Cape Breton Screaming Eagles VS Moncton Wildcats


Cape Breton Screaming Eagles

Moncton Wildcats

not draw --0--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Cape Breton Screaming Eagles (T1) VS Moncton Wildcats (T2)

Cape Breton Screaming Eagles

Moncton Wildcats

Zaujímavé

Cape Breton Screaming Eagles

    Moncton Wildcats

      H2H

      • 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 27 z 36 zápasov.
      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
      Kanada / QMJHL / 2021/2022
      31.03.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 5:4 0:2,2:0,3:2
      25.03.2022 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 5:2 0:0,2:0,3:2
      06.03.2022 21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 5:2 1:0,2:0,2:2
      04.03.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
      16.12.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 3:4 0:2,1:2,2:0
      17.11.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
      30.10.2021 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 6:4 1:2,3:0,2:2
      10.10.2021 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 2:4 0:1,1:2,1:1
      09.10.2021 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 6:5ppsn 0:1,2:4,3:0,0:0,2:1
      Kanada / QMJHL / 2019/2020
      11.03.2020 23:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 3:0 1:0,2:0,0:0
      29.01.2020 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 5:4pp 3:2,0:0,1:2,1:0
      12.01.2020 21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 4:1 2:1,1:0,1:0
      05.01.2020 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats under 5:0 2:0,2:0,1:0
      14.12.2019 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 4:0 1:0,1:0,2:0
      01.12.2019 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 5:4 1:1,3:1,1:2
      02.11.2019 23:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
      31.10.2019 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 4:10 1:7,2:2,1:1
      10.10.2019 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles under 2:1 0:0,1:0,1:1
      Kanada / QMJHL / 2018/2019
      07.03.2019 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
      03.03.2019 21:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 3:10 1:6,1:1,1:3
      09.02.2019 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats under 0:4 0:1,0:1,0:2
      19.01.2019 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats under 3:2ppsn 0:1,0:1,2:0,0:0,2:1
      17.01.2019 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 4:3 1:0,2:2,1:1
      29.12.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 4:3ppsn 0:0,0:3,3:0,0:0,2:0
      06.12.2018 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 4:5 1:2,3:1,0:2
      30.10.2018 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 3:4 1:3,1:1,1:0
      03.10.2018 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 2:5 1:2,0:1,1:2
      Kanada / QMJHL / 2017/2018
      14.03.2018 23:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 9:3 4:1,2:1,3:1
      08.03.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 4:2 2:0,2:1,0:1
      11.02.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 5:2 0:0,2:1,3:1
      20.01.2018 21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 6:2 0:1,2:0,4:1
      04.01.2018 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 8:2 2:0,1:0,5:2
      02.12.2017 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 3:4 1:2,1:2,1:0
      19.11.2017 20:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 2:5 0:2,1:1,1:2
      25.10.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 9:4 3:1,4:3,2:0
      04.10.2017 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 7:2 1:1,2:1,4:0

      Cape Breton Screaming Eagles

      11 - 8 - 17

      Moncton Wildcats

      Cape Breton Screaming Eagles


      nenájdený žiadny zápas

      Moncton Wildcats


      nenájdený žiadny zápas

      Cape Breton Screaming Eagles


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      01.10.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
      02.10.2022 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      06.10.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Victoriaville Tigres H2H
      08.10.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
      09.10.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
      14.10.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      15.10.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Drummondville Voltigeurs H2H
      19.10.2022 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
      21.10.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies H2H
      23.10.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Val-d'Or Foreurs H2H
      28.10.2022 01:00 Victoriaville Tigres Cape Breton Screaming Eagles H2H
      29.10.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Cape Breton Screaming Eagles H2H
      22:00 Quebec Remparts Cape Breton Screaming Eagles H2H
      04.11.2022 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
      05.11.2022 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
      11.11.2022 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
      12.11.2022 00:30 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
      13.11.2022 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Chicoutimi Saguenéens H2H
      17.11.2022 01:00 Rimouski Océanic Cape Breton Screaming Eagles H2H
      19.11.2022 01:00 Baie-Comeau Drakkar Cape Breton Screaming Eagles H2H
      22:00 Chicoutimi Saguenéens Cape Breton Screaming Eagles H2H
      25.11.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
      26.11.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
      27.11.2022 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      04.12.2022 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
      21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
      09.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques H2H
      11.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada H2H
      20:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
      15.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
      17.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
      18.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
      29.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
      31.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
      07.01.2023 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Baie-Comeau Drakkar H2H
      08.01.2023 19:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      13.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Sherbrooke Phoenix H2H
      15.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Quebec Remparts H2H
      19.01.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
      21.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
      22.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes H2H
      29.01.2023 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
      01.02.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
      04.02.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rimouski Océanic H2H
      05.02.2023 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      10.02.2023 01:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles H2H
      11.02.2023 01:00 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles H2H
      12.02.2023 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles H2H
      16.02.2023 01:00 Val-d'Or Foreurs Cape Breton Screaming Eagles H2H
      17.02.2023 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles H2H
      18.02.2023 22:00 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles H2H
      26.02.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
      20:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
      03.03.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
      05.03.2023 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      20:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
      08.03.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
      11.03.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      12.03.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
      15.03.2023 23:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
      17.03.2023 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
      18.03.2023 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
      24.03.2023 23:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
      25.03.2023 20:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H

      Moncton Wildcats


      Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
      02.10.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats H2H
      21:00 Moncton Wildcats Acadie–Bathurst Titan H2H
      08.10.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Moncton Wildcats H2H
      09.10.2022 00:00 Sherbrooke Phoenix Moncton Wildcats H2H
      22:00 Drummondville Voltigeurs Moncton Wildcats H2H
      16.10.2022 00:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders H2H
      21:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads H2H
      19.10.2022 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
      21.10.2022 00:00 Moncton Wildcats Val-d'Or Foreurs H2H
      23.10.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats H2H
      29.10.2022 00:00 Moncton Wildcats Gatineau Olympiques H2H
      30.10.2022 20:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs H2H
      03.11.2022 23:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats H2H
      04.11.2022 23:00 Moncton Wildcats Baie-Comeau Drakkar H2H
      06.11.2022 21:00 Moncton Wildcats Blainville-Boisbriand Armada H2H
      09.11.2022 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      12.11.2022 00:00 Moncton Wildcats Drummondville Voltigeurs H2H
      13.11.2022 00:00 Moncton Wildcats Acadie–Bathurst Titan H2H
      17.11.2022 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Moncton Wildcats H2H
      19.11.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Moncton Wildcats H2H
      22:00 Val-d'Or Foreurs Moncton Wildcats H2H
      26.11.2022 00:00 Moncton Wildcats Rouyn-Noranda Huskies H2H
      27.11.2022 21:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads H2H
      04.12.2022 00:00 Moncton Wildcats Victoriaville Tigres H2H
      21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
      09.12.2022 00:00 Moncton Wildcats Acadie–Bathurst Titan H2H
      10.12.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats H2H
      11.12.2022 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
      15.12.2022 00:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      17.12.2022 00:00 Moncton Wildcats Acadie–Bathurst Titan H2H
      18.12.2022 00:00 Acadie–Bathurst Titan Moncton Wildcats H2H
      29.12.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
      31.12.2022 00:30 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats H2H
      19:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats H2H
      08.01.2023 00:00 Moncton Wildcats Rimouski Océanic H2H
      21:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders H2H
      12.01.2023 00:00 Moncton Wildcats Quebec Remparts H2H
      14.01.2023 00:00 Moncton Wildcats Acadie–Bathurst Titan H2H
      15.01.2023 19:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      19.01.2023 00:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats H2H
      21.01.2023 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
      22.01.2023 21:00 Moncton Wildcats Chicoutimi Saguenéens H2H
      29.01.2023 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs H2H
      21:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
      02.02.2023 01:00 Gatineau Olympiques Moncton Wildcats H2H
      04.02.2023 01:00 Victoriaville Tigres Moncton Wildcats H2H
      21:00 Quebec Remparts Moncton Wildcats H2H
      09.02.2023 00:00 Saint John Sea Dogs Moncton Wildcats H2H
      11.02.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Moncton Wildcats H2H
      12.02.2023 00:00 Charlottetown Islanders Moncton Wildcats H2H
      17.02.2023 00:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders H2H
      19.02.2023 00:00 Moncton Wildcats Sherbrooke Phoenix H2H
      21:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads H2H
      20.02.2023 19:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      25.02.2023 00:00 Acadie–Bathurst Titan Moncton Wildcats H2H
      26.02.2023 21:00 Moncton Wildcats Shawinigan Cataractes H2H
      02.03.2023 01:00 Rimouski Océanic Moncton Wildcats H2H
      04.03.2023 01:00 Baie-Comeau Drakkar Moncton Wildcats H2H
      22:00 Chicoutimi Saguenéens Moncton Wildcats H2H
      11.03.2023 00:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs H2H
      12.03.2023 20:00 Moncton Wildcats Halifax Mooseheads H2H
      17.03.2023 23:00 Moncton Wildcats Charlottetown Islanders H2H
      19.03.2023 18:00 Halifax Mooseheads Moncton Wildcats H2H
      22.03.2023 23:00 Moncton Wildcats Saint John Sea Dogs H2H
      24.03.2023 23:00 Acadie–Bathurst Titan Moncton Wildcats H2H
      25.03.2023 20:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      10. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      4. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      7. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      8. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      2. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      3. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      4. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      4. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      3. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      4. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      3. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      4. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      5. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      6. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      7. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      8. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      9. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      10. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      11. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      16. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      17. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0
      18. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      4. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      2. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      4. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      2. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      3. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      3. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Quebec Remparts 2 2 0 0 0 3 4 1 4
      2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 5 7 2 4
      3. Baie-Comeau Drakkar 2 2 0 0 0 7 10 3 4
      4. Blainville-Boisbriand Armada 2 1 0 0 1 -1 6 7 2
      5. Shawinigan Cataractes 2 -1 1 0 1 -2 7 9 2
      6. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Victoriaville Tigres 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Gatineau Olympiques 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Rimouski Océanic 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Chicoutimi Saguenéens 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Val-d'Or Foreurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Rouyn-Noranda Huskies 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Saint John Sea Dogs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Acadie–Bathurst Titan 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
      18. Drummondville Voltigeurs 2 0 0 0 2 -9 3 12 0

      Eastern Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      4. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      10. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      Western Conference

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      5. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      7. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      8. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Maritimes Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      2. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      5. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      6. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      Central Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      3. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      4. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0

      East Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      2. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      4. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0

      West Division

      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      3. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      4. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
      #   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
      1. Rouyn-Noranda Huskies 2 2 0 0 0 6 11 5 4
      2. Saint John Sea Dogs 1 1 0 0 0 1 4 3 2
      3. Victoriaville Tigres 2 1 0 0 1 2 6 4 2
      4. Val-d'Or Foreurs 2 1 0 0 1 3 9 6 2
      5. Gatineau Olympiques 2 0 0 1 0 -3 4 7 1
      6. Cape Breton Screaming Eagles 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      7. Sherbrooke Phoenix 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      8. Blainville-Boisbriand Armada 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      9. Moncton Wildcats 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      10. Charlottetown Islanders 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      11. Acadie–Bathurst Titan 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      12. Shawinigan Cataractes 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      13. Drummondville Voltigeurs 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      14. Quebec Remparts 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      15. Halifax Mooseheads 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      16. Baie-Comeau Drakkar 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      17. Chicoutimi Saguenéens 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
      18. Rimouski Océanic 2 0 0 0 2 -7 3 10 0