Cape Breton Screaming Eagles VS Saint John Sea Dogs


Cape Breton Screaming Eagles

Saint John Sea Dogs

not draw --14--0---0
not win --1--0---0
not lost --1--0---0

Cape Breton Screaming Eagles (T1) VS Saint John Sea Dogs (T2)

Cape Breton Screaming Eagles

Saint John Sea Dogs

Zaujímavé

Cape Breton Screaming Eagles

  • Z celkového počtu 20 prehralo mužstvo Cape Breton Screaming Eagles až 50% svojích zápasov. 10 prehraných zápasov.
  • Až 16 zápasov tímu Cape Breton Screaming Eagles skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 20 zápasov, to je až 80%.
  • Cape Breton Screaming Eagles už 14 zápasov v rade neremízovali.

Saint John Sea Dogs

  • Mužsvo Saint John Sea Dogs prehralo až 68% svojích zápasov (13 prehier z 19).
  • Tím Saint John Sea Dogs odohral až 14 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 74% z celkového počtu 19 zápasov.
  • Saint John Sea Dogs už 7 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 71% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 27 z 38 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2022/2023
05.11.2022 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs under 4:0 0:0,3:0,1:0
Kanada / QMJHL / 2021/2022
30.04.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 14:2 5:1,5:1,4:0
29.04.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles under 4:1 1:0,3:1,0:0
17.04.2022 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 1:5 0:1,1:3,0:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 0:6 0:4,0:1,0:1
02.04.2022 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 1:5 0:1,0:3,1:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs under 2:3ppsn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
06.03.2022 01:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 7:3 4:0,2:1,1:2
17.10.2021 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
16.10.2021 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 4:5ppsn 1:3,1:1,2:0,0:0,1:2
Kanada / QMJHL / 2020/2021
19.11.2020 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 8:6 2:3,3:0,3:3
31.10.2020 19:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 5:3 3:1,1:2,1:0
30.10.2020 23:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
Kanada / QMJHL / 2019/2020
01.03.2020 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 5:4 1:0,2:2,2:2
22.02.2020 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 5:4 1:2,2:0,2:2
11.01.2020 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 8:2 0:1,4:1,4:0
09.01.2020 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 2:7 1:4,0:2,1:1
28.11.2019 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 3:4ppsn 1:3,1:0,1:0,0:0,0:1
29.09.2019 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 8:3 2:1,4:1,2:1
00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 6:5 0:1,3:4,3:0
Kanada / QMJHL / 2018/2019
13.03.2019 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 5:3 0:0,2:3,3:0
02.03.2019 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 7:2 2:1,1:1,4:0
01.03.2019 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 10:3 2:2,3:0,5:1
05.01.2019 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 1:5 1:2,0:2,0:1
16.12.2018 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles under 2:3 0:0,0:2,2:1
29.11.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 6:2 3:0,1:1,2:1
21.10.2018 20:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 2:9 1:2,0:5,1:2
00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles under 0:5 0:1,0:0,0:4
10.10.2018 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 5:3 2:0,2:2,1:1
Kanada / QMJHL / 2017/2018
17.03.2018 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 8:3 2:1,4:1,2:1
16.03.2018 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs under 3:2 2:1,0:0,1:1
08.02.2018 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles under 0:4 0:0,0:2,0:2
01.02.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs under 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
29.12.2017 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
23.11.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs over 4:5 2:1,1:4,1:0
22.10.2017 19:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 5:6pp 2:1,3:1,0:3,0:1
01.10.2017 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs under 1:3 0:0,1:1,0:2
24.09.2017 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles under 1:3 1:1,0:0,0:2

Cape Breton Screaming Eagles

19 - 8 - 11

Saint John Sea Dogs

Cape Breton Screaming Eagles


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.11.22 22:00 Chicoutimi Saguenéens Cape Breton Screaming Eagles under 4:1 0:0,2:1,2:0
01:00 Baie-Comeau Drakkar Cape Breton Screaming Eagles over 4:5 2:0,1:2,1:3
17.11.22 01:00 Rimouski Océanic Cape Breton Screaming Eagles over 5:3 2:2,3:0,0:1
13.11.22 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Chicoutimi Saguenéens over 4:3 2:1,1:0,1:2
12.11.22 00:30 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles over 4:5 1:2,2:2,1:1
11.11.22 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles under 0:4 0:0,0:3,0:1
09.11.22 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan over 6:2 1:1,2:0,3:1
05.11.22 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs under 4:0 0:0,3:0,1:0
04.11.22 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads over 5:3 0:1,2:1,3:1
29.10.22 22:00 Quebec Remparts Cape Breton Screaming Eagles over 9:2 2:0,5:2,2:0
01:00 Sherbrooke Phoenix Cape Breton Screaming Eagles over 6:4 0:2,6:1,0:1
28.10.22 01:00 Victoriaville Tigres Cape Breton Screaming Eagles over 5:3 3:2,1:1,1:0
23.10.22 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Val-d'Or Foreurs over 2:4 1:3,1:1,0:0
21.10.22 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies over 3:5 0:1,1:2,2:2
19.10.22 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
15.10.22 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Drummondville Voltigeurs over 2:4 1:1,1:2,0:1
14.10.22 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
09.10.22 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles over 6:3 2:1,1:1,3:1
08.10.22 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles over 7:4 2:0,3:1,2:3
02.10.22 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 5:4pp 1:2,2:1,1:1,1:0

Saint John Sea Dogs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
19.11.22 19:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs under 5:0 0:0,5:0,0:0
00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 9:4 2:1,3:3,4:0
13.11.22 00:00 Saint John Sea Dogs Drummondville Voltigeurs under 4:1 1:0,1:1,2:0
11.11.22 00:00 Saint John Sea Dogs Chicoutimi Saguenéens over 4:8 2:4,2:1,0:3
06.11.22 19:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs over 7:0 1:0,3:0,3:0
05.11.22 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs under 4:0 0:0,3:0,1:0
02.11.22 23:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs over 7:3 2:0,3:2,2:1
30.10.22 20:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs under 3:2sn 0:0,0:2,2:0,0:0,-:-
29.10.22 00:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan over 6:1 1:0,3:0,2:1
28.10.22 00:00 Saint John Sea Dogs Gatineau Olympiques over 6:5 2:1,2:1,2:3
23.10.22 20:00 Saint John Sea Dogs Quebec Remparts over 2:6 0:3,1:1,1:2
00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats over 4:7 2:1,1:2,1:4
16.10.22 22:00 Victoriaville Tigres Saint John Sea Dogs over 7:0 0:0,4:0,3:0
15.10.22 22:00 Quebec Remparts Saint John Sea Dogs over 7:2 3:1,3:1,1:0
01:00 Sherbrooke Phoenix Saint John Sea Dogs over 6:1 0:0,4:0,2:1
09.10.22 00:00 Saint John Sea Dogs Victoriaville Tigres over 2:5 1:1,1:3,0:1
08.10.22 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders over 7:4 3:1,1:1,3:2
02.10.22 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats under 1:4 0:1,1:2,0:1
25.09.22 20:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs over 3:4 2:1,1:1,0:2

Cape Breton Screaming Eagles


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2022 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
04.12.2022 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
09.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques H2H
11.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada H2H
20:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
15.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
17.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
18.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
29.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
31.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
07.01.2023 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Baie-Comeau Drakkar H2H
08.01.2023 19:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
13.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Sherbrooke Phoenix H2H
15.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Quebec Remparts H2H
19.01.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
21.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
22.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes H2H
29.01.2023 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
01.02.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
04.02.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rimouski Océanic H2H
05.02.2023 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
10.02.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles H2H
11.02.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles H2H
12.02.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles H2H
16.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Cape Breton Screaming Eagles H2H
17.02.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles H2H
18.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles H2H
26.02.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
20:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
03.03.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
05.03.2023 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
20:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
08.03.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
11.03.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
12.03.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
15.03.2023 23:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
17.03.2023 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
18.03.2023 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
24.03.2023 23:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
25.03.2023 20:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H

Saint John Sea Dogs


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
03.12.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Saint John Sea Dogs H2H
04.12.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Saint John Sea Dogs H2H
21:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs H2H
08.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada H2H
10.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats H2H
11.12.2022 20:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan H2H
15.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
17.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
18.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
29.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
31.12.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs H2H
19:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats H2H
05.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Baie-Comeau Drakkar H2H
07.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads H2H
08.01.2023 20:00 Saint John Sea Dogs Rimouski Océanic H2H
12.01.2023 01:30 Chicoutimi Saguenéens Saint John Sea Dogs H2H
13.01.2023 01:00 Baie-Comeau Drakkar Saint John Sea Dogs H2H
14.01.2023 22:00 Rimouski Océanic Saint John Sea Dogs H2H
19.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Shawinigan Cataractes H2H
21.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads H2H
22.01.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads H2H
28.01.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs H2H
29.01.2023 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs H2H
02.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Saint John Sea Dogs H2H
03.02.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Saint John Sea Dogs H2H
04.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Saint John Sea Dogs H2H
09.02.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats H2H
11.02.2023 00:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs H2H
18.02.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Sherbrooke Phoenix H2H
19.02.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
20.02.2023 19:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
26.02.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
20:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
03.03.2023 00:00 Halifax Mooseheads Saint John Sea Dogs H2H
05.03.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs H2H
20:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
08.03.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
11.03.2023 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs H2H
12.03.2023 19:00 Acadie–Bathurst Titan Saint John Sea Dogs H2H
14.03.2023 23:00 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs H2H
17.03.2023 23:00 Saint John Sea Dogs Halifax Mooseheads H2H
19.03.2023 19:00 Saint John Sea Dogs Charlottetown Islanders H2H
22.03.2023 23:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs H2H
24.03.2023 23:30 Charlottetown Islanders Saint John Sea Dogs H2H
25.03.2023 20:00 Saint John Sea Dogs Acadie–Bathurst Titan H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
3. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
4. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
5. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
6. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
7. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
8. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22
9. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
10. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
2. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
3. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
4. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
5. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
6. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
7. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24
8. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
2. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
3. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
4. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
5. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
6. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
2. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
3. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
4. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
3. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
4. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
2. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
3. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
4. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 25 17 2 1 2 54 105 51 43
2. Sherbrooke Phoenix 26 16 1 3 2 41 104 63 39
3. Victoriaville Tigres 26 15 1 3 3 42 96 54 37
4. Halifax Mooseheads 25 11 2 3 4 29 108 79 33
5. Val-d'Or Foreurs 27 10 2 2 9 0 98 98 30
6. Rouyn-Noranda Huskies 26 6 4 2 8 5 87 82 30
7. Gatineau Olympiques 26 8 3 2 8 -2 89 91 30
8. Chicoutimi Saguenéens 27 10 2 0 13 -17 88 105 28
9. Drummondville Voltigeurs 25 5 4 0 12 -16 76 92 26
10. Moncton Wildcats 23 6 3 1 9 -2 82 84 25
11. Rimouski Océanic 27 8 2 1 13 -8 80 88 25
12. Shawinigan Cataractes 26 9 1 2 11 -5 80 85 24
13. Acadie–Bathurst Titan 26 8 1 4 8 -18 89 107 24
14. Charlottetown Islanders 25 3 4 2 10 -15 70 85 24
15. Baie-Comeau Drakkar 26 5 2 4 9 -11 78 89 22
16. Blainville-Boisbriand Armada 26 10 0 1 14 -6 84 90 21
17. Cape Breton Screaming Eagles 24 6 1 3 10 -23 76 99 19
18. Saint John Sea Dogs 22 6 0 1 14 -48 64 112 13

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
3. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
4. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
5. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
6. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
7. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
8. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14
9. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
10. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
2. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
3. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
4. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
5. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
6. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
7. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14
8. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
2. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
3. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
4. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
5. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
6. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
2. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
3. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
4. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
3. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
4. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
2. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
3. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
4. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 14 12 1 0 0 41 64 23 28
2. Sherbrooke Phoenix 15 12 0 2 -1 33 68 35 26
3. Victoriaville Tigres 12 11 0 0 1 43 58 15 22
4. Acadie–Bathurst Titan 14 6 1 3 0 13 62 49 19
5. Halifax Mooseheads 13 6 1 2 1 23 62 39 18
6. Chicoutimi Saguenéens 13 5 2 0 4 7 48 41 18
7. Rimouski Océanic 14 7 1 0 5 10 53 43 18
8. Gatineau Olympiques 12 4 2 1 2 3 39 36 17
9. Moncton Wildcats 13 2 3 1 3 5 47 42 17
10. Baie-Comeau Drakkar 13 3 2 0 6 8 43 35 14
11. Shawinigan Cataractes 13 5 1 0 6 2 40 38 14
12. Drummondville Voltigeurs 12 1 3 0 5 -2 41 43 14
13. Val-d'Or Foreurs 12 2 2 1 4 -9 38 47 13
14. Blainville-Boisbriand Armada 12 5 0 1 5 2 39 37 11
15. Rouyn-Noranda Huskies 11 1 2 1 4 -8 32 40 11
16. Cape Breton Screaming Eagles 12 4 0 2 4 -7 37 44 10
17. Charlottetown Islanders 13 5 0 0 8 -13 35 48 10
18. Saint John Sea Dogs 11 4 0 0 7 -11 41 52 8

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
2. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
3. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
4. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
5. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
6. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
7. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
8. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8
9. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
10. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
2. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
3. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
4. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
5. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
6. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
7. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10
8. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
2. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
3. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
4. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
5. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
6. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
2. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
3. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
4. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
2. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
3. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
4. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
2. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
3. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
4. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rouyn-Noranda Huskies 15 5 2 1 4 13 55 42 19
2. Val-d'Or Foreurs 15 8 0 1 5 9 60 51 17
3. Quebec Remparts 11 5 1 1 2 13 41 28 15
4. Victoriaville Tigres 14 4 1 3 2 -1 38 39 15
5. Halifax Mooseheads 12 5 1 1 3 6 46 40 15
6. Charlottetown Islanders 12 -2 4 2 2 -2 35 37 14
7. Sherbrooke Phoenix 11 4 1 1 3 8 36 28 13
8. Gatineau Olympiques 14 4 1 1 6 -5 50 55 13
9. Drummondville Voltigeurs 13 4 1 0 7 -14 35 49 12
10. Shawinigan Cataractes 13 4 0 2 5 -7 40 47 10
11. Blainville-Boisbriand Armada 14 5 0 0 9 -8 45 53 10
12. Chicoutimi Saguenéens 14 5 0 0 9 -24 40 64 10
13. Cape Breton Screaming Eagles 12 2 1 1 6 -16 39 55 9
14. Moncton Wildcats 10 4 0 0 6 -7 35 42 8
15. Baie-Comeau Drakkar 13 2 0 4 3 -19 35 54 8
16. Rimouski Océanic 13 1 1 1 8 -18 27 45 7
17. Acadie–Bathurst Titan 12 2 0 1 8 -31 27 58 5
18. Saint John Sea Dogs 11 2 0 1 7 -37 23 60 5