Drummondville Voltigeurs VS Blainville-Boisbriand Armada


Drummondville Voltigeurs

Blainville-Boisbriand Armada

not draw --5--0---0
not win --4--0---0
not lost --4--0---0

Drummondville Voltigeurs (T1) VS Blainville-Boisbriand Armada (T2)

Drummondville Voltigeurs

Blainville-Boisbriand Armada

Zaujímavé

Drummondville Voltigeurs

  • Z celkového počtu 21 prehralo mužstvo Drummondville Voltigeurs až 52% svojích zápasov. 11 prehraných zápasov.
  • Až 15 zápasov tímu Drummondville Voltigeurs skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 21 zápasov, to je až 71%.
  • Drummondville Voltigeurs už 5 zápasov v rade neremízovali.
  • Drummondville Voltigeurs ťahá aktuálne sériu 4 prehier v rade.
  • Drummondville Voltigeurs už 4 zápasov v rade nevyhrali.

Blainville-Boisbriand Armada

  • Z celkového počtu 23 prehralo mužstvo Blainville-Boisbriand Armada až 52% svojích zápasov (12 prehraných zápasov).
  • Tím Blainville-Boisbriand Armada odohral až 18 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 78% z celkového počtu 23 zápasov.
  • Blainville-Boisbriand Armada už 9 zápasov v rade neremízovali.
  • Blainville-Boisbriand Armada ťahá aktuálne sériu 7 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.

H2H

  • 82% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 28 z 34 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2022/2023
23.10.2022 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 3:1,1:0,2:1
Kanada / QMJHL / 2021/2022
11.05.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:2 1:0,1:2,2:0
10.05.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 5:1 1:0,0:1,4:0
07.05.2022 01:30 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada under 1:4 1:0,0:2,0:2
06.05.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada under 2:1 0:0,1:1,1:0
01.05.2022 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
21.04.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 5:1 2:0,0:0,3:1
15.04.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 1:8 0:3,1:3,0:2
06.11.2021 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 7:6pp 2:1,2:3,2:2,1:0
10.10.2021 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 3:6 0:2,2:2,1:2
Kanada / QMJHL / 2020/2021
25.03.2021 00:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 7:4 1:2,5:1,1:1
20.03.2021 00:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 2:4 1:1,1:1,0:2
04.03.2021 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 3:7 1:1,2:2,0:4
07.02.2021 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 2:4 2:2,0:0,0:2
02.02.2021 20:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:2,1:2,1:1
23.11.2020 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs under 4:1 1:1,2:0,1:0
Kanada / QMJHL / 2019/2020
23.02.2020 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:6 0:4,4:2,0:0
19.01.2020 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:5pp 1:0,2:2,1:2,0:1
11.01.2020 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs under 4:1 0:0,2:0,2:1
17.11.2019 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:3 2:0,1:2,1:1
16.11.2019 01:30 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 1:2,0:0,1:3
10.10.2019 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 0:1,1:0,3:1
Kanada / QMJHL / 2018/2019
12.01.2019 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 1:12 1:2,0:4,0:6
31.12.2018 20:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 7:2 2:0,3:1,2:1
08.12.2018 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 3:6 3:1,0:1,0:4
02.12.2018 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 10:3 5:0,1:1,4:2
10.11.2018 01:30 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 8:1 3:0,3:0,2:1
17.10.2018 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 3:5 2:1,1:2,0:2
Kanada / QMJHL / 2017/2018
08.03.2018 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
03.03.2018 21:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 4:3ppsn 3:0,0:1,0:2,0:0,1:0
03.02.2018 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 5:4 2:0,2:0,1:4
16.12.2017 01:30 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 3:6 1:2,2:2,0:2
18.11.2017 01:30 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada under 4:1 1:0,2:1,1:0
28.10.2017 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs under 2:0 1:0,1:0,0:0

Drummondville Voltigeurs

15 - 5 - 14

Blainville-Boisbriand Armada

Drummondville Voltigeurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.22 00:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs over 6:3 3:1,0:1,3:1
19.11.22 01:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques over 5:7 1:2,3:3,1:2
13.11.22 20:00 Acadie–Bathurst Titan Drummondville Voltigeurs over 7:1 2:0,3:1,2:0
00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs under 4:1 1:0,1:1,2:0
12.11.22 00:00 Moncton Wildcats Drummondville Voltigeurs over 2:5 2:1,0:3,0:1
06.11.22 22:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes under 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
05.11.22 00:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs under 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
30.10.22 20:00 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs over 7:1 3:1,2:0,2:0
29.10.22 01:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic under 3:2 3:1,0:1,0:0
23.10.22 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 3:1,1:0,2:1
22.10.22 01:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes over 4:3sn 2:1,0:0,1:2,0:0,-:-
16.10.22 20:00 Charlottetown Islanders Drummondville Voltigeurs under 4:1 0:1,2:0,2:0
15.10.22 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Drummondville Voltigeurs over 2:4 1:1,1:2,0:1
14.10.22 00:00 Halifax Mooseheads Drummondville Voltigeurs over 5:2 0:0,2:2,3:0
10.10.22 19:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar over 5:4sn 0:0,2:2,2:2,0:0,-:-
09.10.22 22:00 Drummondville Voltigeurs Moncton Wildcats over 3:6 1:2,1:2,1:2
08.10.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.22 22:00 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs over 2:6 1:0,0:5,1:1
01.10.22 01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs under 1:3 0:0,1:0,0:3
24.09.22 22:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs over 2:7 2:3,0:1,0:3
01:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres over 1:5 0:1,1:1,0:3

Blainville-Boisbriand Armada


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
20.11.22 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 4:6 0:1,1:3,3:2
19.11.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes over 5:2 0:2,2:0,3:0
17.11.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Moncton Wildcats over 6:1 2:1,3:0,1:0
13.11.22 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:1,1:1,1:3
12.11.22 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 0:0,2:2,3:0
11.11.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 2:4 1:1,1:1,0:2
06.11.22 21:00 Moncton Wildcats Blainville-Boisbriand Armada over 8:5 3:2,1:2,4:1
05.11.22 23:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada under 3:2 2:0,0:1,1:1
04.11.22 23:00 Acadie–Bathurst Titan Blainville-Boisbriand Armada over 5:3 1:0,3:2,1:1
30.10.22 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
29.10.22 22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 3:5 1:0,0:3,2:2
27.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads under 2:3 1:2,0:1,1:0
23.10.22 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 3:1,1:0,2:1
22.10.22 22:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 3:6 0:3,1:2,2:1
16.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens over 7:2 2:1,3:1,2:0
15.10.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 1:5 0:2,0:1,1:2
09.10.22 22:00 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 4:1,1:1,1:0
08.10.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts over 3:4 0:3,1:0,2:1
06.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.10.22 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:2,1:1,1:2
01.10.22 22:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada under 0:5 0:0,0:1,0:4
25.09.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:4,0:0,1:1
24.09.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 4:2 2:1,0:0,2:1

Drummondville Voltigeurs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs H2H
04.12.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs H2H
22:00 Drummondville Voltigeurs Gatineau Olympiques H2H
09.12.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies H2H
10.12.2022 22:00 Chicoutimi Saguenéens Drummondville Voltigeurs H2H
11.12.2022 22:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs H2H
17.12.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs H2H
18.12.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs H2H
29.12.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres H2H
30.12.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Chicoutimi Saguenéens H2H
31.12.2022 20:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs H2H
05.01.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Quebec Remparts H2H
07.01.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres H2H
08.01.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Drummondville Voltigeurs H2H
14.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
15.01.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs H2H
21.01.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs H2H
22:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs H2H
28.01.2023 01:00 Rimouski Océanic Drummondville Voltigeurs H2H
29.01.2023 22:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix H2H
02.02.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H
04.02.2023 22:00 Drummondville Voltigeurs Rouyn-Noranda Huskies H2H
05.02.2023 22:00 Drummondville Voltigeurs Acadie–Bathurst Titan H2H
10.02.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles H2H
11.02.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Halifax Mooseheads H2H
15.02.2023 01:00 Quebec Remparts Drummondville Voltigeurs H2H
18.02.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H
22:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar H2H
25.02.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Quebec Remparts H2H
22:00 Drummondville Voltigeurs Val-d'Or Foreurs H2H
26.02.2023 22:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs H2H
03.03.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Charlottetown Islanders H2H
04.03.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs H2H
05.03.2023 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
09.03.2023 01:00 Victoriaville Tigres Drummondville Voltigeurs H2H
11.03.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Rimouski Océanic H2H
22:00 Drummondville Voltigeurs Sherbrooke Phoenix H2H
16.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Drummondville Voltigeurs H2H
18.03.2023 00:00 Val-d'Or Foreurs Drummondville Voltigeurs H2H
19.03.2023 00:00 Rouyn-Noranda Huskies Drummondville Voltigeurs H2H
23.03.2023 00:00 Drummondville Voltigeurs Victoriaville Tigres H2H
25.03.2023 00:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes H2H
21:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H

Blainville-Boisbriand Armada


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs H2H
04.12.2022 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs H2H
08.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada H2H
09.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada H2H
11.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada H2H
17.12.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic H2H
22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic H2H
29.12.2022 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
31.12.2022 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
04.01.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs H2H
06.01.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
08.01.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
22:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada H2H
13.01.2023 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
14.01.2023 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H
15.01.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres H2H
21.01.2023 01:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada H2H
22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada H2H
28.01.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders H2H
29.01.2023 00:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada H2H
04.02.2023 01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada H2H
05.02.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Acadie–Bathurst Titan H2H
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs H2H
09.02.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens H2H
11.02.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix H2H
12.02.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles H2H
18.02.2023 01:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada H2H
19.02.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts H2H
23.02.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada H2H
24.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
25.02.2023 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies H2H
04.03.2023 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs H2H
05.03.2023 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada H2H
10.03.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
11.03.2023 22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada H2H
12.03.2023 21:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada H2H
16.03.2023 00:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada H2H
18.03.2023 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar H2H
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar H2H
24.03.2023 00:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada H2H
25.03.2023 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
3. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
4. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
5. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
6. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
7. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
8. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22
9. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
10. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
2. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
3. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
4. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
5. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
6. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
7. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24
8. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
2. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
3. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
4. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
5. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
6. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
2. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
3. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
4. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
3. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
4. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
2. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
3. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
4. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
3. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
4. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
5. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
6. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
7. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
8. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
9. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
10. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
11. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
12. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24
13. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
14. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
15. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22
16. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21
17. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
18. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
3. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
4. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
5. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
6. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
7. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
8. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14
9. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
10. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
2. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
3. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
4. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
5. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
6. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
7. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14
8. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
2. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
3. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
4. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
5. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
6. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
2. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
3. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
4. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
3. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
4. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
2. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
3. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
4. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
3. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
4. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
5. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
6. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
7. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
8. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
9. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
10. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14
11. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14
12. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
13. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
14. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11
15. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
16. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
17. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
18. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
2. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
3. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
4. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
5. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
6. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
7. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
8. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8
9. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
10. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
2. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
3. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
4. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
5. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
6. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
7. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10
8. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
2. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
3. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
4. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
5. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
6. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
2. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
3. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
4. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
2. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
3. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
4. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
2. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
3. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
4. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
2. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
3. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
4. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
5. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
6. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
7. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
8. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
9. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
10. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10
11. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10
12. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
13. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
14. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
15. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8
16. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
17. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
18. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5