Cape Breton Screaming Eagles VS Shawinigan Cataractes


Cape Breton Screaming Eagles

Shawinigan Cataractes

Cape Breton Screaming Eagles (T1) VS Shawinigan Cataractes (T2)

Cape Breton Screaming Eagles

Shawinigan Cataractes

Zaujímavé

Cape Breton Screaming Eagles

  • Počet remíz tímu Cape Breton Screaming Eagles je až 6 z celkového počtu 8 zápasov, čo je až 75%.
  • Až 5 zápasov tímu Cape Breton Screaming Eagles skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 8 zápasov, to je až 63%.
  • Cape Breton Screaming Eagles už 4 zápasov v rade neprehrali.
  • Cape Breton Screaming Eagles ťahá aktuálne sériu 4 remíz v rade.
  • Cape Breton Screaming Eagles už 8 zápasov v rade nevyhrali.

Shawinigan Cataractes

  • 43% zápasov tímu Shawinigan Cataractes skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 3 z celkového počtu 7 zápasov.
  • 5 z celkového počtu 7 zápasov tímu Shawinigan Cataractes skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 71%.

H2H

  • 43% vzájomných zápasov (3 z 7) skončilo remízou.
  • 57% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 4 z 7 zápasov.
Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
Kanada / QMJHL / 2021/2022
14.10.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
Kanada / QMJHL / 2019/2020
29.11.2019 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes over 2:4 0:1,1:0,1:3
16.11.2019 01:30 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles over 6:3 3:1,1:1,2:1
Kanada / QMJHL / 2018/2019
13.01.2019 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes under 4:1 2:0,2:0,0:1
18.11.2018 22:00 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles over 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
Kanada / QMJHL / 2017/2018
20.10.2017 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes over 6:7pp 2:3,0:2,4:1,0:1
08.10.2017 00:00 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles under 2:3 0:1,2:1,0:1

Cape Breton Screaming Eagles

2 - 3 - 2

Shawinigan Cataractes

Cape Breton Screaming Eagles


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.10.21 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
16.10.21 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles over 4:5sn 1:3,1:1,2:0,0:0,1:2
14.10.21 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
11.10.21 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
10.10.21 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats over 2:4 0:1,1:2,1:1
09.10.21 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles over 7:6sn 1:2,2:4,3:1,0:0,2:1
03.10.21 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles over 3:4sn 0:0,1:2,2:1,0:0,0:1
02.10.21 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads under 2:3 1:1,0:1,1:1

Shawinigan Cataractes


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA u/o Výsledok Detail
17.10.21 00:00 Charlottetown Islanders Shawinigan Cataractes under 0:4 0:1,0:3,0:0
16.10.21 00:00 Halifax Mooseheads Shawinigan Cataractes over 6:4 2:1,2:2,2:1
14.10.21 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Shawinigan Cataractes under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
10.10.21 21:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes over 6:5 1:1,4:4,1:0
09.10.21 21:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies under 5:0 2:0,1:0,2:0
02.10.21 01:30 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
01.10.21 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0

Cape Breton Screaming Eagles


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
23.10.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Val-d'Or Foreurs H2H
24.10.2021 20:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
30.10.2021 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
31.10.2021 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Gatineau Olympiques H2H
04.11.2021 00:30 Rimouski Océanic Cape Breton Screaming Eagles H2H
06.11.2021 00:00 Victoriaville Tigres Cape Breton Screaming Eagles H2H
21:00 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles H2H
13.11.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
14.11.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
17.11.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
20.11.2021 01:00 Quebec Remparts Cape Breton Screaming Eagles H2H
22:00 Chicoutimi Saguenéens Cape Breton Screaming Eagles H2H
21.11.2021 19:00 Baie-Comeau Drakkar Cape Breton Screaming Eagles H2H
27.11.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Blainville-Boisbriand Armada H2H
28.11.2021 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Rouyn-Noranda Huskies H2H
03.12.2021 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
04.12.2021 00:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
05.12.2021 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
10.12.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Victoriaville Tigres H2H
12.12.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Drummondville Voltigeurs H2H
16.12.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
18.12.2021 00:30 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
19.12.2021 00:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
29.12.2021 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
31.12.2021 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
19:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
05.01.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
08.01.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Rimouski Océanic H2H
09.01.2022 20:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
13.01.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
15.01.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
21:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
22.01.2022 19:00 Cape Breton Screaming Eagles Baie-Comeau Drakkar H2H
23.01.2022 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Quebec Remparts H2H
29.01.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
30.01.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
04.02.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Halifax Mooseheads H2H
06.02.2022 00:00 Halifax Mooseheads Cape Breton Screaming Eagles H2H
20:00 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
12.02.2022 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Cape Breton Screaming Eagles H2H
22:00 Drummondville Voltigeurs Cape Breton Screaming Eagles H2H
13.02.2022 21:00 Sherbrooke Phoenix Cape Breton Screaming Eagles H2H
17.02.2022 01:00 Gatineau Olympiques Cape Breton Screaming Eagles H2H
19.02.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Cape Breton Screaming Eagles H2H
22:00 Val-d'Or Foreurs Cape Breton Screaming Eagles H2H
26.02.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
27.02.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Charlottetown Islanders H2H
04.03.2022 00:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
05.03.2022 00:00 Saint John Sea Dogs Cape Breton Screaming Eagles H2H
06.03.2022 20:00 Cape Breton Screaming Eagles Moncton Wildcats H2H
11.03.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Chicoutimi Saguenéens H2H
13.03.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Sherbrooke Phoenix H2H
18.03.2022 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
19.03.2022 23:00 Cape Breton Screaming Eagles Acadie–Bathurst Titan H2H
24.03.2022 23:00 Moncton Wildcats Cape Breton Screaming Eagles H2H
25.03.2022 23:30 Charlottetown Islanders Cape Breton Screaming Eagles H2H
27.03.2022 20:00 Acadie–Bathurst Titan Cape Breton Screaming Eagles H2H
02.04.2022 00:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H
20:00 Cape Breton Screaming Eagles Saint John Sea Dogs H2H

Shawinigan Cataractes


Dátum Čas DOMÁCI HOSTIA  
21.10.2021 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
23.10.2021 01:30 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar H2H
24.10.2021 21:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H
29.10.2021 01:00 Quebec Remparts Shawinigan Cataractes H2H
30.10.2021 01:30 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
22:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada H2H
06.11.2021 00:30 Shawinigan Cataractes Saint John Sea Dogs H2H
21:00 Shawinigan Cataractes Cape Breton Screaming Eagles H2H
13.11.2021 00:00 Saint John Sea Dogs Shawinigan Cataractes H2H
21:00 Acadie–Bathurst Titan Shawinigan Cataractes H2H
14.11.2021 21:00 Moncton Wildcats Shawinigan Cataractes H2H
20.11.2021 01:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H
21.11.2021 21:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H
26.11.2021 01:00 Shawinigan Cataractes Val-d'Or Foreurs H2H
27.11.2021 01:30 Chicoutimi Saguenéens Shawinigan Cataractes H2H
28.11.2021 21:00 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens H2H
04.12.2021 01:30 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes H2H
22:00 Shawinigan Cataractes Halifax Mooseheads H2H
05.12.2021 21:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
09.12.2021 01:00 Shawinigan Cataractes Blainville-Boisbriand Armada H2H
11.12.2021 01:00 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes H2H
22:00 Chicoutimi Saguenéens Shawinigan Cataractes H2H
18.12.2021 01:30 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes H2H
22:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
29.12.2021 01:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes H2H
31.12.2021 01:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
20:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
02.01.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H
05.01.2022 01:30 Rimouski Océanic Shawinigan Cataractes H2H
08.01.2022 22:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
09.01.2022 21:00 Blainville-Boisbriand Armada Shawinigan Cataractes H2H
13.01.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Quebec Remparts H2H
16.01.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes H2H
21:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes H2H
22.01.2022 01:30 Shawinigan Cataractes Chicoutimi Saguenéens H2H
23.01.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Drummondville Voltigeurs H2H
28.01.2022 01:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
29.01.2022 01:30 Shawinigan Cataractes Rimouski Océanic H2H
30.01.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Acadie–Bathurst Titan H2H
05.02.2022 01:30 Shawinigan Cataractes Val-d'Or Foreurs H2H
06.02.2022 21:00 Quebec Remparts Shawinigan Cataractes H2H
12.02.2022 22:00 Shawinigan Cataractes Moncton Wildcats H2H
13.02.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Baie-Comeau Drakkar H2H
17.02.2022 01:00 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
20.02.2022 01:00 Rouyn-Noranda Huskies Shawinigan Cataractes H2H
21:00 Val-d'Or Foreurs Shawinigan Cataractes H2H
26.02.2022 01:30 Shawinigan Cataractes Quebec Remparts H2H
27.02.2022 22:00 Baie-Comeau Drakkar Shawinigan Cataractes H2H
03.03.2022 01:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes H2H
05.03.2022 01:30 Shawinigan Cataractes Charlottetown Islanders H2H
06.03.2022 21:00 Gatineau Olympiques Shawinigan Cataractes H2H
12.03.2022 01:00 Victoriaville Tigres Shawinigan Cataractes H2H
13.03.2022 20:00 Shawinigan Cataractes Rimouski Océanic H2H
19.03.2022 00:30 Shawinigan Cataractes Sherbrooke Phoenix H2H
21:00 Shawinigan Cataractes Victoriaville Tigres H2H
23.03.2022 00:30 Rimouski Océanic Shawinigan Cataractes H2H
25.03.2022 00:00 Drummondville Voltigeurs Shawinigan Cataractes H2H
26.03.2022 21:00 Shawinigan Cataractes Rouyn-Noranda Huskies H2H
31.03.2022 01:00 Sherbrooke Phoenix Shawinigan Cataractes H2H
02.04.2022 01:30 Shawinigan Cataractes Quebec Remparts H2H
22:00 Shawinigan Cataractes Gatineau Olympiques H2H

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 7 2 2 1 -1 10 27 17 13
2. Quebec Remparts 7 4 1 0 1 19 30 11 12
3. Rimouski Océanic 7 1 2 1 0 12 28 16 11
4. Halifax Mooseheads 6 4 0 1 0 5 19 14 9
5. Chicoutimi Saguenéens 7 3 0 2 0 1 16 15 8
6. Cape Breton Screaming Eagles 8 -2 2 4 -2 -5 25 30 8
7. Charlottetown Islanders 7 3 0 0 4 -1 17 18 6
8. Saint John Sea Dogs 7 0 1 2 1 -7 20 27 6
9. Moncton Wildcats 6 -1 2 0 3 -5 19 24 6
10. Baie-Comeau Drakkar 6 -1 1 0 5 -12 12 24 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 8 2 2 0 2 2 27 25 12
2. Sherbrooke Phoenix 7 3 1 0 2 4 31 27 10
3. Val-d'Or Foreurs 6 2 1 1 0 1 22 21 9
4. Shawinigan Cataractes 7 1 1 2 0 5 25 20 8
5. Drummondville Voltigeurs 6 1 1 1 1 4 20 16 7
6. Rouyn-Noranda Huskies 7 0 1 1 3 -14 14 28 5
7. Gatineau Olympiques 6 1 0 3 -1 -5 14 19 5
8. Victoriaville Tigres 7 -2 2 1 3 -14 11 25 5

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 7 3 1 0 2 4 31 27 10
2. Shawinigan Cataractes 7 1 1 2 0 5 25 20 8
3. Drummondville Voltigeurs 6 1 1 1 1 4 20 16 7
4. Victoriaville Tigres 7 -2 2 1 3 -14 11 25 5

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 7 4 1 0 1 19 30 11 12
2. Rimouski Océanic 7 1 2 1 0 12 28 16 11
3. Chicoutimi Saguenéens 7 3 0 2 0 1 16 15 8
4. Baie-Comeau Drakkar 6 -1 1 0 5 -12 12 24 2

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 8 2 2 0 2 2 27 25 12
2. Val-d'Or Foreurs 6 2 1 1 0 1 22 21 9
3. Rouyn-Noranda Huskies 7 0 1 1 3 -14 14 28 5
4. Gatineau Olympiques 6 1 0 3 -1 -5 14 19 5

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 7 2 2 1 -1 10 27 17 13
2. Halifax Mooseheads 6 4 0 1 0 5 19 14 9
3. Cape Breton Screaming Eagles 8 -2 2 4 -2 -5 25 30 8
4. Charlottetown Islanders 7 3 0 0 4 -1 17 18 6
5. Saint John Sea Dogs 7 0 1 2 1 -7 20 27 6
6. Moncton Wildcats 6 -1 2 0 3 -5 19 24 6
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 7 2 2 1 -1 10 27 17 13
2. Blainville-Boisbriand Armada 8 2 2 0 2 2 27 25 12
3. Quebec Remparts 7 4 1 0 1 19 30 11 12
4. Rimouski Océanic 7 1 2 1 0 12 28 16 11
5. Sherbrooke Phoenix 7 3 1 0 2 4 31 27 10
6. Halifax Mooseheads 6 4 0 1 0 5 19 14 9
7. Val-d'Or Foreurs 6 2 1 1 0 1 22 21 9
8. Shawinigan Cataractes 7 1 1 2 0 5 25 20 8
9. Chicoutimi Saguenéens 7 3 0 2 0 1 16 15 8
10. Cape Breton Screaming Eagles 8 -2 2 4 -2 -5 25 30 8
11. Drummondville Voltigeurs 6 1 1 1 1 4 20 16 7
12. Charlottetown Islanders 7 3 0 0 4 -1 17 18 6
13. Saint John Sea Dogs 7 0 1 2 1 -7 20 27 6
14. Moncton Wildcats 6 -1 2 0 3 -5 19 24 6
15. Rouyn-Noranda Huskies 7 0 1 1 3 -14 14 28 5
16. Gatineau Olympiques 6 1 0 3 -1 -5 14 19 5
17. Victoriaville Tigres 7 -2 2 1 3 -14 11 25 5
18. Baie-Comeau Drakkar 6 -1 1 0 5 -12 12 24 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 4 3 0 1 -1 5 16 11 7
2. Quebec Remparts 3 2 0 0 1 6 10 4 4
3. Rimouski Océanic 4 -2 2 1 0 -1 10 11 5
4. Halifax Mooseheads 3 2 0 1 -1 3 11 8 5
5. Chicoutimi Saguenéens 3 2 0 0 1 2 9 7 4
6. Cape Breton Screaming Eagles 4 0 0 2 0 -5 7 12 2
7. Charlottetown Islanders 4 2 0 0 2 0 10 10 4
8. Saint John Sea Dogs 4 -1 1 2 -1 -3 13 16 4
9. Moncton Wildcats 3 -1 1 0 2 -6 9 15 2
10. Baie-Comeau Drakkar 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 5 2 1 0 1 -1 15 16 8
2. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 4 11 7 4
3. Val-d'Or Foreurs 4 3 0 0 1 1 16 15 6
4. Shawinigan Cataractes 2 1 0 1 -1 4 7 3 3
5. Drummondville Voltigeurs 3 0 1 0 1 2 10 8 4
6. Rouyn-Noranda Huskies 4 0 1 1 0 -3 8 11 5
7. Gatineau Olympiques 3 1 0 2 -2 0 12 12 4
8. Victoriaville Tigres 3 -1 1 0 2 -9 4 13 2

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 4 11 7 4
2. Shawinigan Cataractes 2 1 0 1 -1 4 7 3 3
3. Drummondville Voltigeurs 3 0 1 0 1 2 10 8 4
4. Victoriaville Tigres 3 -1 1 0 2 -9 4 13 2

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 3 2 0 0 1 6 10 4 4
2. Rimouski Océanic 4 -2 2 1 0 -1 10 11 5
3. Chicoutimi Saguenéens 3 2 0 0 1 2 9 7 4
4. Baie-Comeau Drakkar 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 5 2 1 0 1 -1 15 16 8
2. Val-d'Or Foreurs 4 3 0 0 1 1 16 15 6
3. Rouyn-Noranda Huskies 4 0 1 1 0 -3 8 11 5
4. Gatineau Olympiques 3 1 0 2 -2 0 12 12 4

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 4 3 0 1 -1 5 16 11 7
2. Halifax Mooseheads 3 2 0 1 -1 3 11 8 5
3. Cape Breton Screaming Eagles 4 0 0 2 0 -5 7 12 2
4. Charlottetown Islanders 4 2 0 0 2 0 10 10 4
5. Saint John Sea Dogs 4 -1 1 2 -1 -3 13 16 4
6. Moncton Wildcats 3 -1 1 0 2 -6 9 15 2
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 5 2 1 0 1 -1 15 16 8
2. Acadie–Bathurst Titan 4 3 0 1 -1 5 16 11 7
3. Val-d'Or Foreurs 4 3 0 0 1 1 16 15 6
4. Halifax Mooseheads 3 2 0 1 -1 3 11 8 5
5. Rimouski Océanic 4 -2 2 1 0 -1 10 11 5
6. Rouyn-Noranda Huskies 4 0 1 1 0 -3 8 11 5
7. Quebec Remparts 3 2 0 0 1 6 10 4 4
8. Sherbrooke Phoenix 2 2 0 0 0 4 11 7 4
9. Chicoutimi Saguenéens 3 2 0 0 1 2 9 7 4
10. Drummondville Voltigeurs 3 0 1 0 1 2 10 8 4
11. Charlottetown Islanders 4 2 0 0 2 0 10 10 4
12. Gatineau Olympiques 3 1 0 2 -2 0 12 12 4
13. Saint John Sea Dogs 4 -1 1 2 -1 -3 13 16 4
14. Shawinigan Cataractes 2 1 0 1 -1 4 7 3 3
15. Baie-Comeau Drakkar 3 -1 1 0 2 -4 8 12 2
16. Cape Breton Screaming Eagles 4 0 0 2 0 -5 7 12 2
17. Victoriaville Tigres 3 -1 1 0 2 -9 4 13 2
18. Moncton Wildcats 3 -1 1 0 2 -6 9 15 2

Eastern Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
2. Quebec Remparts 4 2 1 0 0 13 20 7 8
3. Rimouski Océanic 3 3 0 0 0 13 18 5 6
4. Halifax Mooseheads 3 2 0 0 1 2 8 6 4
5. Chicoutimi Saguenéens 4 1 0 2 -1 -1 7 8 4
6. Cape Breton Screaming Eagles 4 -2 2 2 -2 0 18 18 6
7. Charlottetown Islanders 3 1 0 0 2 -1 7 8 2
8. Saint John Sea Dogs 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
9. Moncton Wildcats 3 0 1 0 1 1 10 9 4
10. Baie-Comeau Drakkar 3 0 0 0 3 -8 4 12 0

Western Conference

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 3 0 1 0 1 3 12 9 4
2. Sherbrooke Phoenix 5 1 1 0 2 0 20 20 6
3. Val-d'Or Foreurs 2 -1 1 1 -1 0 6 6 3
4. Shawinigan Cataractes 5 0 1 1 1 1 18 17 5
5. Drummondville Voltigeurs 3 1 0 1 0 2 10 8 3
6. Rouyn-Noranda Huskies 3 0 0 0 3 -11 6 17 0
7. Gatineau Olympiques 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
8. Victoriaville Tigres 4 -1 1 1 1 -5 7 12 3

Central Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sherbrooke Phoenix 5 1 1 0 2 0 20 20 6
2. Shawinigan Cataractes 5 0 1 1 1 1 18 17 5
3. Drummondville Voltigeurs 3 1 0 1 0 2 10 8 3
4. Victoriaville Tigres 4 -1 1 1 1 -5 7 12 3

East Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 4 2 1 0 0 13 20 7 8
2. Rimouski Océanic 3 3 0 0 0 13 18 5 6
3. Chicoutimi Saguenéens 4 1 0 2 -1 -1 7 8 4
4. Baie-Comeau Drakkar 3 0 0 0 3 -8 4 12 0

West Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Blainville-Boisbriand Armada 3 0 1 0 1 3 12 9 4
2. Val-d'Or Foreurs 2 -1 1 1 -1 0 6 6 3
3. Rouyn-Noranda Huskies 3 0 0 0 3 -11 6 17 0
4. Gatineau Olympiques 3 0 0 1 1 -5 2 7 1

Maritimes Division

Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Acadie–Bathurst Titan 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
2. Halifax Mooseheads 3 2 0 0 1 2 8 6 4
3. Cape Breton Screaming Eagles 4 -2 2 2 -2 0 18 18 6
4. Charlottetown Islanders 3 1 0 0 2 -1 7 8 2
5. Saint John Sea Dogs 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
6. Moncton Wildcats 3 0 1 0 1 1 10 9 4
Podľa bodov Najlepší útok Najlepšia obrana Najhorší útok Najhoršia obrana
#   Tím Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Quebec Remparts 4 2 1 0 0 13 20 7 8
2. Rimouski Océanic 3 3 0 0 0 13 18 5 6
3. Acadie–Bathurst Titan 3 -1 2 0 0 5 11 6 6
4. Cape Breton Screaming Eagles 4 -2 2 2 -2 0 18 18 6
5. Sherbrooke Phoenix 5 1 1 0 2 0 20 20 6
6. Shawinigan Cataractes 5 0 1 1 1 1 18 17 5
7. Halifax Mooseheads 3 2 0 0 1 2 8 6 4
8. Chicoutimi Saguenéens 4 1 0 2 -1 -1 7 8 4
9. Blainville-Boisbriand Armada 3 0 1 0 1 3 12 9 4
10. Moncton Wildcats 3 0 1 0 1 1 10 9 4
11. Val-d'Or Foreurs 2 -1 1 1 -1 0 6 6 3
12. Drummondville Voltigeurs 3 1 0 1 0 2 10 8 3
13. Victoriaville Tigres 4 -1 1 1 1 -5 7 12 3
14. Charlottetown Islanders 3 1 0 0 2 -1 7 8 2
15. Saint John Sea Dogs 3 1 0 0 2 -4 7 11 2
16. Gatineau Olympiques 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
17. Baie-Comeau Drakkar 3 0 0 0 3 -8 4 12 0
18. Rouyn-Noranda Huskies 3 0 0 0 3 -11 6 17 0