2,3:3,1:2
17.11.22 01:00 Gatineau Olympiques Charlottetown Islanders over 4:2 2:0,1:1,1:1
13.11.22 21:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres over 4:2 1:1,2:0,1:1
12.11.22 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 2:5 0:1,2:2,0:2
11.11.22 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques over 6:4 0:2,1:1,5:1
06.11.22 21:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 2:6 0:2,2:2,0:2
05.11.22 00:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies over 4:3pp 0:2,1:1,2:0,1:0
30.10.22 00:00 Acadie–Bathurst Titan Gatineau Olympiques over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,-:-
29.10.22 00:00 Moncton Wildcats Gatineau Olympiques over 4:2 2:0,1:1,1:1
28.10.22 00:00 Saint John Sea Dogs Gatineau Olympiques over 6:5 2:1,2:1,2:3
22.10.22 22:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 3:6 0:3,1:2,2:1
01:00 Gatineau Olympiques Victoriaville Tigres over 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,-:-
15.10.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques over 3:4 2:0,1:3,0:1
01:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques under 0:4 0:0,0:2,0:2
10.10.22 20:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes over 4:2 2:1,2:1,0:0
08.10.22 22:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies under 3:2 1:0,1:1,1:1
01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs over 5:2 1:0,0:2,4:0
06.10.22 01:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques over 5:2 1:1,3:1,1:0
02.10.22 21:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts under 3:1 1:0,1:1,1:0
01:00 Gatineau Olympiques Quebec Remparts under 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
24.09.22 01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 3:1 1:0,1:1,1:0
23.09.22 01:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques over 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0

Sherbrooke Phoenix


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.22 21:00 Sherbrooke Phoenix Quebec Remparts over 5:1 1:0,0:0,4:1
00:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs over 6:3 3:1,0:1,3:1
17.11.22 01:00 Quebec Remparts Sherbrooke Phoenix over 5:4 3:1,1:2,1:1
13.11.22 21:00 Sherbrooke Phoenix Rimouski Océanic under 1:3 0:0,0:1,1:2
12.11.22 01:00 Rimouski Océanic Sherbrooke Phoenix under 1:3 0:1,1:1,0:1
09.11.22 01:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix under 2:1 1:0,0:0,1:1
05.11.22 00:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
04.11.22 00:00 Sherbrooke Phoenix Val-d'Or Foreurs over 6:0 3:0,3:0,0:0
30.10.22 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
29.10.22 01:00 Sherbrooke Phoenix Cape Breton Screaming Eagles over 6:4 0:2,6:1,0:1
23.10.22 21:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres over 5:3 0:0,1:3,4:0
22.10.22 03:00 Chicoutimi Saguenéens Sherbrooke Phoenix under 1:4 0:0,0:2,1:2
20.10.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Sherbrooke Phoenix under 4:0 1:0,1:0,2:0
16.10.22 00:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes over 4:2 2:2,1:0,1:0
15.10.22 01:00 Sherbrooke Phoenix Saint John Sea Dogs over 6:1 0:0,4:0,2:1
09.10.22 21:00 Sherbrooke Phoenix Baie-Comeau Drakkar over 6:2 4:0,2:1,0:1
00:00 Sherbrooke Phoenix Moncton Wildcats over 8:5 3:2,1:3,4:0
07.10.22 01:00 Sherbrooke Phoenix Rouyn-Noranda Huskies over 4:5pp 1:1,2:2,1:1,0:1
01.10.22 22:00 Val-d'Or Foreurs Sherbrooke Phoenix over 1:6 1:3,0:1,0:2
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Sherbrooke Phoenix under 1:4 0:1,0:0,1:3
25.09.22 00:00 Sherbrooke Phoenix Chicoutimi Saguenéens under 4:1 1:1,1:0,2:0
24.09.22 01:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques under 3:1 1:0,1:1,1:0

Gatineau Olympiques


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic H2H
22:00 Gatineau Olympiques Rimouski Océanic H2H
04.12.2022 22:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques H2H
09.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques H2H
11.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Gatineau Olympiques H2H
20:00 Charlottetown Islanders Gatineau Olympiques H2H
17.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar H2H
22:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar H2H
29.12.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
31.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
05.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Acadie–Bathurst Titan H2H
07.01.2023 01:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
22:00 Quebec Remparts Gatineau Olympiques H2H
13.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
14.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
19.01.2023 01:00 Victoriaville Tigres Gatineau Olympiques H2H
22.01.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Gatineau Olympiques H2H
21:00 Val-d'Or Foreurs Gatineau Olympiques H2H
28.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Val-d'Or Foreurs H2H
02.02.2023 01:00 Gatineau Olympiques Moncton Wildcats H2H
04.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Saint John Sea Dogs H2H
09.02.2023 01:00 Gatineau Olympiques Halifax Mooseheads H2H
18.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles H2H
19.02.2023 21:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
24.02.2023 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques H2H
25.02.2023 01:30 Chicoutimi Saguenéens Gatineau Olympiques H2H
26.02.2023 21:00 Gatineau Olympiques Rouyn-Noranda Huskies H2H
04.03.2023 01:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques H2H
22:00 Rimouski Océanic Gatineau Olympiques H2H
10.03.2023 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens H2H
11.03.2023 01:00 Gatineau Olympiques Chicoutimi Saguenéens H2H
12.03.2023 20:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix H2H
16.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
18.03.2023 00:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H
19.03.2023 20:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
23.03.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques H2H
24.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
25.03.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H

Sherbrooke Phoenix


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
02.12.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Sherbrooke Phoenix H2H
04.12.2022 00:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes H2H
09.12.2022 01:00 Rimouski Océanic Sherbrooke Phoenix H2H
10.12.2022 22:00 Baie-Comeau Drakkar Sherbrooke Phoenix H2H
11.12.2022 22:00 Chicoutimi Saguenéens Sherbrooke Phoenix H2H
17.12.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres H2H
22:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H
29.12.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Chicoutimi Saguenéens H2H
31.12.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes H2H
20:00 Quebec Remparts Sherbrooke Phoenix H2H
05.01.2023 01:00 Sherbrooke Phoenix Rouyn-Noranda Huskies H2H
08.01.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs H2H
22:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
13.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Sherbrooke Phoenix H2H
15.01.2023 00:00 Halifax Mooseheads Sherbrooke Phoenix H2H
20:00 Charlottetown Islanders Sherbrooke Phoenix H2H
21.01.2023 01:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres H2H
22.01.2023 00:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H
28.01.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
29.01.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada H2H
22:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix H2H
03.02.2023 01:00 Sherbrooke Phoenix Quebec Remparts H2H
04.02.2023 01:00 Sherbrooke Phoenix Acadie–Bathurst Titan H2H
05.02.2023 21:00 Sherbrooke Phoenix Rouyn-Noranda Huskies H2H
11.02.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix H2H
22:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H
18.02.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Sherbrooke Phoenix H2H
19.02.2023 00:00 Moncton Wildcats Sherbrooke Phoenix H2H
20:00 Acadie–Bathurst Titan Sherbrooke Phoenix H2H
26.02.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Halifax Mooseheads H2H
21:00 Sherbrooke Phoenix Val-d'Or Foreurs H2H
04.03.2023 01:00 Sherbrooke Phoenix Charlottetown Islanders H2H
05.03.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Quebec Remparts H2H
10.03.2023 01:00 Sherbrooke Phoenix Rimouski Océanic H2H
11.03.2023 22:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix H2H
12.03.2023 20:00 Gatineau Olympiques Sherbrooke Phoenix H2H
16.03.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Baie-Comeau Drakkar H2H
18.03.2023 00:00 Rouyn-Noranda Huskies Sherbrooke Phoenix H2H
19.03.2023 00:00 Val-d'Or Foreurs Sherbrooke Phoenix H2H
23.03.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Gatineau Olympiques H2H
25.03.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Victoriaville Tigres H2H
21:00 Victoriaville Tigres Sherbrooke Phoenix H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
3. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
4. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
5. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
6. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
7. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
8. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22
9. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
10. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
2. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
3. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
4. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
5. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
6. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
7. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24
8. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
2. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
3. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
4. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
5. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
6. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
2. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
3. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
4. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
3. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
4. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
2. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
3. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
4. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
3. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
4. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
5. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
6. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
7. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
8. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
9. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
10. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
11. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
12. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24
13. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
14. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
15. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22
16. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21
17. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
18. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
3. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
4. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
5. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
6. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
7. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
8. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14
9. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
10. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
2. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
3. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
4. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
5. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
6. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
7. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14
8. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
2. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
3. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
4. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
5. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
6. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
2. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
3. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
4. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
3. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
4. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
2. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
3. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
4. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
3. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
4. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
5. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
6. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
7. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
8. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
9. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
10. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14
11. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14
12. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
13. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
14. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11
15. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
16. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
17. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
18. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
2. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
3. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
4. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
5. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
6. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
7. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
8. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8
9. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
10. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
2. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
3. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
4. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
5. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
6. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
7. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10
8. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
2. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
3. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
4. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
5. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
6. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
2. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
3. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
4. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
2. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
3. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
4. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
2. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
3. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
4. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
2. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
3. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
4. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
5. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
6. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
7. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
8. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
9. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
10. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10
11. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10
12. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
13. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
14. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
15. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8
16. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
17. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
18. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5