Blainville-Boisbriand Armada VS Baie-Comeau Drakkar


Blainville-Boisbriand Armada

Baie-Comeau Drakkar

not draw --9--0---0
not win --3--0---0
not lost --3--0---0

Blainville-Boisbriand Armada (T1) VS Baie-Comeau Drakkar (T2)

Blainville-Boisbriand Armada

Baie-Comeau Drakkar

Zaujímavé

Blainville-Boisbriand Armada

  • Z celkového počtu 65 prehralo mužstvo Blainville-Boisbriand Armada až 54% svojích zápasov. 35 prehraných zápasov.
  • Až 50 zápasov tímu Blainville-Boisbriand Armada skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 65 zápasov, to je až 77%.
  • Blainville-Boisbriand Armada už 9 zápasov v rade neremízovali.

Baie-Comeau Drakkar

  • Tím Baie-Comeau Drakkar odohral až 45 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 69% z celkového počtu 65 zápasov.
  • Baie-Comeau Drakkar už 10 zápasov v rade neremízovali.

H2H

  • 68% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 13 z 19 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2022/2023
18.03.2023 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.01.2023 22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 1:5 1:1,0:1,0:3
01:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada under 1:2 0:1,1:0,0:1
Kanada / QMJHL / 2021/2022
10.04.2022 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 4:5pp 1:1,0:1,3:2,0:1
09.04.2022 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 6:1 0:1,4:0,2:0
13.03.2022 21:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada under 2:0 1:0,1:0,0:0
12.03.2022 22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 5:4 1:2,2:1,2:1
Kanada / QMJHL / 2019/2020
07.03.2020 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 5:1 0:0,3:1,2:0
04.03.2020 01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada under 0:5 0:1,0:2,0:2
27.10.2019 01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 4:5pp 2:0,1:2,1:2,0:1
12.10.2019 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 2:4 1:1,1:2,0:1
Kanada / QMJHL / 2018/2019
10.02.2019 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 2:8 0:4,1:1,1:3
16.01.2019 01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 4:3 0:2,3:0,1:1
04.11.2018 22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada under 1:3 0:1,1:0,0:2
30.09.2018 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 4:3sn 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
Kanada / QMJHL / 2017/2018
01.02.2018 01:30 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 0:7 0:3,0:3,0:1
18.01.2018 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar under 4:1 0:0,1:1,3:0
10.12.2017 22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 0:1,2:0,2:1
25.11.2017 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar over 5:3 0:2,4:1,1:0

Blainville-Boisbriand Armada

9 - 3 - 7

Baie-Comeau Drakkar

Blainville-Boisbriand Armada


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.03.23 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar under 1:2 1:1,0:1,0:0
16.03.23 00:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 2:1,1:0,2:1
12.03.23 21:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 7:2 1:1,5:0,1:1
11.03.23 22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 3:4 1:1,1:1,1:2
10.03.23 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes over 3:4 1:0,0:2,2:2
05.03.23 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 3:5 3:3,0:0,0:2
04.03.23 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 2:6 2:1,0:3,0:2
25.02.23 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 4:5 1:2,2:0,1:3
24.02.23 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada over 6:3 1:1,2:0,3:2
23.02.23 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
19.02.23 21:05 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts over 2:6 1:2,1:4,0:0
18.02.23 01:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 4:2 1:0,1:0,2:2
12.02.23 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles under 0:5 0:1,0:2,0:2
11.02.23 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix over 1:6 0:2,1:3,0:1
09.02.23 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens over 6:2 0:1,5:0,1:1
05.02.23 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 5:4 2:1,1:1,2:2
01:00 Blainville-Boisbriand Armada Acadie–Bathurst Titan over 4:2 0:0,3:1,1:1
04.02.23 01:00 Quebec Remparts Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 1:0,2:1,2:1
29.01.23 00:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada over 5:1 2:0,2:0,1:1
28.01.23 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Charlottetown Islanders over 5:3 1:2,3:1,1:0
21.01.23 22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 1:5 1:1,0:1,0:3
01:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada under 1:2 0:1,1:0,0:1
15.01.23 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
14.01.23 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 5:6pp 1:1,3:3,1:1,0:1
13.01.23 01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
08.01.23 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 5:3 3:1,0:1,2:1
01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada over 3:4 1:1,1:3,1:0
06.01.23 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes over 2:4 0:2,0:1,2:1
04.01.23 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 2:4 0:1,1:0,1:3
31.12.22 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 4:5 1:1,1:2,2:2
01:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
29.12.22 01:00 Val-d'Or Foreurs Blainville-Boisbriand Armada under 1:3 1:1,0:1,0:1
17.12.22 22:00 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 2:6 1:2,0:4,1:0
01:30 Blainville-Boisbriand Armada Rimouski Océanic over 4:5pp 2:2,2:2,0:0,0:1
11.12.22 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada over 3:5 2:0,0:1,1:4
09.12.22 00:00 Halifax Mooseheads Blainville-Boisbriand Armada over 5:4sn 1:0,2:4,1:0,0:0,-:-
08.12.22 00:00 Saint John Sea Dogs Blainville-Boisbriand Armada under 2:1 0:1,1:0,1:0
04.12.22 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Saint John Sea Dogs under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
03.12.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Drummondville Voltigeurs over 2:6 0:2,2:2,0:2
27.11.22 21:00 Sherbrooke Phoenix Blainville-Boisbriand Armada under 2:1 0:0,2:0,0:1
26.11.22 01:30 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 2:1,1:0,2:1
24.11.22 01:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada under 3:0 1:0,1:0,1:0
20.11.22 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Gatineau Olympiques over 4:6 0:1,1:3,3:2
19.11.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes over 5:2 0:2,2:0,3:0
17.11.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Moncton Wildcats over 6:1 2:1,3:0,1:0
13.11.22 22:00 Rouyn-Noranda Huskies Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:1,1:1,1:3
12.11.22 01:00 Victoriaville Tigres Blainville-Boisbriand Armada over 5:2 0:0,2:2,3:0
11.11.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Victoriaville Tigres over 2:4 1:1,1:1,0:2
06.11.22 21:00 Moncton Wildcats Blainville-Boisbriand Armada over 8:5 3:2,1:2,4:1
05.11.22 23:00 Charlottetown Islanders Blainville-Boisbriand Armada under 3:2 2:0,0:1,1:1
04.11.22 23:00 Acadie–Bathurst Titan Blainville-Boisbriand Armada over 5:3 1:0,3:2,1:1
30.10.22 20:00 Blainville-Boisbriand Armada Sherbrooke Phoenix under 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,-:-
29.10.22 22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada over 3:5 1:0,0:3,2:2
27.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Halifax Mooseheads under 2:3 1:2,0:1,1:0
23.10.22 22:00 Drummondville Voltigeurs Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 3:1,1:0,2:1
22.10.22 22:00 Gatineau Olympiques Blainville-Boisbriand Armada over 3:6 0:3,1:2,2:1
16.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Chicoutimi Saguenéens over 7:2 2:1,3:1,2:0
15.10.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 1:5 0:2,0:1,1:2
09.10.22 22:00 Chicoutimi Saguenéens Blainville-Boisbriand Armada over 6:2 4:1,1:1,1:0
08.10.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Quebec Remparts over 3:4 0:3,1:0,2:1
06.10.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies under 1:0 0:0,1:0,0:0
02.10.22 21:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada over 2:5 0:2,1:1,1:2
01.10.22 22:00 Rimouski Océanic Blainville-Boisbriand Armada under 0:5 0:0,0:1,0:4
25.09.22 01:00 Blainville-Boisbriand Armada Rouyn-Noranda Huskies over 2:5 1:4,0:0,1:1
24.09.22 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Val-d'Or Foreurs over 4:2 2:1,0:0,2:1

Baie-Comeau Drakkar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
18.03.23 00:30 Blainville-Boisbriand Armada Baie-Comeau Drakkar under 1:2 1:1,0:1,0:0
16.03.23 00:00 Sherbrooke Phoenix Baie-Comeau Drakkar over 7:4 1:1,3:1,3:2
11.03.23 22:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs under 4:0 1:0,1:0,2:0
01:00 Baie-Comeau Drakkar Val-d'Or Foreurs over 1:5 0:1,1:1,0:3
08.03.23 01:00 Quebec Remparts Baie-Comeau Drakkar over 3:6 0:2,1:2,2:2
05.03.23 22:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens over 4:2 1:0,1:1,2:1
04.03.23 01:00 Baie-Comeau Drakkar Moncton Wildcats over 2:5 1:3,1:0,0:2
25.02.23 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic over 2:4 0:3,1:1,1:0
01:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic over 2:4 0:3,1:1,1:0
18.02.23 22:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar under 0:4 0:0,0:3,0:1
01:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar over 3:4sn 2:0,0:1,1:2,0:0,-:-
12.02.23 20:00 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar under 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,-:-
11.02.23 22:00 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar over 4:5pp 1:2,1:1,2:1,0:1
09.02.23 01:00 Baie-Comeau Drakkar Quebec Remparts over 3:6 1:1,1:2,1:3
05.02.23 22:00 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar over 2:5 1:0,1:0,0:5
04.02.23 22:00 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes under 3:0 0:0,2:0,1:0
03.02.23 01:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens over 2:5 1:2,0:1,1:2
29.01.23 21:00 Val-d'Or Foreurs Baie-Comeau Drakkar under 2:3 0:1,1:1,1:1
01:00 Rouyn-Noranda Huskies Baie-Comeau Drakkar over 3:6 0:1,1:4,2:1
28.01.23 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Baie-Comeau Drakkar over 8:5 3:1,4:3,1:1
21.01.23 22:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada over 1:5 1:1,0:1,0:3
01:00 Baie-Comeau Drakkar Blainville-Boisbriand Armada under 1:2 0:1,1:0,0:1
19.01.23 01:00 Quebec Remparts Baie-Comeau Drakkar over 11:2 5:0,4:2,2:0
15.01.23 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rouyn-Noranda Huskies under 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
13.01.23 01:00 Baie-Comeau Drakkar Saint John Sea Dogs over 5:3 1:2,2:1,2:0
07.01.23 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Baie-Comeau Drakkar over 4:3 1:1,2:1,1:1
06.01.23 00:00 Charlottetown Islanders Baie-Comeau Drakkar over 4:7 2:2,0:4,2:1
05.01.23 00:00 Saint John Sea Dogs Baie-Comeau Drakkar over 4:3 2:2,2:0,0:1
31.12.22 20:00 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar over 5:6pp 2:1,2:0,1:4,0:1
30.12.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Quebec Remparts over 3:5 1:2,2:0,0:3
29.12.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Quebec Remparts over 0:9 0:2,0:4,0:3
17.12.22 22:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar over 7:2 0:0,6:1,1:1
01:00 Gatineau Olympiques Baie-Comeau Drakkar over 5:1 1:0,4:0,0:1
15.12.22 01:00 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar over 5:1 3:0,0:1,2:0
11.12.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs under 2:1 1:0,0:1,1:0
10.12.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Sherbrooke Phoenix under 3:2 1:0,1:1,1:1
04.12.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens over 4:2 1:0,1:1,2:1
03.12.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Halifax Mooseheads under 0:4 0:2,0:1,0:1
02.12.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Acadie–Bathurst Titan over 4:2 1:2,1:0,2:0
26.11.22 22:00 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar over 5:1 1:0,1:1,3:0
01:00 Quebec Remparts Baie-Comeau Drakkar over 4:3 2:0,1:1,1:2
24.11.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes under 0:2 0:0,0:1,0:1
20.11.22 22:00 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
19.11.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Cape Breton Screaming Eagles over 4:5 2:0,1:2,1:3
18.11.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
13.11.22 21:00 Quebec Remparts Baie-Comeau Drakkar under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
12.11.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Quebec Remparts over 3:5 1:0,1:3,1:2
05.11.22 23:00 Acadie–Bathurst Titan Baie-Comeau Drakkar over 5:4pp 2:0,2:1,0:3,1:0
04.11.22 23:00 Moncton Wildcats Baie-Comeau Drakkar over 3:4 1:1,1:1,1:2
03.11.22 23:00 Halifax Mooseheads Baie-Comeau Drakkar over 4:2 0:0,4:0,0:2
30.10.22 21:00 Baie-Comeau Drakkar Victoriaville Tigres under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,-:-
29.10.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Charlottetown Islanders over 6:4 3:1,2:1,1:2
27.10.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Chicoutimi Saguenéens over 3:4 2:0,1:4,0:0
22.10.22 22:00 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar under 3:2 1:2,2:0,0:0
02:00 Rimouski Océanic Baie-Comeau Drakkar over 5:2 0:2,3:0,2:0
20.10.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Sherbrooke Phoenix under 4:0 1:0,1:0,2:0
15.10.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques over 3:4 2:0,1:3,0:1
01:00 Baie-Comeau Drakkar Gatineau Olympiques under 0:4 0:0,0:2,0:2
10.10.22 19:00 Drummondville Voltigeurs Baie-Comeau Drakkar over 5:4sn 0:0,2:2,2:2,0:0,-:-
09.10.22 21:00 Sherbrooke Phoenix Baie-Comeau Drakkar over 6:2 4:0,2:1,0:1
08.10.22 01:00 Baie-Comeau Drakkar Drummondville Voltigeurs over 5:1 2:1,3:0,0:0
02.10.22 22:00 Victoriaville Tigres Baie-Comeau Drakkar under 4:1 1:1,1:0,2:0
01.10.22 22:00 Chicoutimi Saguenéens Baie-Comeau Drakkar over 4:6 0:2,1:2,3:2
25.09.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic under 3:2 0:0,1:1,2:1
24.09.22 22:00 Baie-Comeau Drakkar Rimouski Océanic over 7:1 3:1,1:0,3:0

Blainville-Boisbriand Armada


Baie-Comeau Drakkar


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
01.04.2023 00:00 Moncton Wildcats Baie-Comeau Drakkar H2H
02.04.2023 01:00 Moncton Wildcats Baie-Comeau Drakkar H2H
05.04.2023 01:00 Baie-Comeau Drakkar Moncton Wildcats H2H
06.04.2023 01:00 Baie-Comeau Drakkar Moncton Wildcats H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 68 41 6 3 9 126 286 160 109
2. Halifax Mooseheads 68 38 6 7 4 139 335 196 107
3. Moncton Wildcats 68 21 7 4 25 6 255 249 74
4. Chicoutimi Saguenéens 68 19 7 4 27 -47 234 281 70
5. Rimouski Océanic 68 22 5 5 26 -5 212 217 69
6. Baie-Comeau Drakkar 68 18 6 6 26 -37 206 243 66
7. Cape Breton Screaming Eagles 68 14 8 4 30 -51 224 275 64
8. Charlottetown Islanders 68 12 7 9 24 -78 189 267 61
9. Saint John Sea Dogs 68 16 4 6 32 -85 233 318 54
10. Acadie–Bathurst Titan 68 12 4 8 32 -75 203 278 48

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 68 40 5 5 8 145 317 172 105
2. Gatineau Olympiques 66 27 10 7 5 101 295 194 101
3. Victoriaville Tigres 68 28 6 8 12 54 244 190 88
4. Rouyn-Noranda Huskies 68 21 8 7 17 13 240 227 81
5. Shawinigan Cataractes 68 21 4 5 29 -27 209 236 63
6. Drummondville Voltigeurs 68 13 8 5 29 -46 205 251 63
7. Blainville-Boisbriand Armada 68 20 1 9 28 -55 206 261 53
8. Val-d'Or Foreurs 68 16 4 4 36 -78 223 301 52

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 68 38 6 7 4 139 335 196 107
2. Moncton Wildcats 68 21 7 4 25 6 255 249 74
3. Cape Breton Screaming Eagles 68 14 8 4 30 -51 224 275 64
4. Charlottetown Islanders 68 12 7 9 24 -78 189 267 61
5. Saint John Sea Dogs 68 16 4 6 32 -85 233 318 54
6. Acadie–Bathurst Titan 68 12 4 8 32 -75 203 278 48

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 68 40 5 5 8 145 317 172 105
2. Victoriaville Tigres 68 28 6 8 12 54 244 190 88
3. Shawinigan Cataractes 68 21 4 5 29 -27 209 236 63
4. Drummondville Voltigeurs 68 13 8 5 29 -46 205 251 63

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 68 41 6 3 9 126 286 160 109
2. Chicoutimi Saguenéens 68 19 7 4 27 -47 234 281 70
3. Rimouski Océanic 68 22 5 5 26 -5 212 217 69
4. Baie-Comeau Drakkar 68 18 6 6 26 -37 206 243 66

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gatineau Olympiques 66 27 10 7 5 101 295 194 101
2. Rouyn-Noranda Huskies 68 21 8 7 17 13 240 227 81
3. Blainville-Boisbriand Armada 68 20 1 9 28 -55 206 261 53
4. Val-d'Or Foreurs 68 16 4 4 36 -78 223 301 52
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 68 41 6 3 9 126 286 160 109
2. Halifax Mooseheads 68 38 6 7 4 139 335 196 107
3. Sherbrooke Phoenix 68 40 5 5 8 145 317 172 105
4. Gatineau Olympiques 66 27 10 7 5 101 295 194 101
5. Victoriaville Tigres 68 28 6 8 12 54 244 190 88
6. Rouyn-Noranda Huskies 68 21 8 7 17 13 240 227 81
7. Moncton Wildcats 68 21 7 4 25 6 255 249 74
8. Chicoutimi Saguenéens 68 19 7 4 27 -47 234 281 70
9. Rimouski Océanic 68 22 5 5 26 -5 212 217 69
10. Baie-Comeau Drakkar 68 18 6 6 26 -37 206 243 66
11. Cape Breton Screaming Eagles 68 14 8 4 30 -51 224 275 64
12. Shawinigan Cataractes 68 21 4 5 29 -27 209 236 63
13. Drummondville Voltigeurs 68 13 8 5 29 -46 205 251 63
14. Charlottetown Islanders 68 12 7 9 24 -78 189 267 61
15. Saint John Sea Dogs 68 16 4 6 32 -85 233 318 54
16. Blainville-Boisbriand Armada 68 20 1 9 28 -55 206 261 53
17. Val-d'Or Foreurs 68 16 4 4 36 -78 223 301 52
18. Acadie–Bathurst Titan 68 12 4 8 32 -75 203 278 48

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 34 23 2 1 5 72 146 74 55
2. Halifax Mooseheads 34 19 4 3 1 84 175 91 57
3. Moncton Wildcats 34 8 5 3 10 5 124 119 39
4. Chicoutimi Saguenéens 34 9 6 3 7 6 131 125 45
5. Rimouski Océanic 34 14 2 3 10 8 121 113 39
6. Baie-Comeau Drakkar 34 10 3 1 16 -12 95 107 33
7. Cape Breton Screaming Eagles 34 10 4 2 12 -10 115 125 38
8. Charlottetown Islanders 34 10 3 1 16 -28 102 130 33
9. Saint John Sea Dogs 34 9 2 0 21 -40 121 161 26
10. Acadie–Bathurst Titan 34 8 4 5 8 0 125 125 37

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 34 23 3 4 -3 95 177 82 62
2. Gatineau Olympiques 33 17 5 3 0 74 155 81 57
3. Victoriaville Tigres 34 20 1 3 6 50 135 85 47
4. Rouyn-Noranda Huskies 34 10 5 3 8 6 122 116 43
5. Shawinigan Cataractes 34 13 2 0 17 -4 104 108 34
6. Drummondville Voltigeurs 34 4 6 3 12 -15 112 127 35
7. Blainville-Boisbriand Armada 34 9 0 6 13 -30 104 134 24
8. Val-d'Or Foreurs 34 4 4 1 20 -45 102 147 25

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 34 19 4 3 1 84 175 91 57
2. Moncton Wildcats 34 8 5 3 10 5 124 119 39
3. Cape Breton Screaming Eagles 34 10 4 2 12 -10 115 125 38
4. Charlottetown Islanders 34 10 3 1 16 -28 102 130 33
5. Saint John Sea Dogs 34 9 2 0 21 -40 121 161 26
6. Acadie–Bathurst Titan 34 8 4 5 8 0 125 125 37

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 34 23 3 4 -3 95 177 82 62
2. Victoriaville Tigres 34 20 1 3 6 50 135 85 47
3. Shawinigan Cataractes 34 13 2 0 17 -4 104 108 34
4. Drummondville Voltigeurs 34 4 6 3 12 -15 112 127 35

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 34 23 2 1 5 72 146 74 55
2. Chicoutimi Saguenéens 34 9 6 3 7 6 131 125 45
3. Rimouski Océanic 34 14 2 3 10 8 121 113 39
4. Baie-Comeau Drakkar 34 10 3 1 16 -12 95 107 33

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gatineau Olympiques 33 17 5 3 0 74 155 81 57
2. Rouyn-Noranda Huskies 34 10 5 3 8 6 122 116 43
3. Blainville-Boisbriand Armada 34 9 0 6 13 -30 104 134 24
4. Val-d'Or Foreurs 34 4 4 1 20 -45 102 147 25
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 34 23 3 4 -3 95 177 82 62
2. Gatineau Olympiques 33 17 5 3 0 74 155 81 57
3. Halifax Mooseheads 34 19 4 3 1 84 175 91 57
4. Quebec Remparts 34 23 2 1 5 72 146 74 55
5. Victoriaville Tigres 34 20 1 3 6 50 135 85 47
6. Chicoutimi Saguenéens 34 9 6 3 7 6 131 125 45
7. Rouyn-Noranda Huskies 34 10 5 3 8 6 122 116 43
8. Rimouski Océanic 34 14 2 3 10 8 121 113 39
9. Moncton Wildcats 34 8 5 3 10 5 124 119 39
10. Cape Breton Screaming Eagles 34 10 4 2 12 -10 115 125 38
11. Acadie–Bathurst Titan 34 8 4 5 8 0 125 125 37
12. Drummondville Voltigeurs 34 4 6 3 12 -15 112 127 35
13. Shawinigan Cataractes 34 13 2 0 17 -4 104 108 34
14. Baie-Comeau Drakkar 34 10 3 1 16 -12 95 107 33
15. Charlottetown Islanders 34 10 3 1 16 -28 102 130 33
16. Saint John Sea Dogs 34 9 2 0 21 -40 121 161 26
17. Val-d'Or Foreurs 34 4 4 1 20 -45 102 147 25
18. Blainville-Boisbriand Armada 34 9 0 6 13 -30 104 134 24

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 34 18 4 2 4 54 140 86 54
2. Halifax Mooseheads 34 19 2 4 3 55 160 105 50
3. Moncton Wildcats 34 13 2 1 15 1 131 130 35
4. Chicoutimi Saguenéens 34 10 1 1 20 -53 103 156 25
5. Rimouski Océanic 34 8 3 2 16 -13 91 104 30
6. Baie-Comeau Drakkar 34 8 3 5 10 -25 111 136 33
7. Cape Breton Screaming Eagles 34 4 4 2 18 -41 109 150 26
8. Charlottetown Islanders 34 2 4 8 8 -50 87 137 28
9. Saint John Sea Dogs 34 7 2 6 11 -45 112 157 28
10. Acadie–Bathurst Titan 34 4 0 3 24 -75 78 153 11

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 34 17 2 1 11 50 140 90 43
2. Gatineau Olympiques 33 10 5 4 5 27 140 113 44
3. Victoriaville Tigres 34 8 5 5 6 4 109 105 41
4. Rouyn-Noranda Huskies 34 11 3 4 9 7 118 111 38
5. Shawinigan Cataractes 34 8 2 5 12 -23 105 128 29
6. Drummondville Voltigeurs 34 9 2 2 17 -31 93 124 28
7. Blainville-Boisbriand Armada 34 11 1 3 15 -25 102 127 29
8. Val-d'Or Foreurs 34 12 0 3 16 -33 121 154 27

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Halifax Mooseheads 34 19 2 4 3 55 160 105 50
2. Moncton Wildcats 34 13 2 1 15 1 131 130 35
3. Cape Breton Screaming Eagles 34 4 4 2 18 -41 109 150 26
4. Charlottetown Islanders 34 2 4 8 8 -50 87 137 28
5. Saint John Sea Dogs 34 7 2 6 11 -45 112 157 28
6. Acadie–Bathurst Titan 34 4 0 3 24 -75 78 153 11

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 34 17 2 1 11 50 140 90 43
2. Victoriaville Tigres 34 8 5 5 6 4 109 105 41
3. Shawinigan Cataractes 34 8 2 5 12 -23 105 128 29
4. Drummondville Voltigeurs 34 9 2 2 17 -31 93 124 28

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 34 18 4 2 4 54 140 86 54
2. Chicoutimi Saguenéens 34 10 1 1 20 -53 103 156 25
3. Rimouski Océanic 34 8 3 2 16 -13 91 104 30
4. Baie-Comeau Drakkar 34 8 3 5 10 -25 111 136 33

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gatineau Olympiques 33 10 5 4 5 27 140 113 44
2. Rouyn-Noranda Huskies 34 11 3 4 9 7 118 111 38
3. Blainville-Boisbriand Armada 34 11 1 3 15 -25 102 127 29
4. Val-d'Or Foreurs 34 12 0 3 16 -33 121 154 27
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 34 18 4 2 4 54 140 86 54
2. Halifax Mooseheads 34 19 2 4 3 55 160 105 50
3. Gatineau Olympiques 33 10 5 4 5 27 140 113 44
4. Sherbrooke Phoenix 34 17 2 1 11 50 140 90 43
5. Victoriaville Tigres 34 8 5 5 6 4 109 105 41
6. Rouyn-Noranda Huskies 34 11 3 4 9 7 118 111 38
7. Moncton Wildcats 34 13 2 1 15 1 131 130 35
8. Baie-Comeau Drakkar 34 8 3 5 10 -25 111 136 33
9. Rimouski Océanic 34 8 3 2 16 -13 91 104 30
10. Blainville-Boisbriand Armada 34 11 1 3 15 -25 102 127 29
11. Shawinigan Cataractes 34 8 2 5 12 -23 105 128 29
12. Drummondville Voltigeurs 34 9 2 2 17 -31 93 124 28
13. Charlottetown Islanders 34 2 4 8 8 -50 87 137 28
14. Saint John Sea Dogs 34 7 2 6 11 -45 112 157 28
15. Val-d'Or Foreurs 34 12 0 3 16 -33 121 154 27
16. Cape Breton Screaming Eagles 34 4 4 2 18 -41 109 150 26
17. Chicoutimi Saguenéens 34 10 1 1 20 -53 103 156 25
18. Acadie–Bathurst Titan 34 4 0 3 24 -75 78 153 11