20.02.2024 |
19:30 |
Servette GE - Skelleftea AIK |
3:2 |
3:1,0:0,0:1 |
16.01.2024 |
19:00 |
Skelleftea AIK - Vítkovice |
1:2 |
1:0,0:1,0:1 |
|
17:30 |
Lukko Rauma - Servette GE |
2:3 |
2:0,0:2,0:1 |
09.01.2024 |
20:15 |
Servette GE - Lukko Rauma |
2:2 |
1:0,1:2,0:0 |
|
18:00 |
Vítkovice - Skelleftea AIK |
2:4 |
2:2,0:1,0:1 |
12.12.2023 |
19:00 |
Vaxjö Lakers HC - Servette GE |
3:2 |
0:0,1:0,2:2 |
|
19:00 |
Farjestad - Skelleftea AIK |
1:4 |
1:1,0:0,0:3 |
|
18:00 |
Vítkovice - Rapperswill |
5:1 |
0:1,3:0,2:0 |
|
17:30 |
Lukko Rauma - Pardubice |
2:3 |
0:0,2:1,0:2 |
06.12.2023 |
18:00 |
Pardubice - Lukko Rauma |
4:6 |
2:4,0:1,2:1 |
05.12.2023 |
19:45 |
Servette GE - Vaxjö Lakers HC |
4:1 |
3:0,1:0,0:1 |
|
19:45 |
Rapperswill - Vítkovice |
2:1 |
2:1,0:0,0:0 |
|
19:00 |
Skelleftea AIK - Farjestad |
3:4 |
1:1,0:2,2:1 |
22.11.2023 |
19:45 |
Servette GE - München |
3:1 |
0:1,1:0,2:0 |
|
17:30 |
Lukko Rauma - Innsbruck |
2:1 |
1:0,0:0,0:1 |
21.11.2023 |
19:30 |
Mannheim - Rapperswill |
1:3 |
0:1,0:1,1:1 |
|
19:00 |
Farjestad - Biel Bienne EHC |
6:4 |
2:0,2:2,2:2 |
|
18:00 |
Skelleftea AIK - Třinec |
5:2 |
1:1,2:0,2:1 |
|
18:00 |
Vítkovice - Lahti Pelicans |
1:1 |
1:0,0:0,0:1 |
|
18:00 |
Vaxjö Lakers HC - Ingolstadt ERC |
3:3 |
2:1,0:0,1:2 |
|
17:30 |
Pardubice - Ilves Tampere |
2:2 |
0:1,1:1,1:0 |
15.11.2023 |
19:30 |
München - Servette GE |
3:2 |
2:0,0:0,1:2 |
|
17:30 |
Ilves Tampere - Pardubice |
1:3 |
1:1,0:2,0:0 |
14.11.2023 |
20:25 |
Lahti Pelicans - Vítkovice |
0:3 |
-:-,-:-,-:- |
|
20:20 |
Innsbruck - Lukko Rauma |
2:2 |
0:2,1:0,1:0 |
|
19:45 |
Rapperswill - Mannheim |
4:1 |
2:1,0:0,2:0 |
|
19:45 |
Biel Bienne EHC - Farjestad |
3:5 |
1:1,1:3,1:1 |
|
18:30 |
Ingolstadt ERC - Vaxjö Lakers HC |
1:4 |
0:2,1:2,0:0 |
|
18:00 |
Třinec - Skelleftea AIK |
4:3 |
2:0,0:1,2:2 |
18.10.2023 |
20:00 |
Rouen - Ilves Tampere |
6:1 |
2:0,2:1,2:0 |
|
20:00 |
Belfast Giants - Pardubice |
3:2 |
1:2,0:0,2:0 |
|
19:45 |
Bolzano - Stavanger |
0:1 |
0:0,0:1,0:0 |
|
18:30 |
Košice - Mannheim |
1:4 |
1:0,0:2,0:2 |
|
18:00 |
Třinec - Aalborg |
4:0 |
2:0,1:0,1:0 |
17.10.2023 |
20:33 |
Salzburg - Lahti Pelicans |
1:5 |
0:1,1:2,0:2 |
|
19:45 |
Biel Bienne EHC - Tappara Tampere |
6:3 |
0:2,3:1,3:0 |
|
19:30 |
Ingolstadt ERC - Vítkovice |
0:5 |
0:2,0:1,0:2 |
|
19:30 |
Innsbruck - Skelleftea AIK |
2:4 |
0:1,1:1,1:2 |
|
19:00 |
Farjestad - München |
4:2 |
1:0,1:2,2:0 |
|
19:00 |
Vaxjö Lakers HC - Rapperswill |
3:2 |
0:1,2:1,0:0 |
|
17:30 |
Lukko Rauma - Servette GE |
3:2 |
3:0,0:1,0:1 |
11.10.2023 |
19:45 |
Bolzano - Lahti Pelicans |
3:4 |
1:1,2:2,0:0 |
|
19:30 |
Mannheim - Rouen |
3:2 |
2:2,0:0,1:0 |
|
19:00 |
Aalborg - Innsbruck |
4:6 |
0:2,2:1,2:3 |
|
18:00 |
Stavanger - Třinec |
2:4 |
0:2,0:0,2:2 |
|
17:30 |
Vítkovice - Biel Bienne EHC |
4:3 |
1:0,1:1,1:2 |
10.10.2023 |
20:00 |
Belfast Giants - Salzburg |
1:0 |
0:0,0:0,0:0 |
|
19:45 |
Rapperswill - Tappara Tampere |
4:2 |
2:0,0:0,2:2 |
|
19:45 |
Servette GE - Pardubice |
3:2 |
0:0,1:0,1:2 |
|
19:30 |
Ingolstadt ERC - Vaxjö Lakers HC |
2:5 |
0:1,1:2,1:2 |
|
19:30 |
München - Lukko Rauma |
1:4 |
0:1,1:1,0:2 |
|
17:30 |
Ilves Tampere - Farjestad |
3:4 |
1:1,1:1,1:1 |
|
17:30 |
Košice - Skelleftea AIK |
1:2 |
0:1,1:1,0:0 |
10.09.2023 |
19:00 |
Farjestad - Aalborg |
8:0 |
4:0,0:0,4:0 |
|
16:30 |
München - Innsbruck |
9:2 |
3:1,3:1,3:0 |
|
15:45 |
Rapperswill - Košice |
5:2 |
1:0,2:1,2:1 |
|
15:30 |
Vaxjö Lakers HC - Biel Bienne EHC |
4:0 |
2:0,1:0,1:0 |
|
15:00 |
Lahti Pelicans - Třinec |
1:3 |
0:0,0:3,1:0 |
|
15:00 |
Ilves Tampere - Vítkovice |
3:2 |
0:2,2:0,0:0 |
|
15:00 |
Lukko Rauma - Mannheim |
0:6 |
0:3,0:0,0:3 |
09.09.2023 |
20:20 |
Salzburg - Stavanger |
5:2 |
0:0,4:0,1:2 |
|
20:00 |
Belfast Giants - Bolzano |
4:0 |
2:0,1:0,1:0 |
|
19:45 |
Servette GE - Rouen |
9:1 |
3:0,5:0,1:1 |
|
16:30 |
Pardubice - Ingolstadt ERC |
6:1 |
4:0,2:0,0:1 |
|
16:00 |
Tappara Tampere - Skelleftea AIK |
3:5 |
2:2,0:3,1:0 |
08.09.2023 |
19:30 |
München - Košice |
5:2 |
2:0,2:1,1:1 |
|
19:00 |
Farjestad - Biel Bienne EHC |
4:1 |
0:1,1:0,3:0 |
|
19:00 |
Vaxjö Lakers HC - Aalborg |
5:2 |
2:0,1:0,2:2 |
|
18:00 |
Ilves Tampere - Třinec |
5:4 |
2:0,1:4,2:0 |
|
17:30 |
Lahti Pelicans - Vítkovice |
4:0 |
3:0,1:0,0:0 |
07.09.2023 |
20:20 |
Salzburg - Ingolstadt ERC |
1:2 |
0:0,1:2,0:0 |
|
19:45 |
Rapperswill - Lukko Rauma |
2:5 |
0:3,0:1,2:1 |
|
19:45 |
Servette GE - Bolzano |
6:1 |
2:0,2:0,2:1 |
|
19:30 |
Innsbruck - Belfast Giants |
2:1 |
0:0,1:0,1:1 |
|
19:00 |
Skelleftea AIK - Rouen |
0:1 |
0:1,0:0,0:0 |
|
18:00 |
Pardubice - Stavanger |
5:1 |
2:0,2:1,1:0 |
|
17:30 |
Tappara Tampere - Mannheim |
2:1 |
0:0,1:0,0:1 |
03.09.2023 |
18:00 |
Skelleftea AIK - Pardubice |
3:4 |
2:2,1:0,0:2 |
|
17:30 |
Vítkovice - Rapperswill |
4:1 |
0:0,4:1,0:0 |
|
17:00 |
Aalborg - Lukko Rauma |
2:6 |
1:2,1:3,0:1 |
|
16:30 |
Mannheim - Salzburg |
3:2 |
1:0,2:0,0:2 |
|
15:00 |
Třinec - München |
0:2 |
0:0,0:0,0:2 |
02.09.2023 |
20:00 |
Rouen - Lahti Pelicans |
3:8 |
2:6,0:1,1:1 |
|
19:45 |
Bolzano - Ilves Tampere |
1:7 |
1:3,0:4,0:0 |
|
18:30 |
Biel Bienne EHC - Innsbruck |
6:1 |
3:0,2:1,1:0 |
|
18:00 |
Košice - Servette GE |
2:3 |
0:0,2:2,0:1 |
|
17:30 |
Ingolstadt ERC - Farjestad |
3:2 |
2:1,1:0,0:1 |
|
16:00 |
Tappara Tampere - Belfast Giants |
6:0 |
1:0,3:0,2:0 |
|
15:00 |
Stavanger - Vaxjö Lakers HC |
6:7 |
1:1,1:1,4:4 |
01.09.2023 |
19:00 |
Skelleftea AIK - Salzburg |
4:0 |
1:0,2:0,1:0 |
|
18:30 |
Vítkovice - München |
4:3 |
0:0,3:1,0:2 |
|
17:30 |
Lukko Rauma - Belfast Giants |
3:1 |
0:0,1:1,2:0 |
|
17:00 |
Třinec - Rapperswill |
6:7 |
1:1,3:1,2:4 |
31.08.2023 |
20:20 |
Innsbruck - Servette GE |
5:2 |
0:2,3:0,2:0 |
|
20:00 |
Rouen - Ingolstadt ERC |
3:5 |
1:2,1:0,1:3 |
|
19:45 |
Biel Bienne EHC - Košice |
3:1 |
1:1,1:0,1:0 |
|
19:30 |
Mannheim - Bolzano |
4:2 |
0:1,2:1,2:0 |
|
19:00 |
Aalborg - Tappara Tampere |
1:2 |
0:0,1:1,0:0 |
|
18:00 |
Stavanger - Farjestad |
2:4 |
1:1,0:1,1:2 |
|
17:30 |
Pardubice - Ilves Tampere |
1:3 |
0:1,0:1,1:1 |
|
17:30 |
Lahti Pelicans - Vaxjö Lakers HC |
1:5 |
0:1,1:2,0:2 |